3 listopada

3-listopada

Horoskop dla urodzonych 4 listopada

3 listopada – horoskop ogólny

Zdecydowanie najbardziej niezwykłą, a przez to wartą uwagi, cechą człowieka, który urodził się w dniu 3 listopada, jest jego zdolność porywania tłumów.

Umie tego dokonać za pomocą zaledwie swoich słów, ponieważ posiada niebywałą elokwencję, a także wyczucie, dzięki któremu zawsze wie, co ma komu powiedzieć, by odnieść oczekiwany efekt. Doskonale wie, że wywiera na innych wielki, magnetyzujący wpływ i niektórzy mogą zupełnie poddawać się jego woli i nie wzbrania się przed tym korzystać ilekroć zachodzi taka potrzeba.

Często także ma zdolności artystyczne, co sprawia, że jeszcze bardziej fascynuje tłum swoją osobą. Ciekawe jednak w jego przypadku jest to, że nie ma w nim krzty typowego dla większości artystów rozchwiania emocjonalnego, a przeciwnie – jest bardzo twardy, zdecydowany i ma siłę przebicia. Wyróżnia się swoją stanowczością, a także powagą, którą wykazuje niezależnie od sytuacji, choć też ma pewne poczucie humoru i na pewno nie można go nazwać mrukiem.

Sumiennie wywiązuje się ze wszystkich swych obowiązków, gdyż do wszystkich kwestii w swym życiu podchodzi bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Ma głęboką osobowość, nigdy nie zajmuje się niczym powierzchownie i jego zainteresowania są bardzo szerokie, ale mimo iż czasami są to bardzo odległe do siebie dziedziny, nie zamierza zatrzymywać się na ich powierzchni, lecz nie boi się ponieść wysiłku w zgłębianiu ich.

Jest zwolennikiem postępu i jego poglądy są bardzo nowoczesne. Nie poprzestaje jednak na żywieniu ich, lecz chce je także zaszczepiać innym. Nieraz nawet stara się być w swym otoczeniu prowodyrem jakichś zmian, a ponieważ –zgodnie z tym, co było wspomniane na początku – ma wielki wpływ na innych, zazwyczaj nie sprawia mu to większego problemu.

Inną jego charakterystyczną cechą jest fakt, że nigdy nie chce pogodzić się ze swą rolą drugorzędną wobec innych i żadna sprawa nie znajdzie jego aprobaty jeśli będzie się właśnie z tym dla niego wiązała. Zawsze chce grać pierwsze skrzypce i upiera się przy tym bez sensu nawet wówczas, gdy nie ma do tego żadnych predyspozycji ani kwalifikacji.

Jest mu obojętne, czy wyjdzie to reszcie na dobre, czy na złe, on zawsze musi być najważniejszy i we wszystkim pierwszy.

 

pozytywyZalety

Bez względu na to, w jakiej człowiek urodzony 3 listopada znajduje się  sytuacji życiowej, nigdy nie pozwala sobie na nieostrożność i zawsze zachowuje czujność.

Zachowuje się tak, jakby stale mogło mu grozić jakieś niebezpieczeństwo i wychodzi mu to tylko na dobre, choć może to być męczące, ponieważ nigdy nic nie może go zaskoczyć. Zawsze także zachowuje się poważnie, ma w sobie wiele klasy i stara się to pokazać. Powoduje to, że ludzie, nawet jeśli nie darzą go sympatią, muszą darzyć go szacunkiem, a także rzadko odważają się go atakować, wiedząc, jak bardzo jest pewien swojej siły.

Jest zdecydowany we wszystkim, co robi, nie pozwala sobie na nieuzasadnione przerwy i nawet jeśli gdzieś z tyłu jego głowy pojawiają się wątpliwości odnośnie słuszności podejmowanych wysiłków, natychmiast stara się je zagłuszyć. Konsekwentnie dąży do wszystkich wyznaczonych sobie celów i nie poddaje się przeciwnościom losu, a często nawet są one dla niego dodatkową motywacją do wytężonej pracy, także nad samym sobą.

Mimo iż jest pewny siebie, ma świadomość większości swoich niedostatków i nie wzbrania się przed poniesieniem wielkiego wysiłku jeśli chodzi o uzupełnianie swych kwalifikacji oraz pracę nad cechami osobowościowymi.

 

Wady

Wielką wadę człowieka urodzonego 3 listopada stanowi fakt, iż zawsze chce on dominować i nie zastania się nigdy nad tym, czy jego dążenia są uzasadnione.

