15 listopada

15-listopada

Horoskop dla urodzonych 15 listopada

15 listopada – horoskop ogólny

Najważniejszą kwestią w życiu człowieka urodzonego w dniu 15 listopada jest to, aby dążyć do wszystkich swych celów bez względu na okoliczności, nie zważając też na to, co na ten temat myślą inni.

Nie chce słuchać żadnych rad, nawet tych najlepszych, a tym bardziej perswazji mających w zamiarze odwiedzenie go od powziętych postanowień i gotów jest kruszyć o to kopie, ponieważ uważa takie zachowania za przejaw prób ograniczenia jego autonomii.

Niezależność jest dla niego bardzo ważna i czasami demonstruje ją niemal bez sensu, robiąc coś jedynie na przekór innym, a nie dlatego, że ma taką potrzebę czy naprawdę chce to zrobić. Czasem przez to zaplątuje się w dziwne czy nawet niedobre lub niebezpieczne dla niego sytuacje, ale nie wyciąga z nich żadnych wniosków i można mieć pewność, że nie minie mu to z wiekiem. Zazwyczaj jednak udaje mu się osiągnąć wybitne życiowe stanowisko, nie tylko jeśli chodzi o życie zawodowe, ponieważ pomagają mu w tym wydatnie jego niepospolite warunki intelektualne.

Nie da się ukryć, że jest inteligentny, a poza tym potrafi bardzo sprawnie wykorzystywać wszelkie nadarzające mu się okazje, a także korzystać z doświadczenia innych ludzi, choć zawsze dochodzi do tego sam, nigdy nie chce przyjmować wprost wskazówek, jakich ktoś zechce mu udzielić.
Jeśli uda mu się pokonać złe skłonności i wady, jakie zwykle przejawia już w młodym wieku, może osiągnąć bardzo wysoki poziom rozwoju duchowego, a to da mu nie tylko satysfakcję ale też pozwoli mu odkryć w sobie jeszcze większe pokłady intuicji i odda mu wielkie zasługi najprawdopodobniej na wszystkich poziomach jego życia, więc powinien do tego dążyć z całych sił.

Niestety jednak nie zawsze potrafi osiągnąć wszystko to, na co go stać jeśli chodzi o jego wrodzone predyspozycje oraz umiejętności, głównie przez to, że ma bardzo zmysłową naturę i nie zawsze potrafi to pohamować.

Czasami także jego problemem jest fakt, iż daje się ponieść swej fantazji i ulega złudzeniom. Stara się wręcz realizować takie swe pomysły, które nie mają żadnego uzasadnienia w rzeczywistości i są z  góry skazane na porażkę, on zaś jest tak zaślepiony, że zupełnie tego nie widzi, a cudzych rad – jak już było wspomniane – pod żadnym pozorem nie chce przyjmować.

 

pozytywyZalety

Konsekwencja i upór, z jakimi człowiek, który przyszedł na świat w dniu 15 listopada dąży do każdego celu, są na pewno godne pochwały, ponieważ dzięki nim jest w stanie nie zważać na okoliczności i przeszkody, jakie piętrzy przed nim życie.

Ma w sobie wielki potencjał, dzięki któremu może osiągnąć wszystko, cokolwiek sobie zamierzy i nie wymaga to od niego tak wielkiego trudu, jak mogłoby się wydawać. Jeśli tylko będzie chciał i wystarczająco się starał, może z powodzeniem pokonywać wszystkie swe najważniejsze wady i stać się niemalże ideałem.

Wyróżnia się także swą odwagą, bowiem nie przejmuje się, że poprzez swoje nietypowe zachowania i realizację swych pomysłów, które obiektywnie mogą być uznawane za dziwaczne, dostanie się na ludzkie języki. Zresztą nie zależy mu na cudzej opinii nigdy nie robi nic na pokaz, nie zmierza się nikomu na siłę podobać ani przypochlebiać.

Ci, którzy dobrze go znają i akceptują, w zupełności wystarczają mu do szczęścia, innych zaś nie zamierza prosić, by byli łaskawi się z nim zadawać.

 

Wady

Człowiek urodzony 15 listopada ma skłonność do zacinania się w gniewie i wówczas bardzo ciężko jest go przebłagać oraz wzbudzić w nim od nowa zaufanie dla swojej osoby.

