25 lipca

25-lipca

Horoskop dla urodzonych 25 lipca

25 lipca – horoskop ogólny

Człowieka urodzonego w dniu 25 lipca bez wątpienia na tle innych osób wyróżnia jego wielka towarzyskość. Cecha ta powoduje, że żadna impreza albo innego rodzaju towarzyskie spotkanie nie mogą się bez niego odbyć, a wszędzie tam, gdzie się pojawia, otacza go wianuszek życzliwych mu osób.

Nie jest jednak bynajmniej lubiany tylko za to, że jest doskonałym kompanem do zabawy i każdemu potrafi poprawić humor, ale też wiadomo o nim, że jest człowiekiem szalenie lojalnym, prawym i wiernym. Nigdy nie zawodzi tych, którzy na nim polegają i trudno jest znaleźć drugiego tak godnego zaufania człowieka jak on.

Ma serdeczny i życzliwy stosunek do wszystkich ludzi, z jakimi się spotyka, więc nie da się go nie lubić. W każdym nowym miejscu błyskawicznie poznaje nowe osoby i zadzierzga z nimi przyjacielskie więzy, by potem mogły one przerodzić się prawdziwe, trwałe przyjaźnie na wiele lat czy nawet na całe życie. Rzecz jasna, bardzo go to cieszy, ale nie tylko dlatego, że, jak każdy, chce być lubiany i wzbudzać sympatię gdziekolwiek się pojawia, także chce z tymi ludźmi współpracować w rozmaitych kwestiach, a także odgrywać pośród nich jakąś rolę.

Trzeba bowiem przyznać, że człowiekowi temu nie wystarczą partnerskie związki na równych zasadach, ale chce być zawsze górą w tych znajomościach i wybijać się na tle swych znajomych, choć nie zawsze potrafi określić, na czym jego wyróżnienie miałoby polegać.

W ogóle bardzo mu zależy, by zajmować jakieś naczelne stanowisko, a to, jakie ono miałoby być i w jakiej dziedzinie, jest już dla niego sprawą drugorzędną. Trzeba przyznać, że by osiągnąć ten cel, gotów jest na bardzo wiele i często nawet wiele ryzykuje, nie bojąc się i nie ustępując w najbardziej nawet skomplikowanych sytuacjach. Świadczy to o jego wielkiej odwadze, a także uporze, więc nic dziwnego, że na ogół osiąga nie tylko ten cel, ale także większość tych, jakie sobie postawił.

Jego wielka siła polega też na tym, że umie panować  nad swoimi emocjami i więcej jest w nim zdrowego rozsądku aniżeli popędów czy jakichś pierwotnych instynktów. Dzięki temu w przeważającej części przypadków jest doskonale opanowany i nie ma najmniejszego problemu z zachowaniem jasnego umysłu w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

 

Zalety

Najważniejszą zaletę człowieka urodzonego 25 lipca bez wątpienia jest jego stosunek do innych ludzi. Jest on bardzo życzliwie nastawiony do wszystkich ludzi, z jakimi tylko ma styczność i nie zdarza się, by dla kogokolwiek był nieuprzejmy, bez względu na to, jak zły miałby nastrój.

Nie okazuje innym swej wyższości mimo iż często ma do tego powody, a mimo iż dąży do zdobycia pewnej przewagi nad swymi znajomi i przyjaciółmi, by móc nad nimi dominować, robi to w sposób tak nienachalny i życzliwy, że nikt nie może mu tego mieć za złe. Jest bardzo ambitny, konsekwentny w każdym swym dążeniu i bardzo pracowity.

Jeśli coś sobie postanowi, można mieć pewność, że tylko kwestią czasu jest, kiedy daną rzecz osiągnie, bowiem nie lubi rzucać słów na wiatr. Dzięki temu można też w pełni wierzyć składanym przez niego obietnicom, bowiem na próżno można szukać przypadku, w którym nie dotrzymałby słowa jeśli komuś coś solennie obiecał.

Jest człowiekiem bardzo odważnym nie tylko jeśli chodzi o to, że ma odwagę dążyć do swego na przekór przeciwnościom losu, ale też nie boi się niczego innego, a nawet jeśli tak jest, to nikt o tym nie wie, bo zawsze potrafi przezwyciężyć swój strach. Często przejawia jakieś talenty artystyczne i ma bardzo wyczulony smak, zwłaszcza jeśli chodzi o piękno i jego przejawy zawarte w dziełach sztuki.

Zawsze potrafi je docenić, a nierzadko sam je wytwarza, ponieważ jeśli odkryje w sobie jakiś talent, można mieć pewność, że go nie zmarnuje, bez względu na okoliczności i jak wiele wysiłku będzie od niego wymagało pielęgnowanie i rozwijanie go.

