25 września

25-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 25 września

25 września – horoskop ogólny

Bardzo ważny dla człowieka, który przyszedł na świat w dniu 25 września, jest rozwój umysłowy. Dąży do tego bardzo konsekwentnie i nie pozwala, by coś stanęło mu na drodze do tego, ponieważ wysoki poziom takiego rozwoju jest dla niego jedną z najważniejszych wartości w życiu.

Zależy mu również na wysublimowaniu i uszlachetnieniu swoich uczuć, jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwe, zwłaszcza w dzisiejszych realiach, dlatego ten cel jest dla niego odrobinę mniej ważny niż ten pierwszy. Trzeba przyznać, że ma duże szanse, by go osiągnąć, ponieważ ma nie tylko nieprzeciętne zdolności intelektualne, ale także mocno rozwiniętą intuicję, która doradza mu, jak ma postępować w życiu i w którą stronę się udać, by było to dla niego nie tylko korzystne, ale też zgodne z jego zasadami i sumieniem.

Chce, by jego myśli i uczucia cechowała pełna harmonia i zwykle jeśli nie osiąga tego w pełni, to przynajmniej mocno zbliża się do ideału i wcale nie kosztuje go to tak wiele wysiłku, jak można by się spodziewać i jak z pewnością miałoby to miejsce w przypadku innych ludzi.

Poza tym jest człowiekiem szlachetnego usposobienia, przyjaźnie nastawionym do innych i życzliwym. Ma wielkie ambicje, ale nigdy nie chce ich zaspokoić kosztem innych ani też na pewno nie posunie się do łamania czy choćby naruszania którejś ze swych podstawowych zasad, w czym należy doszukiwać się zdrowego rozsądku oraz dobroci.

Jest skory do pomagania innym nawet kosztem swego czasu czy majątku i jeśli ktoś zwróci się do niego z prośbą o wsparcie, na pewno nie będzie potrafił mu odmówić, nawet jeśli przysługa ta będzie się dlań wiązała ze sporymi utrudnieniami. Trzeba jednak przyznać, że mimo iż ma on dla innych wiele życzliwości i jest sympatyczny, to jednak człowiek ten raczej nigdy nie zostanie duszą towarzystwa.

Chętnie przestaje z innymi, ale nie chce, by trwało to zbyt długo, gdyż jest zbyt zajęty innymi sprawami, by moc dużo czasu poświęcać na życie towarzyskie. Stroni od częstych spotkań i imprez, bo woli ten czas spożytkować bardziej konstruktywnie, zwykle rozwijając swoją osobowość.

Trzeba też przyznać, że obawia się, iż przestając z ludźmi innego pokroju niż ten, który on reprezentuje, co zwykle ma miejsce, bo mało jest osób mu podobnych, może zatracić swoje wysokie ideały i stać się materialistą goniącym tylko – na wzór innych – za zaspokojeniem swych najbardziej podstawowych, czyli prymitywnych, potrzeb. Tego za wszelką cenę chce uniknąć, nawet jeśli ceną tą ma być samotność – człowiek ów jest na to gotów i nawet nie jest to z jego strony  bardzo wielkie wyrzeczenie.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 25 września potrafi zrobić jak najlepszy pożytek ze wszystkich swych zdolności i nie marnuje żadnej swej umiejętności ani też okazji, jakie stawia przed nim życie.

Jest zrównoważony, pełen zdrowego rozsądku i we wszystkim potrafi zachować zdrowy umiar. Nie jest odludkiem, ale umie też być asertywny i nie chce całego życia przepędzić na imprezach, mając wyższe cele i ambicje. Nigdy jednak jego aspiracje nie przekraczają jego możliwości, wie on bowiem doskonale, na co go stać.

Jest doskonałym obserwatorem, dlatego zawsze jest doskonale zorientowany w sytuacji swojej i swojego otoczenia. Nie ma najmniejszych problemów z odnajdywaniem się w  nowych okolicznościach, gdyż jest bardzo bystry i spostrzegawczy i szybko przyswaja sobie nowe wzorce, oczywiście tylko te, które uzna za stosowne.

Reprezentuje wysokie wartości i trzyma się ich przez całe swoje życie, bez względu na to, w jakim obraca się środowisku. Nikomu nie pozwala na to wpływać i nawet jeśli osoby, na których zależy mu najbardziej na świecie, będą się starały go od nich odwieść, w sposób dyplomatyczny, ale stanowczy, da im do zrozumienia, że nikomu nie pozwoli naruszać tej sfery swojej osobowości.

