19 listopada

19-listopada

Horoskop dla urodzonych 19 listopada

19 listopada – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka, który urodził się w dniu 19 listopada, jest jego dar polegający na umiejętności przekonywania innych do swego zdania.

Umie on bardzo logicznie argumentować nawet gdy dowodzi zupełnych bzdur, dlatego wszystko każdemu potrafi wmówić i ludzie jego słowa zawsze przyjmują za dobrą monetę, nawet jeśli kłamie jak z nut. Oddaje mu to wielkie zasługi na wielu polach życia, jednak największe sukcesy z tym związane odnosi – rzecz jasna – na gruncie zawodowym.

Doskonale wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, tyle samo dając z siebie na wszystkich polach, a największą satysfakcję czerpie ze spełniania się w roli rodzica i małżonka. Wyróżnia się ogromną stałością i nie tyko jest niezmienny w swoich poglądach, ale też wierny i  lojalny wobec ludzi, zwłaszcza jeśli komuś obieca, że będzie przy nim trwał – nigdy nie rzuca takich słów na wiatr.

Ma silną wolę i jest konsekwentny, ale jednak czasami zachowuje się nieuważnie, głównie z tego powodu, iż nie poświęca dość czasu na rozważanie swoich kolejnych posunięć. Z tego powodu często wpędza się w kłopoty czy też naraża się na wrogość ze strony innych ludzi, jednak ostatecznie takie złe doświadczenia wychodzą mu na dobre, gdyż dzięki nim nabywa czasem życiowej mądrości, a ze wszystkich swoich przeżyć, zarówno tych złych, jak i dobrych, potrafi wyciągać konstruktywne wnioski na przyszłość.

Ma wielkie ambicje, na zaspokojeniu których bardzo mu zależy i dążeniom tym poświęca znaczną część swojego czasu. Trzeba jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, że w swych działaniach nigdy nie bywa bezwzględny i nie dąży do celu po przysłowiowych trupach, gdyż jest na to zbyt uczciwy i szlachetny.

Ma także wrażliwe sumienie i wielką empatię, a to nie pozwala mu na krzywdzenie kogokolwiek z rozmysłem, nawet zaciekłych wrogów. Waha się, kiedy ma podjąć jakąś decyzję i zajmuje mu to bardzo dużo czasu, choć wcale nie można powiedzieć, by ta zwłoka sprawiała, iż jest pewien dokonywanego wyboru i zawsze jest on słuszny.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 19 listopada nigdy nie jest dość zadowolony ze swych osiągnięć, ponieważ chce we wszystkim wykazywać się perfekcjonizmem.

Dlatego stale chce się rozwijać na wszystkich możliwych poziomach, dążyć do samodoskonalenia i kształcić się w wielu dziedzinach. Chce wywierać duży wpływ na swe otoczenie, oczywiście jak najlepszy i podejmuje w tym celu wiele wysiłków, poświęcając na to znaczną część swojego czasu.

Zazwyczaj odnosi w tym dobre sukcesy, ponieważ ludzie lubią go i chętnie nadstawiają ucha jego radom, tym bardziej, iż w swym środowisku cieszy się on opinią osoby godnej najwyższego zaufania i głęboko mądrej. Jest ponadto człowiekiem błyskotliwym i bardzo bystrym. Nic nie może umknąć jego przenikliwemu umysłowi i nieprzeciętnemu intelektowi, dzięki któremu szybko się uczy i potrafi trafnie wnioskować na podstawie tego, co się wokół niego dzieje.

Ma wiele różnorakich talentów, które stara się rozwijać, by nie marnować darów, jakimi został obdarowany, ale jednocześnie zachowuje się bardzo skromnie – nigdy nie bywa zarozumiały ani nie wywyższa się w stosunku do mniej od siebie mądrych czy zdolnych osób, nawet gdyby miał po temu wszelkie powody, co najczęściej ma miejsce.

 

Wady

Władczość człowieka urodzonego w dniu 19 listopada przejawia się głównie w tym, że uzależnia on od siebie ludzi pod rozmaitymi względami i chce, by zwierzali mu się ze swych tajemnic, mimo iż sam nigdy tego nie robi.

Chce także stale słyszeć od nich komplementy i dowody swego uznania i jeśli chcą żyć z nim w zgodzie, muszą to robić, także wtedy, gdy nie uznają tego za stosowne. Ponadto bardzo ważne dla niego jest to, jaką opinią cieszy się w swoim otoczeniu i nierzadko jest to dla niego znacznie ważniejsze niż rzeczywiste rezultaty jego działań.

