27 sierpnia

27-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 27 sierpnia

27 sierpnia – horoskop ogólny

Zdrowy rozsądek to najważniejsza cecha człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 sierpnia. Nie brakuje mu go w żadnej sytuacji, na żadnym etapie jego życia, gdyż już w bardzo młodym wieku zadziwia otoczenie swoją dojrzałością i zdolnością brania odpowiedzialności za swoje czyny.

Twardo stoi na ziemi obiema nogami, a nawet jeśli kiedyś pozwala sobie na bujanie w obłokach, to nigdy nie traci kontaktu z rzeczywistością na tyle, by nie mógł do niej w jednej chwili powrócić. Wyznacza sobie tylko realne, racjonalnie ugruntowane cele w życiu, co do których wie, że ma szanse je osiągnąć, jeśli zaś wie, że coś leży poza zasięgiem jego możliwości, niezwłocznie z tego rezygnuje, nie tracąc ni czasu, ni energii.

Ma szerokie zainteresowania, głównie artystyczne i nierzadko też sam przejawia jakiś talent, tym bardziej więc jego rozsądek jest godny podziwu. Obce mu są typowe dla artystów kaprysy i męki istnienia, gdyż on jest w pełni zdecydowany co do swego losu i wie, po co żyje.

Ma również skłonności filozoficzne, więc rzadko zdarza się, by zadawał sobie pytania i  pozostawiał je bez odpowiedzi, a czasem nawet pomaga w ten sposób tym, którzy czują się zagubieni w życiu. On nie ma takich problemów, zawsze wie, co chce w życiu robić i jaką droga powinien zdążać. Jest to zasługa nie tylko jego zdecydowania i racjonalnego umysłu, ale też mocno rozwiniętej intuicji, która prowadzi go tam, gdzie zawodzą go zdolności intelektualne.

Jest całym sercem oddany swej pracy, ale nie można nazwać go pracoholikiem, gdyż jest to tylko jeden ze składników całego jego życia. Drugim ważnym filarem jest rodzina, która jest dla niego chyba najważniejszą wartością i bardzo troszczy się o podtrzymywanie rodzinnych więzów. Jest mocno przywiązany do autorytetu swych przodków i ma dla nich wiele szacunku, nawet jeśli nie zawsze zgadza się  z ich zdaniem. Nikomu nie zamierza się podporządkowywać na tyle, by stracić swą niezależność, jednak każdemu, a zwłaszcza im, potrafi sprzeciwiać się z szacunkiem i taktem, tak, by nikogo nie urazić.

 

pozytywyZalety

Zdolność zachowania umiaru we wszystkim to najlepszy dowód na to, w jak wysokim stopniu człowiek urodzony 27 sierpnia posiada zdrowy rozsądek. Nie pragnie tego, czego nie może mieć, bo nie zamierza czynić swojego życia bardziej skomplikowanym niż jest.

Nie rozpamiętuje swoich porażek i skupia się na tym, co jest, a nie – co było. Optymistycznie, ale realistycznie patrzy na świat i w pełni realnie ocenia swoje szanse w każdej kwestii, nic zatem dziwnego, że praktycznie nie doznaje rozczarowań. Umie cieszyć się ze wszystkich swoich sukcesów, ale nie popada z ich powodu w euforię jeśli nie ma po temu logicznego uzasadnienia.

Ma apetyt na wielkie sukcesy, ale wcale nie chce wszystkiego dostać od razu, lecz jest gotów do ciężkiej i wytężonej pracy, bo wie, że tylko to da mu satysfakcję. Jest dobrym przyjacielem, zdolnym do wielkich wyrzeczeń, lecz jeśli los skąpi mu przyjaźni i nie stawia na jego drodze kogoś, kogo warto nią obdarzyć, nie robi z tego tragedii i z powodzeniem może poradzić sobie sam, zwłaszcza, że najważniejsza jest dla niego rodzina. To wobec niej jest najlepszy, najlojalniejszy i najbardziej oddany oraz skory do największych wyrzeczeń i poświęceń.

 

Wady

To, co często zarzuca się człowiekowi urodzonemu 27 sierpnia, to jego egoizm. Nie da się z tym nie zgodzić, gdyż on i jego rodzina są dla niego najważniejsi, inni zaś nie mogą już u niego liczyć na takie względy. Wprawdzie jeśli obdarzy kogoś przyjaźnią, osoba ta nie ma na co narzekać, jednak dla znajomych, a tym bardziej nieznajomych, nie ma wiele ciepłych uczuć i nie jest szczególnie skory do niesienia im pomocy, gdyż zawsze ma mnóstwo własnych, ważniejszych spraw na głowie.