 

Wady

Skłonność do izolowania się od innych, jaką przejawia człowiek narodzony 25 września, być może w niektórych kwestiach wychodzi mu na dobre, ale niestety powoduje też, że często miewa on nastroje depresyjne, które podkopują jego samoocenę i odbierają mu chęci do działania.

Wykazuje się wówczas dużą biernością i ulatuje gdzieś cała jego przedsiębiorczość. Tylko w takich przypadkach może marnować swoje życiowe okazje, tym bardziej więc jest to dla niego niebezpieczne.

Ma on także skłonność do przesadnego afirmowania swego życia duchowego i jeśli jest niezadowolony z istniejącej rzeczywistości, skupia się jedynie na swoim wnętrzu, niejednokrotnie uciekając w religię. Nie jest to dobre ani dla niego samego, bo ma w tym skłonność do przesady i łatwo może stać się fanatykiem, ani też dla jego otoczenia, gdyż wówczas stara się wszystkim zaszczepiać swoje wzorce i krytykuje tych, którzy nie chcą ich przyjąć.

Oczywiście nie robi tego w sposób dyplomatyczny, bo wtedy już nie liczy się dla niego metoda, ale cel sam w sobie i by go osiągnąć, gotów jest posunąć się do wielu zachowań, jakich w normalnym stanie nigdy by się nie dopuścił.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 25 września

Człowiek urodzony 25 września wyróżnia się swymi wielkimi zdolnościami obserwacyjnymi, które powodują, że nic nie może umknąć jego uwadze.

Śmiało można mu więc powierzyć jakąś funkcję kierowniczą czy nadzorczą, tym bardziej, że jest ogromnie skrupulatny i poważnie podchodzi do wszystkich swoich obowiązków.

Ma również wielką intuicję, która pomaga mu wszędzie tam, gdzie zawodzą go racjonalne metody działania i trzeba przyznać, że często ratuje mu skórę jeśli chodzi o życie zawodowe. Chętnie i często z niej korzysta, budując sobie za jej pomocą przewagę nad tymi konkurentami, którzy nie posiadają tego daru w tak wysokim stopniu.

Jego niepospolite warunki intelektualne powodują, że może zajmować się najbardziej skomplikowanymi kwestiami i ze wszystkim poradzi sobie tak dobrze, jak tylko można. Dzięki połączeniu wszystkich tych cech może zostać naukowcem w wybranej dziedzinie, ale na największe sukcesy może liczyć, jeśli zdecyduje się odkrywać prawa rządzące przyrodą, co da mu też na pewno niemałą satysfakcję.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 wrzesień

 • zawody żeńskie : kelnerka, modelka, archeolog
 • zwierzę : dzięcioł
 • kamień : hiacynt
 • zawody męskie : cieśla, filolog, piosenkarz
 • roślina : bratek
 • kolory : pomarańczowy, różowy, kość słoniowa; ochra
 • charakter : szlachetny, religijny, skryty, beztroski

Imieniny 25 września

 • Wawrzyniec
 • Władysław
 • Franciszek
 • Aurelia
 • Wincenty
 • Włodzisław
 • Władysława
 • Gaspar

25 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

5/5 - (1)

1 komentarz

 1. Adrian

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W każdym z nas czai się zło. Gwiazdy widzą je również w Tobie. Sprawdź, kim się staniesz, kiedy pozwolisz mu przejąć dowodzenie
Niezależnie od tego, czy wierzysz w astrologię, czy nie, prawdopodobnie wiesz już, co mówi o tobie Twój znak zodiaku.  Od randkowych porad po spersonalizowane propozycje makijażu, gwiazdy mają wiele do powiedzenia na nasz temat. Informacje, które nam przekazują, mogą nas bawić i prowokow


Cecha osobowości, która zawładnęła Twym znakiem zodiaku. Sprawdź, co pcha Cię do przodu i jak to wykorzystać
Każdego z nas co innego motywuje i skłania do podejmowania konkretnych życiowych decyzji.  Jedni kierują się mocjami. Drudzy trzymają je na wodzy, pozwalając działać logice. Część z naszych wyborów leży w naszej naturze i charakterze. Inne pochodzą jednak od gwiazd. Nastawienie do ż

Pośród tych tanecznych duetów ukrywa się para, która się spotyka. Ujawnij ją i dowiedz się czegoś o swoim związku
Taniec to najbardziej uniwersalny język ciała.  Ujawnia najgłębiej skrywane przez ludzi emocje. Na parkiecie nie ma udawania. Nawet najlepiej wyszkoleni tancerze w gorącym tangu nie pokażą pasji i namiętności, którą dzielą pary, partnerujące sobie również poza parkietem. To uczucia