27 listopada

27-listopada

Horoskop dla urodzonych 27 listopada

27 listopada – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka urodzonego 27 listopada jest jego mocno rozwinięta intuicja, a raczej fakt, że nie tylko nie wzdraga się z niej korzystać, ale nawet robi to w każdej nadarzającej się sytuacji, wierząc jej niemalże ślepo.

Ma on bardzo bogatą wyobraźnię, z której często robi użytek i ma w tym nawet skłonność do przesady, choć jednocześnie potrafi także być realistą, ilekroć zachodzi taka potrzeba. Twardo stąpa po ziemi, co w głównej mierze zawdzięcza swojemu niepospolitemu umysłowi. Jest bardzo bystry i skłonny do badania i rozkładania na czynniki pierwsze wszystkich zachodzących wokół niego zjawisk, bo chce mieć pewność, że nic nie umknęło jego uwadze.

Dobrze zna się na interesach i na tym polu może osiągnąć poważny sukces. Wynika to głównie z tego, iż miewa doskonałe pomysły i potrafi układać plany dopracowane w każdym szczególe, dlatego rzadko się myli czy popełnia poważniejsze błędy. Niestety jednak czasem ma problem kiedy musi owe plany wcielać w życie, gdyż nie zawsze wystarcza mu samozaparcia albo też nie może się zdecydować co do jakiejś kwestii.

Jeśli ktoś buntuje się przeciwko jego dążeniom, nie waha się przed nieczystymi zagraniami, by usunąć go sobie z drogi. Przez ową bezwzględność i brak skrupułów zazwyczaj działa bardzo szybko i zręcznie i naprawdę rzadko zdarza się, by nie był w stanie osiągnąć swego celu. Posiada nieprzeciętny intelekt i wielką przenikliwość, a także niemal wybitne zdolności wykonawcze, dzięki którym potrafi wcielić w życie każde swoje zamierzenie.

Umie także dzięki swej przenikliwości odkrywać sekrety ludzi, bez względu na to, jak usilnie starają się ukrywać je przed jego wzrokiem, właściwie można zaryzykować stwierdzenie, że nie da się nic przed nim ukryć. Mimo iż bardzo się stara, w niektórych sytuacjach po prostu nie może się opanować, a wtedy lepiej zejść mu z drogi i poczekać, aż wróci do swej właściwej równowagi, bowiem w gniewie potrafi być naprawdę nieprzyjemny.

 

pozytywyZalety

Zdecydowanie i świadomość własnych zalet to bez wątpienia najważniejsze zalety człowieka, który urodził się w dniu 27 listopada i które oddają mu wielkie zasługi na wszystkich poziomach życia.

Ludzie chętnie przebywają w jego towarzystwie, gdyż ze względu na jego bezpretensjonalny sposób bycia nikt nie może czuć się przy nim skrępowany, a wręcz przeciwnie, bardzo dodatnio wpływa na samopoczucie swoich towarzyszy, nawet jeśli poznał ich przed chwilą. Zawsze potrafi rozładować napiętą atmosferę luźniejszą uwagą albo celnie użytym żarcikiem, więc ludzie zgnębieni czy smutni szukają jego towarzystwa, wiedząc, że przy nim choć na chwilę będą mogli zapomnieć o dręczących ich kłopotach i będą się uśmiechać.

Wyróżnia się swoją kreatywnością i pomysłowością, mało jest sytuacji, z których nie umiałby znaleźć dobrego wyjścia i ludzie często zwracają się do niego z prośbą o radę. Ponadto cechuje go wielki upór i zawziętość, ale tylko w dobrym tych słów znaczeniu, tym bardziej, że nigdy nie upiera się bez sensu przy swoich racjach, ale taką konsekwencję wykazuje jedynie wówczas, gdy jest to jak najbardziej wskazane.

Ma w sobie wiele dobrej woli i chętnie działa na rzecz innych, nie przejmując się tym, że jego wysiłki i dobre serce nie zawsze zostają należycie ocenione i docenione.

 

Wady

Obejście człowieka urodzonego 27 listopada czasem może być szorstkie, zwłaszcza gdy ktoś nadmiernie ingeruje w jego życie, nie zamierza bowiem być dla takich osób wyrozumiały ani tolerancyjny.

Kiedy ponosi jakąś porażkę, czuje się bardzo źle, a szczególnie fatalnie wpływają na niego sytuacje, w których okazuje się, że niewłaściwie ulokował swoje zaufanie w kimś, kto go oszukał albo w inny sposób zawiódł. Jest to dla niego najboleśniejszy cios, jaki można mu zadać i odczuwa to jako osobistą porażkę, obwiniając się, że nie poznał się w porę na owym człowieku oraz zarzucając sobie braki inteligencji.