Jest też dość powierzchowny i to nie tylko jeśli chodzi o wiedzę, ale też – a nawet częściej – uczucia. Trudno jest mu się do kogoś przywiązać i często nawet miłość, mimo iż deklaruje, że jest jak najgłębsza, jest taka, ale tylko w jego pojmowaniu, dla innych zaś jest to tylko zwykłe przywiązanie albo nawet związek z rozsądku i może odrobiny sympatii.

On sam zwykle nawet nie zdaje sobie z tego sprawy i to właśnie jest jego największy problem, gdyż zupełnie nie rozumie, o co ludzie, którzy czują się przezeń oszukiwani w tej kwestii, mają do niego pretensje.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 sierpnia

Jak już było wspominane, człowiek urodzony 27 sierpnia koncentruje się tylko na takich celach, które znajdują się w zasięgu jego możliwości. Nie inaczej jest w jego życiu zawodowym, gdyż nigdy nie odbiega ambicjami zbyt daleko od tego, czym obdarzyła go matka natura i rozwija swoje zdolności w takim kierunku, w jakim przejawia wrodzony talent.

Jeśli więc przejawia talent artystyczny, co w jego przypadku zwykle ma miejsce, zostaje zawodowym artystą i niestety nie zawsze może liczyć na oszałamiającą karierę i wielki majątek, ale na satysfakcję – owszem. Każdą swoją prace, bez względu na to, czy jest ona zgodna z jego marzeniami i planami, czy też nie do końca, bardzo szanuje i potrafi cieszyć się z tego, co ma.

Sumiennie wywiązuje się ze wszystkich swych obowiązków i z zaangażowaniem rozwija swoje umiejętności, dlatego zwykle szybko awansuje i może zrobić karierę dzięki swej pracowitości i uporowi. Nierzadko zdarza się, że wybiera proste, wiejskie życie i zawód rolnika, ponieważ w głębi duszy pragnie dla siebie i swej rodziny świętego spokoju i odpoczynku na łonie natury. W takiej pracy raczej nie ma co liczyć na awanse, ale na pewno zaspokoi to wiele spośród innych jego oczekiwań.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 sierpień

 • kolory : kremowy, różowy, ultramaryna; zielony
 • charakter : dojrzały, poważny, egoistyczny, wrażliwy
 • zwierzę : żółw
 • roślina : leszczyna
 • kamień : hiacynt
 • zawody żeńskie : biotechnolog, sekretarka, kasjerka
 • zawody męskie : biofizyk, ekolog, kurier

Imieniny 27 sierpnia

 • Rufus
 • Amadeusz
 • Małgorzata
 • Józef
 • Dominik
 • Monika
 • Cezary
 • Jan

27 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

4.4/5 - (8)

1 komentarz

 1. Jerkras

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Rzucają urok na mężczyzn i całkowicie ich zniewalają. Te niezwykłe czarownice pochodzą z jednego znaku zodiaku…
Jakie są największe zalety kobiet, które doprowadzają mężczyzn do szaleństwa? Większość z nas obstawiałaby pewnie piękno i zmysłowość, prawda? Tymczasem według wielu astrologów, kobiety spod jednego, konkretnego znaku mogą nie być ani piękne, ani zmysłowe, jednak wszystkie niedo


Wybierz jeden z ozdobnych kamieni. Twoja decyzja zdradzi najskrytsze marzenie, które od dawna nosisz w sercu
Półszlachetne i szlachetne kamienie to nie tylko ciekawe i drogie ozdoby.  Panuje przekonanie, że drzemie w nich znacznie więcej, a mianowicie moc i tajemna energia, które może na nas wpływać negatywnie, lub pozytywnie. W tajemniczych praktykach kamieni używa się do oczyszczania ludzkie

Jakie jest Twoje największe uzależnienie? Gwiazdy zdradzają bez czego nie możemy się obejść
Każdy z nas ma swoje wady i przywary.  Niektórzy posiadają ich więcej, inni trochę mniej. Drobne mankamenty budują nasze „ja”. Niektóre są nawet urocze. Innych powinniśmy się pozbyć, ale niekoniecznie nam to wychodzi. Najtrudniej walczyć z nawykami i przyzwyczajeniami, któr