15 marca

15-marca

Horoskop dla urodzonych 15 marca

15 marca – horoskop ogólny

Człowieka urodzonego 15 marca najprościej można określić jednym słowem – prawy. Ma on zawsze dobre intencje i nikogo z rozmysłem nie krzywdzi. Ma swoje ustalone zasady, których zawsze twardo się trzyma, bez względu na okoliczności i nie pozwala sobie na żadne odstępstwa.

Jest sympatyczny w stosunku do innych ludzi, a  także bardzo życzliwie nastawiony. Chciałby żyć w zgodzie ze wszystkimi, nawet ludźmi o szczególnie trudnym charakterze i trzeba przyznać, że zazwyczaj mu się to udaje, bo mało jest ludzi tak skłonnych do ustępstw i niechętnych wszelkim konfliktom jak on.

Jest bardzo wrażliwy, wszystko mocno przeżywa i głęboko bierze sobie do serca każdą doznaną przykrość, więc stosunkowo łatwo jest go zranić. Jego otoczenie zazwyczaj nie wie, że tak się wszystkim przejmuje, ponieważ stara się nie ujawniać z tą swoją wrażliwością, a nawet często się jej wstydzi, uważając, że cecha ta czyni zeń człowieka słabego i niepotrafiącego radzić sobie ze swoimi emocjami. Nie jest to jednak prawda, bo nie jest słaby, a jedynie uczuciowy, więc z całą pewnością nie ma powodów do zażenowania.

Zdecydowanie jest odporny i wytrzymały, co łatwo można dostrzec, ponieważ zazwyczaj życie nie oszczędza go i rzuca mu pod nogi wiele przeszkód oraz funduje mnóstwo przykrych doświadczeń, on jednak ze wszystkim jest w stanie dać sobie radę i nigdy nie zdarza się, by się załamywał.

Często również jest wystawiony na negatywne działanie swoich wrogów, których, mimo iż stara się żyć ze wszystkimi w zgodzie, nigdy nie brakuje i starają się oni na wszelkie sposoby mu zaszkodzić, jednak on bardzo skutecznie opiera się wszystkim napaściom i żadna z nich nie jest w stanie wyrządzić mu poważniejszej krzywdy.

Dzięki temu oraz innym swoim umiejętnościom i zaletom człowiek urodzony 15 marca zazwyczaj osiąga wszystkie swoje cele i wcale nie musi za to dużo płacić, udaje mu się bowiem spaść na przysłowiowe cztery łapy i zachować zarówno majątek, jak i szacunek do siebie  i dobrą reputację wśród ludzi.

Nie zawsze jednak zostaje należycie zrozumiany i doceniony przez swoje otoczenie, co dość mocno mu doskwiera, ponieważ marzy mu się życie w całkowitej harmonii i wśród wzajemnego szacunku, jednak jest w stanie przejść nad tym do porządku dziennego i nie zajmować się tym zanadto.

 

pozytywyZalety

Największą siłę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 15 marca, stanowi jego bystry i przenikliwy umysł, któremu zawdzięcza większość swoich sukcesów i to, że udaje mu się wychodzić obronną ręką z problemów, w jakie zazwyczaj obfituje jego życie codzienne.

Posiada wysokie ambicje, ale zawsze w granicach możliwości, gdyż bardzo realnie ocenia swoje szanse i ma na tyle zdrowego rozsądku, by nie porywać się z przysłowiową motyką na słońce.

Ponadto cechuje go niezłomna wiara we własne możliwości i w słuszność własnych działań, co również bardzo pozytywnie wpływa na skuteczność podejmowanych przez niego wytrwałych wysiłków.

Ma zawsze czyste intencje i jeśli musiałby kogoś skrzywdzić, by osiągnąć swój najważniejszy cel, nie zrobi tego i woli raczej z niego zrezygnować niż postąpić wbrew swoim zasadom, nigdy bowiem nikogo z rozmysłem nie skrzywdzi.

Jest człowiekiem bardzo subtelnym, delikatnym w obejściu i pełnym taktu. Zawsze wie, jak ma się zachować, jest kulturalny i ma doskonałe maniery, czym niejednokrotnie imponuje swojemu otoczeniu.

 

Wady

Słabą stronę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 15 marca, stanowi jego nadmierne uwielbienie dla wszelkiego rodzaju rozrywek. Jeśli nie będzie miał dość siły woli lub motywacji, może nawet doprowadzić do takiej sytuacji, że będzie żył jedynie wypadami ze znajomymi i imprezami i nic innego nie będzie się dla niego liczyło.

