26 października

26-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 26 października

26 października – horoskop ogólny

Człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 26 października, nie są koniecznie potrzebni do szczęścia ani do zachowania dobrego samopoczucia inni ludzie. Doskonale może się bez nich obejść, a często nawet nie zauważa, że jest sam, tak jest pogrążony w swych głębokich rozmyślaniach i rozmaitych dywagacjach.

Nigdy także nie przejmuje się nadmiernie swymi problemami, nawet jeśli są największe, ponieważ zawsze potrafi obrać odpowiednią perspektywę. Przez to wprawdzie czasami uchodzi za człowieka cynicznego albo pesymistę, który niczym się nie zamartwia, bo i tak zawsze spodziewa się najgorszego, ale taka ocena jego osoby jest jak najbardziej niewłaściwa. Po prostu umie on od razu ocenić prawdziwą wartość danego zjawiska, a także osoby, więc nigdy nie przywiązuje do tego większej wagi, niż na to owa rzecz zasługuje.

Nie da się jednak nie zauważyć, że nie jest to człowiek szablonowy, a przez to niektórym może wydawać się zwyczajnie dziwaczny. Toteż nie wszyscy są w stanie go zrozumieć i należycie ocenić, na szczęście jednak jego bliskim zrozumienie go wcale nie jest potrzebne do tego, by mogli darzyć go uczuciem i szacunkiem, a to mu w zupełności wystarcza, a na innych ludziach – jak już było wspomniane – mu nie zależy i nie zamierza nikogo do siebie zachęcać ani przekonywać.

Jego ekscentryzm objawia się zaś głównie w jego zmiennych nastrojach, a także tym, że nie zawraca sobie głowy czymś, co nie jest mu potrzebne. Jemu oczywiście wychodzi to tylko na dobre, ale niestety nie zawsze jest to godne pochwały pod względem moralnym. Sytuacja taka ma miejsce na przykład w przypadku, gdy przyjaźni się z kimś tylko do momentu, gdy osoba ta do czegoś mu się przydaje, kiedy zaś przestaje mu być użyteczna, od razu zrywa z nią wszelkie kontakty.

Nie widzi w tym niczego złego oraz nie dostrzega powodu, aby związków tych nie miał nazywać przyjaźnią, co może świadczyć o jego nieco zaburzonym, czy też po prostu swym własnym, postrzeganiu świata i rządzących nim wartości. Nigdy jednak się nie zmienia, a wręcz przeciwnie – często wywiera wielki wpływ na swe otoczenie, wyciskając na nim niezatarte piętno.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 26 października potrafi sobie zaskarbić ludzki szacunek i wcale nie wymaga to od niego wielkiego wysiłku, ponieważ już sama jego postawa nakazuje dystans.

Powoduje to, że ludzie nie śmią się do niego zbliżać, a jemu najzupełniej to odpowiada, co świadczy o sile jego charakteru i odwadze do życia w samotności. Nigdy nie przejmuje się nadmiernie rzeczami, na które nie ma wpływu, wykazując w tym naprawdę godny pozazdroszczenia rozsądek, którego można się od niego uczyć, jednak mało kto ma w sobie taką siłę psychiczną jak on.

Kiedy w jego życiu wydarzy się coś naprawdę strasznego, na pewno nie będzie się załamywał, gdyż w jego przypadku kluczowe jest znalezienie odpowiedniej perspektywy – na wszystkie swoje problemy, a także wady, potrafi spojrzeć z odpowiedniego, zdrowego dystansu. Ludzie uważają go więc za człowieka głęboko mądrego, prawdziwego stoika i zazdroszczą mu tej cechy.

Jego zdrowy rozsądek zapewnia mu sławę w otoczeniu i powoduje, że ludzie chętnie zgłaszają się do niego z prośbami o rozmaite rady kiedy mają problemy, z którymi nie potrafią sami sobie poradzić. On chętnie udziela im wskazówek, jakie sam wcieliłby w życie, gdyż mimo iż uchodzi za odludka, chętnie przestaje z różnymi osobami.

 

Wady

Niektórzy ludzie z otoczenia człowieka urodzonego w dniu 26 października nie darzą go wielką przyjaźnią, nie tylko dlatego, że zachowuje on dystans i sprawia wrażenie człowieka nie chcącego spoufalać się z pospólstwem, ale także dlatego, iż jest on znany jako wyzyskiwacz ludzi.

