20 listopada

20-listopada

Horoskop dla urodzonych 20 listopada

20 listopada – horoskop ogólny

Mimo iż człowiek urodzony w dniu 20 listopada jest bardzo sympatyczny i stara się, by wszyscy wokół go lubili, nie zawsze tak jest, a to przez jego charakterystyczną cechę, jaką jest wścibskość.

Chce on zawsze wszystko o wszystkich wiedzieć, przy czym wykazuje tu pewną niesprawiedliwość, ponieważ sam chce dla innych zostać nieprzenikniony i pozwala, by wiedzieli o nim wyłącznie to, co sam chce im powiedzieć, czyli bardzo niewiele. Umie on bez zarzutu panować nad wszystkimi swoim emocjami, jakich doznaje, nawet tymi najbardziej gwałtownymi, nie pozwalając im wydostawać się na zewnątrz kiedy wie, że nie może tego zrobić.

Uchodzi przez to za człowieka bardzo ustatkowanego i zrównoważonego, który nie poddaje się uczuciom ani namiętnościom i wszystkie swoje popędy umie trzymać na wodzy. Nawet jeśli pod tą maską niewzruszonego spokoju i chłodnego dystansu rozgrywa się największa walka, na przykład jego emocji czy namiętności ze zdrowym rozsądkiem, nikt nie zdaje sobie z tego sprawy i nawet jego najbliżsi nawet nie domyślają się, co mu tak naprawdę w duszy gra.

Jest prosty w obejściu i skromny. Lubi nieskomplikowane sytuacje i proste życie, bez zbędnych udogodnień, które w jego mniemaniu są tylko dziwactwami i oznakami próżności człowieka, który ich dla siebie pragnie. Potrafi żyć w bardzo skromnych warunkach i nie ma wielkich wymagań, dlatego nie jest materialistą i żądza pieniądza na pewno nigdy nie przysłoni mu wizji świata.

Często prowadzi typowo filozoficzne rozmyślania i jest bardzo mocno skupiony na swym życiu duchowym. Chce nie tylko przeniknąć najbardziej skomplikowane tajemnice świata, bytu ludzkiego i umysłu, ale także przekazywać je ludziom, zaszczepiając im swoją pasję i swą wiedzę, jednak jego otoczenie rzadko przejawia takie same jak on zainteresowania, a przynajmniej nie w tak wysokim stopniu, co jest dla niego kompletnie niezrozumiałe.

Chętnie podróżuje, zwykle nie w celach rozrywkowych i rekreacyjnych, ale dlatego, by poznawać odmienną kulturę, obyczaje i poszerzać stale swoją wiedzę na temat świata, co jest jego wielką ambicją. Jednak mimo tych dążeń potrafi także znaleźć czas dla rodziny, a nawet jest bardzo troskliwym i dobrym współmałżonkiem i rodzicem.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 20 listopada bardzo mocno przejmuje się wszystkimi swymi obowiązkami i wywiązuje się z nich niezwykle gorliwie.

Nigdy nie pozwala sobie na fuszerkę albo na nieprzestrzeganie terminów, gdyż jest to poniżej jego honoru i ambicji. Sprawnie godzi wszystkie swoje funkcje i nie poddaje się załamaniom ani też nadmiernej ekscytacji. Ponadto jest osobą bardzo troskliwą i umie zatroszczyć się o swoje interesy oraz szczęście i byt materialny swoich najbliższych.

Ceni sobie skromne warunki otoczenia, ponieważ uważa, że nadmierne luksusy rozpraszają go i powodują, że zamiast skupiać się na swym życiu wewnętrznym i rozwijaniu swojej osobowości pod wszystkim możliwymi względami, skupia się na tym, co nie może mu dać szczęścia i nie jest ważne.

Chętnie dzieli się z ludźmi swoją wiedzą, ale robi to w sposób na tyle uprzejmy i bezpretensjonalny, iż nikt nie ma wrażenia, że stara się nią błyszczeć i imponować. Jest szczery i lojalny, wobec swych przyjaciół i bliskich wykazuje się wielką wiernością i można mieć pewność, że nikogo nie zawiedzie.

 

Wady

Nie da się ukryć, że człowiek narodzony 20 listopada jest dość fałszywy. Kiedy chce, potrafi udawać najlepszego przyjaciela, szczerze oddanego wobec osób, których tak naprawdę nie znosi i robi to tylko po to, by je zmanipulować i w jakiś sposób im zaszkodzić.

