15 lipca

15-lipca

Horoskop dla urodzonych 15 lipca

15 lipca – horoskop ogólny

Człowiekowi urodzonemu 15 lipca bardzo zależy na uzyskaniu powszechnego uznania, a nawet sławy. Nigdy jednak się do tego nie przyzna, a wręcz przeciwnie – zachowuje się tak, jakby kompletnie mu na tym nie zależało i bardzo stara się uchodzić za skromnego.

Jest wielkim konserwatystą i nigdy nie odstępuje od swych zasad, lecz trzyma się ich niemalże kurczowo, bez względu na okoliczności. Zdaje sobie sprawę z tego, że może to być przez niektóre osoby źle odbierane, dlatego zazwyczaj nie ujawnia się z nimi całkowicie i kiedy kogoś nie zna, bardzo ostrożnie dobiera słowa w rozmowie.

Mimo to nie stroni od pewnej dozy szaleństwa, co wynika głównie z tego, iż jest nastrojony bardzo romantycznie i ma bogatą wyobraźnię. Często też przejawia wielki poziom rozwoju duchowego. Jego ciekawa cecha polega na tym, że ma w sobie jakąś siłę, która przyciąga do niego ludzi i sprawia, że mimo iż nie zawsze jest najsympatyczniejszy, stale chcą z nimi przebywać. On jednak nie zawsze tego chce i czasem ich namolność go denerwuje, gdyż ma wielkie problemy z życiem z innymi w pełnej harmonii, także dlatego, że sam ze sobą nie zawsze potrafi dojść do ładu.

Jest też wielkim dziwakiem i często działa inaczej niż mówi i zaprzecza sam sobie, przez co nikt, nawet jego najbliżsi, nie są w stanie dobrze go zrozumieć i najczęściej nie nadążają za zmiennym tokiem jego myśli. Trzeba jednak zaznaczyć, że człowiek urodzony 15 lipca wcale nie jest tak tajemniczy i zagadkowy jak się to wydaje jego otoczeniu ani też nie ma tak bogatej, skomplikowanej osobowości, jednak chętnie podtrzymuje taką opinię o swojej osobie, bo wydaje mu się, że to uczyni go w oczach innych człowiekiem fascynującym i jeszcze bardziej godnym zainteresowania.

Jest ponadto bardzo wrażliwy i skłonny do wzruszeń. Często do głębi porusza go fakt, jaki na innych ludziach nie robi najmniejszego wrażenia i to również nie ułatwia mu porozumienia z resztą otoczenia i czasem ludzie postrzegają go jako efekciarza.

Miewa zmienne nastroje, często bywa drażliwy, często na własnym punkcie i ciężko jest nadążyć za jego nastrojami. Na próżno można również starać się je zmieniać i rozweselać go bądź hamować jego nadmierną euforię, ponieważ nie pozwala się nikomu w żaden sposób ograniczać.

 

Zalety

Największą zaletą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 15 lipca, jest fakt, iż twardo trzyma się on swych zasad. Jest zmienny, niestabilny i ciężko jest mu zapanować nad sobą samym, ale jednak od swych zasad, głównie moralnych, nie odstępuje nigdy i tak samo nigdy nie zawodzi swych przyjaciół jeśli jest zdecydowany dotrzymać im lojalności.

Nie łamie nigdy danego komuś słowa, choć ze słowem dawanym sobie bywa różnie. Mocno również trzyma się swych najważniejszych życiowych celów i jeśli coś sobie postanowi, jest w stanie zmierzać do owego punktu bardzo konsekwentnie, bez względu na to, jak wiele przeszkód się przed nim spiętrzy.

Jest także odważny jeśli chodzi o stawianie czoła przeciwnościom losu, choć wobec ludzi bywa tchórzliwy. Jest szalenie uczuciowy i zdolny do wielkich uczuć. Kiedy kogoś pokocha, jest skory rzucić mu cały świat do stóp, a co najważniejsze, jego uczucia są niezmienne, dlatego osoba, która zdecyduje się związać z nim swoje życie, może być go w stu procentach pewna i mieć świadomość, że zawsze może na niego liczyć.

 

Wady

Jeżeli człowiekowi urodzonemu 15 lipca nie udało się osiągnąć odpowiednio wysokiego poziomu rozwoju wewnętrznego – moralnego oraz intelektualnego, jego charakter pozostawia wiele do życzenia. Jest przede wszystkim niekonsekwentny i wówczas ma problemy z dotrzymaniem nawet swych najważniejszych postanowień, wobec czego trudno jest mu cokolwiek osiągnąć.

