29 listopada

29-listopada

Horoskop dla urodzonych 29 listopada

29 listopada – horoskop ogólny

Charakterystyczną cechę człowieka urodzonego w dniu 29 listopada powoduje fakt, iż nigdy nie odpoczywa on umysłowo, lecz stale zajmuje się jakimiś rozmyślaniami, nawet jeśli na pozór nie robi nic poza relaksem.

Chętnie prowadzi filozoficzne rozważania i jest w stanie odkryć wokół siebie wiele interesujących zjawisk, głównie dzięki swej przenikliwości. Jest człowiekiem bardzo przyjaźnie nastawionym do innych, dzięki czemu ma wielu serdecznych przyjaciół, a także znajomych, którzy są do niego życzliwie nastawieni i gotowi są pomagać mu w  rozmaitych sytuacjach.

Potrafi także zawierać bliskie znajomości  z osobami stojącymi wyżej od niego w społecznej hierarchii, które mogą mu pomóc swą protekcją w różnych sprawach, jednak nie można go nazwać interesownym, gdyż to czysty przypadek, że zadaje się właśnie z takimi ludźmi i ich korzystna pozycja  w żaden sposób nie wpływa na jego sympatie.

Miewa gwałtowne, nieoczekiwane reakcje, których w żaden sposób nie potrafi pohamować, głównie jeśli chodzi o jego skłonność do wpadania w gniew  z błahych powodów. Często miewa również dziwne stany niepokoju, których w żaden sposób nie można wytłumaczyć, a także nerwowe napięcie, czego przyczyn można się doszukiwać jedynie w jego rozchwianym emocjonalnie wnętrzu i bardzo silnie wpływa to na jego życie, samopoczucie, a przez to – na stan zdrowia.

Jest to człowiek bardzo odważny i przedsiębiorczy, uparty, kiedy szczególnie na czymś mu zależy. We wszelkim działaniu wykazuje się wielkim entuzjazmem i każde nowe zadanie rozpoczyna z taką samą energią i wiarą w swój sukces. Wyróżnia się także swoimi wielkimi ambicjami i chęcią zaimponowania wszystkim osobom ze swojego otoczenia i pragnie, by wszyscy mu zazdrościli i poważali go ze względu na jego osiągnięcia oraz na umiejętności, dzięki którym doszedł do swej korzystnej pozycji.

 

pozytywyZalety

Człowiek narodzony 29 listopada niezwykle sprawnie nawiązuje z ludźmi serdeczne kontakty, a te często szybko przeradzają się w długotrwałe przyjaźnie.

Cierpi, kiedy widzi cudze cierpienie i stara się pomóc, jak tylko może. Potrafi wczuć się w sytuację każdego człowieka, co powoduje, że nigdy nikogo z rozmysłem nie krzywdzi, a nawet bardzo uważa, by nie zrobić tego nieopatrznie. Wszystkim życzy jak najlepiej i nie tylko nie pragnie niczyjej zguby, nawet ludzi, którzy uważają go za wroga i gotowi są mu szkodzić, ale też jest w stanie poświęcić znaczną część swego czasu, a nawet majątku, by nieść pomoc potrzebującym.

Posiada bogatą wyobraźnię, która oddaje mu znaczne zasługi na wielu polach, jednak nie ma też problemu z w pełni logicznym myśleniem i to tej umiejętności zawdzięcza większość swoich sukcesów. W ogóle ma on bardzo duże zdolności umysłowe, gdyż posiada nieprzeciętny intelekt. Chętnie znosi wszelkie ograniczenia i nie buntuje się przeciw obowiązującym prawom nawet jeśli miałby dobry pomysł na poprawienie sytuacji.

 

Wady

Nie da się ukryć, że człowiek urodzony 29 listopada ma niestety skłonność do marnotrawienia wszystkiego, czym obdarzył go łaskawy los i często podejmuje bezproduktywne wysiłki.

Jego nieprzeciętne poczucie humoru oraz przenikliwość powodują, że u każdego potrafi dostrzec jakąś cechę, którą chce wyśmiać, jednak osoby, z których w ten sposób kpi, nie zawsze są w stanie poznać się na jego żartach i niektórzy mogą czuć się tym urażeni.

