9 lutego

9-lutego

Horoskop dla urodzonych 9 lutego

9 lutego – horoskop ogólny

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 9 lutego, wyróżnia się na tle innych osób swoim nieprzeciętnym rozsądkiem oraz wytrwałością, którą wykazuje we wszelkim działaniu, nawet w zupełnych drobiazgach.

Jest usposobiony bardzo przyjaźnie do absolutnie wszystkich ludzi, z jakimi ma styczność i trudno jest go do siebie zrazić, gdyż jest tolerancyjny i pełen zrozumienia dla ludzkich słabości i złych postępków, choć jednocześnie nie można mu też zarzucić braku kręgosłupa, gdyż nie pozwala sobie dmuchać w przysłowiową kaszę i umie zadbać o swój interes.

Każdy, kto będzie chciał go w jakiś sposób wykorzystać czy zmanipulować, z pewnością będzie bardzo zaskoczony zdecydowanym oporem, na jaki natrafi, dlatego lepiej nie próbować z nim takich niecnych zagrywek. To raczej on zazwyczaj wywiera wpływ na ludzi ze swego otoczenia i przyciąga ich do siebie swoimi niezwykłym cechami, jednak jest na tyle uczciwy i pełen dobrej woli, że nikogo nie wykorzystuje ani nie wpływa na niego w zły sposób.

Jest prosty w obejściu i skromny. Lubi nieskomplikowane sytuacje i proste życie, bez zbędnych udogodnień, które w jego mniemaniu są tylko dziwactwami i oznakami próżności człowieka, który ich dla siebie pragnie. Potrafi żyć w bardzo skromnych warunkach i nie ma wielkich wymagań, dlatego nie jest materialistą i żądza pieniądza na pewno nigdy nie przysłoni mu wizji świata.

Ceni sobie typowo filozoficzne rozmyślania i ma do nich wrodzone predyspozycje, dlatego jest człowiekiem głęboko mądrym i zawsze potrafi znaleźć wyjście z najbardziej skomplikowanej sytuacji. Z tego powodu ludzie chętnie zwracają się do niego z prośbą o rady w rozmaitych sprawach, a on w swej życzliwości nigdy im nie odmawia.

Jednak mimo tego, że jest nastawiony tak bardzo pozytywnie do innych, jego otoczenia nie zawsze odwdzięcza mu się tym samym, zwykle dlatego, że niektórzy ludzie czasami nie potrafią zrozumieć jego pobudek i intencji i przez to nie są w stanie go odpowiednio ocenić. W efekcie często zarzucają mu nadmierne skupianie na własnej osobie czy nawet zadufanie w sobie, ale jest to zupełna nieprawda i opinia taka powinna zostać jak najprędzej zweryfikowana, gdyż dla człowieka urodzonego 9 lutego jest najzwyczajniej w świecie krzywdząca.

 

pozytywyZalety

Dużą zaletą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 9 lutego, jest jego pewność siebie, jednak najlepsze w niej jest to, iż jest to cecha, która pozwala mu wierzyć we własne siły i możliwości, ale nie powoduje nawet w najmniejszym stopniu jego zarozumialstwa czy zadufania w sobie.

Jest on na to zbyt skromny i bezpretensjonalny, więc cecha ta oddaje mu wyłącznie dobre zasługi. Ceni sobie skromne warunki otoczenia, ponieważ uważa, że nadmierne luksusy rozpraszają go i powodują, że zamiast skupiać się na swym życiu wewnętrznym i rozwijaniu swojej osobowości pod wszystkim możliwymi względami, skupia się na tym, co nie może mu dać szczęścia i nie jest ważne.

Ma duże zdolności organizacyjne, dzięki czemu ludzi chętnie oddają się w jego władanie, tym bardziej, że mają go za człowieka mądrego i wiedzą, że mogą mu spokojnie powierzyć swój los.

Chętnie udziela im także swych mądrych rad i wszelakiego wsparcia, robiąc to całkowicie bezinteresownie i nie licząc nawet na ich wdzięczność, choć oczywiście ją otrzymuje.

 

Wady

Największą wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 9 lutego, stanowi jego zbytnia bierność, którą ludzie często mu zarzucają, a co do której trudno się nie zgodzić.

