6 listopada

6-listopada

Horoskop dla urodzonych 6 listopada

6 listopada – horoskop ogólny

Charakterystyczną cechą człowieka, który urodził się w dniu 6 listopada, jest fakt, iż w większości sytuacji kieruje się on nie zdrowym rozsądkiem, który niezaprzeczalnie posiada, ale sercem i uczuciami. Przeważnie niestety nie wychodzi mu to na dobre, tym bardziej, że nieszczególnie zna się na ludziach i najczęściej zupełnie niewłaściwie lokuje swoje zaufanie.

Nigdy na to nie zważa, zupełnie jakby w ogóle nie przychodziło mu do głowy, że ktoś może mieć wobec niego złe intencje i zachowuje się tak, jakby każdy był tak samo uczciwym i porządnym człowiekiem jak on. Wszystkim wierzy na słowo i nie zamierza sprawdzać prawdziwości informacji, jakie otrzymuje, nawet gdy dotyczą one najważniejszych dla niego spraw.

Nie bierze także na nie poprawki, więc właściwie wszystko można mu wmówić, bo wszystko bierze za dobrą monetę. Czasami także sam sobie szkodzi, wyobrażając sobie zbyt wiele i ulegając wszelkim złudzeniom. Wszystko to stoi w opozycji do jego inteligencji, nie wiadomo więc, dlaczego człowiek ten tak się zachowuje skoro mógłby patrzeć na świat zupełnie trzeźwo. Wobec innych jest także bardzo wyrozumiały, co świadczy o jego wrodzonej dobroci oraz empatii.

Jest także ogromnie gościnny, nigdy nie można zastać u niego zamkniętych drzwi, bez względu na to, o jakiej porze się do niego uda, uwielbia bowiem mieć gości i chętnie podejmuje ich nawet ponad stan. Jest bardzo hojny, przez co również nieraz ma kłopoty, zwykle finansowe, gdyż chętnie rozdałby wszystkim to, co ma i jego bliscy muszą go przed tym chronić, bo naprawdę jest w stanie zaszkodzić sobie i wszystkim tym, którzy znajdują się na jego utrzymaniu, tym bardziej, że ma tendencje do wspierania finansowego ludzi, którzy wcale tego nie potrzebują, a jedynie wyzyskują go, wykorzystując jego dobroć i łatwowierność.

Nie da się jednak ukryć, że człowiek ten dużo robi też po to, by zapewnić sobie powszechne uznanie i szacunek. Zależy mu na popularności i na tym, by na każdym kroku dostawać dowody sympatii i by ludzie doceniali jego wysiłki, nawet jeżeli nie są one tak wielkie, by zasługiwały na specjalne wyróżnienie.

 

pozytywyZalety

Stałość, opanowanie i takt człowieka urodzonego w dniu 6 listopada powodują, że jest on w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji i nie ma nigdy problemu, by utrzymać w ryzach swoje emocje.

Toteż mało kto może powiedzieć, że widział go kiedyś w gniewie, a na prawdziwe wybuchy wściekłości nie pozwala sobie praktycznie nigdy, co ma związek także z jego wielkim poczuciem godności, przez które uważa, że zwyczajnie nie wypada mu unosić się gniewem.

Jest to bardzo dobre nie tylko dla niego samego, ponieważ pozwala mu uniknąć wielu problemów i zachować dobre samopoczucie, ale też dla jego otoczenia, bowiem wszyscy są zgodni co do tego, że z człowiekiem owym obcuje się bardzo przyjemnie. Nic zatem dziwnego, że nigdy nie może narzekać na samotność ani na nudę, przeciwnie, stale ktoś się koło niego kręci i zabiega o jego towarzystwo.

Jego dom jest ulubionym miejscem spotkań znajomych i często rozbrzmiewa gwarem wesołych rozmów, co bardzo mu odpowiada. Chętnie organizuje przyjęcia i spotkania, nie żałując na to pieniędzy, nie mówiąc już o czasie, gdyż zawsze dla przyjaciół ma go pod dostatkiem, nawet jeśli w innych dziedzinach może cierpieć na jego deficyt.

 

Wady

Wady człowieka urodzonego w dniu 6 listopada można raczej nazwać słabostkami, gdyż nie są to szczególnie dokuczliwe cechy, ani dla niego, ani dla nikogo, kto ma z nim styczność.

