11 listopada

11-listopada

Horoskop dla urodzonych 11 listopada

11 listopada – horoskop ogólny

Ulubioną rozrywką człowieka, który przyszedł na świat w dniu 11 listopada, jest branie udziału we wszelkich sporach, dyskusjach i kłótniach.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, wcale nie zachowuje się tak tylko wtedy, gdy ma zły nastrój i chce na kimś wyładować swoje frustracje, ale zawsze, bez względu na okoliczności, gotów jest do zwady i ataków. W sporach jest bardzo zaciekły, nie da się go pokonać żadną bronią, a już na pewno nie na słowa, ponieważ jest w tej kwestii mistrzem i nikt tak jak on nie potrafi argumentować, dowodząc tym swych racji w taki sposób, że jego oponent zupełnie nie wie, jak te argumenty odeprzeć.

Zachowuje jednak dużą ostrożność, więc nie można go zaatakować nawet z tej strony, z której pozornie nie spodziewa się ataku, nic zatem dziwnego, że w większości sytuacji jest prawdziwie niezwyciężony. Lepiej zatem nie narażać mu się nawet w dyskusji, a już na poważnie, jeśli ktoś chce zrobić sobie z niego prawdziwego wroga, może to być groźne, ponieważ jeśli raz ktoś nastąpi mu na odcisk, nigdy już nie odpuści tej osobie i gniew nie mija mu wraz z upływem czasu, a przeciwnie, coraz bardziej się w nim zacina.

Poza tym jednak człowiek ów jest miły, sympatyczny i ludzie chętnie z nim przebywają, oczywiście tylko ci, którzy żyją z nim na dobrej stopie. Ma wielkie poczucie humoru i stara się, by tak było nawet jeśli ma zły nastrój, bo nie lubi psuć nikomu samopoczucia swoją kwaśną miną.

Poza tym czasami nawet w najpoważniejszych sytuacjach i najważniejszych dla siebie walkach potrafi błysnąć humorem, podnosząc tym swój poziom otuchy i jednocześnie odbierając serce do walki przeciwnikom. Odbierają to oni bowiem jako niezawodną oznakę, że człowiek ów jest tak pewny siebie, że nawet nie przychodzi mu do głowy możliwość przegranej, a wobec takiej buty nawet najtwardsi zawodnicy tracą rezon.

To powoduje, że często wcale nie musi się wysilać, by zwyciężyć i większe życiowe sukcesy przychodzą mu jakby od niechcenia. Pomaga mu jednak wielce jego wielki upór, gdyż nie lubi rezygnować ze swoich założeń i robi to tylko w naprawdę wyjątkowych sytuacjach, dzięki czemu osiąga prawie wszystkie swoje cele.

 

pozytywyZalety

Dzielność i waleczność to cechy, które oddają największe zasługi człowiekowi urodzonemu w dniu 11 listopada.

Nigdy nie traci on serca do walki, a ponieważ zawsze jest do niej gotów, bez względu na sytuację i doskonale to po nim widać, jego przeciwnicy często oddają mu zwycięstwo walkowerem, nie chcąc tracić czasu i energii na niechybną porażkę.

Doskonale wie, czego chce od życia i potrafi ułożyć sobie taką strategię, by odnieść zwycięstwo i okupić je jak najmniejszym kosztem, wcale nie dlatego, że nie chce się wysilać czy czegokolwiek się obawia, ale uważa, że dlaczego ma nie skorzystać z takiej możliwości skoro jest świetny w ich wynajdywaniu.

Jego pomysły są zazwyczaj dość umiarkowane, ale realizuje je bardzo zuchwale, czym imponuje swojemu otoczeniu i powoduje, że ludzie mają do niego wielki szacunek, a więc kiedy osiąga sukces za sukcesem, są dla niego pełni uznania i uważają, że w pełni na to zasługuje. Niczego się nie boi, a już na pewno nie innych ludzi. Jest bardzo dumny, władczy i sama jego postawa nakazuje szacunek, więc wcale nie musi nikogo straszyć czy w inny sposób zapewniać sobie odpowiedniego poszanowania swej osoby.

 

Wady

Skłonności egoistyczne człowieka urodzonego w dniu 11 listopada biorą się głównie z tego, iż nie zważa on na innych kiedy realizuje swe pomysły i cele, bo jest na to zbyt zajęty.

Nie chce przez to stracić z oczu tego, na czym mu zależy, więc nie liczą się dla niego większe skrupuły i nie zamierza po drodze do celu sprawdzać, czy nie zostawił na niej kogoś, komu – umyślnie lub nie – wyrządził jakąś krzywdę.

