22 października

22-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 22 października

22 października – horoskop ogólny

Osobowość człowieka urodzonego w dniu 22 października wywiera przyciągający wpływ na innych ludzi, ponieważ uchodzi on za osobę fascynującą i zupełnie niezwykłą. Nie oznacza to jednak bynajmniej, by był ideałem, ponieważ jest bystry, ale też bardzo przebiegły i ma wiele wad, które przeważnie stara się ukrywać, jednak mimo jego przebiegłości, różnie mu to wychodzi.

Jeśli jakaś sprawa wyda mu się szczególnie warta zainteresowania, gotów jest do największych poświęceń na jej rzecz i może stać się oddanym jej całym sercem zwolennikiem. Często w ten sposób można go zjednać dla jakichś idei o podłożu społecznym, gdyż w  ogóle jest mocno zainteresowany działalnością publiczną i szybko można wzbudzić w nim entuzjazm dla takich właśnie pomysłów.

W dodatku jest wielkim miłośnikiem postępu i wszelkich reform, więc zwykle staje się osobą odpowiedzialną za to w swoim otoczeniu i gorącym orędownikiem wszelkich zmian. Warto przy tym wspomnieć, iż wydaje mu się, że wszelkie posuwanie się do przodu jest dobre i gotów jest brać każdą reformę czy innowację w ciemno, nie zawracając sobie głowy sprawdzaniem, czy jest ona rzeczywiście udogodnieniem.

W ten sposób często wpędza się w kłopoty i powoduje, że ludzie z jego społeczności wcale nie mają do niego takiego zaufania, jak mu się wydaje i czasem niechętnym okiem patrzą na jego poczynania. On jednak nic sobie z tego nie robi, zwykle dlatego, że w swym entuzjazmie dla działania zwyczajnie tego nie zauważa, toteż nic nie stoi mu na przeszkodzie, by nadal był prowodyrem zmian. Nie da się jednak nie zauważyć, że mimo iż jego działania mają różny skutek, gotów jest do wielkich poświęceń i na rzecz innych pracuje z wielkim oddaniem, mimo iż nie spodziewa się za to żadnej wdzięczności, a często nawet zostaje nakarmiony niewdzięcznością.

Poza tym człowiek ów interesuje się zgłębianiem ludzkich charakterów i trzeba przyznać, że osiąga w tym całkiem niezłe efekty. Oddaje mu to wielkie zasługi jeśli chodzi o kontakty z ludźmi, ponieważ wie, jaką taktykę zastosować, by odnieść w tym najlepsze skutki.

 

pozytywyZalety

Wielką zaletę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 22 października, stanowi jego wyrozumiałość. Znacznie ułatwia mu ona kontakty z ludźmi, ponieważ powoduje, że unika dzięki temu wielu konfliktów, jakie niechybnie musiałby wybuchnąć na gruncie jego pełnych zaangażowania działań, za jakie nie otrzymuje często żadnej wdzięczności. Jest jednak w stanie wznieść się ponad to i najlepszą nagrodą jest dla niego własna satysfakcja oraz poczucie dobrze spełnionego obowiązku, a jeśli ktoś przy okazji doceni jego wysiłki, jest to dla niego tym milsza, że niespodziewana nagroda.

Jest świadom wszystkich wad, jakie posiada i stara się z nimi walczyć na tyle, na ile tylko może, jeśli zaś wie, że nie jest w stanie skutecznie sobie z nimi poradzić, otwarcie o tym mówi, chcąc, by inni również je zaakceptowali. Sam jest niezwykle wyrozumiały i tolerancyjny i nie zamierza nikomu wytykać jego błędów, jeśli zaś ktoś zachowuje się tak w stosunku do niego, nie najlepiej to znosi przez swoją wrażliwość.

Jest człowiekiem o dobry sercu, pełnym współczucia i tkliwości. Nikomu z rozmysłem nie wyrządza krzywdy, a wręcz przeciwnie, wszystkim chce pomagać i jest zdolny do wielkich poświęceń.

 

Wady

Nie da się ukryć, że człowiek urodzony 22 października jest dość mocno przewrażliwiony na swoim punkcie, co sprawia, że łatwo można go dotknąć.

