8 listopada

8-listopada

Horoskop dla urodzonych 8 listopada

8 listopada – horoskop ogólny

Siła charakteru człowieka urodzonego w dniu 8 listopada jest imponująca, co wynika z jego wielkiej wewnętrznej potęgi, dzięki której umie nad sobą zapanować w absolutnie każdej sytuacji.

W dodatku potęguje się to u niego z wiekiem, ale już kiedy jest bardzo młody, widać, że jest nieprzeciętną osobowością i ma wielki potencjał, więc jeśli będzie nad sobą usilnie pracował, może dojść do naprawdę wielkich rzeczy.

Ma także niebywałą zdolność wyczuwania ludzkich nastrojów oraz przenikania ich charakterów, dzięki czemu zawsze wie, czego ktoś od niego oczekuje i raczej nie zdarza się, by żywił względem kogoś nieodpowiednie oczekiwania czy też łudził się w jakimkolwiek kontekście. Potrafi przez to zaoszczędzić mnóstwo czasu i nie doznaje rozczarowań wynikających na przykład z fałszywych przyjaźni, więc ma przez to znacznie mniej problemów niż ludzie, którzy nie posiadają takich zdolności.

Jego wrażliwość powoduje też, że doskonale orientuje się we wszelkich sytuacjach i umie się odnaleźć w każdych okolicznościach, tym bardziej, że umie się do wszystkiego przystosować i nigdy nie czuje się niepewnie. Na ogół stara się być uprzejmy i ma wiele ogłady towarzyskiej, jednak lepiej nie wyprowadzać go z równowagi. Na szczęście nie jest łatwo to zrobić, lecz kiedy już się to stanie, można się przekonać, że potrafi być bardzo nieprzyjemny.

Kiedy jest w złym humorze, wyładowuje go na innych, wygłaszając kąśliwe uwagi i nie przejmując się, że kogoś może tym poważnie zranić – przeciwnie, im bardziej są dotkliwe, tym lepiej, bo tym mocniej wyładowuje swoje frustracje. Nie można jednak nazwać go człowiekiem bezwzględnym, bo kiedy wraca do właściwej równowagi, bardzo żałuje swego złego zachowania i wiele robi, by naprawić skutki swoich słów. Niestety jednak nie zawsze jest to możliwe, dlatego zdecydowanie powinien zminimalizować u siebie występowanie takich nastrojów, choć też nie zawsze jest w stanie to zrobić.

Trzeba jednak dodać, że kiedy człowiek ów podejmuje duże wysiłki mające na celu przezwyciężenie swej ludzkiej, ułomnej natury – a zwykle przejawia takie tendencje – może przezwyciężyć wszystkie swoje wady, a przynajmniej te, które najmocniej rzutują na jego kontakty z otoczeniem, a kiedy się to stanie, nie będzie można mieć do niego żadnych zastrzeżeń.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 8 listopada zazwyczaj jest usposobiony bardzo humanitarnie i znacznie mniej interesuje się swoim losem, zwłaszcza jeśli powodzi mu się nie najgorzej i nie ma na co narzekać, niż losem innych ludzi.

Jeśli tylko zauważa, że są w jego otoczeniu jakieś osoby potrzebujące wsparcia w jakiejkolwiek formie, od razu stara się im pomóc w miarę swoich możliwości, a ponieważ jego możliwości są zazwyczaj spore, to i skala działania taka jest. Chętnie także wyświadcza rozmaite przysługi swym przyjaciołom, których ma wokół siebie bardzo wielu, ponieważ wszyscy cenią jego życzliwość i dobre serce.

Chętnie wszystkich pociesza, dlatego kiedy sam znajdzie się w potrzebie, może być pewien, że wiele osób pospieszy mu na ratunek. Ma w sobie wielkie pokłady energii, dlatego kiedy spotyka go jakaś porażka albo ma jakiś problem, nigdy nie siada z założonymi rękami i nie użala się nad sobą, lecz od razu zabiera się do pracy.

Potrafi w sobie znaleźć wielką determinację i wolę działania, nie trzeba go do niczego namawiać, bo sama wizja jakiejś czynności i sukcesu, który ją zwieńczy, wzbudza w nim ogromny entuzjazm i niepowstrzymaną chęć działania.

 

Wady

Kiedy człowiek, który przyszedł na świat w dniu 8 listopada, jest w złym humorze, nie zawraca sobie głowy dyplomacją i mówi, co mu ślina na język przyniesie.

