11 marca

11-marca

Horoskop dla urodzonych 11 marca

11 marca – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 11 marca wyróżnia się spośród swego otoczenia tym, że jest niesamowicie dumny. By bronić swego honoru, zakusów na który gotów jest dopatrywać się w najniewinniejszym zachowaniu swego otoczenia, gotów jest walczyć i kłócić się z każdym.

Jest bardzo wojowniczo nastawiony, wręcz kłótliwy i byle pretekst wystarczy mu do zwady. Uważany jest za człowieka bardzo wyniosłego i nie da się nie zgodzić z tą opinią, a ponadto ma bardzo silne zapędy dominacyjne, gdyż wydaje mu się, że posiada doskonałe predyspozycje do tego, by sprawować władzę.

By osiągnąć ten cel, gotów jest działać metodami niemającymi nic wspólnego z etyką i pokojem, nie zawraca sobie bowiem głowy takimi – w jego mniemaniu – drobnostkami, wyznając zasadę, że cel uświęca środki.

Jeśli ktoś buntuje się przeciwko jego dążeniom, nie waha się przed nieczystymi zagraniami, by usunąć go sobie z drogi. Przez ową bezwzględność i brak skrupułów zazwyczaj działa bardzo szybko i zręcznie i naprawdę rzadko zdarza się, by nie był w stanie osiągnąć swego celu. Posiada nieprzeciętny intelekt i wielką przenikliwość, a także niemal wybitne zdolności wykonawcze, dzięki którym potrafi wcielić w życie każde swoje zamierzenie.

Umie wszystkie swe siły i całą energię skoncentrować na jednym konkretnym celu i daje mu to naprawdę doskonałe rezultaty, zresztą nie ma w tym niczego dziwnego. Bardziej dziwne jest to, że mimo iż jest tak bardzo skuteczny i powinno mu się wszystko udawać w każdej dziedzinie życia, zazwyczaj osiąga sukces i spełnienie jedynie w sferze zawodowej, zaś jego życie osobiste zwykle  w ogóle nie istniej bądź też nie daje mu żadnego szczęścia ani satysfakcji.

Człowiekowi urodzonemu 11 marca wielkie zasługi oddaje także jego wielka wyobraźnia, która powoduje, że z każdej opresji potrafi znaleźć wyjście, bo układa najbardziej fantastyczne – wydawałoby się – plany, które jednak w jego wykonaniu okazują się być zaskakująco skuteczne.

Ponadto bardzo sprawnie intryguje i chętnie korzysta z tej swojej umiejętności jeśli nie może jakiegoś celu dopiąć innymi, bardziej konwencjonalnymi metodami.

Umie także dzięki swej przenikliwości odkrywać sekrety ludzi, bez względu na to, jak usilnie starają się ukrywać je przed jego wzrokiem, właściwie można zaryzykować stwierdzenie, że nie da się nic przed nim ukryć. Daje mu to wielką przewagę, bo widzi ludzkie pobudki i intencje jak na dłoni, własne pozostawiając w całkowitym ukryciu, zatem z niektórymi ludźmi może sobie pogrywać, jak tylko mu się spodoba, a oni nawet nie będą sobie zdawali sprawy z tego, że od początku stoją na straconej względem niego pozycji.

 

pozytywyZalety

Niepospolite umiejętności, nad którymi długo można by się rozwodzić oraz ostry, przenikliwy intelekt to bez wątpienia najważniejsze zalety człowieka, który przyszedł na świat w dniu 11 marca i to właśnie one oddają mu największe zasługi.

Ponadto cechuje go wielki upór i zawziętość, ale tylko w dobrym tych słów znaczeniu, tym bardziej, że nigdy nie upiera się bez sensu przy swoich racjach, ale taką konsekwencję wykazuje jedynie wówczas, gdy jest to jak najbardziej wskazane.

Jest bardzo przedsiębiorczy i zaradny, żadne przeciwności – losu czy przeszkody, jakie na jego drodze mogą starać się piętrzyć nieżyczliwi mu ludzie, nie są dla niego straszne i nie mogą go zmusić do odwrotu.

W swych działaniach wykazuje się wielką odwagą, jest wręcz nieustraszony, dlatego można mieć pewność, że nie spocznie, póki nie dopnie swego, bez względu na to, jak dużo czasu, wysiłku i czegokolwiek innego będzie go to kosztowało.

Pomaga mu w tym także wydatnie jego mocno rozwinięta intuicja, która stanowi kolejną jego mocną stronę, bo dzięki niej przeważnie nieomylnie wybiera kierunek, w którym następnie podąża.

 

Wady

Wymienione jako zalety człowieka urodzonego 11 marca jego zawziętość i upór wprawdzie oddają mu wielkie zasługi, jednak dla jego otoczenia, a zwłaszcza oczywiście najbliższych, mogą stanowić prawdziwe udręczenie, głównie dlatego, że często stawia siebie jako wzór do naśladowania, jednak nie wszyscy podzielają to jego zdanie.