Nierzadko również wykazuje się nadmiernym pośpiechem i nie chcąc marnować czasu, podejmuje ważne decyzje zbyt szybko, wobec czego są one niedobre, ale nie może już cofnąć czasu i musi zapłacić za swój pośpiech.

W dodatku wcale nie widzi niczego złego w swoim postępowaniu, a więc nie może się zmienić. Szybkie reakcje nie są jego najmocniejszą stroną, dlatego w każdej sytuacji, która tego od  niego wymaga, jest zagrożony wizją niepowodzenia, a trzeba też dodać, że jest dość wrażliwy i nad każdą porażką trudno jest mu przejść do porządku dziennego.

Bywa też zarozumiały i nadmiernie wyniosły, zwłaszcza gdy odniesie nieoczekiwany sukces, który wcale mu się nie należy i w osiągnięcie którego nie włożył żadnego wysiłku.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 20 listopada

Osoba urodzona 20 listopada ma w sobie wielkie zdolności twórcze i ogromny potencjał, który może stać się prawdziwą przyczyną sukcesów tego człowieka, ale najpierw musi on pokonać swoje słabości i złe skłonności, których posiada dość dużo.

Dzięki temu, że nie jest człowiekiem konfliktowym i z każdym potrafi znaleźć płaszczyznę porozumienia, ludzie lubią go i szanują i nawet jeśli nie są w stanie w żaden sposób mu pomóc w karierze, to przynajmniej nie zdarza się, by miał jakichś wrogów, którzy mogliby mu rzucać kłody pod nogi i sprawiać, że nie mógłby osiągnąć szczytu swoich możliwości.

Posiada również nieprzeciętne zdolności oratorskie i bardzo sprawnie wyraża to, co ma do powiedzenia, także na piśmie, wobec czego raczej nie zdarza się, by miał problemy natury komunikacyjnej wynikające ze złego porozumienia. Jednakże jego największa zaleta jeśli chodzi o życie zawodowe polega na tym, iż jest on ogromnie przenikliwy i zna się na ludziach.

Jeśli jednak nie uda mu się osiągnąć wysokiego poziomu rozwoju wewnętrznego, nie będzie potrafił wyznaczać sobie celów do osiągnięcia i będzie miotał się bez sensu w kółko, podejmując szereg niepotrzebnych działań, które nie dadzą mu nic poza zmarnowaniem czasu, energii i wrodzonych zdolności.

 

Cechy szczególne

cechy szczegolne 20 listopad

 • zawody męskie : stylista, złotnik, kierownik
 • kamień : malachit
 • kolory : żółty, niebieski, seledynowy; sadza angielska
 • zawody żeńskie : dziennikarka, kasjerka, asystentka
 • roślina : tulipan
 • charakter : uprzejmy, pomocny, krytyczny
 • zwierzę : aligator

Imieniny 20 listopada

 • Grzegorz
 • Ampeliusz
 • Eustachy
 • Rafał
 • Oktawia
 • Edmund
 • Sędzimir
 • Oktawiusz
 • Ampelia
 • Maria
 • Sylwester
 • Lubomir
 • Feliks

20 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

1.9/5 - (16)

4 komentarze

 1. Monika
 2. Skorpion
 3. ALA
  • Renata

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Czym jest karma i czy jesteśmy na nią skazani? Oto kilka faktów, które pozwolą Ci zrozumieć przeznaczenie
Słowo karma oznacza działanie, pracę i czyn.  Karma może być rozumiana jako zasada przyczynowości, w której intencja i działanie jednostki wpływają na jej przyszłe losy. Jest to jednak rozumienie dosyć płytkie, bowiem pod tym pojęciem kryje się coś znacznie głębszego. Czym tak nap


Ktoś ewidentnie Cię nie lubi i nie wiesz dlaczego? Przyczyną może być efekt lustra
Każdy z nas poznał kiedyś kogoś, kto od samego początku w pewien sposób go odrzucił. Takie rzeczy się czuje. Uczucie odpychania przy danej osobie jest zbyt silne, by go nie dostrzec. Bez względu, jak bardzo dana osoba stara się ukryć swą niechęć, pełen empatii człowiek jest w końcu

Z której bajki Disneya pochodzi Twój książę? Zobacz, co na to gwiazdy
Niezależnie od tego, czy wierzysz w bajki, czy nie, nie da się ukryć, że świat wykreowany przez Disneya odegrał ważną rolę w kształtowaniu naszych dziecięcych poglądów na to, czym jest miłość.  Przewinęło się w nim wiele charakterystycznych męskich postaci i sylwetek. Poznaliśm