Miewa dziwne kaprysy, których sam nie może zaspokoić, a wymaga od innych, by starali się sprostać jego oczekiwaniom. Nie przyjmuje do wiadomości, że jest to zupełnie niemożliwe i bardzo się denerwuje, zarzucając najbliższym, że nie zależy im na jego szczęściu i życiowym spełnieniu.

Jest też chwiejny i ciężko mu na cokolwiek się zdecydować, ale najgorzej zachowuje się w kwestii uczuć, bowiem sam nie wie, czego chce. Czasami odnosi się do swej drugiej połówki bardzo czule i wydaje się, że nie ulega wątpliwości, iż jest ona dla niego najważniejsza na świcie, by za chwilę traktować ją z chłodną obojętnością albo wręcz szorstko. Nie każdy może wytrzymać takie huśtawki nastrojów, zatem może mu być trudno utrzymać związek, w jakim pozostaje.

 

Predyspozycje osób z 15 lipca

W przypadku człowieka urodzonego w dniu 15 lipca najważniejszą kwestią jest jego rozwój wewnętrzny, jeśli bowiem nie osiągnie jego dostatecznego poziomu, najprawdopodobniej nie uda mu się osiągnąć niczego znaczącego, głównie dlatego, że sam nie będzie wiedział, czego chce od życia i gdzie skierować swoje kroki.

Jeśli jednak osiągnie wyższy rozwój moralny i intelektualny, opanowywanie gwałtownych, targających nim emocji nie będzie dla niego stanowiło poważniejszego problemu. Jest w stanie wypracować w sobie bardzo silną wolę i wówczas nie będzie dla niego celu, którego dzięki swemu uporowi i konsekwencji nie będzie umiał osiągnąć.

Ponadto ma dużą zręczność w wykorzystywaniu nadarzających mu się okazji, zwłaszcza tych życiowych, najważniejszych, a także umie przypochlebiać się ludziom, którzy mogą mu w jakiś sposób pomóc.

Ma również dużą zdolność przekonywania innych do siebie i swych twierdzeń, więc jeśli tylko będzie mu na tym zależało, z pewnością wszystko potrafi osiągnąć. Trzeba jednak dodać, że nie zawsze ma wielkie ambicje i nieraz zdarza się tak, że w pełni poprzestaje na tym, co dał mu los.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 lipiec

 • charakter : oszczędny, konserwatywny, romantyczny, emocjonalny
 • kolory : czerwony, fioletowy, tabaczkowy; miętowy
 • kamień : agat
 • zawody męskie : koszykarz, choreograf, dyrektor
 • zwierzę : skowronek
 • roślina : tatarak
 • zawody żeńskie : muzyk, ekspedientka, opiekunka dziecięca

Imieniny 15 lipca

 • Anna
 • Daniel
 • Atanazy
 • Ignacy
 • Włodzimierz
 • Roksana
 • Egon
 • Bonawentura
 • Henryk
 • Dawid

15 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Bartek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Łapacz snów  jest dziś bardzo popularnym symbolem.  Chętnie wieszamy go nad łóżkiem, by strzegł nas w nocy. Pojawia się na wielu gadżetach: kubkach, koszulkach, foliach na komórki. Styl etniczny stał się modny, a wraz z nim te kolorowe ozdoby. Choć „na salony” łapacz wszedł n


Sny, to lustro, w którym odbija się Twoja natura. Co o Tobie mówią? Dowiesz się z tego prostego badania
Poeta Miron Białoszewski był zdania, że nasze sny, to filmy na własny użytek. Śniąc je, znajdujemy się pośrodku akcji, która dzieje się z nami, ale bez naszego udziału. W snach jesteśmy jak dzieci we mgle. Błądzimy po czarownych światach, spotykamy niezwykłe stworzenia i starych prz

Wybierz różę i sprawdź, czy więcej w Tobie pewnego siebie rebelianta, czy też konserwatywnego miłośnika tradycji
Każdemu z nas wydaje się, że jest niezwykły i wyjątkowy. Niestety, nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo się co do tego mylimy. Być może nasz wygląd jest niepowtarzalny i nawet bliźniacy nie są identyczni. Z charakterem sprawa ma się jednak zupełnie inaczej. Nie bez powodu w końcu