26 listopada

26-listopada

Horoskop dla urodzonych 26 listopada

26 listopada – horoskop ogólny

Usposobienie człowieka narodzonego w dniu 26 listopada jest dość niespokojne, gdyż jego wielka aktywność powoduje, że nie może zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu i wszędzie go pełno.

Nigdy nie waha się, gdy widzi przed sobą jasno wytyczony punkt i zmierza do niego najprostszą możliwą drogą. Robi, co chce i nie zwraca uwagi na nic innego, nie poddając się żadnym przeszkodom, ani tym, które piętrzy przed nim los, ani tym będących wynikiem działania chcących zaszkodzić mu ludzi.

Wynika to z tego, że wierzy w swoje przeznaczenie i wydaje mu się, że im szybciej go dostąpi, tym lepiej, a jeśli będzie zwlekał, szczyt może zacząć się od niego oddalać. Jest bardzo przywiązany do swej rodziny i do domu, który jest dla niego spokojną przystanią po trudach dnia codziennego. W stosunku do swych najbliższych wykazuje się nieprzeciętną czułością i bardzo się o nich troszczy. W ich obronie gotów jest zrobić rzeczy, o jakich normalnie mu się nie śniło, dlatego lepiej nie ryzykować i nie zagrażać w żaden sposób tym, których kocha.

Swoich bliskich zawsze chciałby mieć przy sobie, bo przywiązuje się do ludzi na całe życie, a kiedy jest to niemożliwe, bardzo nad tym ubolewa. W ogóle człowiek ów jest nastawiony bardzo prospołecznie i humanitarnie, co bardzo wyraźnie w nim widać, a nierzadko jest to jego najważniejsza cecha. Ludzie bardzo chętnie z nim współpracują na rozmaitych polach, ponieważ dobrze mu to wychodzi i we współdziałaniu z nim można osiągnąć znacznie lepsze rezultaty niż w działaniu w pojedynkę.

Jest to człowiek mądry, rozsądny i bardzo przedsiębiorczy. Nieraz wydaje się, że energia wręcz go rozpiera, bo trudno spotkać go niezajętego jakąś pracą czy sprawą. Chętnie podróżuje, najlepiej do krajów, które nie są jeszcze dobrze poznane, bo ma nadzieję dowiedzieć się tam czegoś, co dotąd było mu obce, a może nawet zgłębić jakąś tajemnicę i przejść dzięki temu do historii. Jest ogromnie hojny i gotów podzielić się z innymi, czym tylko jest w stanie. Stale podejmuje u siebie gości, nie szczędząc na to czasu ani środków finansowych, nawet gdy jednego i drugiego wcale nie posiada w nadmiarze.

 

pozytywyZalety

Ostrożność człowieka narodzonego 26 listopada predysponuje go do osiągania wielkich sukcesów we wszystkich dziedzinach życia, tym bardziej, że jest rozważny i roztropny.

Jest towarzyski, sympatyczny i łagodny w obejściu. Chętnie działa na rzecz innych albo przynajmniej stara się poprawić im humor i umie się odnaleźć w każdej sytuacji. Wykazuje się także wielkim współczuciem okazywanym każdemu, kto według niego na nie zasługuje, czyli całej ludzkości.

Posiada również szereg umiejętności i umie zadbać o siebie, o swych bliskich i o dom, nie szczędząc na to czasu i wysiłków. Kobieta urodzona tego dnia ma w sobie niezmierzone wręcz pokłady dobroci i uwielbia opiekować się dziećmi, chorymi czy potrzebującymi.

Jest także osobą bardzo skromną i mimo iż niektórzy starają się uwypuklać jego zalety oraz podkreślać zasługi, sam nigdy się tak nie zachowuje ani nie zgadza się, by pełnić rolę wzoru do naśladowania, gdyż jest to dla niego  krępujące i nienaturalne. Jest też bardzo wierny i można mieć pewność, że jeśli kogoś pokocha, to uczucie to nie zmieni się ani nie zniknie z biegiem lat.

 

Wady

Człowiek urodzony w dniu 26 listopada zbyt ceni sobie swoją wolność, by mógł podporządkowywać się jakimś zasadom, a że ma w tym skłonność do przesady i bezsensownego uporu, często kruszy o to kopie ze swym otoczeniem.

Mimo iż na ogół jest bardzo towarzyski, pod wpływem jakichś przykrych przeżyć albo zwykłego złego nastroju zamyka się w sobie i bardzo trudno wówczas do niego dotrzeć. Miewa również nastroje zwątpienia w swoje siły i w takich przypadkach zupełnie traci chęć do działania, obawiając się, że już nic mu się w życiu nie powiedzie i musi osiąść na laurach, ciesząc się tym, co do tej pory udało mu się osiągnąć.

Czasami w działaniach brakuje mu rozwagi czy też czasu do namysłu, gdyż nie lubi go tracić na – jak uważa – próżne dywagacje, nawet gdy byłoby to jak najbardziej wskazane. Nie wykazuje się szczególną ostrożnością, jakby był pewien, że wszystko w życiu musi mu się powieść.

Inną jego wadą jest nieodporność na ludzką krytykę – jeśli jego otoczenie nie jest w stanie go zrozumieć bądź krytykuje go z jakiegoś powodu, nie potrafi nad tym przejść do porządku dziennego, lecz bardzo go to dręczy i powoduje, że nie chce mieć kontaktu z osobami, które mają na jego temat złe zdanie, choćby to była drobnostka.

predyspozyjePredyspozycje osób z 26 listopada

Wielkie zasługi na gruncie zawodowym człowiekowi, który urodził się w dniu 26 listopada, oddaje jego konsekwencja, z jaką dąży do każdego celu, jaki sobie wyznaczył.

Jego problem polega na tym, że chce w życiu robić coś nieprzeciętnego i ma świadomość, że właśnie do takich rzeczy posiada predyspozycje, jednak nie zawsze jego życie układa się po jego myśli. Jeśli zaś zmuszony jest wykonywać pracę, która w jego mniemaniu jest mało ważna i prozaiczna, znosi to bardzo źle i prawie na pewno nie da mu ona oczekiwanej satysfakcji i poczucia zawodowego spełnienia.

Chce osiągnąć tyle, ile tylko będzie w stanie i zostać kimś wybitnym, by ludzie go podziwiali i szanowali i by sam czuł się wspaniale na wysokiej pozycji, jaką zajmie. Jest bardzo elokwentny, potrafi barwnie i zajmująco opowiadać, a ponadto wie, w jaki sposób zapewnić sobie niesłabnącą uwagę słuchaczy, więc może zrobić karierę w obojętnie jakim zawodzie, które będzie odeń wymagał występowania przed większym tłumem.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 listopad

 • zawody męskie : protetyk, agent reklamowy, treser
 • charakter : ostrożny, prawy, szlachetny, zamknięty w sobie
 • roślina : jałowiec
 • zawody żeńskie : reżyser, przedszkolanka, dziennikarka
 • zwierzę : pantera
 • kolory : czerwony, fioletowy, szafranowy; buraczkowy
 • kamień : karneol

Imieniny 26 listopada

 • Delfin
 • Leonard
 • Teodor
 • Nikon
 • Jan
 • Marceli
 • Lechosław
 • Piotr
 • Konrad
 • Sylwester
 • Faust

26 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Strzelec

horoskop Strzelec

3.7/5 - (3)

5 komentarzy

 1. coboss
 2. Suzie
 3. Ajam

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz jednego z tych aniołów i poznaj przesłanie od Twojego stróża
Wszystkim nam pomagają anioły, które trzymają nad nami straż i się nami opiekują.  Ich obecność jest zwykle niedostrzegalna, a o ich istnieniu czasem zapominamy, a nawet w ogóle nie zdajemy sobie z niego sprawy. Czasami jednak nasi stróże próbują się z nami kontaktować i przekazywa


Jak pozbyć się stresu w zgodzie ze swoim znakiem zodiaku? Oto co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej
Każdy znak zodiaku jest inny. Co innego denerwuje nas, irytuje i wyprowadza z równowagi. W odmienny sposób wracamy również do siebie. Co innego pozwala nam się zrelaksować i odzyskać spokój. Niektórzy z nas już znaleźli idealną technikę relaksacyjną i metodę pozbycia się negatywnych

Najlepszy sposób na uwolnienie stresu dla każdego ze znaków zodiaku. Przetestuj go już dziś!
Tempo życia wzrasta niezależnie od tego, jaki mamy znak zodiaku.  Mamy coraz mniej czasu dla siebie, co sprawia, że jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Bardzo dużo pracujemy. Szczególnie odczuwają to rodzice, którzy zwykle pracują na dwa etaty. Wracają zmęczeni do domu i nie odpoczywają