27 lipca

27-lipca

Horoskop dla urodzonych 27 lipca

27 lipca – horoskop ogólny

Rzadko zdarza się zastać człowieka urodzonego w dniu 27 lipca zajętego jakimś niekonstruktywnym zajęciem bądź – tym bardziej – siedzącego bezczynnie. Jest on tak aktywny i energiczny, że bardzo nieswojo czuje się, kiedy zdaje sobie sprawę z tego, iż  uporał się już ze wszystkimi swymi obowiązkami i nie ma nic więcej do zrobienia.

Na pewno w takiej sytuacji nie założy rąk, lecz niezwłocznie zacznie sobie szukać kolejnego zajęcia, by nie dać się nudzie i nie zmarnować ani chwili ze swego cennego czasu.

Zawsze przy tym chce, by jego czynności były pożyteczne albo dla niego samego, albo też dla innych i właściwie można między tymi dwoma opcjami postawić znak równości, gdyż nigdy nie wynosi siebie ponad innych i jego sprawy nie są dlań ważniejsze niż cudze.

Ma wrodzoną smykałkę do robienia interesów i jest ogromnie zaradny, a także przewidujący. Nigdy nie musi zastanawiać się nad tym, czy dane posunięcie będzie dla niego dobre, czy nie, gdyż wie to od razu, nauczony wieloletnim doświadczeniem, na początku zaś umie mądrze ryzykować. Ma bardzo silną wolę i nie zdarza się, by nie mógł wytrwać przy jakimś swoim postanowieniu. Przy tym wszystkim jest bardzo wrażliwy i przywiązany do swych bliskich.

Wyróżnia się wielką szlachetnością i wszyscy znają go z jak najlepszej strony, ponieważ bardzo stara się być dla wszystkich użyteczny i pomocny, ze wszystkich sił unikając konfliktów i tego, by ktoś miał do niego o coś pretensje. Pragnie być lubiany i stać się obiektem powszechnej sympatii, ale nie zamierza się nikomu na siłę przypochlebiać i do celu tego dąży standardowymi sposobami, nie jakimś kombinatorstwem.

Często spełnia dobre uczynki także w imię religii, której jest wyznawcą, gdyż bardzo często ważne jest da niego życie duchowe oraz religijne. Czasami wręcz istnieje niebezpieczeństwo, że zacznie się tym nadmiernie interesować i stanie się fanatykiem, co może zagrozić jego życiu osobistemu i kontaktom z otoczeniem.

Poza tym człowiek urodzony 27 lipca wyróżnia się swą zdolnością obserwowania otoczenia. Dzięki jego spostrzegawczości obserwacje te są bardzo bystre i wyciąga z nich w pełni trafne wnioski, które pozwalają mu lepiej zrozumieć naturę człowieka i otaczającego go świata.

 

Zalety

Cierpliwość człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 lipca, powoduje, że ludzie bardzo chętnie z nim przestają i cenią jego wyrozumiałość. Chętnie zwierzają mu się ze swych problemów i zwracają się do niego z prośbą o radę w rozmaitych kwestiach. On bardzo często to robi, a trzeba przyznać, że jest do tego bardzo kompetentną osobą, ponieważ posiada zazwyczaj wielki bagaż życiowego doświadczenia.

Potrafi bowiem czerpać nie tylko ze swych doświadczeń i minionych wydarzeń, ale też bardzo aktywnie obserwuje wszystko, co się wokół niego dzieje i uczy się też na błędach innych ludzi. Nie ma tendencji do oceniania innych ludzi, a gdy już z jakiegoś powodu musi to zrobić, najpierw długo się waha i uwzględnia racje wszystkich możliwych stron, by nikogo nie skrzywdzić swoim osądem.

W ogóle jest to człowiek bardzo ostrożny we wszystkich swoich poczynaniach – nigdy nie pozwala sobie na działanie pod wpływem impulsu, bo przy całej inteligencji zdaje sobie sprawę z tego, iż najprawdopodobniej gorzko żałowałby większej części swoich posunięć wykonanych w taki sposób.

 

Wady

Paradoksalnie największą wadę człowieka urodzonego w dniu 27 lipca stanowi jego stałość, cecha ta powoduje bowiem, że jest on nieubłagany w gniewie i nawet z najbłahszego powodu gotów jest gniewać się na daną osobę do końca swych dni.