 

Wady

Częste, a właściwie nieustanne obcowanie z ludźmi powoduje, iż człowiek urodzony 25 lipca nie zawsze potrafi się oprzeć ich wpływom i często zmienia zdanie pod ich presją.

Nie znaczy to oczywiście, by był tchórzliwy i by to jakieś obawy były tego przyczyną, ale jednak czasem wykazuje dziwny brak charakteru bądź też chwiejność i wówczas można go namówić niemal do wszystkiego, zwłaszcza gdy ktoś wie, jak umiejętnie go podejść. Powoduje to, że nie zawsze uchodzi w oczach otoczenia za człowieka godnego pełnego zaufania i pod wpływem jednego takiego incydentu może zaprzepaścić całą swą dobrą opinię, na którą pracował przez całe lata, wywiązując się ze wszystkich złożonych obietnic nawet jeśli było to dlań bardzo kłopotliwe.

Miewa również zmiennie nastroje i choć zwykle stara się nie ujawniać tego przed nikim, nawet przed swymi najbliższymi, to jemu samemu psują one sporo krwi i nieraz obniżają wydajność jego działania. Przez nie bowiem często w najmniej odpowiednim momencie ogarniają go nagłe wątpliwości co do tego, czy postępuje słusznie bądź też wykazuje niczym nieuzasadnioną euforią wtedy, gdy właśnie należałoby być rozważnym i stonowanym.

 

Predyspozycje osób z 25 lipca

W przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 25 lipca, bardzo często bywa tak, iż w początkowej fazie swego życia w ogóle nie zdaje on sobie sprawy z tego, jak wiele wrodzonych zdolności i talentów posiada.

Zazwyczaj rozchodzą się one w wielu kierunkach i jeśli zostaną odpowiednio wcześnie odkryte oraz będą rozwijane, mogą mu oddać wielkie zasługi i zaprowadzić go na szczyt w wielu różnych dziedzinach. Nierzadko nawet dzięki nim staje się popularny w swoim otoczeniu, a nawet może mieć szansę zdobyć wielką sławę i przejść do historii dziedziny, w jakiej ostatecznie zdecyduje się działać.

Jak już było wspomniane, bardzo zależy mu na objęciu jakiegoś znacznego stanowiska. Mniej ważna jest dla niego dziedzina, a bardziej to, by było ono nadrzędne względem jakiejś grupy osób i pozwoliło mu nimi dyrygować, gdyż bardzo lubi to robić. Trzeba przyznać, że poza tym, że do tego dąży, to jeszcze wyśmienicie się do tego nadaje i to również może być jego droga do sukcesu, który da mu poczucie zawodowego spełnienia i wielką satysfakcję.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 lipiec

 • kamień : rodochryzolit
 • zawody żeńskie : farmaceutka, stewardesa, piosenkarka
 • charakter : towarzyski, serdeczny, wesoły, wierny, odważny
 • roślina : piwonia
 • kolory : brązowy, niebieski, żółty; feldgrau
 • zawody męskie : egzaminator, brukarz, informatyk
 • zwierzę : perkoz

Imieniny 25 lipca

 • Antoni
 • Walentyna
 • Rudolf
 • Jakub
 • Paweł
 • Dariusz
 • Franciszek
 • Krzysztofa
 • Krzysztof
 • Olimpia
 • Alfons

25 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew

3.3/5 - (3)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Cecha osobowości, która zawładnęła Twym znakiem zodiaku. Sprawdź, co pcha Cię do przodu i jak to wykorzystać
Każdego z nas co innego motywuje i skłania do podejmowania konkretnych życiowych decyzji.  Jedni kierują się mocjami. Drudzy trzymają je na wodzy, pozwalając działać logice. Część z naszych wyborów leży w naszej naturze i charakterze. Inne pochodzą jednak od gwiazd. Nastawienie do ż


Wybierz miotłę i dowiedz się, jakim typem wiedźmy jesteś!
Każda kobieta ma w sobie tajemną moc magiczną.  Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę w spiżarni, ale są też takie, którzy nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi umiejętnościami. Z biegiem czasu uczymy się tego, co w nas piękne, wartośc

Czy Twój związek przetrwa próbę czasu? Wybierz jedną z par nowożeńców i sprawdź, co na to gwiazdy
Wszystkim ludziom w związkach wydaje się, że będą one trwały wiecznie.  Każdy chce żyć długo i szczęśliwie. Ale czy istnieje metoda określenia, ile czasu spędzicie w związku? Czy będzie on krótki i namiętny, a może długi, oparty na przyjaźni i zaufaniu? Znaleźliśmy test, któ