Poza tym może być bardzo męczący ze swoim ciągłym dążeniem do kolejnych celów, bez chwili odpoczynku i bez żadnych skrupułów. Rzadko liczy się z opinią i uczuciami innych, nawet najbliższych mu osób, co również nie zaskarbia mu powszechnej sympatii.

Nie można wprawdzie nazwać go człowiekiem zarozumiałym, ale jednak wydaje mu się, że nikt nie dorasta mu do pięt pod względem skuteczności działania i konsekwencji i wobec swych bliskich żywi ogromne wymagania, co do których doskonale wie, że nikt poza nim nie jest w stanie im sprostać, ale i tak denerwuje się, kiedy widzi, że oni nie są w stanie tego zrobić.

Ponadto często domaga się, by jego otoczenie domyślało się jego oczekiwań i pragnień i spełniało je, ponieważ jednak jest dość zamknięty w sobie, nie da się go przeniknąć, zatem nikt nie jest wstanie zaspokoić jego wymagań, co również generuje konflikty.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 marca

Człowiek urodzony 11 marca ma w sobie wiele cech, które nieomal skazują go na osiągnięcie sukcesu w dziedzinie, w jakiej tylko zechce działać i tylko w bardzo rzadkich przypadkach zdarza się, że nie jest w stanie dotrzeć na szczyt.

Bardzo sprawnie toruje sobie drogę w życiu poprzez wszelkie przeszkody i posiada wielką przewagę nad swymi potencjalnymi rywalami czy konkurentami, dlatego tym chętniej angażuje się w rywalizację, a nawet konflikty.

Nie zawsze jest powszechnie lubiany, ale zazwyczaj wzbudza podziw i szacunek, głównie ze względu na swą konsekwencję i upór, a nierzadko także ludzie boją się jego przedsiębiorczości i bezwzględności.

Łatwo dostosowuje się do wymogów zmieniających się sytuacji i bez problemu może odnaleźć się w każdych okolicznościach, tym bardziej, że jest wielkim zwolennikiem zmian, a nie cierpi zastoju.

Niestety jednak, mimo iż prawie na pewno osiągnie sukces na gruncie zawodowym i społeczny szacunek, najprawdopodobniej odbędzie się to kosztem jego życia osobistego i sukces zawodowy będzie musiał stanowić dlań jedynie namiastkę prawdziwego, pełnego życiowego szczęścia.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 marzec

 • kolory : morski, czarny, żółty; liliowy
 • charakter : silny, dominujący, władczy, wyniosły, konfliktowy, cierpliwy, zdecydowany
 • zawody męskie : programista, trener, matematyk
 • kamień : niebieski szafir
 • zwierzę : żołna
 • roślina : słonecznik
 • zawody żeńskie : egzaminator, sprzedawczyni, reżyser

Imieniny 11 marca

 • Benedykt
 • Jan
 • Teresa
 • Dominik
 • Balbina
 • Konstantyn
 • Sylwia

11 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

4.5/5 - (2)

12 komentarzy

 1. Bogdan
 2. Zbigniew
 3. Adam
 4. Ada
 5. ola
 6. Marta
 7. Beata
  • ola
 8. Rafał
 9. Ren
  • martinia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


12 zachowań, które łamią innym serca. Każdy znak zodiaku robi to w inny, równie przykry sposób
Chociaż wszyscy pragniemy miłości, czasami to my łamiemy serca innych ludzi. Każdy z nas robi to na swój specyficzny sposób w zależności od sytuacji. Jednakże, jeśli chodzi o zachowania rozdzierające serce, Twój znak zodiaku może wskazać, jak to robisz. Gwiazdy znają nas wszystkich


Gdzie powinieneś pojechać, aby przeżyć podróż życia? Kierunek wskazują gwiazdy
Różnimy się, charakterem, przyzwyczajeniami i temperamentem.  Nasza natura w dużej mierze zależy od daty urodzenia. Gwiazdy wiedzą o nas dużo więcej, niż byśmy chcieli i z powodzeniem możemy się nimi kierować, wytyczając ścieżki naszego życia. W gwiazdy powinniśmy popatrzeć równ

Na obrazku ukryło się aż 8 kształtów. Ostatni, który wypatrzysz, wskaże najbardziej zaniedbaną przez Ciebie sferę życia
Nie wszystkie testy psychologiczne działają na zasadzie: zobacz i wybierz spontanicznie.  Niektóre z nich są bardziej skomplikowane i wymagają znacznie więcej skupienia. Właśnie taki jest test, który chcemy Wam przedstawić. Wskazuje on sfery życia, które najbardziej zaniedbaliśmy, trud