28 sierpnia

28-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 28 sierpnia

28 sierpnia – horoskop ogólny

Wewnętrzna dojrzałość oraz harmonia to najbardziej charakterystyczne cechy człowieka, który urodził się 28 sierpnia. Powodują one, że jest bardzo zrównoważony, stateczny i nie ma najmniejszych problemów  z opanowaniem swych najbardziej pierwotnych instynktów, nie mówiąc już o przyzwyczajeniach, które mieszczą się we wszelkich konwencjach.

Jego pobudki są bardzo szlachetne, ponieważ usilnie stara się nie poddawać tym najniższym i trzeba przyznać, że dobrze mu te starania wychodzą. Sumiennie wywiązuje się z absolutnie wszystkich swoich obowiązków, nawet tych, które są mu prawdziwą kulą u nogi. Jest jednak zbyt odpowiedzialny i honorowy, by pozwolić sobie na niegodne zachowanie i wymigiwanie się od czegoś, co powziął na swoje barki albo zostało mu siłą narzucone.

Jeśli chodzi o jego duchowość, to ma duże mniemanie na swój temat w tej kwestii, dlatego jego dążenia są równie wzniosłe i niebanalne. Można mieć pewność, że nie zadowoli się tym, czym inni i chce zazwyczaj zupełnie czegoś innego, co nie zawsze jest w stanie osiągnąć. Wydaje mu się, że jest wyższy niż inne istoty ludzkie i trzeba przyznać, że rzeczywiście ma w sobie wielki potencjał i jeśli będzie go umiejętnie rozwijał, może stać się naprawdę potężną osobowością.

Jako przyjaciel jest niezwykle wierny, lojalny i w pełni oddany. Nie ma przed przyjaciółmi żadnych tajemnic i chce, by oni również zawierzali mu  w każdej kwestii. Można to zrobić, gdyż jest ogromnie wyrozumiały i na pewno nikogo nie potępi, bez względu na to, z jakich złych uczynków by mu się zwierzyć, a nawet gotów jest każdego usprawiedliwiać i zawsze potrafi znaleźć jakąś okoliczność łagodzącą.

Idealnie przy tym nadaje się na obrońcę, gdyż nikt tak jak on nie potrafi dyskutować, argumentować i z  pasją zwalczać oponentów. Nic nie da mu się wmówić, on zaś jest w stanie każdego przekonać do swego zdania i trzeba przyznać, że z umiejętności tej robi ogromny użytek nawet w codziennym życiu. Umiejętność ta często również staje się prawdziwą podwaliną jego kariery, a nawet gdy nie ona, to z pewnością inna, gdyż człowiek ów zawsze sam pracuje na swój rachunek i jeśli odnosi sukces, to wiadomo, że jest to wyłącznie jego zasługa. Jest to świadectwo jego wielkiego honoru, gdyż nie chce być posądzony o nieuczciwość wobec swej konkurencji i zawsze gra fair.

 

pozytywyZalety

Wrodzone poczucie godności oraz aspiracje uduchowienia swej osoby powodują, że człowiek urodzony w dniu 28 sierpnia nie może, nawet gdyby chciał, zniżać się do jakichś niegodnych zachowań, polegających na przykład na celowym krzywdzeniu innych czy pobłażaniu swym zachciankom.

Zawsze, w każdej sytuacji zachowuje się z klasą, taktem i godną podziwu elegancją obejścia. Ma twarde zasady, których trzyma się w życiu i nawet jeśli w jakichś sytuacjach jest mu to nie na rękę, narzuca sobie żelazną dyscyplinę, od której nie ma najmniejszych odstępstw.

Konsekwentnie realizuje wszystko, co sobie postanowił i nie boi się ani ciężkiej pracy, ani też żadnych trudności. Przeciwnie, im ciężej jest mu osiągnąć dany cel, tym bardziej jest zdecydowany, bo wie, że osiągnięte w ten sposób zwycięstwo będzie go napawać jeszcze większą satysfakcją niż oczekiwał.

Rodzina i przyjaźń to dla niego najważniejsze wartości i dla nich może poświęcić wszystko, co dla niego ważne, łącznie z karierę i pozostałymi ambicjami jeśli tylko uzna, że jest taka potrzeba.

 

Wady

Wprawdzie człowiekowi urodzonemu 28 sierpnia nie da się odmówić pracowitości, ale jednak faktem jest, że jeśli naprawdę nie musi, to wcale nie lubi się wysilać i nie ma takiego zamiaru.