Jedną takich jego słabostek na pewno jest skłonność do pobłażania sobie jeśli chodzi o zaspokajanie zachcianek czy też niewywiązywanie się z jakichś drobniejszych obowiązków. Jeśli coś takiego mu się zdarzy, a zdarza mu się stosunkowo często, gdyż nie jest zwolennikiem wielkiej dyscypliny, nie zamierza się umartwiać ani wstydzić z tego powodu, lecz bagatelizuje to i od razu przechodzi nad tym do porządku dziennego.

Poza tym jego wielką słabością jest chęć bycia zauważonym i docenionym. Można go wywieść w pole za pomocą komplementów, tym bardziej, że jest bardzo łatwowierny i absolutnie wszystko, co się do niego mówi, przyjmuje za dobrą monetę. Kiedy ktoś go chwali, błogość, jaką to w nim wywołuje, przesłania mu zdrowy rozsądek i można go wtedy namówić do tego, do czego się chce albo w jakiś inny sposób wymóc na nim jakieś określone zachowania.

Przed zagrożeniem tym w żaden sposób nie umie się ustrzec, gdyż w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tej swojej podatności i obrusza się, kiedy ktoś chce go co do tego uświadomić.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 6 listopada

Wielkie zasługi w życiu zawodowym człowiekowi, który przyszedł na świat 6 listopada, oddają jego silna wola i zdolność do podejmowania wielkich wysiłków, zwłaszcza jeśli widzi przed sobą jasno określony cel, na osiągnięciu którego szczególnie mocno mu zależy.

Ważne jest dla niego także to, by inni widzieli i doceniali jego wysiłki, o ile jednak w innych dziedzinach może robić coś na pokaz, to na pewno nie na niwie zawodowej, ponieważ tu pracuje tylko na swój rachunek i wie, że za wszystko będzie musiał odpowiedzieć, a porażki mogą być dla niego dotkliwe.

Jest także człowiekiem bardzo ciekawym świata, ma wszechstronne zainteresowania i chciałby posiąść całą wiedzę świata, nigdy nie jest mu jej dość. Wydatnie pomaga mu też jego wielka intuicja oraz zdolność do krytyki i osądzania, przy czym zawsze wyciąga trafne wnioski ze swych obserwacji i jeśli już wydaje opinię na jakiś temat, to można mieć sto procent pewności, że jest ona właściwa.

Rzadko popełnia błędy, więc jest w stanie szybko osiągać sukcesy. Szybciej niż inni rozwiązuje najbardziej zawikłane zagadki i problemy, które dla innych wydają się być nie do pokonania.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 6 listopad

 • roślina : róża
 • zawody męskie : pedagog, informatyk, spedytor
 • kolory : złoty, oliwkowy, feldgrau; czekoladowy
 • kamień : chryzopaz
 • zwierzę : lama
 • zawody żeńskie : położna, prokurator, hafciarka
 • charakter : stały, ostrożny, gościnny, szczery, otwarty

Imieniny 6 listopada

 • Daniela
 • Leonard
 • Ziemowit
 • Feliks
 • Hieronim
 • Anita
 • Krystyna
 • Gabriela
 • Walenty

6 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

3.7/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Opiekuńcza niania, a może wymagająca nauczycielka? Gwiazdy podpowiadają, jaką będziesz matką
Macierzyństwo zmienia kobietę o 180 stopni.  Nawet jeśli wydaje się nam, że doskonale znamy same siebie i wiemy, jak chcemy wychować dzieci, gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że wszelkie oczekiwania i plany możemy wsadzić między bajki i same jesteśmy jak dzieci, tyle że we mgle.


Wybierz jednego z tych aniołów i poznaj przesłanie od Twojego stróża
Wszystkim nam pomagają anioły, które trzymają nad nami straż i się nami opiekują.  Ich obecność jest zwykle niedostrzegalna, a o ich istnieniu czasem zapominamy, a nawet w ogóle nie zdajemy sobie z niego sprawy. Czasami jednak nasi stróże próbują się z nami kontaktować i przekazywa�

3 znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji. Jeśli jesteś wśród nich, pewnie już o tym wiesz
Intuicja to wiedza o świecie, która pochodzi z naszego wnętrza. Często utożsamiamy ją z przeczuciem, uczuciem lęku, nieznaną siłą, która pcha nas ku czemuś, albo wręcz przeciwnie: karze nam się trzymać z daleka. Nie rozumiemy sygnałów pochodzących z naszego wnętrza. Ignorujemy je