28 listopada

28-listopada

Horoskop dla urodzonych 28 listopada

28 listopada – horoskop ogólny

Mimo iż charakter, a raczej niecierpliwość, człowieka urodzonego 28 listopada, każą mu chwytać kilka przysłowiowych srok naraz, rzadko zdarza się, by nie wychodziło mu to na dobre.

Jest wielkim patriotą i często jest nastawiony prospołecznie. Mocno na sercu leżą mu szlachetne ideały i nierzadko angażuje się w rozmaite akcje mające na celu ich promowanie. Jest bardzo silnie przywiązany do swej rodziny, a zwykle największy kontakt emocjonalny posiada ze swoją matką.

Kiedy musi podjąć jakąś decyzję, potrzebuje na to znacznie więcej czasu niż inni ludzie. Każde zagadnienie musi obejrzeć pod każdym możliwym kątem i niełatwo jest go do czegokolwiek przekonać, lecz kiedy już zachęci się do jakiejś idei, jest w stanie pracować w jej ramach z wielką wytrwałością i konsekwencją, zupełnie jakby sam był jej ojcem.

Potrafi rządzić innymi ludźmi podług swej woli i nakłaniać ich do posłuszeństwa, co jest w jego przypadku trochę dziwne, ponieważ jest dość zamknięty w sobie i wydawałoby się, że jako taki będzie trudno nawiązywał z innymi bliższe kontakty. Bardzo konsekwentnie realizuje wszystkie swoje cele, wykazując się niesamowitym uporem i wytrzymałością naprawdę godną pozazdroszczenia.

Na ogół jest osobą bardzo spokojną, poważną i stabilną emocjonalnie. Wszystkie składniki jego osobowości są bardzo harmonijne i nie okazuje skłonności do przesady w żadnym zachowaniu. Tylko czasami, pod wpływem szczególnie wzruszających wydarzeń, może stać się zmienny i nerwowy, jednak zdarza się to naprawdę bardzo rzadko.

Nie ma w nim najmniejszych skłonności do tyraństwa ani nigdy nie wykorzystuje  w jakikolwiek sposób swego nadrzędnego względem innych stanowiska. Przeciwnie, jako przywódca zasługuje na najwyższy szacunek i na to, by się go słuchać, ponieważ troszczy się o dobro podlegających mu ludzi i dba o nich nierzadko bardziej niż o samego siebie.

 

pozytywyZalety

Wielką zaletę człowieka urodzonego 28 listopada na pewno stanowi jego pozytywne usposobienie, które z wiekiem staje się jeszcze bardziej radosne i pogodne.

Nigdy nie wywyższa się ani nie wykorzystuje swej korzystnej pozycji przeciwko ludziom znajdującym się od niego niżej w tej hierarchii, ale przeciwnie, stara się zrobić jak najwięcej, bo ma świadomość, że dzięki swemu stanowisku wiele może. Jest sympatyczny w każdej sytuacji i uprzejmie odnosi się do wszystkich ludzi.

Jest bardzo subtelny we wszelkim działaniu i zręcznie potrafi manipulować ludźmi, tak że nawet nie zauważają, kiedy przekonuje ich do swego zdania i staja się mu zupełnie posłuszni. Zawsze jednak wykorzystuje te umiejętności jedynie do dobrych celów, zwykle do nakłaniania ich, by wspólnie działali na rzecz społeczności, w której żyją, gdyż jest to jeden z jego priorytetów.

Ponadto posiada wysokie ideały, których zazwyczaj trzyma się przez całe życie i nie odstępuje od nich bez względu na okoliczności, nawet jeśli wymaga to od niego wielkiego wysiłku.

 

Wady

Pewien niepokój, jaki stale targa człowiekiem narodzonym 28 listopada, każe mu czasem podejmować bezproduktywne wysiłki, które marnują tylko jego czas i energię.

Człowiek ów często także wykazuje się niefrasobliwością w kwestiach finansowych, zupełnie jakby nie zdawał sobie sprawy z wartości materialnej pieniędzy. Chętnie wydaje wielkie sumy na swoje i cudze przyjemności, powodując dziurę w budżecie, a potem nie ma środków na ważne wydatki.

Ta jego cecha może generować poważne konflikty z najbliższymi, a nawet być powodem rozpadu jego małżeństwa. Mimo iż na ogół jest przyjacielski, to kiedy jest w złym humorze, potrafi być oziębły, a nawet samolubny. Zwłaszcza swych interesów strzeże bardzo pilnie i nie lubi się dzielić swymi tajemnicami i receptą na sukces nawet z osobami, co do których twierdzi, że ma do nich całkowite zaufanie. Często też okazuje się, że rezultaty jego poczynań są zupełnie różne od jego początkowych założeń i nie zawsze jest to dobre.