Znacznie bardziej woli czas spożytkować na odpoczynek czy jakieś ciekawe zajęcie niż oddawać się żmudnym, rutynowym czynnościom, które szybko stają się dla niego nie tylko męczące, ale i zwyczajnie nudne, on zaś nie lubi się nudzić. Często wybiera pracę mniej ambitną i nie do końca zgodną z jego predyspozycjami, ale taką, w której nie musi się wysilać ani też nie jest obarczony większą odpowiedzialnością. Nierzadko w ogóle nie jest ambitny i chce tylko przeżyć życie w możliwie najprzyjemniejszy sposób, bez problemów i trosk.

Bliscy mogą zarzucać mu wielką oziębłość, jaką zwykle okazuje, gdyż nie jest człowiekiem zbyt uczuciowym lub po prostu nie umie okazać tego, co czuje, bo na pewno silnie przywiązuje się do ludzi. Zwykle jednak oni zupełnie nie wiedzą, jak bardzo są dla niego ważni i może to być przyczyną rozpadu jego związków.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 28 sierpnia

Jeśli człowiek, który przyszedł na świat w dniu 28 sierpnia, osiąga sukces, to można być pewnym, że jest to tylko i wyłącznie jego zasługa. Nie jest to bowiem typ, który ogląda się na pomoc z zewnątrz czy liczy na poparcie wyżej postawionych osób, mimo iż nieszczególnie lubi się wysilać i nie zawsze ma wielkie ambicje zawodowe.

Na największe sukcesy może liczyć dzięki swym niebywałym zdolnościom analitycznym, które potrafi wykorzystać w każdej dziedzinie, nawet w takiej, w której na pozór są kompletnie nieprzydatne. Posiada również nieprzeciętne zdolności wykonawcze, dlatego jeśli zechce, może wcielić w życie każdy swój plan i zrealizować nawet takie zamysły, które dla innych ludzi musiałyby pozostać w sferze marzeń.

Wydatne zasługi oddaje mu też jego wspominana już umiejętność dyskutowania i dowodzenia swoich racji, ponieważ dzięki temu może zjednywać ludzi dla swych idei, w ten sposób zaś – stanąć na czele jakiejś grupy ludzi i bardzo sprawnie jej przewodzić. Jest też niezwalczonym przeciwnikiem i jeśli tylko jego sukces będzie zależał od pokonania konkurencji, to na pewno świetnie da sobie z tym radę.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 sierpień

 • roślina : macierzanka
 • zawody żeńskie : recepcjonistka, muzyk, adwokat
 • kolory : morski, niebieski, sadza angielska; wrzosowy
 • zawody męskie : protetyk, monter, archeolog
 • kamień : amazonit
 • charakter : wierny, prawy, szlachetny, honorowy
 • zwierzę : aligator

Imieniny 28 sierpnia

 • Patrycja
 • Aleksander
 • Aleksy
 • Alfons
 • Augustyn
 • Bonifacy
 • Julian
 • January
 • Mojżesz
 • Feliks
 • Pelagiusz

28 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

5/5 - (2)

5 komentarzy

 1. Aga
  • Anastazja
 2. Iga
 3. Natalia
 4. Julia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Z którym mitologicznym stworzeniem łączą Cię gwiazdy i czemu?
Mity greckie były odpowiedzią na odwieczne ludzkie poszukiwania celu i sensu życia.  Istoty ze wszystkich mitologii świata powstały w podobnym celu. Miały reprezentować wszystkie nasze cechy, zarówno te dobre, jak i złe od dumy poprzez strach, nieodpowiedzialność, czy złośliwość. Wsz


Którą ze znanych wiedźm jesteś według Twego znaku zodiaku. Sprawdź, jeśli się nie boisz
Czarownice nigdy nie były szczególnie lubiane.  Ludzie bali się tajemnych moczy, którymi władały, czarów i uroków, które mogły rzucać. W dawnych czasach oskarżenie kogoś o czary prawie zawsze oznaczało wyrok śmierci. Okrutny los czekał zwłaszcza kobiety podejrzewane o niewierność

Sposób noszenia torby lub plecaka wiele mówi o Twej naturze i osobowości. Wybierz jedną z postaci i przekonaj się o tym na własnej skórze
Nasza osobowość i żywiołowość przejawia się w różnych rzeczach.  Dla uważnego obserwatora nie ma aspektu życia, czy ludzkiego zachowania, z którego nie wyciągnąłby wniosków. Wszystko może być lustrem odzwierciedlającym naszą naturę, wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć. W p