Horoskop na dziś

26 sierpnia

26-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 26 sierpnia

26 sierpnia – horoskop ogólny

Niewątpliwie tym, co najbardziej wyróżnia człowieka, który przyszedł na świat w dniu 26 sierpnia, spośród innych ludzi, jest jego niezwykła wrażliwość. Powoduje ona, że często widzi znacznie więcej niż inni ludzie i może nawet odbierać bodźce ze świata pozazmysłowego, a już zawsze posiada wybitną intuicję.

Poza tym posiada nieprzeciętną inteligencję oraz zręczność, którą przejawia we wszystkim, czego się podejmuje. Jest odważny, często wydaje się, że niczego ani nikogo się nie boi i nawet jeśli tylko udaje, chcąc dodać sobie tym kurażu w szczególnie trudnych sytuacjach, to zwykle wszyscy dają się na to nabrać. Nie da mu się jednak odmówić wielkiej zdolności zachowywania zimnej krwi w absolutnie każdej sytuacji, która to umiejętność oddaje mu wielkie zasługi we wszystkich dziedzinach życia.

Ma marzycielskie usposobienie, co ma związek z tym, iż jego wyobraźnia jest bardzo mocno rozwinięta i w ogóle ma bogate życie wewnętrzne. Nie oznacza to jednak, by nie umiał przez to skupić się na tym, co się wokół niego dzieje, gdyż nie ma z tym najmniejszego problemu, a nawet jest mocniej związany ze swym otoczeniem niż inni ludzie. Ma zwłaszcza bardzo silne związki emocjonalne z ludźmi, nawet z tymi, z którymi nie ma bezpośredniego kontaktu. Przez to wszyscy mogą liczyć na jego życzliwość, a słabi i potrzebujący – na pomoc.

Bardzo chętnie bowiem udziela wszelkiego wsparcia i mimo iż zawsze potrafi sobie znaleźć jakieś zajęcie, więc nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, i tak skory jest go poświęcać każdemu, kto będzie tego potrzebował. Jest również zdecydowany, by realizować swoje życiowe cele, które zwykle są inne niż u reszty ludzi i to również wyróżnia go z tłumu.

Niezwykłe jest w nim to, że jednocześnie dąży do zdobycia majątku i uduchowienia swojej osoby, a  te dwa cele, które w przypadku innych osób są zupełnie sprzeczne, u niego istnieją w doskonałej symbiozie. Jest w stanie osiągnąć zarówno jedno, jak i drugie i wcale nie nastręcza mu to wielkich trudności, ale też jego konsekwencja i niezłomna wola nie dopuszczają, by coś lub on sam mogło mu stanąć na przeszkodzie do czegoś, czego dla siebie pragnie.

 

pozytywyZalety

Wspomniana już wielka intuicja człowieka urodzonego 26 sierpnia powoduje, że łatwo omija wszelkie życiowe przeszkody, zwłaszcza te, jakie chcą fundować mu nieżyczliwi mu ludzie.

Największe bowiem zasługi cecha ta oddaje mu właśnie w kontaktach z innymi, gdyż dzięki niej potrafi czytać w ludzkiej twarzy jak w otwartej książce i nic się przed nim nie da ukryć. Nie można go zwieść żadnymi pozorami i ci, którzy myślą, że im się to właśnie udaje, powinni mieć się na baczności, bo jest to jedynie pułapka. Nie można bowiem odmówić temu człowiekowi także pewnej przebiegłości, którą na ogół wykorzystuje tylko w dobrych celach lub we własnej obronie.

Jest uczciwy, prostolinijny i szczery. Nikogo z rozmysłem nie krzywdzi i stara się nie oszukiwać, a jeśli już z jakiegoś powodu musi to zrobić, czuje się z tym bardzo źle. Pragnie wyeliminować wszystkie swoje wady, gdyż chce osiągnąć możliwie najwyższy poziom rozwoju duchowego i odrzucić wszelkie ziemskie pokusy i niskie pobudki. Jego konsekwencja i zdecydowanie, by to zrobić, często powodują, że to robi, a na pewno ma na to większe szanse niż ktokolwiek inny.