Jeśli ktoś krytykuje go nawet w drobnostce i tylko dla jego dobra, bardzo się tym gryzie i gotów jest zupełnie się załamać. Bardzo źle znosi też wszelkie porażki, dlatego ludzie muszą obchodzić się z nim jak z przysłowiowym jajkiem, wmawiając mu jak dziecku, że nic się nie stało i że w danej sprawie zrobił wszystko, co było w jego mocy.

Jest niecierpliwy, od razu chciałby widzieć efekty podejmowanych przez siebie działań, a jeśli jest to niemożliwe, zwykle szybko traci zainteresowanie wykonywaniem danego zadania. Ma skłonność do wpadania w nastroje depresyjne bez wyraźnego powodu i wówczas domaga się, by wszyscy mu nadskakiwali i starali się poprawić mu nastrój, co nie jest łatwe albo jest zupełnie niemożliwe i nie ma innego wyjścia, jak tylko czekać, aż stan ów sam mu minie.

Innym znów razem oddaje się rozrywkom i zabawie do tego stopnia, że zaniedbuje wszystkie swoje obowiązki, a jeśli ktoś zwraca mu na to uwagę, wścieka się i nie przynosi to żadnego skutku.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 22 października

Jak już było wspomniane, człowiek urodzone w dniu 22 października chętnie działa na rzecz społeczności, w jakiej żyje, często w ramach pracy zawodowej.

Ma bogatą wyobraźnię i mocno rozwinięte zdolności analityczne, co rzadko idzie ze sobą w parze, lecz u niego idealnie się uzupełnia i powoduje, że w wielu dziedzinach może dzięki temu odnieść sukces.

Chętnie również w pracy zajmuje się przyrodą, ponieważ dzięki swej mocno rozwiniętej intuicji zawsze wie, w jakim kierunku działać, by jak najbardziej zgłębić jej tajemnice. Taka praca daje mu też niekłamaną satysfakcję, ponieważ wie, że zdobywa wiedzę, która dla innych ludzi  będzie bardzo użyteczna. Trzeba przy tym zaważyć, że człowiek ów najlepsze wyniki osiąga, jeśli zajmuje kierownicze stanowisko, jako podwładny bowiem nigdy nie daje z siebie wszystkiego, gdyż nie najlepiej czuje się na pozycji podległej względem kogoś.

Umie wyegzekwować sobie posłuszeństwo swych podwładnych, sam zaś bardzo nie lubi się podporządkowywać. Nie najlepiej także radzi sobie w pracy fizycznej, ponieważ zdecydowanie nie jest do niej stworzony.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 22 październik

 • charakter : bystry, przebiegły, uprzejmy, szczodry, wygodny
 • zwierzę : remiz
 • zawody żeńskie : prokurator, fizjoterapeutka, lekarka
 • kamień : rodonit
 • zawody męskie : zegarmistrz, optyk, marynarz
 • roślina : goździk
 • kolory : fioletowy, błękitny, ametystowy; khaki

Imieniny 22 października

 • Marek
 • Filip

22 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

5/5 - (2)

6 komentarzy

 1. Grazyna
 2. Amelkaaa
 3. Adam
 4. gree
 5. slawko

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak wychowywać dziecko i czego przede wszystkim go uczyć? Parę wskazówek odnajdziecie w gwiazdach
Pamiętasz urodziny swojego dziecka lepiej niż własne, więc prawdopodobnie znasz również jego znak zodiaku;) Nie możesz zapominać, że malec, którego kształtujesz, to człowiek, tylko mały. Jego charakter może bardzo różnić się od Twojego. Potrzeby oczywiście też. Choć podejście d


5 cech, które posiadają wszyscy spod znaku Bliźniąt. Z tym krótkim instruktażem zrozumiesz je lepiej
Osoby spod znaku Bliźniąt mają dwie różne osobowości.  Są dowcipne, dociekliwe i kreatywne, a przy tym złożone i czasami odizolowane. Ich charakter jest tak trudny, że niekiedy przydałaby się instrukcja obsługi, do ich zrozumienia. Te 5 rzeczy musisz koniecznie wiedzieć, jeśli prac

4 największych manipulatorów zodiaku. Lepiej nie wchodzić z nimi w głębsze relacje
Każdy z nas choć razem w życiu zetknął się z osobą, która w niejasny sposób wtłoczyła mu swój sposób myślenia i zdanie. Po tym właśnie można poznać manipulatora. Wykorzystuje on przeróżne techniki sprawiania, by ludzie jedni mu z ręki. Nie wiadomo nawet do końca skąd je wszyst