20 września

20-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 20 września

20 września – horoskop ogólny

Nie da się ukryć, że człowiek, który przyszedł na świat 20 września, jest wielkim egoistą. Wszystkie jego zabiegi i działania związane są najmocniej z jego własną osobą i wydaje mu się nieomal, że jest centrum wszechświata.

Bardzo siebie lubi i nie ma do siebie praktycznie żadnych zastrzeżeń, co jest dla niego dobre tylko z jednej strony. Ta pewność siebie na pewno oddaje mu wielkie zasługi w codziennym życiu, ale może też powodować, że nie chce mu się w żaden sposób rozwijać i nad sobą pracować czy też po prostu nie widzi do tego powodu – jest zachwycony sobą i wydaje mu się, że jest idealnie tak, jak jest.

Wobec innych jest zaś nastawiony dość krytycznie, tak samo jak wobec niemal wszystkiego, co się wokół niego dzieje. To akurat jednak wychodzi mu na dobre, bo powoduje, że nigdy nie można przed nim dość skutecznie ukryć prawdy i nawet jeśli początkowo łapie się na czyjeś kłamstwa, szybko się to zmienia i odkrywa, że ktoś go zwodził.

Jest staranny we wszystkich swych działaniach i mocno troszczy się o swe sprawy,  więc nikt nie może mu trwale zagrozić. Nawet jeżeli ma jakąś konkurencję, to musi ona zwykle obejść się smakiem, ponieważ człowiek ów nigdy nie spuszcza z oka ani na chwilę swego dobra, dlatego nie ma dobrego momentu na zaatakowanie go.

Jest inteligentny i zawsze wie, co da niego jest najlepsze. Umie odróżniać złe rzeczy od dobrych, prawdziwe od fałszywych, przez co trzeźwo patrzy na świat i nie zmienia się to nawet wówczas, gdy ma powód, by mieć zniekształcony obraz rzeczywistości, na przykład gdy jest zmartwiony czy przeciwnie – bardzo szczęśliwy.

Jest człowiekiem raczej zamkniętym w sobie, ponieważ nie lubi dzielić z innymi swymi przeżyciami wewnętrznymi. Może to wynikać także z tego, iż mało kto sprostuje jego oczekiwaniom intelektualnym i emocjonalnym.

Ma on bowiem wobec siebie tak wysokie mniemanie, iż każdy wydaje mu się mniej inteligentny, godny zaufania czy mądry, by móc mu zawierzyć i odsłonić przed nim swoje wnętrze. Powoduje to, że mało ma przyjaciół, a w niektórych wypadkach wcale nie ma wokół siebie ludzi, których mógłby tak nazwać, jednak przy całym jego egoizmie w ogóle mu to nie przeszkadza, a na pewno nie tak, jak ma to miejsce w przypadku innych ludzi.

 

pozytywyZalety

Wielkie zalety człowieka urodzonego w dniu 20 września stanowią jego pracowitość i staranność, z jaką wywiązuje się z każdej powziętej na siebie czynności. Cechuje się też wysokim stopniem odpowiedzialności, dlatego śmiało można mu powierzać do wykonania najważniejsze zadania.

Jest odważny, pewny siebie i ma na swój temat jak najlepsze zadanie, a więc nigdy nie wątpi w swoje możliwości. Nie ma dla niego zadania, którego nie potrafiłby wykonać, a przynajmniej tak mu się wydaje, choć trzeba przyznać, że ta pewność siebie i swoich możliwości często znajduje potwierdzenie w rzeczywistości.

Jeśli zaś ponosi porażkę, nigdy nie przejmuje się nią zbyt długo, a już nie ma mowy, by go to mogło trwale zniechęcić do jakiegoś działania. Zawsze potrafi sobie wszystko tak wyjaśnić, by odsunąć od siebie winę, więc zawsze zachowuje dobre samopoczucie i pogodną twarz.

Jest niezależny i samowystarczalny, inni ludzie nie są mu do niczego potrzebni. We wszystkich czynnościach może poradzić sobie samodzielnie i tak woli działać, zaś jeśli chodzi o sferę emocjonalną, jest na tyle odporny psychicznie, że z każdym problemem potrafi uporać się sam i nie musi nikomu wypłakiwać się w rękaw.

 

Wady

Jeżeli człowiek urodzony w dniu 20 września z jakiegoś powodu nie osiągnął odpowiednio wysokiego rozwoju wewnętrznego – moralnego i intelektualnego, staje się dość płytkim człowiekiem, skoncentrowanym wyłącznie na sobie samym i swoich codziennych sprawach.