Nie wynika ona jednak z jego niezdecydowania czy – co gorsza – lenistwa, lecz z tego, iż człowiek ów jest bardzo pilny i sumienny i zanim zacznie działać, stara się jak najwięcej dowiedzieć na temat zagadnienia, z którym ma do czynienia, a już samo to zajmuje mu sporo czasu. Potem, chcąc mieć pewność, że postępuje właściwie, długo waha się nad każdym kolejnym krokiem.

Z tego powodu czasem nie jest w stanie poradzić sobie w jakiejś sprawie, zwłaszcza gdy nie może poznać jej do końca zanim zacznie się nią zajmować, tym bardziej, gdy ciągle pojawiają się jakieś nowe okoliczności,  za którymi nie potrafi nadążyć, mimo iż posiada światły i elastyczny umysł.

Szybkie reakcje nie są jego najmocniejszą stroną, dlatego w każdej sytuacji, która tego od  niego wymaga, jest zagrożony wizją niepowodzenia, a trzeba też dodać, że jest dość wrażliwy i nad każdą porażką trudno jest mu przejść do porządku dziennego.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 9 lutego

Człowiek urodzony 9 lutego jest obdarzony wielką intuicją, a także wrażliwością na wszystko, co się wokół niego dzieje. Jeśli będzie korzystał z tych podpowiedzi swego głosu wewnętrznego, rozwinie się on w nim jeszcze bardziej, a dzięki swej skuteczności może mu oddać naprawdę wielkie zasługi.

Wykazuje się też wielkimi zdolnościami organizatorskimi i wykonawczymi. Jest w stanie zarządzać dużymi grupami ludzi i ogarniać wielkie przedsięwzięcia, dlatego doskonale spełni się jako dyrektor czy menadżer poważnego przedsiębiorstwa, do czego też zazwyczaj dąży.

Posiada również nieprzeciętne zdolności oratorskie i bardzo sprawnie wyraża to, co ma do powiedzenia, także na piśmie, wobec czego raczej nie zdarza się, by miał problemy natury komunikacyjnej wynikające ze złego porozumienia. Jednakże jego największa zaleta jeśli chodzi o życie zawodowe polega na tym, iż jest on ogromnie przenikliwy i zna się na ludziach.

Zawsze wie, czy ktoś ma względem niego dobre, czy złe zamiary i dzięki temu nie angażuje się w podejrzane znajomości czy kontakty zawodowe, na których mógłby stracić.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 9 luty

 • zwierzę : panda mała
 • charakter : przyjazny, radosny, wrażliwy, przedsiębiorczy, zorganizowany, rozsądny, ostrożny
 • roślina : pierwiosnek
 • zawody żeńskie : prokurator, geolog, wizażystka
 • zawody męskie : pedagog, steward, mechanik samochodowy
 • kamień : kwarc różowy
 • kolory : pomarańczowy, beżowy, winny; siena palona

Imieniny 9 lutego

 • Donat
 • Bernard
 • Cyryl
 • Nikifor
 • Apolonia
 • Pelagia
 • Jakub
 • Marian
 • Gorzysław
 • Mariusz
 • Felicjan

9 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

3.9/5 - (7)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza
W egipskim Zodiaku (tak samo, jak w naszym) jest 12 znaków zodiaku.  Podział na nie jest jednak nieco inny niż w Zodiaku, którym się posługujemy. Do poszczególnych symboli należą konkretne dni w roku, a każdy ze znaków reprezentuje inne bóstwo. Zadaniem bogów jest pomoc i ochrona ludz


10 subtelnych sygnałów, świadczących, o tym, że partner nie jest naszą bratnią duszą. Mogłeś to przegapić
Istnieje multum artykułów na temat powinowactwa i pokrewieństwa dusz. Większość z nich jest ciekawych i można z nich wyciągnąć jakąś naukę. Tak bywa zwłaszcza w przypadku tych opartych na wiedzy profesjonalistów, którzy latami badają relacje, leczą te chore i pozwalają związkom w

Gdzie powinieneś pojechać, aby przeżyć podróż życia? Kierunek wskazują gwiazdy
Różnimy się, charakterem, przyzwyczajeniami i temperamentem.  Nasza natura w dużej mierze zależy od daty urodzenia. Gwiazdy wiedzą o nas dużo więcej, niż byśmy chcieli i z powodzeniem możemy się nimi kierować, wytyczając ścieżki naszego życia. W gwiazdy powinniśmy popatrzeć równ