10 listopada

10-listopada

Horoskop dla urodzonych 10 listopada

10 listopada – horoskop ogólny

W charakterze człowieka, który urodził się w dniu 10 listopada, dominują dwie cechy: niechęć do przyjmowania jakiejkolwiek krytyki oraz pragnienie sprawowania władzy. Wie on dobrze, że ma do tego drugiego doskonałe predyspozycje, przede wszystkim dlatego, że jest znacznie bardziej aktywny, przedsiębiorczy niż inni ludzie i ma odwagę do odkrywania nieznanych miejsc i docierania wszędzie tam, gdzie nikogo jeszcze przed nim nie było.

Nie boi się ryzyka, a nawet lubi je ponosić, gdyż nadaje to jego życiu barw i powoduje, że satysfakcja, jeśli odniesie zwycięstwo, jest tym większa, bo ma świadomość, że pokonuje swoje słabości, no i oczywiście imponuje innym, co też nie jest bez znaczenia.

Bardzo odważnie stawia czoła wszelkim niebezpieczeństwom, zarówno tym, jakie stawia przed nim los, jaki i tym powodowanym przez jego wrogów, których nigdy wokół niego nie brakuje. Wynika to z tego, iż jest wojowniczo nastawiony i nie zamierza bawić się w dyplomację jeśli nie ma na to ochoty, uważa to za zwykłe marnotrawienie czasu. Ale trzeba też przyznać, że często sam prowokuje innych, bo lubi starcia i rywalizację, motywuje go do to jeszcze bardziej wytężonego i przedsiębiorczego działania.

Nie boi się ludzi i jest gotów stawić czoła całym tłumom, zaś tłum ten, widząc jego zuchwałość i brawurę, poddaje mu się bezwolnie, wiedząc, że pod rządami tak silnego człowieka nic mu nie grozi i można na tym tylko zyskać. Rzecz jasna, bardzo mu to odpowiada, bo właśnie tego dla siebie pragnie i nie boi się wcale związanych z tym konsekwencji, na przykład tego, że będzie musiał w jakiś sposób troszczyć się o tych ludzi i będzie za nich w pewnym sensie odpowiedzialny. Przeciwnie, pochlebia mu to i doskonale czuje się takiej ważnej roli.

Nic nie jest dla niego zbyt trudne, nawet nie przychodzi mu do głowy, by tak kiedykolwiek pomyśleć, dlatego gotów jest na wszelkie wyzwania. Nie można jednak powiedzieć, by pozostawianie pod jego rządami miało tylko dobre skutki, bo mimo iż jest on sprawiedliwy, to czasami przejawia względem innych zbyt wielkie wymagania, którym nie mogą sprostać i w głębi duszy o tym wie, ale i tak bardzo go to złości i może zachowywać się jak bezwzględny tyran.

 

pozytywyZalety

Odwaga, przedsiębiorczość i aktywność to cechy, które wysuwają się na pierwszy plan w przypadku człowieka urodzonego w dniu 10 listopada.

Ma mocno zarysowane poczucie sprawiedliwości i bardzo się stara, by zawsze się tak zachowywać, co ludzie doceniają, mimo iż nie zawsze mu to wychodzi i czasem kończy się na dobrych chęciach.

Nigdy nie ogląda się na pomoc innych, lecz chce ze wszystkim radzić sobie sam, nawet z najgorszymi problemami i także wówczas, gdy skorzystanie z cudzej pomocy nic by go nie kosztowało. Ma wielkie ambicje, które chce realizować w pełni uczciwie, bez migania się od swych obowiązków i korzystania z ułatwień, do wszystkiego bowiem chce dojść ciężką, uczciwą pracą i nie boi się podejmowania żmudnych wysiłków ponad swoje siły, tym bardziej, że ma tych sił bardzo wiele.

Nigdy nie rozprasza ich na drobiazgi, a jedynie na ważne sprawy, swoje bądź innych, gdyż na cudzą korzyść również bardzo chętnie działa kiedy już upora się ze wszystkimi swoimi sprawami. Umiejętnie gospodaruje swoim czasem i przeważnie dotrzymuje wszystkich terminów, bo poniżej jego godności jest niewywiązywanie się z obowiązków na czas.

 

Wady

Trzeba uczciwie przyznać, że życie w bliskim otoczeniu człowieka urodzonego w dniu 10 listopada nie jest najłatwiejszym zadaniem, ponieważ ma on wiele wad, które dają się we znaki wszystkim tym, którzy mają z nim bliższe lub dalsze kontakty.