W gniewie jest także bardzo uciążliwy, gdyż stara się za wszelką cenę dokuczyć temu, kto go dotknął i niełatwo jest mu się uspokoić. Ponadto człowiek ów jest mocno wrażliwy, a często nawet nadwrażliwy.

Kiedy coś szczególnie mocno go wzruszy, w negatywny bądź pozytywny sposób, długo nie może wrócić do stanu równowagi i nie jest to dla niego dobre, z wielu powodów. Przede wszystkim w stanie euforii bądź skrajnego przygnębienia nie potrafi skupić się na tym, co ma w danym momencie do zrobienia, przez co znacząco spada wydajność jego działania, a także odbija się to negatywnie na stanie jego zdrowia.

Może nawet mieć skłonność do popadania w skrajną depresję, ale mimo iż wie, że powinien bardziej nad sobą panować i nie dopuszczać do stanów przygnębienia, nie zawsze chce i umie nad tym zapanować, gdyż czasami po prostu czuje potrzebę poużalania się nad sobą i zaabsorbowania sobą otoczenia.

 

Predyspozycje osób z 27 lipca

Człowiek urodzony 27 lipca najczęściej dochodzi w życiu do znacznego stanowiska dzięki życzliwości wyżej od siebie postawionych osób, którzy gotowi są mu pomagać i udzielać mu swojego poparcia zawsze wtedy, gdy okaże się to potrzebne. Zawdzięcza to swojej życzliwości i umiejętności nawiązywania i utrzymywania z ludźmi przyjaznych stosunków.

Duża jednak zasługa  jest w tym także jego wytrwałości i cierpliwości, ponieważ umie konsekwentnie zmierzać do każdego swego celu, nawet pomniejszego. Bardzo nie lubi odpuszczać i robi to wyłącznie wtedy, gdy już naprawdę nie ma innego wyjścia, w każdej innej sytuacji jest gotów do wielkich wysiłków, poświęceń i wyrzeczeń, byle tylko dopiąć swego.

Jest również stały w swych poglądach oraz relacjach z ludźmi. Wszyscy doceniają tę jego lojalność i odporność na wpływy z zewnątrz, dzięki której można na nim w stu procentach polegać. Jest to ważne zwłaszcza na niwie zawodowej, gdzie dzięki temu pracodawcy chętnie obsadzają go na ważnych, odpowiedzialnych stanowiskach, zaś inni chętnie podejmują z nim współpracę.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 lipiec

 • kolory : czarny, różowy, makowy; szary
 • zawody żeńskie : historyk, dziennikarka, choreograf
 • zwierzę : perkoz
 • kamień : akwamaryn
 • charakter : ruchliwy, energiczny, cierpliwy, ostrożny
 • zawody męskie : rolnik, stylista, notariusz
 • roślina : frezja

Imieniny 27 lipca

 • Sergiusz
 • Natalia
 • Teodor
 • Julia
 • Bertold
 • Innocenty
 • Feliks
 • Jerzy
 • Celestyn
 • Aureliusz
 • Magdalena

27 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew

3/5 - (2)

3 komentarze

 1. Auirlss
 2. Patryk
 3. niemozliwe..

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz kartę i dowiedz się, który zawód najbardziej pasuje do Twego charakteru
Znalezienie wymarzonej pracy to zwykle lata długich i żmudnych poszukiwań.  Ludzie, którym brakuje do nich cierpliwości, kończą robiąc rzeczy, których nie lubią w zawodach, które do nich nie pasują. Czemu tak się dzieje? Może to nie tylko kwestia wytrwałości w poszukiwaniu pracy, al


Pragniesz czułego mężczyzny, który wysłucha Cię i obdarzy szczerym uczuciem. Szukaj wśród tych 4 znaków zodiaku
Czuły mężczyzna to marzenie każdej kobiety. Wszystkie pragniemy partnera, który byłby otwarty na nasze sprawy, który wysłucha nas i zrozumie. Oczywiście nasz wymarzony „jedyny” nie powinien być przy tym pozbawiony uroku osobistego i charyzmy. Wydawałoby się, że takie idealne

Każdą osobę, którą spotkasz w życiu, sprowadzi na Twą drogę któryś z tych 5 kosmicznych powodów
Wszechświat, w którym żyjemy, działa w tajemniczy sposób. Jest tak złożony, że wydaje się nam chaotyczny, nic jednak nie dzieje się w nim przez przypadek. Nawet najbardziej nieistotne incydenty zdarzają się zgodnie z planem i służą większemu celowi. Wszystko, co się dzieje, jest man