30 sierpnia

30-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 30 sierpnia

30 sierpnia – horoskop ogólny

Brutalna szczerość to cecha, która w człowieku urodzonym 30 sierpnia zdecydowanie wybija się na pierwszy plan. Lubi on mówić ludziom to, czego na pewno woleliby nie słyszeć, lecz on wychodzi z założenia, że musi im to powiedzieć dla ich dobra.

Nie wiadomo, komu bardziej wychodzi to na dobre – im, którzy się tym gryzą i jest im przykro, czy jemu, który w ten sposób się dowartościowuje oraz zaspokaja swą wrodzoną złośliwość. Nigdy jednak nie przyzna się, że robi to również dla siebie, ale zawsze zaklina się, że robi to, bo musi. Faktem jednak jest, że nie zapewnia mu to przyjaciół i nikt nie ma wyrozumiałości dla tej jego uciążliwej cechy.

Jest to być może dowód na jego brak pewności siebie, bo mimo iż jest towarzyski, to nie zawsze potrafi odnaleźć się wśród ludzi i czasem nawet w wielkim tłumie czuje się samotny, więc zamyka się w sobie, udając, że tego właśnie chce. Bardzo trudno jest mu zwłaszcza porozumieć się z osobami odmiennej płci, nad czym bardzo ubolewa, ponieważ wie, że jest to jego słaba strona i nie umie tego zmienić.

Stara się uchodzić za skromnego, ale daleko mu do tego, ponieważ lubi okazałość i efekciarstwo. Chce zawsze pięknie wyglądać i wyróżniać się spośród innych swym niecodziennym ubiorem, ekstrawaganckim stylem i teatralnym zachowaniem. Lubi występować publicznie, ale brakuje mu do tego odwagi, więc trzyma się ciągle gdzieś w tle, marząc, że kiedyś będzie grał pierwsze skrzypce.

Jest bardzo wrażliwy i gdyby coś mu się nie powiodło albo nie daj Boże naraziłby się na śmieszność, z pewnością całkiem zamknąłby się w sobie i mógłby już nigdy nie podjąć starań walki o większą pewność siebie. Toteż postępuje bardzo ostrożnie kiedy ma do czynienia z większą grupą ludzi i każdy jego ruch jest drobiazgowo przemyślany. Otoczenie może to odbierać jak sztuczność, nic zatem dziwnego, że tworzy się między nimi spory dystans, którego prawdopodobnie nigdy nie uda mu się pokonać.

Jest człowiekiem inteligentnym, bystrym i pomysłowym, jednak nie zawsze potrafi pokazać te cechy, a wszystko oczywiście jest winą jego wrażliwości. Powoduje ona, że podpada pod wpływy otoczenia i stara się zachowywać tak, by jak najbardziej sprostać stawianym mu wymaganiom, które często są tylko wytworem jego bujnej wyobraźni, ale nie zmienia to faktu, że bardzo silnie wpływają na jego życie.

Człowiek ów bowiem może ukryć wszystkie swoje zalety i na siłę starać się być głupim czy zepsutym tylko po to, by przypodobać się otoczeniu jeśli dojdzie do wniosku, że taka właśnie jego twarz zostanie dobrze przyjęta. Jeśli widzi, że ludzie nie cenią w nim wybitnej inteligencji, a nawet patrzą na nią krzywym okiem, gotów jest ją w sobie zdusić i sprawiać wrażenie tępego, przy czym nawet do głowy nie przyjdzie mu, iż mniej od niego bystrzy ludzie po prostu zazdroszczą mu nieprzeciętnych warunków intelektualnych.

 

pozytywyZalety

Największymi zaletami człowieka urodzonego 30 sierpnia są bez wątpienia jego wielkie zdolności intelektualne. Jest inteligentny, spostrzegawczy, bardzo bystry i ma umiejętności naukowe.

Może zrobić karierę w takiej dziedzinie, w jakiej tylko zechce, dlatego ma wszelkie szanse zaspokoić wszystkie swoje ambicje. Jest bardzo wrażliwy i bezbłędnie odczytuje nastroje otoczenia, więc zawsze pierwszy spieszy z pocieszeniem do osób, które tego potrzebują, co nie pozostaje niedocenione. Umie również dostosowywać się do warunków otoczenia, bo zawsze wie, czego oczekuje się od niego w danych okolicznościach.

Umie też zachować się taktownie i tak, jak wypada w danej sytuacji, więc potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie, mimo iż jest dość nieśmiały i niepewny siebie. Jest szlachetny, zawiść jest mu zupełnie obca i jeśli nie może spełnić swych marzeń, na przykład o występach publicznych, bo przeszkadzają mu w tym jego złe cechy, stara się pomóc innej osobie, by chociaż ona tego dopięła.

Chętnie dzieli się tym, co ma, szczególnie swoją wiedzą, bo nie lubi uczyć się na marne. Jest dumny, gdy ktoś prosi go o radę albo udzielenie jakiejś ważnej informacji i nigdy nie odmawia takim prośbom.