Jeśli zaś ponosi jakąś porażkę na takim właśnie gruncie, znosi to bardzo źle i popada w całkowite zniechęcenie, przynajmniej na jakiś czas, ale nie jest mu łatwo otrząsnąć się z takiego stanu przygnębienia i nierzadko trwa to bardzo długo.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 28 listopada

Wspomniana już skłonność do imania się kilku rzeczy naraz, jaką zwykle przejawia człowiek narodzony w dniu 28 listopada, powoduje, że czasami wykonuje on więcej niż jeden zawód, ale raczej nie wychodzi mu to na złe.

Zazwyczaj w jego życiu dzieje się tak, że jeśli zakłada, że coś mu się na pewno powiedzie, to tak się nie dzieje, zaś odnosi nieoczekiwane zwycięstwa jakby wbrew zdrowemu rozsądkowi. W zdobyciu szczytu możliwości wydatnie pomaga mu fakt, iż bardzo łatwo zjednuje sobie ludzi i nawet ci, którzy nie znają go dobrze, gotowi są mu pomagać na rozmaite sposoby i dobrze mu życzą.

Dzięki temu może liczyć na ich poparcie wszędzie tam, gdzie może mu się ono przydać, jednak jeśli uda mu się zdobyć znaczny majątek, to raczej będzie to zawdzięczał jedynie własnym, wytrwałym wysiłkom. Dobrą cechą jest również na gruncie zawodowym jego podejrzliwość, gdyż ma bardzo ograniczone zaufanie co do wszystkich w swym otoczeniu, więc raczej nie da się nikomu zwieść, więc to jedno niebezpieczeństwo jest odeń oddalone.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 listopad

 • roślina : złocień
 • zwierzę : paw
 • kolory : pomarańczowy, kremowy, pomarańczowy; bananowy
 • kamień : diament
 • zawody męskie : pszczelarz, ratownik górski, lekarz
 • zawody żeńskie : barmanka, dziennikarka, księgowa
 • charakter : entuzjastyczny, niespokojny, aktywny, szorstki

Imieniny 28 listopada

 • Lesław
 • Stefan
 • Lesława
 • Zdzisław
 • Eustachy
 • Teodora
 • Andrzej
 • Jakub
 • Urban
 • Walerian
 • Feliks
 • Grzegorz
 • Tristan
 • Berta

28 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Strzelec

horoskop Strzelec


5/5 - (1 vote)

7 komentarzy

 1. Jan 22 listopada 2016
  • Magdalena 4 stycznia 2017
   • wodnik 15 lutego 2020
    • janina 2 kwietnia 2020
 2. Ktoś urodzony 28 listopada 28 listopada 2017
 3. Marian 24 lutego 2020
  • janina 2 kwietnia 2020

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

5 najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Masz to szczęście być spod jednego z nich?
Zacznijmy od tego, że rodzajów i form kreatywności jest mniej więcej tyle, ile ludzi na ziemi.  Jeśli byłaby taka jedna cecha lub funkcja, której nie powinno się stopniować, to ewidentnie to wyróżnienie należy się kreatywności. W końcu nie wiemy, co tak naprawdę w nas siedzi i na co


Masz 6 opcji do wyboru, zdecyduj się na jedną z barwnych czaszek i sprawdź, czy jesteś prostą, czy skomplikowaną osobą
Ludzie dzielą się na dwie kategorie: prostych i skomplikowanych.  Prości widzą świat takim, jakim jest. Nie utrudniają sobie życia niepotrzebnie, nie przejmują się zbytnio błahostkami i nie dołują małymi niepowodzeniami. Nie zastanawiają się milion razy nad tym, co powiedzieć, aby n

Który z symboli najbardziej przypadł Ci do gustu. Zdecyduj się na jeden i odczytaj duchową wiadomość od gwiazd
Jeśli chcemy odkryć ukryte prawdy o nas samych, zwykle patrzymy w gwiazdy. W zodiaku i horoskopach szukamy tego, co na pierwszy rzut niewidoczne. Informacji, które są przed nami ukryte lub dla nas niedostępne. Wszechświat co już to uchyla przed nami rąbka tajemnicy. Zdradza nam szczątkowe