Z tego powodu często jest odbierany jako osoba mało sympatyczna i ludzie mają skłonność do niesprawiedliwego oceniania go, więc takim zachowaniem sam sobie wyrządza krzywdę, skłaniając ludzi do wydawania o nim pochopnych opinii i nie dając sobie i im szansy, by lepiej go poznali, bo po prostu ich do tego zniechęca.

Ponadto jest bardzo nerwowy i nie umie wypoczywać, co tylko potęguje jego wewnętrzny niepokój, ale mimo iż na pewno mógłby coś zrobić, by się choć trochę zmienić, nie chce dostrzec swoich słabych stron. Jest też nadmiernie podatny na wpływy z zewnątrz, przez co miewa zmienne usposobienie i jest to bardzo uciążliwe dla jego otoczenia, które musi znosić jego humory i kaprysy.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 listopada

Mimo iż człowiek narodzony w dniu 29 listopada ma w sobie wielki potencjał, dzięki któremu teoretycznie może odnieść wielkie sukcesy, w  praktyce nie zawsze ma to miejsce, a przyczyną tego jest najczęściej on sam.

W każdych warunkach umie sobie poradzić, więc nie musi wcale dominować czy zajmować najlepszej pozycji, by na przekór okolicznościom móc coś osiągnąć. Czasami jednak wszystkie jego wysiłki, nawet wieloletnie, zostają zaprzepaszczone przez jedno nieszczęście, którego nie jest w stanie przewidzieć i które całkowicie go zaskakuje, przygniatając całym swym ciężarem, tak że bardzo ciężko jest mu się podźwignąć.

Skołatane nerwy, których nie umie ukoić, a wręcz jeszcze bardziej podsyca swoje nerwowe i złe nastroje, nie pomagają mu w  wytrwałym działaniu, a przez swoje rozstrojenie wewnętrzne często sam nie wie, czego tak naprawdę chce od życia i nie potrafi precyzyjnie określać swych celów.

Posiada jednak wrodzone predyspozycje do prowadzenia własnych interesów, gdyż jest bardzo zaradny i praktyczny i umie sobie poradzić z wieloma trudnościami, które przerastają możliwości innych ludzi, więc może zrobić znaczną karierę i dorobić się majątku na tym polu.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 listopad

 • charakter : aktywny, towarzyski, zrównoważony, wrażliwy
 • zawody męskie : ankieter, farmakolog, polityk
 • zawody żeńskie : ekolog, zakonnica, prokurator
 • kolory : szary, beżowy, kość słoniowa; cielisty
 • kamień : spinel szlachetny
 • zwierzę : łoś
 • roślina : cis

Imieniny 29 listopada

 • Błażej
 • Dionizy
 • Franciszek
 • Fryderyk
 • Klementyna
 • Pafnucy
 • Przemysł
 • Saturnin
 • Walter

29 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Strzelec

horoskop Strzelec

5/5 - (1)

1 komentarz

 1. Zebra

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz jedną z tych mandali i poznaj cechy, które wyróżniają Cię z tłumu
Nic tak nie świadczy o człowieku, jak jego spontaniczne decyzje.  Kiedy robimy coś błyskawicznie i bez zastanowienia na wierzch wychodzi prawda o tym, kim jesteśmy i co w życiu cenimy najbardziej. Spontaniczne wybory są szczere i zgodne z tym, kim naprawdę jesteśmy. Niektórzy z nas pozwal


Wybierz drzewo i sprawdź, jakie zmiany nastąpią w Twoim poukładanym życiu. Test jest skuteczny w 78 procentach
Uwielbiamy testy psychologiczne. Niektórzy robią takie testy, aby coś zweryfikować, inni chcą coś zrozumieć, a niektórzy po prostu lubią się dobrze bawić lub poszukują wskazówki, inspiracji do podjęcia konkretnej decyzji, czy wyboru. Przed Wami jeden z takich testów. Jest on szczegól

Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Łapacz snów  jest dziś bardzo popularnym symbolem.  Chętnie wieszamy go nad łóżkiem, by strzegł nas w nocy. Pojawia się na wielu gadżetach: kubkach, koszulkach, foliach na komórki. Styl etniczny stał się modny, a wraz z nim te kolorowe ozdoby. Choć „na salony” łapacz wszedł n