Nie stroni od sarkastycznych uwag i jeśli ma o coś do kogoś pretensje, które do dawna z jakiegoś powodu taił, w takim stanie na pewno wyleje wszystkie swoje żale, nie zważając na ewentualne konsekwencje. Nie zważa na to, co będzie później, zupełnie jakby miało tego nie być, w czym przejawia się jego wielka lekkomyślność i niechęć do panowania nad swymi emocjami.

Chce on za wszelką cenę wyładować swój gniew, a ponieważ jest też bardzo zawzięty, nie da się go przed tym powstrzymać żadnymi logicznymi argumentami. Stosunkowo łatwo jest zrobić sobie z niego wroga, zaś wrócić do jego łask niemal niepodobna, ponieważ zapamiętuje się w urazach i trudno jest go przebłagać, a czasem jest to całkowicie niemożliwe.

W dodatku wobec nikogo nie stosuje taryfy ulgowej, w takich przypadkach dla nikogo nie ma względów, nawet dla osób, które znaczą dla niego najwięcej i w normalnym stanie gotów byłby przychylić im nieba.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 8 listopada

Cokolwiek człowiek urodzony 8 listopada robi, angażuje się w to całym sercem. Nie uznaje półśrodków, wszystko chce robić najlepiej, jak umie i do wszystkich swoich obowiązków czy czynności przykłada się tak samo mocno.

Nigdy nie cofa się przed walką i nie jest dla niego ważne, czy ma walczyć z konkurencją, czy z przeciwnościami losu. Ta gotowość do bronienia swoich interesów i niezaprzeczalna odwaga powodują, że nic nie jest w stanie stanąć mu na drodze jeśli widzi przed sobą jasno wyznaczony cel i nie zdarza się, by nie był w stanie go osiągnąć ze swojej winy.

Ma wielkie umiejętności praktyczne i wielką wiedzę teoretyczną, gdyż chętnie się rozwija, najlepiej na wielu poziomach jednocześnie i nigdy nie jest mu dość wiedzy. Dzięki temu wszystkiemu z powodzeniem może sobie poradzić w każdej dziedzinie, najlepiej jednak poczuje się z pewnością w zawodzie, w którym będzie mógł choć w części spożytkować swą niespożytą energię. Nie dla niego jest stagnacja i monotonia, musi stale zmieniać wykonywane czynności, a najlepiej także miejsce pobytu.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 8 listopad

 • roślina : tulipan
 • zawody męskie : dietetyk, kominiarz, elektroenergetyk
 • zawody żeńskie : archeolog, akuszerka, fizyk
 • zwierzę : ibis
 • kolory : różowy, złoty, arbuzowy; turkusowy
 • charakter : energiczny, wrażliwy, pomocny
 • kamień : beryl

Imieniny 8 listopada

 • Klaudiusz
 • Jan
 • Marcin
 • Paweł
 • Gotfryd
 • Bożydar
 • Bogdan
 • Józef

8 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

3.6/5 - (7)

1 komentarz

 1. Krzysztof

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jaki sekret skrywa każdy ze znaków zodiaku? Zdziwisz się, gdy się dowiesz
Każdy z nas ma jakąś tajemnicę.  Nie zawsze musi to być coś wielkiego. Czasem to małe grzeszki, które jednak wolimy zatrzymać sobie dla siebie. Nie chcemy, żeby inni oceniali nas przez ich pryzmat. Życiowe doświadczenie podpowiada nam, że lepiej trzymać język za zębami i nie rozpowi


Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, od tych znaków zodiaku lepiej trzymaj się z dala
Ryby są bardzo ekscentryczne.  Większość informacji na swój temat ukrywają. Trudno jest je zrozumieć, a jeszcze trudniej do nich dotrzeć. Trzeba cierpliwości, by je dobrze poznać, a nie wszystkie znaki zodiaku mają jej na tyle. Nie każdym będzie pasować niezdecydowanie R

Wybierz totem, który najbardziej przypadł Ci do gustu i odkryj swoją nieznaną mocną stronę
Kiedyś każde dzikie plemię, społeczność, czy rodzina miała swój totem. Symbolicznie odnosił się on do zmarłego członka rodziny, mistycznego przodka, który miał nad nią czuwać, pielęgnować i duchowo wspierać we wszystkich podejmowanych działaniach. Totem był symbolem przynależno