Nie można wprawdzie nazwać go człowiekiem zarozumiałym, ale jednak wydaje mu się, że nikt nie dorasta mu do pięt pod względem skuteczności działania i konsekwencji i wobec swych bliskich żywi ogromne wymagania, co do których doskonale wie, że nikt poza nim nie jest w stanie im sprostać, ale i tak denerwuje się, kiedy widzi, że oni nie są w stanie tego zrobić. Ponadto jest bardzo kłótliwy.

Kiedy ma zły nastrój, czepia się niemal wszystkiego i ma pretensje o byle drobiazgi, wręcz wydaje się, że koniecznie chce się z kimś pokłócić, by wyładować na owym człowieku swój podły nastrój.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 listopada

Racjonalność i logika to cechy, które człowiekowi urodzonemu w dniu 27 listopada oddają bez wątpienia największe zasługi na gruncie zawodowym.

Może zostać politykiem, gdyż chętnie występuje publicznie i lubi obserwować, jak jego słowa wywierają na ludzi pożądany przez niego wpływ. Ponieważ umie organizować duże grupy ludności i egzekwować sobie ich posłuszeństwo, z pewnością zrobi także karierę jako ważna persona w wojsku, jednak rzadko decyduje się iść tą drogą.

Częściej jednak związuje swe życie zawodowe z nauką, gdyż bardzo lubi badać i analizować rozmaite zjawiska i trzeba też przyznać, że właśnie do takiej pracy posiada najlepsze predyspozycje. Lubi pracować sumiennie i wytrwale, w spokoju i najlepiej w samotności, gdyż nie umie skupić się na tym, co ma w danej chwili do zrobienia, gdy ktoś mu nieustannie przeszkadza. Nie zawsze jest powszechnie lubiany, ale zazwyczaj wzbudza podziw i szacunek, głównie ze względu na swą konsekwencję i upór, a nierzadko także ludzie boją się jego przedsiębiorczości i bezwzględności.

Łatwo dostosowuje się do wymogów zmieniających się sytuacji i bez problemu może odnaleźć się w każdych okolicznościach, tym bardziej, że jest wielkim zwolennikiem zmian, a nie cierpi zastoju.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 listopad

 • roślina : prymulka
 • kamień : topaz
 • zawody żeńskie : dekoratorka wnętrz, muzyk, weterynarz
 • zwierzę : gnu
 • charakter : zdecydowany, niezależny, nerwowy, szczery, otwarty
 • zawody męskie : pedagog, tkacz, chemik
 • kolory : szary, beżowy, pistacjowy; feldgrau

Imieniny 27 listopada

 • Jozafat
 • Zygfryd
 • Maksym
 • Jakub
 • Żaneta
 • Gustaw
 • Walery
 • Bernardyn
 • Dominik
 • Walerian
 • Franciszek
 • Małgorzata
 • Gustawa
 • Wergiliusz
 • Jarosław
 • Damazy
 • Radosław

27 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Strzelec

horoskop Strzelec

4.8/5 - (5)

5 komentarzy

 1. Barbara
 2. Aleksandra
 3. Izak
 4. kala
 5. Ola

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Znudziło Ci się miejsce zamieszkania? Gwiazdy widzą Cię w jednym z tych 12 miast
Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem horoskopów, czy też nie, musisz przyznać, że jest coś kuszącego w przepowiadaniu przyszłości.  To, co przed nami jest tajemnicą, a ciekawość świata ludzi i życia to jedna z podstawowych cech człowieka, która wykształca się u niego w pi


Wybierz jeden z ozdobnych kamieni. Twoja decyzja zdradzi najskrytsze marzenie, które od dawna nosisz w sercu
Półszlachetne i szlachetne kamienie to nie tylko ciekawe i drogie ozdoby.  Panuje przekonanie, że drzemie w nich znacznie więcej, a mianowicie moc i tajemna energia, które może na nas wpływać negatywnie, lub pozytywnie. W tajemniczych praktykach kamieni używa się do oczyszczania ludzkie

Jakiej relacji potrzeba Ci teraz najbardziej? Wybierz tancerzy i przekonaj się sam
Człowiek nie jest samotną wyspą.  Potrzeba nam innych ludzi, bo tylko w ich towarzystwie, wplątani w sieć społecznych powiązań, możemy się bezpiecznie rozwijać i piąć do góry. Nawet samotnikom potrzebni są inni ludzie. W końcu muszą oni mieć się od kogo odciąć, prawda? Świadom