Nieraz wykazuje się nadmierną dumą i zarozumiałością i wydaje mu się, że może liczyć na znacznie więcej niż inni ludzie, choć tak naprawdę ciężko powiedzieć, z czego wynika to jego przekonanie. Inną jego ważną wadą jest nieumiejętność spojrzenia na swoje życie i zachowanie z pewnego zdrowego dystansu, co powoduje, że nie zawsze jest w stanie dokonywać w pełni realnej oceny swojej sytuacji.

Ma on też wielkie skłonności do zazdrości, zwłaszcza na gruncie uczuciowym, ale nigdy nie chce na ten temat rozmawiać i za nic nie przyzna się do tego, co czuje, lecz zacina się w swoim gniewie i nieraz przez to wpędza się w depresję. Może to mieć też bardzo zły wpływ na jego związek, a nawet być przyczyną jego rozpadu.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 19 listopada

Na największe sukcesy człowiek urodzony 19 listopada może liczyć wówczas, gdy zwiąże swoje życie zawodowe z wojskiem, medycyną lub chemią, ponieważ właśnie w tych dziedzinach zazwyczaj wykazuje się największymi zdolnościami i wrodzonymi predyspozycjami.

Jednak mimo to musi ciężko pracować na swój sukces, gdyż posiada wiele cech, które mogą mu bardzo utrudniać czy nawet zupełnie uniemożliwić zrobienie kariery, zwłaszcza gdy poprzez swoje niezdecydowanie stanie się w głównej mierze zależnym od kogoś, co do kogo nie będzie pewności, czy na pewno potrafi w pełni wykorzystać jego potencjał i dobrze mu życzy.

Co więcej, kiedy już zacznie działać, jest w tym na tyle ostrożny, flegmatyczny i nie widzi powodów, by się spieszyć, że nawet jeśli ma szansę na sukces, to często ona oddala się od niego i nieraz może zostać zupełnie zaprzepaszczona, zaś jeśli już ma na tyle szczęścia, że udaje mu się tego uniknąć, i tak na sukces musi bardzo długo czekać i włożyć w osiągnięcie go znacznie więcej wysiłku niż inni ludzie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 19 listopad

 • kolory : kremowy, zielony, herbaciany; szkarłatny
 • charakter : uczuciowy, aktywny, dzielny, towarzyski
 • zwierzę : bizon
 • zawody żeńskie : weterynarz, biotechnolog, telefonistka
 • roślina : bratek
 • kamień : amazonit
 • zawody męskie : lektor, duchowny, geograf

Imieniny 19 listopada

 • Teodor
 • Elżbieta
 • Maksym
 • Jakub
 • Barbara
 • Dionizy
 • Paweł
 • Seweryn
 • Matylda
 • Kryspin

19 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

5/5 - (2)

4 komentarze

 1. Tomek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


31 marca wypada niezwykła pełnia księżyca. Sprawdź co Ci przyniesie Błękitny Robaczy Księżyc
Miesiąc, który teraz mamy jest niezwykły, ponieważ przypada nań aż dwie pełnie Księżyca. Jedną mieliśmy na początku marca (2 marca). Druga wypada ostatniego dnia miesiąca (31 marca) . Obie te pełnie dla Indian stanowiły symboliczne zwieńczenie zimy. Kojarzone były z wyższymi temper


Kształt pępka może wiele powiedzieć o osobowości człowieka. Sprawdź, co szepnie o Tobie
Istnieje wiele naukowych teorii na temat tego, jak kształt naszego pępka odzwierciedla nasze zdrowie i charakter.  Jak dotąd nie ma zbyt wielu dowodów potwierdzających to, o czym gdybają badacze. Warto jednak przyjrzeć się ich teoriom i sprawdzić, jak mają się one do tego, co reprezentuj

Jak zachowuje się Rak, gdy traci głowę? Po czym poznać, że Panna ma motyle w brzuchu? – te gesty zdradzają zakochanych, nie przegap ich!
Pociąg, czy też przyciąganie do kogoś, kto w naszym mniemaniu jest atrakcyjny, to coś zupełnie naturalnego. Nawet kiedy jesteśmy w związku, nie potrafimy być ślepi na wdzięki atrakcyjnych przedstawicieli interesującej nas płci. Odczuwamy je bezwiednie. Nie jest to czysto fizyczna siła,