22 listopada

22-listopada

Horoskop dla urodzonych 22 listopada

22 listopada – horoskop ogólny

Spryt i wrodzona przebiegłość człowieka urodzonego w dniu 22 listopada oddają mu wielkie zasługi i powodują, że większość złych rzeczy, jakie robi, uchodzi mu na sucho.

Ma szerokie zainteresowania i wiele pasji, na realizowanie których poświęca znaczną część swojego czasu, ale i tak znajduje go jeszcze na agitowanie na rzecz postępu. Jest wielkim zwolennikiem zmian i reform, zwłaszcza społecznych, bo na sercu leży mu dobro ludzi i chce, by żyło się im choć trochę lepiej.

O swoje cele potrafi walczyć bardzo cierpliwie i wytrwale, nie okazując znużenia ani nie zniechęcając się drobnymi niepowodzeniami, a nawet poważniejszymi porażkami. Wyróżnia się swoją cierpliwością i starannością. Wszystkie swoje zadania wykonuje bardzo dokładnie, wręcz pieczołowicie i nie połowicznie, nawet gdy bardzo się spieszy albo nie lubi danej czynności.

Ludzie szanują go głównie za jego wielką tolerancję, którą okazuje każdemu, bez względu na jego orientację, przekonania czy wyznanie. Ma także nieprzeciętny intelekt i jest niezwykle przenikliwy – mało jest rzeczy, które można skutecznie przed nim ukryć, dlatego jego znajomi wiedzą, że oszukiwanie go nie ma sensu, bo i tak prędzej czy później wszystkiego się domyśli.

Wyraża się niezwykle precyzyjnie, dzięki czemu wszyscy go rozumieją, nie ma więc żadnych problemów z komunikacją, a ponadto umie jasno formułować swoje oczekiwania względem innych osób. Cechuje się dużym spokojem, ale też zdecydowaniem. Zawsze wie, czego oczekuje od życia i potrafi wziąć sprawy w swoje ręce, aby to dostać. Nie chce biernie oczekiwać na to, co przyniesie mu los, ale też potrafi wykazać się cierpliwością kiedy wie, że jest to w danej sytuacji konieczne.

Osoby z jego otoczenia chętnie słuchają jego rad albo nawet pozwalają mu w danej sprawie pokierować swoim życiem, ponieważ swym niewzruszonym spokojem budzi zaufanie i sprawia wrażenie, że zawsze wie, co robi, co właściwie jest w pełni zgodne z prawdą.

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 22 listopada jest zdecydowany, energiczny, ogromnie przedsiębiorczy i na wiele go stać.

Doskonale o tym wie, dlatego stale podejmuje się nowych wyzwań, dzięki czemu zaspokaja swoje ambicje i imponuje otoczeniu. Najchętniej zawiera związki na całe życie, ponieważ szybko przywiązuje się do ludzi i niechętnie się z nimi rozstaje. Pomimo iż ma wiele zajęć i niełatwo jest mu znaleźć wolny czas, nigdy nie skąpi go innym i gotów jest biec do nich o każdej porze dnia i nocy jeśli tylko dadzą mu znak, że jest taka potrzeba.

Jest bardzo kulturalnym członkiem społeczeństwa i dba, by uchodzić za człowieka pełnego klasy, który potrafi zachować się godnie w każdej sytuacji. Doskonale potrafi połączyć w swym życiu postęp  z poszanowaniem dla tradycji, wykazując się ogromną tolerancją i sprawnością.

Zna się na ludziach dzięki swojej przenikliwości, a także dzięki temu, że uważnie ich obserwuje i często studiuje ludzkie charaktery dla czystej rozrywki, zdobywając tym wiedzę o naturze człowieka, którą potem potrafi doskonale wykorzystać, zresztą jak każdą posiadaną informację.

Wady

Niezależność człowieka urodzonego 22 listopada niestety nader często przybiera negatywną formę nadmiernej samowoli i niechęci do poddawania się jakimkolwiek naciskom z zewnątrz.

Ma duży problem z dostosowywaniem się do innych ludzi, bo przyzwyczajony jest, że to oni dopasowują się do niego. Niełatwo jest namówić go na kompromis, bo takie próby traktuje zawsze jako zamach na swoją niepodległość, a jest to jego najczulszy punkt.