Łatwo wpada w gniew, a czasami bez powodu chodzi rozdrażniony i wtedy byle błahostka może go wyprowadzić z równowagi na długi czas, a trzeba dodać, że w takim stanie potrafi być bardzo nieprzyjemny, bo nie zastanawia się, co i do kogo mówi, zależy mu tylko na tym, by wyładować swoje frustracje.

Jest bardzo pamiętliwy, nie zapomina doznanych krzywd i nawet jeśli wybaczy, to gdzieś tam na dnie jego duszy wciąż tli się uraza i nie można mieć pewności, że kiedyś nie wybuchnie płomieniem zemsty, dlatego lepiej na niego uważać. Jest także porywczy i ma tendencje do działania pod wpływem chwili, zwykle pod wpływem złości, czym często sprowadza na swą głowę poważne kłopoty.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 listopada

Wszystko, co wpadnie do głowy człowieka urodzonego w dniu 11 listopada, chce on natychmiast realizować, ale zazwyczaj wychodzi mu to w pełni na dobre, ponieważ jego pomysły są jak najbardziej warte tego, by je realizować.

Nie boi się wyróżniać spośród innych, a nawet bardzo mu to odpowiada i przejawia w tym pewną zuchwałość, więc poczuje się świetnie w każdym zawodzie, dzięki któremu będzie stale na świeczniku i na ręce patrzeć będzie mu mnóstwo ludzi, ponieważ doskonale motywuje go to do pracy. Nie boi się także oceny swych wyników, gdyż sam dla siebie potrafi być krytyczny, dla innych również, ale przy tym sprawiedliwy, więc doskonale sprawdza się na stanowiskach naczelnych, kontrolnych czy nadzorczych.

Umie budzić posłuch u swych podwładnych i wiedzą oni, że jeśli wskazuje im on jakąś drogę postępowania, to jest to dla nich najlepsza ścieżka kariery, dlatego nie ma z nimi żadnych problemów i to również jest dla niego źródłem wielkiej satysfakcji.

Posiada wiele energii, która musi gdzieś znaleźć ujście, dlatego raczej nie poczuje się pewnie w zawodzie nadmiernie monotonnym czy też wymagającym od niego wielkiego skupienia.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 listopad

 • kamień : karneol
 • roślina : konwalijka
 • zawody żeńskie : tancerka, prezenterka telewizyjna, chemik
 • zwierzę : przepiórka
 • zawody męskie : informatyk, fryzjer, elektryk
 • charakter : bystry, wesoły, sympatyczny, nerwowy
 • kolory : czerwony, zielony, perłowy; jagodowy

Imieniny 11 listopada

 • Jan
 • Maryna
 • Jozafat
 • Maciej
 • Teodor
 • Anastazja
 • Marcin
 • Bartłomiej
 • Alicja
 • Pafnucy

11 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

4.8/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wydaje Ci się, że masz masę fobii i jesteś dziwny. Sprawdź, co na to gwiazdy. Może wcale nie jest z Tobą tak źle?
Wydaje Ci się, że jesteś bardzo dziwny? Masz przeczucie, że drzemie w Tobie masa fobii? Kilkanaście razy sprawdzasz, czy zamknąłeś drzwi? Często czujesz się niepewnie, nieswojo w pozornie normalnych sytuacjach? Może to świadczyć o paranoi. Każdy z nas ma w sobie jakiś procent z parano


Każdy znak zodiaku ma swoją legendę. Te historie fascynują i pozwalają odkryć największe tajemnice poszczególnych symboli
Horoskopy są wszędzie.  Znajdziemy je w gazetach, na platformach i forach internetowych, a nawet w nieco już zapomnianej telegazecie. Z gwiazd ludzie wyczytują już wszystko. Można z nich czerpać inspiracje i wiadomości o przeróżnych sferach naszego życia. Jedni czytają gwiezdne przepo

Która z postaci na obrazku jest najmłodsza? Zastanów się i wskaż odpowiednią sylwetkę. Test pokaże, jak oceniasz ludzi
Każda nasza decyzja niesie ze sobą określone skutki i ma spore znaczenie. Wszystkich naszych życiowych wyborów dokonujemy z określonego powodu i „po coś”. Nie zawsze wybieramy to, co najlepsze i najsłuszniejsze, czasami kierujemy się tym, co nam się bardziej podoba, co bardziej