26 maja

26-maja

Horoskop dla urodzonych 26 maja

26 maja – horoskop ogólny

Człowiek urodzony 26 maja wyróżnia się przede wszystkim tym, że potrafi niezwykle jasno wyrażać wszystkie swoje myśli, więc nikt nie ma problemu ze zrozumieniem tego, co chce innym przekazać. Pojawia się on zaś wtedy, gdy okazuje się, że człowiek ów często co innego mówi, a co innego robi, a rozdźwięk między jego obietnicami a czynami może być na tyle duży, że powoduje jego konflikty z otoczeniem.

Przejawia wiele zdolności, zwykle artystycznych, głównie jeśli chodzi o literaturę, co wiąże się właśnie z tym, że posiada wielki polot i zawsze umie ubrać w słowa wszystko, co chce powiedzieć.

Umie również bardzo zręcznie argumentować, dlatego rzadko zdarza się, by nie potrafił kogoś przekonać do swego zdania, zwłaszcza gdy ma rację, ale trzeba też przyznać, że umie również wyperswadować ludziom kompletne banialuki i tak zręcznie ich zamotać, że wszystko gotowi są przyjąć za dobrą monetę.

Jeśli ktoś zaangażuje się z nim w spór, musi liczyć się z bardzo prawdopodobnym widmem porażki, gdyż człowiek ów nigdy nie ustępuje i nawet o zwykłą błahostkę gotów jest walczyć do przysłowiowego ostatniego tchu. W ogóle człowiek urodzony 26 maja jest nastawiony dość wojowniczo i gdy tylko ktoś niechcący nadepnie mu na odcisk, gotów jest żądać satysfakcji. Jest też ogromnie zazdrosny i cecha ta nieraz może ściągać na jego głowę poważne kłopoty, bo nie waha się działać na szkodę osób, którym czegoś zazdrości.

Lubi także ryzykowne zagrania i pociąga go hazard. Tym bardziej go to fascynuje, że wydaje mu się, iż los sprzyja mu jak mało komu, ale jednak powinien być bardziej ostrożny, bo kiedyś może przestać być ulubieńcem kapryśnej fortuny. Sam również jest bardzo zmienny, zwłaszcza jeśli chodzi o jego nastroje i rzecz jasna nie jest to jego zaleta, zwłaszcza w oczach jego otoczenia, ponieważ czasem zupełnie nie wiadomo, jak z nim postępować.

Jeśli jest pozytywnie nastawiony do życia, jak najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków i jest znakomitym kompanem, za chwilę jednak ten stan może się zmienić niemalże bez powodu i wówczas obojętnieje na wszystko i nie ma ochoty na żadne działanie.

 

Zalety

Człowiek urodzony 26 maja jest bardzo zaradny, aktywny i przedsiębiorczy. Ze wszystkich swoich zdolności umie robić jak najlepszy dla siebie i dla innych użytek i raczej nie zdarza się, by nie potrafił odkryć w sobie jakiegoś talentu i w ten sposób go zaprzepaścił, lecz przeciwnie – rozwija się na wielu poziomach i zależy mu, by we wszystkim osiągać jak najlepsze wyniki.

Jest bardzo ambitny, ale nie tyle nawet zależy mu na uznaniu innych i wymiernych efektach swych sukcesów, lecz po prostu chce sam sobie udowodnić, że jest w stanie osiągnąć wszystko, co sobie postanowi. Przeważnie jest to prawda, gdyż potrafi być wytrwały i uparty w swoich wysiłkach i nie zraża się początkowymi trudnościami.

Jeśli na czymś szczególnie mocno mu zależy, jest w stanie ponieść wiele wyrzeczeń, a nawet postarać się w jakimś stopniu zmienić, jednak takie sytuacje zdarzają mu się rzadko, tym bardziej więc widać, jak bardzo jest to dla niego ważne. Posiada ustalone zasady, których się trzyma i których nie złamie nawet w obliczu wielkich korzyści, jakie mógłby mieć, ponieważ jest człowiekiem o dużym poczuciu godności osobistej.

 

Wady

Największą wadę i zarazem słabość człowieka, który przyszedł na świat w dniu 26 maja, stanowi jego podatność na zmieniające się nastroje.

Nie potrafi on panować nad swymi emocjami i bardzo mocno im podlega, dlatego już niewielki impuls wystarczy, by albo popadł w zupełną euforię, albo też stal się całkowicie apatyczny i obojętny na wszystko, co się wokół niego dzieje.

