12 listopada

12-listopada

Horoskop dla urodzonych 12 listopada

12 listopada – horoskop ogólny

Mimo iż charakter człowieka narodzonego w dniu 12 listopada jest zrównoważony, to jednak nie zawsze potrafi on zapanować nad swymi emocjami i uczuciami, jakich doznaje, ponieważ są tak silne, że nie za każdym razem zdoła w porę ująć je w karby.

Czasem sytuacja wymyka mu się spod kontroli i okazuje wówczas swą słabość tym, którzy są tego świadkami, ale nie robi z tego dramatu, tym bardziej, że zdarza mu się to naprawdę bardzo rzadko, w przeważającej większości przypadków jest w stanie opanować się na tyle, by nikt nie posądził go o nadmierne reakcje czy nawet histerię.

Jest wytrwały we wszystkich swoich dążeniach, ponieważ ma wielkie ambicje i wszystkie je zamierza zaspokoić. Ma na to szanse i jeśli się to nie zdarza, to zwykle z przyczyn niezależnych od niego, zazwyczaj jednak jest w pełni usatysfakcjonowany swym życiem na wszystkich jego poziomach.

Jest zdecydowany, zawsze wie, co ma robić i wytycza sobie bardzo jasno określone cele, więc nie ma mowy o sytuacji  w jego życiu, w której miotałby się w nieokreślonym kierunku i nie wiedział, co ma ze sobą począć. Nawet najważniejsze życiowe dramaty nie są w stanie wytrącić go z równowagi, bo po każdym poważniejszym życiowym doświadczeniu szybko się otrząsa i wraca na swą dawną ścieżkę, często nawet jeszcze bardziej zdeterminowany by osiągnąć swój cel. Szalenie imponuje tym ludziom i starają się oni go naśladować, przynajmniej w tej kwestii, jednak ponieważ w znacznej mierze jest to zasługa jego wrodzonych cech, niewiele mogą zdziałać jeśli nie posiadają takich samych predyspozycji.

Ma szerokie zainteresowania, więc zwykle imponuje także swoją wiedzą i ma do dyspozycji wiele różnych dziedzin jeśli chodzi o realizowanie swych pasji czy spełnianie się na gruncie zawodowym. Zawsze przy tym wybiera zajęcia odpowiednie do swych możliwości i predyspozycji, co świadczy o jego wielkim rozsądku, ale też pewnej intuicji, którą może nie zawsze sobie uświadamia, ale wiele jej zawdzięcza we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Bardzo ważna jest dla niego rodzina. Nigdy nie pozwala, by praca – mimo iż kariera jest dla niego także niezwykle istotna – zdominowała jego egzystencję. Najlepiej czuje się, kiedy po trudach codzienności wraca na łono rodziny i grzeje się w cieple domowego ogniska, to pozwala mu się odprężyć i znaleźć w sobie siły oraz motywację do dalszych starć.

 

pozytywyZalety

Świadomość wszystkich słabych i mocnych stron, jaką cechuje się człowiek narodzony w dniu 12 listopada, powoduje, że nie ma on problemu z określeniem kierunków, w jakich chce, by objawiała się jego ekspansja.

Wie, na co go stać i na co może sobie pozwolić i nigdy nie porywa się z przysłowiową motyką na słońce, a nawet jeśli ludziom z jego otoczenia wydaje się, że postawił przed sobą jakiś cel, któremu nie będzie  w stanie sprostać, on doskonale wie, co robi.

Zawsze kieruje się zdrowym rozsądkiem i można mieć pewność, że skoro powziął na siebie takie zadanie, to wie, że będzie to dla niego dobra motywacja do tego, by jeszcze bardziej się rozwijać, tak, że prędzej czy później go osiągnie, jak wszystko zresztą.

Jest niezależny, odważny i mężny. Ma odwagę sam walczyć z tłumem, nigdy nie zniża się do oportunizmu i zawsze mówi prawdę, choć z zachowaniem wszystkich norm etycznych, bo nie chce też nią nikogo krzywdzić. Nie ogląda się na pomoc innych albo łaskawego losu i mimo iż zwykle ten ostatni całkiem mu sprzyja, do wszystkiego chce dojść sam, swoją ciężką i żmudną pracą.

 

Wady

Nie da się ukryć, że człowiek, który urodził się w dniu 12 listopada, jest mocno przewrażliwiony na swoim punkcie i łatwo można go urazić.

Bardzo lubi dostawać pochwały, nawet gdy w głębi serca wie, że mu się one nie należą. Jest to najprostsza droga do jego serca, bo jeśli ktoś będzie go nimi mamił przez jakiś czas, na pewno zapała do tej osoby wielką sympatią.