Jest bardzo czujny, stale upatruje zagrożeń, jakie mogą nadejść z różnych stron i jest to prawda, jednak przesadza ze swoją podejrzliwością, a środki ostrożności, jakie podejmuje, mogą być uciążliwe dla jego środowiska.

Jest bardzo zazdrosny, nie może znieść, gdy komuś powodzi się lepiej od niego, a już biada temu, kto sięgnie po coś, na czym jemu zależało i nie mógł tego osiągnąć. Kiedy uważa, że ktoś nie zasługuje na sukces, który w jego mniemaniu należał się jemu, nie cofa się przed oczernianiem tej osoby i na różne sposoby stara się uprzykrzyć jej życie, mimo iż poza tym wyznaje wysokie ideały i nie posuwa się do niskich zachowań.

Ma wobec innych wysokie wymagania i krytykuje ich bez litości kiedy ma do nich zastrzeżenia, na swój temat zaś nie pozwala powiedzieć ani jednego złego słowa i nikt, kto chce mieć z nim przynajmniej poprawne kontakty, nie może sobie na to pozwolić.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 10 listopada

Jeśli chodzi o życie zawodowe człowieka urodzonego w dniu 10 listopada, jedno jest pewne – bez względu na to, jaką wybierze dla siebie dziedzinę działania, powinien dominować i zajmować jakieś naczelne stanowisko.

Jego zawód często wiąże się nie tylko z odpowiedzialnością za wielką grupę ludzi, ale też ze sprawowaniem prawdziwej władzy, ponieważ nie widzi się na żadnym innym stanowisku, a już na pewno nie może być niczyim podwładnym.

Potrafi egzekwować sobie posłuszeństwo podlegających mu osób i zasłużyć sobie na ich szacunek nawet jeśli czasami podszyty jest on strachem, gdyż wiadomo, że jest bardzo wymagający i ma mało względów dla cudzych błędów oraz słabości. Trzeba mu jednak oddać, że dla siebie także nie jest szczególnie pobłażliwy i przez to stale się rozwija i pracuje nad sobą bardzo wytrwale, nic zatem dziwnego, że jest coraz mądrzejszy, coraz bardziej wykształcony i lepiej wykwalifikowany, zatem oczywiste jest, że prędzej czy później – zwykle prędzej – musi zrobić karierę.

Przeważnie wcale nie wymaga to od niego wiele wysiłku, ale jest na to gotów i na pewno nie cofnie się przed żadnymi przeciwnościami, na jakie napotka na swej drodze na szczyt.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 10 listopad

 • kolory : pomarańczowy, biały, brązowy; makowy
 • zawody żeńskie : geolog, kucharka, higienistka
 • kamień : cytryn
 • zawody męskie : garncarz, stylista, kontroler
 • charakter : aktywny, kreatywny, pewny siebie, czujny, odważny
 • roślina : konwalia
 • zwierzę : tarantula

Imieniny 10 listopada

 • Leon
 • Lena
 • Andrzej
 • Stefan
 • Ludomir
 • Florencja
 • Leona
 • Nimfa

10 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

4.9/5 - (8)

1 komentarz

 1. megan

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Każdy miesiąc roku „ma inne skrzydła”. Zobacz, który z ptaków reprezentuje Twój i poznaj wróżbę, która się za tym kryje
Nasz osobowość w dużej mierze zależy od tego, kiedy przyszliśmy na świat.  Nawet lekarze dawno doszli do wniosku, że matki, które zaszły w ciążę w zimie, a dziecko nosiły w brzuchu latem, rodzą szczęśliwsze dzieci. Jest to związane z witaminą D, której dawki przyjmujemy wraz z pr


6 najbardziej ekscentrycznych znaków zodiaku. Twój jest wśród nich? Koniecznie sprawdź, co Cię wyróżnia
Wszyscy jesteśmy różni, a każdy z nas jest wyjątkowy.  Niektóre nasze dziwności musimy wyeliminować ze swego życia. Inne jednak pozostają smaczkami, które wyróżniają nas z tłumu i dzięki którym jesteś nietuzinkowi i rozpoznawalni. Dzisiejszy świat lubi ekscentryków, osoby wielow

Naucz się, jak wygrać kłótnię z każdym ze znaków zodiaku. Wystarczy poznać słabe strony przeciwnika
Najlepszym sposobem na pokonanie kogoś jest wejście w jego buty. Musisz spojrzeć na Wasz konflikt jego oczami, zobaczyć, jakie ma argumenty i po kolei je wypunktować. Musisz odkryć czyjeś słabości i spróbować je wykorzystać. Astrologowie podpowiadają, jak to zrobić i nie wyjść na t