15 lutego

15-lutego

Horoskop dla urodzonych 15 lutego

15 lutego – horoskop ogólny

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 15 lutego, bardzo ceni sobie wszelkie rzeczy dziwaczne i niebanalne. Ma wielką intuicję, dzięki której wyszukuje takie właśnie rzeczy w swoim otoczeniu, a potem dzięki swojej przenikliwości rozkłada je na czynniki pierwsze, imponując tym ludziom, którzy kompletnie ich nie rozumieją.

Jest uprzejmy dla innych i pozytywnie nastawiony. Ma dla każdego uśmiech i życzliwe słowo, ale mimo to dość trudno jest się do niego zbliżyć, ponieważ jest raczej zamknięty w sobie i sporo czasu musi minąć, zanim poczuje się przy kimś naprawdę swobodnie.

Ma szerokie zainteresowania i wiele pasji, na realizowanie których poświęca znaczną część swojego czasu, ale i tak znajduje go jeszcze na agitowanie na rzecz postępu.

Jest wielkim zwolennikiem zmian i reform, zwłaszcza społecznych, bo na sercu leży mu dobro ludzi i chce, by żyło się im choć trochę lepiej. O swoje cele potrafi walczyć bardzo cierpliwie i wytrwale, nie okazując znużenia ani nie zniechęcając się drobnymi niepowodzeniami, a nawet poważniejszymi porażkami.

Cechuje się dużym spokojem, ale też zdecydowaniem. Zawsze wie, czego oczekuje od życia i potrafi wziąć sprawy w swoje ręce, aby to dostać. Nie chce biernie oczekiwać na to, co przyniesie mu los, ale też potrafi wykazać się cierpliwością kiedy wie, że jest to w danej sytuacji konieczne. Umie skupić się na tym, co ma w danej chwili do zrobienia i nie da się rozproszyć jego uwagi.

Ma nawet skłonność do typowo filozoficznych rozmyślań, dlatego ludzie nieraz biorą go za człowieka małomównego czy nawet mało ciekawego, oceniając go powierzchownie i nie zdając sobie sprawy z tego, jak bogate jest jego życie wewnętrzne. On jednak nie zraża się do ludzi i ma do nich wielką cierpliwość.

Lubi działać na rzecz innych i potrafi czerpać radość, widząc, że sprawił komuś przyjemność. Osoby z jego otoczenia chętnie słuchają jego rad albo nawet pozwalają mu w danej sprawie pokierować swoim życiem, ponieważ swym niewzruszonym spokojem budzi zaufanie i sprawia wrażenie, że zawsze wie, co robi, co właściwie jest w pełni zgodne z prawdą.

 

pozytywyZalety

Duża część zalet człowieka urodzonego 15 lutego została już wymieniona, jednak jest ich znacznie więcej i z pewnością nie da się wszystkich ich wymienić. Jest przede wszystkim bardzo dobrym przyjacielem.

Mimo iż przez jego skrytość i małomówność, a raczej skłonność do zamykania się w sobie, niełatwo jest się do niego zbliżyć, warto podjąć ten wysiłek, bo na pewno się on opłaci. Nagrodą za ów trud będzie na pewno wierna przyjaźń, czasem nawet do przysłowiowej grobowej deski, gdyż człowiek urodzony 15 lutego wyróżnia się swoją niebywałą wiernością i lojalnością.

Najchętniej zawiera związki na całe życie, ponieważ szybko przywiązuje się do ludzi i niechętnie się z nimi rozstaje. Pomimo iż ma wiele zajęć i niełatwo jest mu znaleźć wolny czas, nigdy nie skąpi go innym i gotów jest biec do nich o każdej porze dnia i nocy jeśli tylko dadzą mu znak, że jest taka potrzeba.

Dobro najbliższych i przyjaciół niejednokrotnie jest dla niego ważniejsze niż własne i jest skłonny do największych poświęceń. Nie zdarza się, by zawodził czyjeś zaufanie, zwłaszcza jeśli obieca, że będzie wierny, ponieważ nie rzuca słów na wiatr i jest człowiekiem honoru.

 

Wady

Niedużo jest złych cech, jakich można doszukać się u człowieka, który przyszedł na świat 15 lutego, ale jednak te, które u niego występują, mogą się dość mocno dać wszystkim we znaki.

