Horoskop 2020

2 października

2-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 2 października

2 października – horoskop ogólny

Tym, co wyróżnia człowieka, który przyszedł na świat w dniu 2 października, jest zdecydowanie jego wielka siła woli. Powoduje ona, że jest w stanie osiągać dosłownie wszystko, cokolwiek sobie postanowi, bez względu na to, jak bardzo byłoby to nieosiągalne dla innych. On nigdy się nad tym nie zastanawia, czy jakiś cel znajduje się w zasięgu jego możliwości, ale po prostu rób to, co chce i trzeba przyznać, że osiąga w tym zazwyczaj doskonałe rezultaty.

Jest człowiekiem energicznym, nieco nawet impulsywnym oraz bardzo bystrym. Lubi działać szybko i nie chce tracić czasu na zbędne rozważania czy rozmowy. Nie cierpi, kiedy ktoś zatrzymuje go w jego pędzie i lepiej tego nie robić, bo może być wówczas naprawdę agresywny, jest bowiem człowiekiem gniewnym i łatwo wyprowadzić go  równowagi.

Często z tego powodu żyje w konflikcie  z osobami, które go otaczają i nie cieszy się powszechną sympatią, a także ci, którzy dadzą go uczuciem, są zdania, że dość ciężko się z nim żyje. Rzeczywiście jest to prawda, bo stale trzeba bardzo uważać, co się do niego mówi i co się robi, gdyż byle błahostka jest w stanie wyprowadzić go z równowagi na bardzo długi czas. Powoduje to, że współdziałanie  z nim jest niemal całkowicie niemożliwe i ludzie podejmują współpracę  z nim kiedy już naprawdę nie mają innego wyjścia, w innych zaś przypadkach starają się tego za wszelką cenę uniknąć. Jest on bardzo nieustępliwy i z każdym gotów walczyć o wszystko.

Nigdy nie ustępuje, nawet gdy na danej rzeczy wcale nie zależy mu tak mocno, jak można sądzić po jego zaangażowaniu. Chodzi mu głównie o udowodnienie wszystkim, że nie warto z nim zadzierać, bo jest w stanie wszystkich pokonać i nikomu spory z nim nie wychodzą na dobre. Sam nigdy nie cofa się przed walką, a nawet bardzo lubi i chętnie angażuje się we wszelkie starcia, choćby dla samej rozrywki, ale też dla pokazania wszystkim wokół, jak bardzo jest w tym dobry.

Poza tym posiada wybitnie zdolności organizatorskie, nie tylko jeśli chodzi o wcielanie w życie swych planów, ale też organizowanie rozmaitych przedsięwzięć. Inni chętnie składają na jego barki takie sprawy, powierzając mu realizację rozmaitych zadań, bo wiedzą, że mało jest ludzi, którzy poradzą sobie z tym tak sprawnie jak on.

 

pozytywyZalety

Zalety człowieka urodzonego w dniu 2 października objawiają się głównie  w jego działaniu. Jest to człowiek ogromnie energiczny, przedsiębiorczy i pewny siebie.

Zawsze robi to, co chce, nie oglądając się na innych ani nie zastanawiając się, czy aby na pewno podoła konkretnemu przedsięwzięciu. Przez to nieraz angażuje się w rzeczy, które rzeczywiście przekraczają jego możliwości i nieraz całkiem znacznie, jednak ponieważ o tym nie wie, zwykle osiąga sukcesy i zadziwia tym innych.

Wszystko potrafi zorganizować, każdy swój plan wcielić w życie i bez względu na to, jak bardzo skomplikowane są to zamierzenia, nie sprawia mu to dużo trudności. Często działa impulsywnie, ale wcale nie wychodzi mu to na złe tak jak ma to miejsce w przypadku innych ludzi, a przeciwnie – zaoszczędza dzięki temu mnóstwo czasu, znacznie wyprzedzając swoją konkurencję, a i tak osiąga dobre efekty bez skutków ubocznych w postaci choćby drobnych pomyłek.

Doskonale dowodzi innymi, bo wie, w jaki sposób każdy może najlepiej wykorzystać swoje atuty, co świadczy także o jego wielkiej przenikliwości i bystrości.

 

Wady

Nietrudno zgadnąć, że największą wadą człowieka urodzonego w dniu 2 października jest jego skłonność do angażowania się w konflikty oraz agresywnego atakowania wszystkich, którzy narazili mu się choćby w nieznaczny sposób.

Powoduje to, że trzeba stale uważać na to, jak się zachowuje wobec niego i w jego towarzystwie, bo stosunkowo łatwo jest zrobić sobie z niego wroga. A trzeba dodać, że jako wróg jest naprawdę groźny, ponieważ jest nieustępliwy i jest w stanie nawet stracić na tym, by wziąć odwet na kimś, kto według niego powinien tego doznać.

Jest mocno skupiony na sobie i często najważniejszą sprawą w życiu jest dla niego zaspokajanie własnych ambicji, zaś potrzeby nawet najbliższych mu ludzi są dla niego daleko mniej ważne. W swych dążeniach bardzo często wykazuje się brakiem skrupułów i na próżno można u niego szukać empatii i miłosierdzia.

Jeśli musi kogoś skrzywdzić, by osiągnąć swój cel, przeważnie nie stanowi to dla niego żadnego problemu, bowiem własne dobro jest dla niego najważniejsze. Nie miewa zbędnych –  w jego mniemaniu – wyrzutów sumienia, a nawet jeśli czasem ma wrażenie, że zachował się nie fair, szybko umie je w sobie zagłuszyć radością z osiągniętego celu i na pewno dłużej nie będzie zaprzątał tym sobie głowy.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 2 października

Człowiek urodzony 2 października ma w sobie wiele cech, które predysponują go do osiągnięcia wielkiego życiowego sukcesu, a ponieważ ma też wielką siłę woli i konsekwencję, w rzadkich tylko przypadkach nie może tego osiągnąć.

Jest przede wszystkim zacięty i nieustępliwy w swoich dążeniach, na próżno można go odwodzić od jego zamiarów i nie zrażają go do nich nawet największe przeciwności losu. Ma wybitne zdolności organizatorskie, dzięki którym szybko wciela swoje cele w życie, a także umie sprawnie dowodzić innymi, dzięki czemu może zostać przywódcą jakiejś organizacji czy choćby zajmować naczelne miejsce w zakładzie pracy.

Jest doskonałym analitykiem, nic się przed nim nie ukryje, bo widzi w lot wszystko to, czego inni w żaden sposób nie potrafią dostrzec, więc dostrzega każdy popełniony przez innych bądź przez siebie błąd, wobec czego natychmiast można go usunąć.

Posiada także niepoślednie zdolności dyplomatyczne, taktyczne i strategiczne, co może mu się przydać praktycznie w każdym zawodzie i dzięki temu także jakoś jednak układa sobie stosunki z ludźmi, mimo iż przez swą popędliwość może to nie być dla niego łatwe.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 2 październik

 • zawody żeńskie : biolog, masażystka, kierowca
 • roślina : geranium
 • kamień : agat
 • charakter : bystry, impulsywny, konfliktowy, waleczny
 • zawody męskie : tkacz, kurator sądowy, konwojent
 • kolory : czerwony, żółty, groszkowy; bury
 • zwierzę : owca

Imieniny 2 października

 • Teofil
 • Aleksandra
 • Antoni

2 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga


7 komentarzy

 1. Ola 26 września 2014
 2. Monika 27 lutego 2016
 3. Coz 27 sierpnia 2016
  • Lech 3 października 2017
 4. Robert 28 października 2019
 5. paweł 23 kwietnia 2020
 6. Dżasta 8 lipca 2020

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Ktoś ewidentnie Cię nie lubi i nie wiesz dlaczego? Przyczyną może być efekt lustra
Każdy z nas poznał kiedyś kogoś, kto od samego początku w pewien sposób go odrzucił. Takie rzeczy się czuje. Uczucie odpychania przy danej osobie jest zbyt silne, by go nie dostrzec. Bez względu, jak bardzo dana osoba stara się ukryć swą niechęć, pełen empatii człowiek jest w końcuSymbol spostrzeżony na obrazku jako pierwszy zdradza Twój sposób myślenia i prawdziwą naturę. Wskaż go bez zastanowienia
Ludzie różnią się od siebie na milion sposobów.  Jesteśmy charakterystyczni, choć niejednokrotnie musimy spojrzeć na siebie oczami innych, by dostrzec swoją unikalność i nietuzinkowość. To nic złego, w końcu życie polega po trosze na odkrywaniu świata i ludzi, a skoro przynajmniej

Nowa fryzura = nowa Ty. Ustal termin wizyty u fryzjera, kierując się tym, co chcesz zmienić w swym życiu. Pomoże Ci w tym księżycowy kalendarz
Zdrowe i piękne włosy sprawiają, że czujemy się silne i piękne.  Mocne, zadbane włosy to nasz największy atut. Jak nic innego zwracają uwagę. Przyciągają wzrok, odwracając go np. od mankamentów sylwetki. Od zarania dziejów kobiety robią wszystko, by ich włosy wyglądały zjawisko