Jeśli z kimś się zadaje, to tylko po to, by mieć z tego  jakieś korzyści, raczej nie będzie poświęcał znacznej części swego czasu dla kogoś tylko z powodu jego niezwykłych cech i dlatego, że zwyczajnie dobrze czuje się w jego towarzystwie. Jest to dla niego znacznie za mało, gdyż zawsze chce mieć jakieś wymierne korzyści, choć nie zawsze finansowe, gdyż obok pieniędzy, ważne, a nieraz ważniejsze, są też dla niego inne wartości, na przykład władza.

Jest zmienny i ciężko jest na nim polegać, ponieważ jeśli nawet zamierza dotrzymać słowa, i tak w znacznej mierze jest to zależne od jego nastroju, a na to człowiek ów nie ma wpływu, gdyż nie zamierza do niczego się zmuszać. Kiedy ma coś ważnego do zrobienia, nie można mieć pewności, że się z tego wywiąże, gdyż często zdarzają mu się okresy całkowitej apatii, podczas których nic nie robi i nie jest ważne, jakie mogą być tego konsekwencje.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 26 października

Wspomniana wyżej cecha człowieka urodzonego w dniu 26 października nie tylko jest denerwująca dla jego otoczenia, ale także może mu bardzo zaszkodzić na gruncie zawodowym, choćby w ten sposób, że przez swą bierność pozostanie on daleko w tyle za swą konkurencją.

Nie można mu odmówić wielkiej pracowitości, jednak to, jak zresztą większość rzeczy w jego życiu, zależne jest od jego nastroju i nastawienia, a jeśli będzie ono złe, nie ma takiej siły, która zmusiłaby go do działania wbrew jego woli. Jest to jednak człowiek pod wieloma względami wybitny, więc wiele mu się wybacza i ludzie gotowi są mu pomagać, głównie dlatego, by ogrzać się w blasku jego sławy i często też żywią nadzieję, że idąc na szczyt, zabierze ich ze sobą.

Lepiej jednak na to nie liczyć, gdyż jest to człowiek samolubny i dążący do swych celów po przysłowiowych trupach, przy czym lubi się wywyższać cudzym kosztem i nie zamierza nikomu pomagać jeśli miałby na tym stracić choćby czas.

Najlepiej sprawdzi się w zawodzie wymagającym od niego głębokiego, analitycznego myślenia bądź też filozoficznych rozważań, gdyż i poza pracą lubi to robić i jest w tym niezaprzeczalnie dobry. Taka praca zatem da mu nie tylko możliwość rozwijania się i osiągania coraz większych sukcesów, ale również prawdziwą satysfakcję i poczucie dobrze wypełnianych obowiązków.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 październik

 • zawody męskie : recepcjonista, informatyk, farmakolog
 • kolory : czerwony, niebieski, szafirowy; lawendowy
 • roślina : cynia
 • zawody żeńskie : hafciarka, prokurator, fizyk
 • charakter : niestabilny, egoistyczny, silny
 • kamień : szmaragd
 • zwierzę : kuna

Imieniny 26 października

 • Amanda
 • Bernard
 • Bonawentura
 • Lucyna
 • Damian
 • Lucjan

26 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

3/5 - (2)

4 komentarze

 1. Hania
 2. Katarzyna
 3. Twój stary69
 4. Oliwiaxd

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Czym kierujesz się w ocenie ludzi? Odpowiedź znajdziesz na tym obrazku
Wszelkiej maści testy psychologiczne są dobrym sposobem na odpowiedzenie sobie pytanie zadane w tytule. Zmieniamy się w końcu z dnia na dzień, a wszystko, co dzieje się w naszym życiu odciska piętno na naszej osobowości i charakterze. Czasami te zmiany są tak płynne, że nie jesteśmy w s


Którą ze znanych wiedźm jesteś według Twego znaku zodiaku. Sprawdź, jeśli się nie boisz
Czarownice nigdy nie były szczególnie lubiane.  Ludzie bali się tajemnych moczy, którymi władały, czarów i uroków, które mogły rzucać. W dawnych czasach oskarżenie kogoś o czary prawie zawsze oznaczało wyrok śmierci. Okrutny los czekał zwłaszcza kobiety podejrzewane o niewierność

Ktoś ewidentnie Cię nie lubi i nie wiesz dlaczego? Przyczyną może być efekt lustra
Każdy z nas poznał kiedyś kogoś, kto od samego początku w pewien sposób go odrzucił. Takie rzeczy się czuje. Uczucie odpychania przy danej osobie jest zbyt silne, by go nie dostrzec. Bez względu, jak bardzo dana osoba stara się ukryć swą niechęć, pełen empatii człowiek jest w końcu