Jeśli zaś ktoś nie szczędzi mu słów krytyki, staje się jego zaciekłym wrogiem, bez względu na to, z jakich powodów to robi i czy ma rację. Nie wolno zatem mówić mu żadnych złych rzeczy na jego temat, a lepiej także go nie obgadywać za plecami, ponieważ często rozpytuje się wśród swych znajomych, co inni mówili na jego temat i rzadko zdarza się, by coś nie doszło do jego uszu.

Sam chce zachować jak największą niezależność i na pewno nie pozwoli, by ktokolwiek wtrącał się nawet minimalnie w jego życie, on zaś chce rządzić i dominować, a kiedy ktoś nie bierze pod uwagę jego cennych –w jego mniemaniu – wskazówek, bardzo się denerwuje i również traci dla tej osoby wszelkie ciepłe uczucia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 12 listopada

Największe zdolności człowiek urodzony w dniu 12 listopada przejawia w przenikaniu wszelkich zagadek i rozwiązywaniu zawikłanych problemów oraz w krytyce, oczywiście jak najbardziej konstruktywnej.

Ludzie chętnie  z nim współpracują, ponieważ sumiennie wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków i zostaje mu zwykle pewien margines czasu, który chętnie poświęca na zastępowanie innych czy pomaganie im w pracy na rozmaite sposoby jeśli tylko tego potrzebują i zwrócą się do niego z taką prośbą.

Kobieta urodzona tego dnia najlepiej sprawdza się w roli gospodyni domowej i wcale nie ubolewa nad tym, że marnuje swoje wrodzone predyspozycje zawodowe, ponieważ rola matki i żony jest dla niej najzupełniej satysfakcjonująca. Niestety jednak, mimo iż jest przekonana, że jak najlepiej wywiązuje się z tych ról, jej rodzina nie zawsze podziela jej zdanie, ponieważ jest despotyczna i ma skłonność do tyranizowania tych, którzy nie chcą całkowicie zaakceptować jej woli.

Lepiej zatem dla niej będzie, gdy zamiast zamykać się w domu, będzie na gruncie zawodowym realizować swe zapędy dominacyjne, w czym może odnieść wielkie sukcesy bez względu na dziedzinę i da trochę odetchnąć swojej rodzinie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 12 listopad

 • zawody męskie : tancerz, optyk, treser
 • zwierzę : nosorożec
 • roślina : zawilec gajowy
 • kamień : kamień księżycowy
 • zawody żeńskie : modelka, sędzina, kucharka
 • charakter : zrównoważony, zdecydowany, wytrwały, zazdrosny, skryty
 • kolory : błękitny, fioletowy, błękit paryski; kobaltowy

Imieniny 12 listopada

 • Jonasz
 • Renata
 • Jan
 • Aureliusz
 • Emilian
 • Gabriel
 • Czcibor
 • Jozafat
 • Nila
 • Witold

12 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

1.6/5 - (17)

6 komentarzy

 1. Julek
 2. Mikuś
 3. Marcin
 4. John
 5. Ola
 6. skorpion

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz jedną z tych kart i odkryj, co Cię czeka w marcu
Gwiazdy pozwalają nam wejrzeć w samych siebie i spojrzeć w przyszłość.  Od zarania dziejów ludzie wierzyli w opatrzność i dobre duchy, które nad nimi czuwają. Miały one pochodzić z nieba. Rodziły się razem z nami i wraz z nami umierały. W starożytnym Rzymie nazywano je Geniuszami,


Przyjrzyj się twarzom i odpowiedz na pytanie, która z nich jest weselsza. Ten prosty test wskaże, która półkula mózgu Tobą rządzi
Istnieje teoria, że u każdego z nas dominuje jedna z półkul mózgowych.  Dotychczas to cechy, jakie posiadamy, naprowadzały naukowców na trop, jaka część rządzi konkretnym człowiekiem. Uważało się, że Ci, którzy mają mocniej rozwiniętą stronę lewą, mają zadatki na naukowców.

Wybierz skrzydła i dowiedz się, który z opiekuńczych aniołów nad Tobą czuwa
Każda mitologia ma swoje opiekuńcze bóstwa.  Egipcjanie mieli swoją Bastet, która strzegła domowego ogniska, dbała o to, by bliskie osoby kochały się i były ze sobą szczęśliwe. W mitologii nordyckiej rolę strażniczki domu i rodziny pełniła Frigg. Słowianie mieli zaś swoją Dolę.