3 lutego

3-lutego

Horoskop dla urodzonych 3 lutego

 3 lutego – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 3 lutego, jest fakt, iż jest on nastawiony bardzo postępowo i wręcz nie znosi wszystkiego, co stare, niemodne i przestarzałe.

Jest wielkim zwolennikiem postępu w każdej dziedzinie życia i mało ludzi tak jak on chętnie wprowadza do swej codzienności wszelkie dostępne innowacje i modyfikacje.

Jest ponadto człowiekiem niezwykle zaradnym, co wynika z tego, iż bardzo wcześnie zaczyna być samodzielny, a dążenia do uzyskania niezależności przejawia już w dzieciństwie, kiedy to bardzo wyraźnie okazuje, że lubi sobie radzić sam i niechętnie korzysta z pomocy dorosłych.

W późniejszym życiu cecha ta jest w nim jeszcze silniej zarysowana, ale wychodzi mu to tylko na korzyść, bo nigdy nie ogląda się na cudzą pomoc i jest w stanie uporać się niemal ze wszystkim. Chętnie także pomaga innym i gotów jest oddać przysługę każdemu, kto o nią poprosi, sam nie licząc na rewanż, jednak oczywiste jest, że prędzej czy później będzie potrzebował czyjegoś wsparcia, choćby w jakimś drobiazgu.

Przejawia rozmaite zdolności i ma wszechstronne zainteresowania, dlatego raczej nie zdarza się, by marnotrawił jakiś swój talent, zaniedbując jego rozwijanie. Przeciwnie, bardzo zależy mu,by spełniać się na wielu polach i zazwyczaj zajmuje się kilkoma dziedzinami naraz, wykazując się wielką pracowitością i chęcią rozwijania się na wielu poziomach.

Jest również mocno zainteresowany swoim życiem duchowym, a ponieważ ma silnie rozwiniętą intuicję, którą dodatkowo potrafi rozwijać, może dojść w tym do zaskakujących efektów, stając się wybitną osobowością.

Chętnie odkrywa nieznane miejsca, rzeczy czy cokolwiek, czego nikt jeszcze przed nim nie odkrył, gdyż uwielbia być pionierem w jakiejś dziedzinie i marzy, by przejść do historii, choć akurat z tym pragnieniem nie ujawnia się prawie nigdy. Jednakże jeśli w wyniku niesprzyjających okoliczności nie uda mu się osiągnąć wysokiego stopnia rozwoju moralnego i intelektualnego, staje się człowiekiem nadmiernie przywiązanym do materialnej strony życia i dążenie do zdobycia znacznego majątku staje się głównym celem jego egzystencji.

 

pozytywyZalety

Człowieka urodzonego w dniu 3 lutego na pewno można cenić za jego oryginalność, postępowość i elastyczność. Potrafi dostosować się do każdej sytuacji i zaskakująco sprawnie odnajduje się we wszystkim, z czym dotąd nie miał styczności. To dotyczy również jego kontaktów z ludźmi – nawiązuje je bardzo szybko i praktycznie nie zdarza się, by z kimś nie umiał znaleźć wspólnego języka, a duża część jego znajomości bardzo szybko przekształca się w trwałe i silne przyjaźnie.

Ludzie lubią go głównie za jego życzliwość i pogodę ducha, ale nie mniej jego ważną cechą jest wielka tolerancyjność i wyrozumiałość. Można powiedzieć mu absolutnie wszystko i mieć przy tym stuprocentową pewność, że nie tylko nikogo nie wyśmieje czy nie potępi, ale nawet będzie starał się znaleźć usprawiedliwienie dla jego złych postępków, tłumacząc je słabością właściwą każdej istocie ludzkiej.

Ponadto jest bardzo wierny i sam nigdy nie odstępuje od swych przyjaciół. Dopiero gdy oni się go z jakichś powodów wyrzekną albo zawiodą go, z żalem kończy przyjaźń i zrywa kontakty, czyniąc to z klasą i bez zbędnych inwektyw.

 

Wady

Na próżno można szukać u człowieka urodzonego 3 lutego jakichś większych wad i cech, które uniemożliwiałyby darzenie go sympatią czy zaufaniem.

Jego słabości odbijają się głównie na nim samym i są zupełnie nieszkodliwe dla jego otoczenia, bo nigdy nikogo rozmyślnie nie krzywdzi, częściej sam sobie wyrządza krzywdę, oczywiście nieumyślnie.