Nawet jeśli zdrowy rozsądek podpowiada mu, że nie nadaje się do zajmowania naczelnego stanowiska, fatalnie czuje się na gorszym i wpływa to na jakość jego pracy, nie pozwalając mu cieszyć się z sukcesów. Jeśli zaś w innych sprawach nie pozwoli mu się rządzić, na przykład w związku, na pewno nie będzie tego tolerował, woli raczej zakończyć relację albo nie brać udziału w danym przedsięwzięciu.

Czasem trzeba mu ustępować jak dziecku i nie można się łudzić, że minie mu to  z wiekiem, bowiem nie mija mu nigdy. Jest bardzo krytyczny, jeśli komuś powodzi się lepiej niż jemu bądź też wyróżnia się kogoś zamiast niego, od razu chce znaleźć w owym człowieku jakąś wadę czy wygrzebać popełnione przez niego błędy i robi to z prawdziwą przyjemnością, uwielbia bowiem wywyższać się kosztem tych, do których ma jakieś pretensje, choćby tylko nieuzasadnione.

Jest zuchwały i bardzo zazdrosny. Ponadto wydaje mu się, że jest wspaniały i zasługuje na wszystko, co najlepsze, podczas gdy tak naprawdę można mieć do niego wiele zastrzeżeń.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 3 listopada

Człowiekowi urodzonemu 3 listopada wydaje się, że ma wielkie szanse na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie i i rzeczywiście tak jest, jednak nie uświadamia on sobie tego, że największą przeszkodę do tego stanowi dla siebie on sam, a raczej jego wady, których w swej butności nie widzi.

Wydaje mu się, że jest bardzo ostrożny, ale czasami wypatruje zagrożeń z takiej strony, z której akurat nic mu nie grozi i nie może grozić, przez co tę stronę, z której mogą one nadejść, pozostawia nieosłoniętą, narażając się tym na ataki. Często także powoduje problemy w pracy, bo jeśli nie zajmuje najważniejszego stanowiska, kopie dołki pod tymi, którzy znajdują się wyżej od niego i może tym napytać sobie poważnej biedy.

Poza tym ma problemy z przewidywaniem konsekwencji swoich posunięć, więc raczej nie odnajdzie się w zawodzie, który będzie od niego wymagał prognozowania, a przecież z tym właśnie łączy się większość stanowisk naczelnych. Mimo to zawsze właśnie do nich dąży i nie interesuje go nic innego, więc czasem może tracić ważne życiowe okazje.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 listopad

 • zawody męskie : prawnik, ratownik wodny, zakonnik
 • zwierzę : rosomak
 • roślina : kalia
 • charakter : impulsywny, sumienny, stanowczy, zuchwały
 • zawody żeńskie : dziennikarka, wizażystka, matematyk
 • kolory : czerwony, złoty, tango; biskupi
 • kamień : chryzoberyl

Imieniny 3 listopada

 • Teofil
 • Hubert
 • Bogumił
 • Sylwia
 • German
 • Szymon
 • Walenty
 • Marcin
 • Cezary
 • Witalis

3 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

3.3/5 - (23)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Czego dotyczy ta jedna ważna życiowa lekcja, którą musimy sobie przyswoić? Oto co na to gwiazdy
Nasza odmienność sprawia, że inaczej patrzymy na świat. Mamy różne poglądy i życiowe cele, ale to, czym różnimy się najbardziej to osobowość, charakter i temperament. Cała ta „trójca” w dużej mierze zależna jest od gwiazd. Święte prawo astrologii mówi, że każdy z na


Wybierz totem, który najbardziej przypadł Ci do gustu i odkryj swoją nieznaną mocną stronę
Kiedyś każde dzikie plemię, społeczność, czy rodzina miała swój totem. Symbolicznie odnosił się on do zmarłego członka rodziny, mistycznego przodka, który miał nad nią czuwać, pielęgnować i duchowo wspierać we wszystkich podejmowanych działaniach. Totem był symbolem przynależno

Naucz się, jak wygrać kłótnię z każdym ze znaków zodiaku. Wystarczy poznać słabe strony przeciwnika
Najlepszym sposobem na pokonanie kogoś jest wejście w jego buty. Musisz spojrzeć na Wasz konflikt jego oczami, zobaczyć, jakie ma argumenty i po kolei je wypunktować. Musisz odkryć czyjeś słabości i spróbować je wykorzystać. Astrologowie podpowiadają, jak to zrobić i nie wyjść na t