 

Wady

Najgorszą wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 30 sierpnia, bez wątpienia stanowi jego wspominane już krytykanctwo. Jest on skłonny każdemu wszystko wytknąć, przy czym nie widzi nigdy dobrych rzeczy i nie jest skłonny do chwalenia, a jedynie dostrzega to, co złe i ułomne.

Nikogo nie oszczędza, ale najbardziej wymagający jest dla tych, na których najbardziej mu zależy, czego oni jednak nie zawsze są w stanie się domyślić i nieraz mogą uważać, iż człowiek ten ma dla nich tylko pogardę. Nie umie się pohamować w żadnej sytuacji, bo nie zdaje sobie sprawy z tego, iż kogoś może tym poważnie skrzywdzić, a na pewno wszystkich denerwuje.

Jest to dziwne, bowiem poza tym nie brakuje mu spostrzegawczości. W stosunku do siebie nie znosi zaś żadnej krytyki i na pewno nawet u najbardziej ukochanej osoby nie będzie tolerował takiego zachowania. Można mu się bardzo narazić, gdy mimo to będzie się mu prawić takie uwagi, gdyż jest bardzo drażliwy na swoim punkcie i podkopuje to jego pewność siebie, z którą i tak ma wielkie problemy.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 30 sierpnia

Jak nietrudno się domyślić, wielkie zasługi człowiekowi urodzonemu 30 sierpnia oddaje jego kreatywny i niepospolity intelekt. Dzięki niemu umie wybrnąć z każdej sytuacji, dostosować się do wszelkich okoliczności, a  także ma mnóstwo doskonałych pomysłów.

Przejawia naturalne zdolności do nauki, głównie dziedzin ścisłych, ale może też zrobić karierę w związku z przyrodą, ponieważ dzięki swej wielkiej wrażliwości ma z nią silne związki. Taka praca więc na pewno da mu nie tylko spełnienie zawodowe, ale też prawdziwą przyjemność, większą nawet niż poczucie obowiązku.

Jego życie osobiste nie jest dla niego bardzo ważne, a często zupełnie je zawiesza i wcale nie chce zawrzeć związku małżeńskiego, więc naturalną koleją rzeczy jest, że to pracy poświęca większą część swego czasu. Powoduje to, że pracuje więcej i wydajniej niż inni i szybciej osiąga sukcesy. Tylko w wyjątkowych przypadkach zdarza się, że nie robi wielkiej kariery i należy w tym upatrywać jego własnych błędów, zazwyczaj bowiem los mu sprzyja i ma wokół siebie wielu życzliwych ludzi, którzy są mu chętni do pomocy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 sierpień

 • roślina : mak
 • charakter : prawdomówny, skromny, uprzejmy, szlachetny
 • kolory : niebieski, żółty, kardynalski; wiśniowy
 • zawody żeńskie : fotograf, prezenterka telewizyjna, modelka
 • zwierzę : anakonda
 • kamień : malachit
 • zawody męskie : masażysta, opiekun, muzyk

Imieniny 30 sierpnia

 • Feliks
 • Tekla
 • Jan
 • Piotr
 • Małgorzata
 • Miron
 • Rebeka

30 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

5/5 - (2)

13 komentarzy

 1. Doris
 2. Barbara
 3. Marcin
 4. Damian
 5. GOSIA
 6. Michu
 7. Ewelina
 8. Aneta
 9. Maciek
 10. Mirek
 11. Patryk
 12. Patryk
 13. Karina

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Twoja gospodarcza prognoza na najbliższe lata. Sprawdź, jakie są Twoje szanse na wzbogacenie
Większość z nas chciałaby wiedzieć, czy będziemy zdrowi i jak potoczą się nasze sprawy sercowe. Resztę zwykle zostawiamy sobie. Nasza stopa życiowa w końcu zależy tylko od nas. Mamy pewne predyspozycje zawodowe, które sprawiają, że wybieramy daną drogę i nią kroczymy. Część nasz


Na obrazku ukryło się aż 8 kształtów. Ostatni, który wypatrzysz, wskaże najbardziej zaniedbaną przez Ciebie sferę życia
Nie wszystkie testy psychologiczne działają na zasadzie: zobacz i wybierz spontanicznie.  Niektóre z nich są bardziej skomplikowane i wymagają znacznie więcej skupienia. Właśnie taki jest test, który chcemy Wam przedstawić. Wskazuje on sfery życia, które najbardziej zaniedbaliśmy, trud

Ktoś ewidentnie Cię nie lubi i nie wiesz dlaczego? Przyczyną może być efekt lustra
Każdy z nas poznał kiedyś kogoś, kto od samego początku w pewien sposób go odrzucił. Takie rzeczy się czuje. Uczucie odpychania przy danej osobie jest zbyt silne, by go nie dostrzec. Bez względu, jak bardzo dana osoba stara się ukryć swą niechęć, pełen empatii człowiek jest w końcu