Ponadto ma skłonność do wpadania w nałogi i uzależnia się znacznie szybciej niż inni ludzie, głównie przez swoja nadmierną wrażliwość, która powoduje, że często, nie mogąc sobie poradzić z natłokiem problemów lub targających nim emocji, szuka ucieczki od nich w używkach.

W dodatku człowiek ów jest bardzo wrażliwy na wdzięki płci przeciwnej, więc może mieć skłonność do przelotnych flirtów i jednorazowych podbojów, co staje się problemem zwłaszcza wtedy, gdy zawiera związek małżeński, ale nie potrafi z tego zrezygnować i może mieć wówczas poważny problem z dochowaniem wierności.

W ogóle nie umie on za bardzo pohamowywać swych namiętności czy też nie chce tego robić i nieraz zanadto im pobłaża, co często wpędza go w rozmaite problemy, których i bez tego ma dosyć.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 15 marca

Człowiek urodzony 15 marca ma wszelkie predyspozycje do tego, by zostać naprawdę wybitną osobowością albo przynajmniej zajść wysokie stanowisko, które pociągnie za sobą poprawienie się jego statusu materialnego oraz zapewni mu powszechne poważanie.

Ma wszelkie szanse na zwyciężenie swych wrogów, ponieważ ma nad nimi wielką przewagę już od początku, z czego oni nie zawsze zdają sobie sprawę i niepotrzebnie wysilają się, by mu zaszkodzić.

Jeśli zaś człowiek ów pochodzi z nizin społecznych, powinien trzymać się kogoś możnego i wpływowego, bowiem działając wespół z nim albo pracując dla niego, może dorobić się znacznego majątku i podnieść tym swoją pozycję społeczną.

Wielkie zasługi oddaje mu zwłaszcza jego niepoślednia inteligencja, a także odporność psychiczna, która nie pozwala mu załamywać się po żadnym doznanym ciosie, co jest tym ważniejsze, że człowiek ów zazwyczaj przyjmuje ich na siebie dość dużo zanim ostatecznie pokona wszystkie przeciwności losu i osiągnie swój cel, jednak porażki tylko go wzmacniają i wzbogacają w cenne życiowe doświadczenie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 marzec

 • charakter : sympatyczny, życzliwy, wrażliwy, bystry, łagodny, cierpliwy
 • zawody męskie : telemarketer, biolog, biofizyk
 • zwierzę : konik polny
 • roślina : rumianek
 • zawody żeńskie : ekolog, sprzedawczyni, piosenkarka
 • kolory : złoty, różowy, groszkowy; lawendowy
 • kamień : żółty szafir

Imieniny 15 marca

 • Luiza
 • Zachary
 • Klemens
 • Ludwika
 • Longina
 • Longin
 • Gościmir
 • Krzysztof

15 marca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

3/5 - (233)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Na tym niejednoznacznym obrazku ukryte są trzy kształty. Ten, który pierwszy wpadł Ci w oko, powie najwięcej o Twojej naturze
Niejednoznaczne kształty, wielowymiarowe iluzje – takie inne sztuczki stosują psycholodzy, by zgłębić naszą naturę. Wszystko może być narzędziem dla wprawnego badacza, który wie, jak interpretować sygnały, które wysyłamy otoczeniu. Bo choć wydajemy się sobie podobni, różni n


Wybierz kartę i dowiedz się, który zawód najbardziej pasuje do Twego charakteru
Znalezienie wymarzonej pracy to zwykle lata długich i żmudnych poszukiwań.  Ludzie, którym brakuje do nich cierpliwości, kończą robiąc rzeczy, których nie lubią w zawodach, które do nich nie pasują. Czemu tak się dzieje? Może to nie tylko kwestia wytrwałości w poszukiwaniu pracy, al

Znaki zodiaku od najbardziej do najmniej pewnego siebie. Zobacz, gdzie znajdujesz się w rankingu
Wydaje Ci się dziwne, że Twój bardzo utalentowany przyjaciel tak bardzo wątpi w swoje możliwości? Nie powinno. Powinieneś wiedzieć, że pewność siebie nie przychodzi wraz z wiedzą, czy talentem. Często to kwestia wrodzona, cecha charakteru, za który możemy w dużym stopniu winić lub d