Kiedy jest w dobrym humorze, działa bardzo aktywnie, jednak wbrew pozorom nie zawsze wychodzi mu to na dobre, ponieważ energia go wówczas rozpiera i może stać się bardzo nieuważny i popełnić przez to szereg błędów, które potem będzie musiał naprawiać.

Jeśli zaś ma gorszy dzień, nic go nie obchodzi i w żaden sposób nie można go pobudzić do życia. Wysiłki jego bliskich na pewno nie przyniosą żadnych rezultatów, nie ma innego wyjścia, jak tylko czekać, aż ów stan mu sam minie i pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie będzie długotrwały, bo mogłoby to być dla niego fatalne w skutkach.

Ponadto człowiek ów, mimo iż na ogół jest lubiany, posiada dziwną tendencję czynienia sobie wrogów. Lubi się kłócić oraz brać udział w bezpośrednich starciach, lecz mimo iż zazwyczaj w nich zwycięża, jego oponenci zwykle nie odpuszczają od razu i działają w utajnieniu na jego szkodę, a kiedyś może mu się nie udać tak łatwo sobie z nimi poradzić po raz drugi.

 

Predyspozycje osób z 26 maja

Wielki atut człowieka urodzonego w dniu 26 maja polega na tym, że ma on w życiu wiele szczęścia, często nawet więcej, niż – w opinii otoczenia – na to zasługuje.

W realizacji celów, jakie sobie założył, jest bardzo konsekwentny i niełatwo przychodzi mu zrezygnowanie z nich, nic zatem dziwnego, że jest w stanie osiągać ich znaczną część, jeśli nie wszystkie. Posiada wszechstronne zainteresowania i rozliczne talenty, z których umie robić użytek i które zwykle okazują się dlań bardzo przydatne w życiu zawodowym.

Umie szczegółowo planować swoje kolejne posunięcia i twardo trzymać się tych planów, więc mało jest rzeczy, które mogą go zaskoczyć i zbić z tropu.

Posiada wrodzone zdolności do prowadzenia własnego interesu, ponieważ wyróżnia się wielką systematycznością i potrafi mieć na wszystko oko, a więc można mieć pewność, że niczego nie zaniedba. Także w pracy umysłowej na pewno doskonale sobie poradzi, ponieważ jest metodyczny i bardzo sumienny, choć czasem może mu brakować cierpliwości, ale takie wypadki zdarzają mu się na ogół bardzo rzadko.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 maj

 • zawody męskie : garncarz, organista, telemarketer
 • roślina : wierzba
 • zwierzę : biedronka
 • kamień : czerwony turmalin
 • zawody żeńskie : weterynarz, ekonomistka, kosmetyczka
 • kolory : złoty, fioletowy, poziomkowy; mahoniowy
 • charakter : zazdrosny, ambitny, pracowity, kłótliwy

Imieniny 26 maja

 • Angelika
 • Filip
 • Emil
 • Zachariasz
 • Paulina
 • Ewelina
 • Teodor

26 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta


Twoja ocena

6 komentarzy

 1. Łukasz 26 maja 2015
  • io 28 lutego 2016
 2. Jolanta 20 sierpnia 2019
 3. Aneta 13 stycznia 2020
 4. Łukasz 26 maja 2020
 5. Bogdan 6 sierpnia 2020

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Dlaczego poszczególne znaki stają się „łamaczami serc”? Dowiedz się, zanim Twój związek zakończy się podobnie, jak wszystkie poprzednie
Zakochani pokazujemy się tej drugiej osobie od naszej najlepszej strony.  Z biegiem czasu poznajemy się jednak lepiej i do głosu zaczynają dochodzić wszystkie nasze wady, przywary, słowem: ciemniejsza strona naszej natury. Nie chcąc stracić bliskiej osoby, musimy być świadomi, że jesteś


Wybierz jedną z tych mandali i poznaj cechy, które wyróżniają Cię z tłumu
Nic tak nie świadczy o człowieku, jak jego spontaniczne decyzje.  Kiedy robimy coś błyskawicznie i bez zastanowienia na wierzch wychodzi prawda o tym, kim jesteśmy i co w życiu cenimy najbardziej. Spontaniczne wybory są szczere i zgodne z tym, kim naprawdę jesteśmy. Niektórzy z nas pozwal

3 ważne lekcje, które możemy wyciągnąć z Taoistycznej Filozofii Wody
Woda to żywioł niezwykły: w jednej chwili spokojna, a za chwilę niszczycielska.  Bruce Lee, amerykański aktor i mistrz sztuk walk pochodzenia chińskiego powiedział kiedyś o niej: „Opróżnij umysł bądź bezforemny, bezkształtny – jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje