28 listopada

28-listopada

Horoskop dla urodzonych 28 listopada

28 listopada – horoskop ogólny

Mimo iż charakter, a raczej niecierpliwość, człowieka urodzonego 28 listopada, każą mu chwytać kilka przysłowiowych srok naraz, rzadko zdarza się, by nie wychodziło mu to na dobre.

Jest wielkim patriotą i często jest nastawiony prospołecznie. Mocno na sercu leżą mu szlachetne ideały i nierzadko angażuje się w rozmaite akcje mające na celu ich promowanie. Jest bardzo silnie przywiązany do swej rodziny, a zwykle największy kontakt emocjonalny posiada ze swoją matką.

Kiedy musi podjąć jakąś decyzję, potrzebuje na to znacznie więcej czasu niż inni ludzie. Każde zagadnienie musi obejrzeć pod każdym możliwym kątem i niełatwo jest go do czegokolwiek przekonać, lecz kiedy już zachęci się do jakiejś idei, jest w stanie pracować w jej ramach z wielką wytrwałością i konsekwencją, zupełnie jakby sam był jej ojcem.

Potrafi rządzić innymi ludźmi podług swej woli i nakłaniać ich do posłuszeństwa, co jest w jego przypadku trochę dziwne, ponieważ jest dość zamknięty w sobie i wydawałoby się, że jako taki będzie trudno nawiązywał z innymi bliższe kontakty. Bardzo konsekwentnie realizuje wszystkie swoje cele, wykazując się niesamowitym uporem i wytrzymałością naprawdę godną pozazdroszczenia.

Na ogół jest osobą bardzo spokojną, poważną i stabilną emocjonalnie. Wszystkie składniki jego osobowości są bardzo harmonijne i nie okazuje skłonności do przesady w żadnym zachowaniu. Tylko czasami, pod wpływem szczególnie wzruszających wydarzeń, może stać się zmienny i nerwowy, jednak zdarza się to naprawdę bardzo rzadko.

Nie ma w nim najmniejszych skłonności do tyraństwa ani nigdy nie wykorzystuje  w jakikolwiek sposób swego nadrzędnego względem innych stanowiska. Przeciwnie, jako przywódca zasługuje na najwyższy szacunek i na to, by się go słuchać, ponieważ troszczy się o dobro podlegających mu ludzi i dba o nich nierzadko bardziej niż o samego siebie.

 

pozytywyZalety

Wielką zaletę człowieka urodzonego 28 listopada na pewno stanowi jego pozytywne usposobienie, które z wiekiem staje się jeszcze bardziej radosne i pogodne.

Nigdy nie wywyższa się ani nie wykorzystuje swej korzystnej pozycji przeciwko ludziom znajdującym się od niego niżej w tej hierarchii, ale przeciwnie, stara się zrobić jak najwięcej, bo ma świadomość, że dzięki swemu stanowisku wiele może. Jest sympatyczny w każdej sytuacji i uprzejmie odnosi się do wszystkich ludzi.

Jest bardzo subtelny we wszelkim działaniu i zręcznie potrafi manipulować ludźmi, tak że nawet nie zauważają, kiedy przekonuje ich do swego zdania i staja się mu zupełnie posłuszni. Zawsze jednak wykorzystuje te umiejętności jedynie do dobrych celów, zwykle do nakłaniania ich, by wspólnie działali na rzecz społeczności, w której żyją, gdyż jest to jeden z jego priorytetów.

Ponadto posiada wysokie ideały, których zazwyczaj trzyma się przez całe życie i nie odstępuje od nich bez względu na okoliczności, nawet jeśli wymaga to od niego wielkiego wysiłku.

 

Wady

Pewien niepokój, jaki stale targa człowiekiem narodzonym 28 listopada, każe mu czasem podejmować bezproduktywne wysiłki, które marnują tylko jego czas i energię.

Człowiek ów często także wykazuje się niefrasobliwością w kwestiach finansowych, zupełnie jakby nie zdawał sobie sprawy z wartości materialnej pieniędzy. Chętnie wydaje wielkie sumy na swoje i cudze przyjemności, powodując dziurę w budżecie, a potem nie ma środków na ważne wydatki.

Ta jego cecha może generować poważne konflikty z najbliższymi, a nawet być powodem rozpadu jego małżeństwa. Mimo iż na ogół jest przyjacielski, to kiedy jest w złym humorze, potrafi być oziębły, a nawet samolubny. Zwłaszcza swych interesów strzeże bardzo pilnie i nie lubi się dzielić swymi tajemnicami i receptą na sukces nawet z osobami, co do których twierdzi, że ma do nich całkowite zaufanie. Często też okazuje się, że rezultaty jego poczynań są zupełnie różne od jego początkowych założeń i nie zawsze jest to dobre.

Jeśli zaś ponosi jakąś porażkę na takim właśnie gruncie, znosi to bardzo źle i popada w całkowite zniechęcenie, przynajmniej na jakiś czas, ale nie jest mu łatwo otrząsnąć się z takiego stanu przygnębienia i nierzadko trwa to bardzo długo.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 28 listopada

Wspomniana już skłonność do imania się kilku rzeczy naraz, jaką zwykle przejawia człowiek narodzony w dniu 28 listopada, powoduje, że czasami wykonuje on więcej niż jeden zawód, ale raczej nie wychodzi mu to na złe.

Zazwyczaj w jego życiu dzieje się tak, że jeśli zakłada, że coś mu się na pewno powiedzie, to tak się nie dzieje, zaś odnosi nieoczekiwane zwycięstwa jakby wbrew zdrowemu rozsądkowi. W zdobyciu szczytu możliwości wydatnie pomaga mu fakt, iż bardzo łatwo zjednuje sobie ludzi i nawet ci, którzy nie znają go dobrze, gotowi są mu pomagać na rozmaite sposoby i dobrze mu życzą.

Dzięki temu może liczyć na ich poparcie wszędzie tam, gdzie może mu się ono przydać, jednak jeśli uda mu się zdobyć znaczny majątek, to raczej będzie to zawdzięczał jedynie własnym, wytrwałym wysiłkom. Dobrą cechą jest również na gruncie zawodowym jego podejrzliwość, gdyż ma bardzo ograniczone zaufanie co do wszystkich w swym otoczeniu, więc raczej nie da się nikomu zwieść, więc to jedno niebezpieczeństwo jest odeń oddalone.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 listopad

 • roślina : złocień
 • zwierzę : paw
 • kolory : pomarańczowy, kremowy, pomarańczowy; bananowy
 • kamień : diament
 • zawody męskie : pszczelarz, ratownik górski, lekarz
 • zawody żeńskie : barmanka, dziennikarka, księgowa
 • charakter : entuzjastyczny, niespokojny, aktywny, szorstki

Imieniny 28 listopada

 • Lesław
 • Stefan
 • Lesława
 • Zdzisław
 • Eustachy
 • Teodora
 • Andrzej
 • Jakub
 • Urban
 • Walerian
 • Feliks
 • Grzegorz
 • Tristan
 • Berta

28 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Strzelec

horoskop Strzelec

5/5 - (2)

7 komentarzy

 1. Marian
  • janina
 2. Ktoś urodzony 28 listopada
 3. Jan
  • Magdalena
   • wodnik
    • janina

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, od tych znaków zodiaku lepiej trzymaj się z dala
Ryby są bardzo ekscentryczne.  Większość informacji na swój temat ukrywają. Trudno jest je zrozumieć, a jeszcze trudniej do nich dotrzeć. Trzeba cierpliwości, by je dobrze poznać, a nie wszystkie znaki zodiaku mają jej na tyle. Nie każdym będzie pasować niezdecydowanie R


Najlepszy sposób na uwolnienie stresu dla każdego ze znaków zodiaku. Przetestuj go już dziś!
Tempo życia wzrasta niezależnie od tego, jaki mamy znak zodiaku.  Mamy coraz mniej czasu dla siebie, co sprawia, że jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Bardzo dużo pracujemy. Szczególnie odczuwają to rodzice, którzy zwykle pracują na dwa etaty. Wracają zmęczeni do domu i nie odpoczywają

Czy Twój związek przetrwa próbę czasu? Wybierz jedną z par nowożeńców i sprawdź, co na to gwiazdy
Wszystkim ludziom w związkach wydaje się, że będą one trwały wiecznie.  Każdy chce żyć długo i szczęśliwie. Ale czy istnieje metoda określenia, ile czasu spędzicie w związku? Czy będzie on krótki i namiętny, a może długi, oparty na przyjaźni i zaufaniu? Znaleźliśmy test, któ