13 maja

13-maja

Horoskop dla urodzonych 13 maja

13 maja – horoskop ogólny

Największy problem człowieka, który przyszedł na świat w dniu 13 maja, tkwi niewątpliwie w jego wielkiej wrażliwości. Cecha ta powoduje, że ludzie nieraz celowo grają na jego uczuciach, wykorzystując jego gotowość do niesienia pomocy mimo iż wcale nie potrzebują jego wsparcia. Mimo to nigdy nie przestaje być życzliwy dla innych, gdyż ciężko jest zmienić jego pozytywne nastawienie, które żywi do ludzi i do całego świata.

Jest też pewny siebie i ma świadomość własnej wartości. Porażki nie chwieją nią ani nie powodują, że zaczyna się do czegokolwiek zniechęcać, ponieważ doskonale wie, na jak wiele go stać i wszystko potrafi sobie odpowiednio wytłumaczyć.

Posiada również wielką siłę wewnętrzną oraz odporność, więc właściwie nikt i nic nie może go pokonać, choć jednocześnie trzeba przyznać, że nie można mu przypisywać wybitnej inteligencji i na ogół uczy się dość powoli. Z tego powodu raczej nie zrobi kariery jako naukowiec, tym bardziej, że nieszczególnie pociąga go wizja ślęczenia nad książkami, ale też ma zupełnie inne zainteresowania i zazwyczaj wychodzi mu to na dobre.

Jest człowiekiem potrafiącym się z każdym dogadać i sprawić, by ludzie zechcieli działać na jego rzecz. Potrafi zawierać korzystne dla siebie pakty oraz kompromisy – trudno spotkać drugiego tak ugodowego człowieka, jednak są to tylko pozory, bo rzadko zdarza się, by człowiek urodzony 13 maja zgadzał się na coś, co nie będzie dla niego dobre, a przeważnie ludzie nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

Jego głowa jest źródłem wielu  pomysłów i mimo iż nie posiada imponujących zdolności umysłowych, to na pewno nie można mu odmówić wielkiej kreatywności. Stale ma jakieś pomysły i nie poprzestaje na wymyślaniu projektów, lecz też bardzo stara się, aby jak najszybciej i jak najpełniej wcielić je w życie. Nie szczędzi na to wysiłków ani czasu, dlatego nic dziwnego, że przeważnie w pełni mu się to udaje.

W dodatku – co niezwykłe – wielki i przy tym jak najlepszy wpływ ma na niego miłość. Kiedy kogoś kocha, jest w stanie dla tej osoby zrobić wszystko, a także przezwyciężyć wszystkie swoje wady i złe skłonności, co oczywiście wychodzi mu na dobre, zatem najlepszą sytuacją dla niego jest, kiedy jest zakochany. Jeśli zaś jego miłość wygaśnie bądź zostanie zdradzony czy w inny sposób skończy się jego związek, również bardzo mocno to na niego wpływa, zupełnie odbierając mu chęć do życia i do wszelkiego działania.

 

pozytywyZalety

W człowieku urodzonym w dniu 13 maja tkwi wielki potencjał jeśli chodzi o pomaganie innym oraz pracowanie na własny sukces, ale najważniejsze  w jego przypadku jest to, iż ma on tego pełną świadomość.

Wie, na co go stać i dokładnie zna granice swoich możliwości, więc zarówno nie stawia sobie nigdy poprzeczki tak wysoko,by nie był w stanie jej pokonać, ale też stara się zawsze piąć w górę i rozwijać swe umiejętności oraz nabywać nowych.

Jest pewny siebie i nigdy nie zakłada z góry możliwości porażki przedsięwzięcia, w jakie się angażuje. Poza tym umie dokonywać trafnej oceny swojej sytuacji, wobec czego doskonale orientuje się, kiedy warto zaryzykować, a kiedy musi odpuścić, bo grożą mu wielkie straty w jakiejś dziedzinie. Wszystko to sprawia, że rzadko popełnia błędy, wobec czego działa wydajnie i pożytecznie.

Poza tym jest skłonny do niesienia pomocy i nikomu nie odmawia swego wsparcia, nawet jeśli wymaga to od niego wielkiego wysiłku czy też dużego zaangażowania czasu, którego nigdy nie ma zbyt wiele.