Najważniejszą jest chyba jego roztargnienie, które powoduje, że często działa chaotycznie i mimo iż ma skłonność do przemyśleń, nie zawsze dokładnie obmyśla plan swojego działania. Często nie do końca pozwala się zrozumieć i ma z tego powodu wielkie problemy, a nierzadko również pretensje, że otoczenie nie rozumie go, mimo iż sam to praktycznie uniemożliwia.

Ma duży problem z dostosowywaniem się do innych ludzi, bo przyzwyczajony jest, że to oni dopasowują się do niego. Niełatwo jest namówić go na kompromis, bo takie próby traktuje zawsze jako zamach na swoją niepodległość, a jest to jego najczulszy punkt.

Czasami również otoczenie może mu zarzucać nadmierne przywiązanie do religii, które objawia się tym, że podporządkowuje jej niemal całkowicie swoje życie, choć zarzucana mu nierzadko bigoteria jest fałszywym zarzutem i nic takiego w jego przypadku nie ma miejsca.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 15 lutego

Nieprzeciętne zdolności i wielka inteligencja ujawniają się u człowieka urodzonego 15 lutego już od jego najmłodszych lat.

Jest znacznie bardziej rozwinięty niż jego rówieśnicy, a jeśli jego opiekunowie dostrzegą to i pozwolą mu się jeszcze bardziej rozwijać, może wyrosnąć na naprawdę nieprzeciętnego człowieka. Nic zatem dziwnego, że zazwyczaj odnosi w życiu spektakularne sukcesy, tym bardziej, że jest pracowity i potrafi cierpliwie czekać na rezultaty podejmowanych przez siebie wysiłków.

Umie również nawiązywać z ludźmi dobre kontakty, dzięki czemu może liczyć na pomoc w każdej sytuacji, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. Jednak nie można o nim powiedzieć, by był skazany na sukces, ponieważ sam może sobie przeszkodzić w osiągnięciu go, głównie dlatego, że nie umie czy też nie chce dostosowywać się do wymogów otoczenia, oczekując, że to do niego każdy będzie się dopasowywał.

To oczekiwanie i inne, które są wyrazem jego nadmiernego skupienia na swojej osobie, mogą spowodować, że nawet nie będzie zdawał sobie sprawy z tego, dlaczego nie wiedzie mu się w życiu, a ludzie nie są mu do końca życzliwi.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 luty

 • charakter : nieufny, zamknięty, uprzejmy, przyjazny, pomocny, spokojny, zdecydowany
 • zawody żeńskie : fizyk, telefonistka, krawcowa
 • zwierzę : okapi
 • roślina : leszczyna
 • zawody męskie : brukarz, szewc, operator kamery
 • kamień : kamień księżycowy
 • kolory : oliwkowy, szary, alabastrowy; szary

Imieniny 15 lutego

 • Pakosław
 • Julia
 • Faust
 • Jordan
 • Klaudiusz
 • Józef
 • Andrzej
 • Saturnin
 • Jowita
 • Zygfryd
 • Faustyn
 • Galfryd
 • Joachim
 • Wirginia

15 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

5/5 - (2)

9 komentarzy

 1. Elżbieta
 2. Ada
 3. Aga
 4. Bogdan
 5. Kate
 6. Paweł
 7. Karola
 8. wini

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W każdym z nas czai się zło. Gwiazdy widzą je również w Tobie. Sprawdź, kim się staniesz, kiedy pozwolisz mu przejąć dowodzenie
Niezależnie od tego, czy wierzysz w astrologię, czy nie, prawdopodobnie wiesz już, co mówi o tobie Twój znak zodiaku.  Od randkowych porad po spersonalizowane propozycje makijażu, gwiazdy mają wiele do powiedzenia na nasz temat. Informacje, które nam przekazują, mogą nas bawić i prowokow


Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia

Zerknij na obrazek szybko i bez zastanowienia. Kształt, który przykuje Twój wzrok wiele powie o Twej prawdziwej naturze
Wszyscy znamy powiedzenie „Obraz jest wart tysiąc słów”.  Ale co, jeśli Ci powiemy, że rysunek może również ujawnić tysiąc aspektów dotyczących Twej osobowości? Każdego dnia spotykamy się z niezliczonymi obrazami, a nasza uwaga skupia się na przeróżnych kształtach. N