 

Wady

Pomimo tego, że człowiek urodzony 26 sierpnia chętnie pomaga innym i w ogóle dobro wszystkich ludzi leży mu mocno na sercu, nie da się nie zauważyć, że w pewnym stopniu jest jednak egoistą. Można to zauważyć przede wszystkim wówczas, gdy jest mocno skupiony na realizacji jakiegoś celu, na którym zależy mu bardziej niż na czymkolwiek innym, bo wówczas przestają się dla niego liczyć jakikolwiek względy i wyzbywa się wszystkich skrupułów. Nie zważa na uczucia innych, nawet najbliższych mu osób i może w ten sposób kogoś poważnie skrzywdzić, mimo iż nigdy nie jest to jego zamiarem, a jedynie skutkiem egoizmu i pewnej bezmyślności.
Jest też wielkim krytykiem jeśli chodzi o sprawy innych ludzi, a kiedy ma zły nastrój, rozładowuje go poprzez prawienie wszystkim wokół prawdziwych, ale kąśliwych uwag, przez co czasem jest nie do wytrzymania. Gubi się w szczegółach najważniejszych zagadnień, przez co nie może ogarnąć swą uwagą całości danej kwestii, przez co z kolei popełnia błędy, ale nie umie albo nie chce tego zmienić.

 

predyspozyjePredyspozycje osób 26 sierpnia

W pracy człowiek urodzony w dniu 26 sierpnia wyróżnia się wielkim zaangażowaniem i nie dość, że pracuje bardzo wydajnie, to w pełni skutecznie – wszystko, co wychodzi spod jego rąk, jest tak doskonałe, że nie wymaga żadnych poprawek.

Zwykle zależy mu na zdobyciu wszechstronnej wiedzy i może nią imponować swojemu otoczeniu, jednak największe ma zdolności do odkrywania prawideł przyrody i może zrobić karierę w którejś z dziedzin nauk przyrodniczych. Taka praca z pewnością będzie dla niego prawdziwą przyjemnością, gdyż często nawet poza nią zajmuje się przeprowadzeniem różnego rodzaju badań i eksperymentów, a odkrywanie nowych rzeczy jest dla niego najlepszą nagrodą za wszystkie wysiłki.

Często również wykazuje zdolności literackie – może być doskonałym dziennikarzem, tym bardziej, że jest prawdomówny i rzetelny. Z powodzeniem może jednak poradzić sobie praktycznie w każdym zawodzie, a to dzięki swemu bystremu, ruchliwemu umysłowi, który powoduje, że ma głowę pełną pomysłów i potrafi przewidywać konsekwencje wszystkich swoich posunięć.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 sierpień

 • zawody męskie : inżynier, wróżbita, dyspozytor lotniczy
 • charakter : inteligentny, odważny, wrażliwy, opiekuńczy
 • zawody żeńskie : sędzina, archeolog, lekarka
 • zwierzę : perkoz
 • roślina : bratek
 • kamień : malachit
 • kolory : szary, oliwkowy, buraczkowy; smolisty

Imieniny 26 sierpnia

 • Sandra
 • Teresa
 • Maksymilian
 • Joanna
 • Adrianna
 • Aleksander
 • Natalia
 • Maria
 • Ireneusz

26 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

6 znaków, że właśnie odnalazłeś drugą połówkę swej duszy
Bliźniacze dusze lub płomienie to termin używany do opisania dwóch osób o tym samym sposobie postrzegania świata, energii i mocy, które wzajemnie się przyciągają do momentu ostatecznego spotkania.  Tak naprawdę bliźniacze dusze stanowią dwie połówki tego samego ducha, które są przeRządzi Tobą noc, czy dzień? Jaki masz w sobie czar, którym przyciągasz innych? Spójrz w gwiazdy, by się o tym przekonać
Każdy z nas jest inny i ma inne przymioty oraz walory. O tym, czy jesteśmy nocą, czy też dniem, często sami dobrze wiemy. Wystarczy spojrzeć na nasz tryb pracy, wziąć pod uwagę czas, w którym mamy najlepsze samopoczucie, gdy mamy najwięcej energii i kiedy w naszych głowach rodzą się na

Wybierz drzewo i sprawdź, jakie zmiany nastąpią w Twoim poukładanym życiu. Test jest skuteczny w 78 procentach
Uwielbiamy testy psychologiczne. Niektórzy robią takie testy, aby coś zweryfikować, inni chcą coś zrozumieć, a niektórzy po prostu lubią się dobrze bawić lub poszukują wskazówki, inspiracji do podjęcia konkretnej decyzji, czy wyboru. Przed Wami jeden z takich testów. Jest on szczegól