Nie przejawia wyższych dążeń, nie zależy mu na rozwijaniu się pod jakimkolwiek względem, bo skupia się tylko na zaspokajaniu swoich bieżących potrzeb.

Nie myśli o przyszłości, nie wybiega myślą naprzód nawet o jeden dzień więcej niż jest to konieczne i nie lubi się zamartwiać tym, co przyniesie jutro. Powoduje to w jego życiu szereg rozmaitych problemów, ale przede wszystkim zubaża jego życie i powoduje, że przez wiele lat może się w nim nic nie zmieniać. Może to również negatywnie rzutować na jego kontakty, zwłaszcza jeśli żyje w otoczeniu ludzi bardziej niż on obrotnych i aktywnych i rzeczywiście często taka sytuacja ma miejsce.

Poza tym człowiek ów często nadmiernie koncentruje się na nic nieznaczących szczegółach rozmaitych zagadnień, przez co traci z oczu całość danego zagadnienia, co również powoduje jego problemy i porażki.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 20 września

Kluczową kwestią w przypadku człowieka, który przyszedł na świat 20 września, jest fakt, czy uda mu się osiągnąć odpowiednio wysoki poziom rozwoju wewnętrznego. Jeśli tak, to ma wielkie szanse na osiągnięcie sukcesu życiowego i zaspokojenie wszystkich swoich ambicji.

Jeśli jednak ma z tym problem, staje się człowiekiem o ciasnych horyzontach myślowych i ograniczonym myśleniu na temat swojej przyszłości. Nie ma wówczas ambicji zawodowych i nie zależy mu na niczym poza zarabianiu pieniędzy, dzięki którym zaspokaja swoje bieżące potrzeby.

Nie umie dostosowywać się do zmieniających się okoliczności i warunków otoczenia, ponieważ traci zdolność orientacji – jest zapatrzony w siebie i nie interesuje go nic poza własnymi sprawami, wśród których prymu na pewno nie wiodą jego ambicje i oczekiwania zawodowe.

Ma niskie pobudki i skupia się najmocniej na nieważnych szczegółach, więc każda poważniejsza sprawa nastręcza mu wielkie problemy. Ma wprawdzie  w sobie wielki potencjał, jest inteligentny i potrafi jasno i przenikliwie myśleć, ale nie zawsze umie zrobić użytek tak z tej, jak z innych swych możliwości, więc może śmiało zatracić wszystkie swe szanse i stać się człowiekiem zgorzkniałym i niespełnionym pod praktycznie każdym względem.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 20 wrzesień

 • zawody żeńskie : reżyser, dietetyk, opiekunka dziecięca
 • zwierzę : głuptak
 • roślina : pierwiosnek
 • zawody męskie : kompozytor, reżyser, socjolog
 • kamień : kocie oko
 • charakter : egoistyczny, krytyczny, tajemniczy, skryty
 • kolory : żółty, brązowy, lapis-lazuli; marchewkowy

Imieniny 20 września

 • Paweł
 • Barbara
 • Eustachy
 • Franciszek
 • Klemens
 • Dionizy
 • Agnieszka
 • Teodor
 • Jan
 • Andrzej

20 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

1.7/5 - (6)

3 komentarze

 1. Wrzesień 20
 2. Krzysztof
 3. zopmuv

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Chcesz wiedzieć, czy w najbliższym czasie uśmiechnie się do Ciebie szczęście? Wybierz jeden z symboli i zobacz, co się pod nim kryje
Alchemików uważa się za przodków i prekursorów dzisiejszych chemików.  Dziedzina wiedzy, jaką się zajmowali, jest dziś uznawana za pseudonaukę, niegdyś jednak stanowiła jedną z najchętniej praktykowanych nauk. Alchemia łączyła w sobie elementy chemii, fizyki, sztuki, czy psychologi


Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza
W egipskim Zodiaku (tak samo, jak w naszym) jest 12 znaków zodiaku.  Podział na nie jest jednak nieco inny niż w Zodiaku, którym się posługujemy. Do poszczególnych symboli należą konkretne dni w roku, a każdy ze znaków reprezentuje inne bóstwo. Zadaniem bogów jest pomoc i ochrona ludz

9 przekonań, które musisz porzucić, jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój
Ludzie intensywnie poszukują spokoju i ciszy. Każdy z nas szuka dla siebie idealnego miejsca w świecie. W kreatywnych głowach rodzą się tysiące pomysłów na życie, które są ulotne i nietrwałe. Ulegamy bodźcom i ideom, które zapalają nasze umysły i serca, pobudzają do działania. Ca