Pochlebia sobie, że zachowuje się bardzo bezpretensjonalnie, jednak większość otoczenia uważa tę jego bezpośredniość i nadmierną – w opinii większości – otwartość za oznakę nieokrzesania czy nawet złego wychowania. Przez to może nieraz uchodzić za człowieka nieobytego towarzysko czy celowo niekulturalnego.

Kolejną jego cechą niedobrze wpływającą na jego związki z ludźmi, zwłaszcza przyjaźnie, jest jego zazdrość. Nie umie jej pohamować nawet w stosunku do osoby, na której mocno mu zależy, ponieważ sam chciałby być we wszystkim najlepszy i błyszczeć na tle gorszych od siebie w różnych dziedzinach ludzi.

predyspozyjePredyspozycje osób z 22 listopada

Zwykle człowiek urodzony 22 listopada czuje naturalny pociąg do wojska i wszystkiego, co z nim związane, jednak jednocześnie bardzo nie lubi poddawać się czyimś rozkazom, więc ma spory problem.

Albo musi nauczyć się poddawać dyscyplinie, albo też dać z siebie wszystko, tak by jak najprędzej zająć naczelne stanowisko i by to inni mu podlegali, a nie on komuś. Chciałby w życiu wiele osiągnąć, ale jednocześnie nie lubi się przemęczać i nie jest zdolny do wytężonej, wytrwałej pracy przez dłuższy czas.

Dlatego często ucieka się do podstępów, co – trzeba przyznać – przez pewien czas prawie zawsze wychodzi mu na dobre, jednak powinien mieć świadomość, że taka korzystna dla niego passa nie może trwać wiecznie. Nie chcąc się przemęczać i nie mając dość cierpliwości, by czekać na efekty swych wysiłków przez długi czas, stawia na ryzykowne posunięcia i nie stroni od hazardu i od spekulacji.

Oczywiście może dzięki temu osiągnąć swoje cele, ale równie dobrze może w jednej chwili stracić wszystko, co wcześniej udało mu się osiągnąć, poza tym na pewno nie zbuduje sobie w ten sposób stabilnej egzystencji i pewnej przyszłości.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 22 listopad

  • kolory : beżowy, biały, morska zieleń; bursztynowy
  • zawody żeńskie : stewardesa, prezenterka telewizyjna, pielęgniarka
  • zawody męskie : spiker radiowy, model, biolog
  • roślina : aster
  • kamień : lapis-lazuli
  • charakter : zdecydowany, energiczny, aktywny, opanowany
  • zwierzę : lama

Imieniny 22 listopada

  • Stefan
  • Marek
  • Cecylia

22 listopada – znak zodiaku

Jeżeli urodziłeś się na przełomie 2 znaków zodiaku sprawdź : dokładnie ustalenie znaku zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Strzelec

horoskop Strzelec

4.7/5 - (7)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Ciało zdradza, jaki mamy charakter. Przyjrzyjcie się kształtowi swych brwi i sprawdźcie, co można z nich wyczytać
Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to brwi stanowią ramę tego lustra. Ich kształt może bardzo dużo powiedzieć o człowieku, o tym, jaki ma charakter, usposobienie i stosunek do świata. Choćbyśmy się bardzo starali, nie oszukamy innych i nasza prawdziwa natura wcześniej, czy później wy


Chcesz odpędzić od siebie energetyczne wampiry? Dzięki tym 5 prostym krokom odzyskasz wewnętrzną siłę
Nic nie może „zdołować” nas bardziej niż przebywanie pośród negatywnie nastawionych ludzi.  Takie osoby to tzw. wampiry energetyczne. Po spotkaniu z nimi czujemy się wyczerpani i wyzuci z energii jak po przebiegnięciu maratonu. Wampiry te nie wysysają z nas krwi, ale energię,

3 stadia duchowego rozwoju. Dlaczego większość z nas zatrzymuje się na 1?
Rozwój duchowy to proces, w którym nasze dusze wzrastają, stają się dojrzałe i piękne.  Niestety na swojej drodze spotykamy wiele barier i przeciwności, które nie pozwalają nam się rozwijać i dojrzewać. Krępują nas zasady narzucone przez społeczeństwo, a czasem i to, co „ludz