Przede wszystkim ma wielki problem z koncentrowaniem się, przez co dość trudno jest mu się uczyć, a także nie umie skupiać się na tym, co ma w danej chwili do zrobienia. Jest to dla niego duży kłopot właściwie we wszystkich dziedzinach jego życia, ale na gruncie zawodowym może go doprowadzić do poważnych strat.

Ponadto nie zawsze potrafi wyznaczać sobie odpowiednie dla siebie cele i często miota się bez sensu, mając świadomość, że działa zupełnie nieracjonalnie, ale nic nie może na to poradzić.

Ten brak życiowej orientacji nierzadko również objawia się w jego nieumiejętności zachowania się – człowiek urodzony 3 lutego często może popełniać nietakty, nie tylko towarzyskie, ale wpędzać się tym w poważne kłopoty i przykre doświadczenia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 3 lutego

Człowiek, który przyszedł na świat 3 lutego, ma wiele zdolności i umiejętności, jednak w jego przypadku to nie wystarcza, by zrobił karierę i odniósł oszałamiający sukces. Posiada bowiem wiele kłopotliwych cech, które ściągają na jego głowę poważne problemy bądź uniemożliwiają mu skuteczne działanie.

Jego chyba największym kłopotem jest nieumiejętność skupiania się na szczegółach, przez co w oczach bardziej bystrych od niego uchodzi za człowieka nieuważnego, a to bardzo niedobra cecha na gruncie zawodowym. Z tego powodu może nie móc zdobyć zaufania osób, które mogłyby znacząco mu pomóc we wspinaniu się po szczeblach kariery, jednak człowiek ten nie umie nic na to poradzić.

Może jedynie liczyć na łut szczęścia, który sprawi, że spotka na swej drodze wyrozumiałe osoby, które będą gotowe mu pomagać, głównie jeśli chodzi o kierowanie nim i pilnowanie go, by nie zbaczał z obranej drogi, lecz z całych sił koncentrował się na celu, jaki ma przed sobą, bowiem tylko w takim przypadku ma szansę na sukces i satysfakcję.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 luty

 • zawody męskie : projektant mody, sekretarz, mechanik samochodowy
 • roślina : tojad lisi
 • zawody żeńskie : modelka, fizyk, reżyser
 • zwierzę : żuraw
 • kolory : różowy, fioletowy, ochra; rubinowy
 • kamień : cytryn
 • charakter : samodzielny, pomocny, zdolny, nowoczesny, praktyczny, roztargniony, niezdecydowany

Imieniny 3 lutego

 • Hipolit
 • Stefan
 • Błażej
 • Jan
 • Klaudyna
 • Ignacy
 • Telimena
 • Oskar
 • Maksym
 • Ofelia
 • Wawrzyniec

3 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

4.8/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Zerknij na obrazek szybko i bez zastanowienia. Kształt, który przykuje Twój wzrok wiele powie o Twej prawdziwej naturze
Wszyscy znamy powiedzenie „Obraz jest wart tysiąc słów”.  Ale co, jeśli Ci powiemy, że rysunek może również ujawnić tysiąc aspektów dotyczących Twej osobowości? Każdego dnia spotykamy się z niezliczonymi obrazami, a nasza uwaga skupia się na przeróżnych kształtach. N


Chcesz odpędzić od siebie energetyczne wampiry? Dzięki tym 5 prostym krokom odzyskasz wewnętrzną siłę
Nic nie może „zdołować” nas bardziej niż przebywanie pośród negatywnie nastawionych ludzi.  Takie osoby to tzw. wampiry energetyczne. Po spotkaniu z nimi czujemy się wyczerpani i wyzuci z energii jak po przebiegnięciu maratonu. Wampiry te nie wysysają z nas krwi, ale energię,

Hinduiści wierzą, że nie tylko ludzie, ale również cały świat ma swoje czakry. Jakie jest ich rozmieszczenie i co znaczą te duchowe centra Ziemi?
W naszym ciele jest siedem gruczołów odpowiadających ich energetycznym odpowiednim (czakrom). Te obszary mają kluczowe znaczenie w promowaniu zrównoważonych funkcji organizmu i jego ogólnej żywotności. Podobnie jak ciało, nasza planeta ma własny energetyczny system czakr. Siedem ziemskich