 

Wady

Pewną wadę człowieka urodzonego w dniu 13 maja stanowi jego przekonanie o własnej nieomylności i czasami również wydaje mu się, że jest w stanie zrobić więcej aniżeli naprawdę ma to miejsce.

Na szczęście nie zawsze ma tak wygórowane mniemanie o swoich zdolnościach, ale kiedy już tak jest, to zazwyczaj przynosi mu to wielkie problemy i straty, bowiem zabiera się do wykonywania zadań, o których nie ma pojęcia, wobec czego od początku jest właściwie skazany na porażkę, ale w swej ufności w swoje możliwości kompletnie tego nie zauważa.

Kiedy osiąga sukcesy, staje się bardzo odważny i wydaje mu się, że nikt i nic nie jest mu w stanie zaszkodzić, wobec czego traci swą zwykłą ostrożność i i może nawet posuwać się do ryzyka. Przestaje również być przezorny i sam niejako wystawia się na ataki wrogów, których nigdy wokół niego nie brakuje, także przez jego pewność siebie, która nie zaskarbia mu powszechnej sympatii.

Jego wybujałe nieraz nadmiernie ambicje prowadzą go też do rozmaitych problemów, lecz mimo iż zwykle zdaje sobie z tego sprawę, nie zamierza zmieniać swojego zachowania i denerwuje się, kiedy ktoś wytyka mu popełnione przez niego błędy.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 13 maja

Mimo iż człowiek urodzony 13 maja ma wielkie szanse na osiągnięcie sukcesu i przeważnie jest w stanie wykorzystać je na tyle sprawnie, że rzeczywiście robi prawdziwą karierę, to jednak rzadko zdarza się,by udało mu się na stałe zdobyć dobre stanowisko.

Wynika to głównie z tego, iż jeśli widzi, że przez jakiś czas nieprzerwanie odnosi sukcesy, staje się nadmiernie pewny siebie, a nawet zuchwały. Przestaje wówczas uważać na to, co robi i co się wokół niego dzieje i w takiej sytuacji tylko kwestią czasu jest, kiedy jego wrogowie strącą go z piedestału, na jaki udało mu się swymi wysiłkami wywindować bądź też sam popełni jakiś błąd, w wyniku czego utraci znaczną część tego, co udało mu się wypracować. Przeważnie nie udaje mu się tego w żaden sposób uniknąć, bo nie chce współpracować z innymi ludźmi i są mu oni potrzebni tylko czasami, poza tym zaś woli działać w pojedynkę, by tylko samemu sobie zawdzięczać ewentualny sukces.

Jest inteligentny, ale bez przesady i raczej nie zrobi kariery dzięki swemu błyskotliwemu umysłowi – powinien raczej zdać się na swoje umiejętności negocjacji, a także wywierania wpływu na ludzi, bowiem to właśnie te umiejętności mogą go zaprowadzić na szczyt.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 13 maj

 • kolory : czerwony, morski, brązowy; fuksja
 • charakter : wrażliwy, serdeczny, uparty, ambitny
 • zawody żeńskie : dietetyk, archeolog, opiekunka dziecięca
 • zwierzę : gekon
 • kamień : turmalin
 • roślina : lubczyk
 • zawody męskie : handlowiec, kurier, komornik

Imieniny 13 maja

 • Maria
 • Magdalena
 • Serwacy
 • Dobiesław
 • Robert
 • Jan
 • Natalis
 • Gerard
 • Roberta
 • Andrzej
 • Agnieszka

13 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

4.1/5 - (22)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Którą ze znanych wiedźm jesteś według Twego znaku zodiaku. Sprawdź, jeśli się nie boisz
Czarownice nigdy nie były szczególnie lubiane.  Ludzie bali się tajemnych moczy, którymi władały, czarów i uroków, które mogły rzucać. W dawnych czasach oskarżenie kogoś o czary prawie zawsze oznaczało wyrok śmierci. Okrutny los czekał zwłaszcza kobiety podejrzewane o niewierność


Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia

Która z trójek na obrazku jest rodziną? Wybierz jedną z nich i dowiedz się czegoś nowego o swym dzieciństwie
Ilu na świecie rodziców tyle metod wychowawczych. Każda rodzina jest inna i choć wielu z nas może z przekonaniem powiedzieć, że miało szczęśliwe dzieciństwo, na pewno nie było ono takie samo, jak naszych przyjaciół, czy znajomych. Nikt nie jest idealny, negatywne cechy naszego charakte