Jest mściwy i nie odpuszcza jeśli ktoś nie zechce go przeprosić i zadośćuczynić mu krzywdy, jaką mu wyrządził. Jest w stanie nawet wiele lat czekać na dogodny moment do wzięcia odwetu i jest przez to jeszcze bardziej niebezpieczny, bo gdy osoba, na której chce się zemścić, już dawno zapomni, że ma z nim na pieńku, on nie zapomina nigdy i uderza znienacka, odnosząc w tym najlepsze dla siebie efekty.

Jego wadę stanowi też nadmiernie rozwinięte życie towarzyskie, zwłaszcza jeśli chodzi o kontakty z płcią przeciwną, co może skutkować przede wszystkim problemami z dochowaniem wierności kiedy znajdzie się w stałym związku, ale też nie zawsze zachowuje się elegancko wobec swych byłych partnerów i czasami ich zwyczajnie krzywdzi. Nie ma to jednak dla niego żadnego znaczenia, ważna jest dla niego tylko własna przyjemność i zabawa, a kiedy przestaje mieć to z danej znajomości, od razu ją kończy, tak samo zresztą jak przyjaźnie.

Ma także skłonność do angażowania się w przedsięwzięcia, które są z góry skazane na porażkę, w czym przejawiają się jego tendencje autodestrukcyjne, bo w głębi duszy zawsze wie, że jest na straconej pozycji, a i tak w to brnie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 15 listopada

W człowieku urodzonym w dniu 15 listopada bardzo silnie zarysowana jest jego władczość, dlatego może on porozumieć się wyłącznie z osobami bardziej od niego uległymi i spolegliwymi.

Nigdy nie daje sobą rządzić i chce przede wszystkim dominować, to na gruncie zawodowym jest dla niego najważniejsze, zaś pieniądze, kariera i spełnienie zawodowe znajdują się na dalszych pozycjach w jego hierarchii.

Jest doskonałym szefem, ponieważ potrafi zachować się sprawiedliwie, ale ma też wielkie wymagania, co powoduje, że motywuje swych podwładnych do wytężonej pracy, a ponieważ chce i musi dać im dobry przykład, sam również nie ma innego wyjścia, jak tylko stale się rozwijać i kształcić w rozmaitych kierunkach.

Ponieważ jest pojętny, inteligentny i konsekwentny we wszystkim, co robi, osiąga sukcesy we wszystkich swych przedsięwzięciach i nawet jeśli na początku jego drogi zawodowej nie będzie mu się szczególnie wiodło  przez to, że swą popędliwością często sprowadza na siebie kłopoty, prędzej czy później na pewno wyjdzie na prostą i zacznie odnosić coraz większe sukcesy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 listopad

 • zawody żeńskie : hafciarka, astronom, zakonnica
 • charakter : zacięty, wytrwały, zdolny, samodzielny
 • zwierzę : bongo
 • zawody męskie : opiekun, archeolog, sanitariusz
 • roślina : chaber
 • kamień : niebieski szafir
 • kolory : złoty, czarny, łososiowy; złocisty

Imieniny 15 listopada

 • Albert
 • Alfons
 • Roger
 • Józef
 • Leopold
 • Artur

15 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

3.9/5 - (8)

4 komentarze

 1. Pigmej
 2. Janusz
 3. Szwed
 4. Katarzyna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


8 tybetańskich symboli szczęścia – który z nich podoba Ci się najbardziej?
Symbole szczęścia istniały w mitologii hinduskiej od czasów starożytnych.  Od zarania dziejów było ich 8, symbolizowały nauki Buddy, a ich zadaniem było przyciąganie dobrych wibracji do naszego życia. Wierzono w ich zbawienny wpływ, dlatego umieszczano je właściwie wszędzie: zdobiły


Wybierz maskę i dowiedz się, jaki sekret ukrywa przed Tobą ktoś bliski. Test jest skuteczny w 83 procentach
Każdy z nas ukrywa coś przed innymi.  Skrywamy się za maskami, nie pokazujemy się innym w całości przede wszystkim dlatego, że obawiamy się, co mogliby zobaczyć. Jesteśmy przy tym dociekliwi i choć sami nie zdradzamy wszystkiego, o innych chcielibyśmy wiedzieć, jak najwięcej. Zaspokoi

Znajdź zapach, który najlepiej pasuje do Twej osobowości. Pomogą Ci w tym wskazówki zodiaku
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jedne zapachy do Ciebie przemawiają, a inne w ogóle? Choć zasadniczo zgadzasz się ze swoim przyjacielem/przyjaciółką, twierdzisz, że wybiera okropne perfumy. Możliwe, że ma to coś wspólnego z astrologią. Zodiak może wpływać nie tylko