8 września

8-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 8 września

8 września – horoskop ogólny

Tym, co wyróżnia człowieka urodzonego w dniu 8 września od innych osób, jest jego niebywała towarzyskość, która powoduje, że stale ma on wokół siebie wielu życzliwych ludzi.

Co więcej, ma zazwyczaj znacznie więcej przyjaciół niż inni ludzie i związki te mają w jego życiu wielkie znaczenie, nie tylko jeśli chodzi o więź emocjonalną, ale także czysto materialne korzyści. Również on jest pożyteczny dla innych ludzi i we współpracy z nim mogą oni odnieść znaczne sukcesy, nic zatem dziwnego, że nigdy, na żadnym etapie swojego życia, nie może on narzekać na samotność.

Przeciwnie, czasem wręcz nie wystarcza mu czasu na podtrzymywanie kontaktów ze wszystkimi, którzy tego pragną, mimo iż bardzo stara się to robić, bo chce mieć jak najwięcej znajomych i mieć pewność, że zawsze będzie miał się do kogo zwrócić z prośbą o pomoc.

Jest człowiekiem bardzo statecznym jeśli chodzi o trzymanie się swoich zasad i najczęściej zdarza się tak, że nie odstępuje od raz ustalonych poglądów nawet przez całe życie. Za to również otoczenie powszechnie go poważa, ponieważ nawet gdy wszyscy wokół się zmieniają, on pozostaje niezmienny i twardo obstaje przy swoich racjach. Na próżno można go namawiać do zmiany zdania jeśli sam tego nie chce, ponieważ nawet oferowanie mu największych korzyści nie przyniesie w jego przypadku żadnych efektów, a jedynie jego gniew.

Ma wszechstronne zainteresowania, często prospołeczne, gdyż chętnie działa na rzecz innych i nierzadko otwarcie angażuje się w życie publiczne. Co ciekawe, mimo że jest dość sporym materialistą i praktycznie nie wyobraża sobie życia bez pieniędzy, ma też zainteresowania metafizyczne i zależy mu na rozwijaniu się pod względem duchowym. Może to robić równolegle z dążeniem do zdobycia majątku i jedno nie przeszkadza w niczym drugiemu, dlatego często zdarza się tak, że osiąga oba te cele niemal równocześnie, co daje mu pełnię szczęścia i życiowej satysfakcji.

Jest to możliwe jednak tylko w przypadku, gdy człowiek ów już wcześniej osiągnął pewien poziom rozwoju wewnętrznego, głównie moralnego, jeśli bowiem tak nie jest, jest dużo gorszy w obcowaniu i nie cieszy się takim szacunkiem otoczenia, ani też nie przejawia wysokich, duchowych ambicji.

 

pozytywyZalety

Jeżeli człowiekowi urodzonemu 8 września uda się osiągnąć odpowiednio wysoki poziom rozwoju wewnętrznego – moralnego i intelektualnego, staje się człowiekiem bardzo harmonijnym, rozwijającym się równolegle na wszystkich wymaganych poziomach swego życia.

Nie ma problemu z określeniem swoich priorytetów, ponieważ wie, co w życiu jest najważniejsze i co może mu dać największe szczęście. Dąży do osiągnięcia mądrości i potem umie robić z niej jak najlepszy użytek, doradzając innymi i troszcząc się o swych najbliższych.

Potrafi także zdobywać pieniądze, które są dla niego bardzo ważne, ale nie chce ich posiadać tylko po to, by je mieć, ale wie, że jest konieczne do zaspokajania potrzeb jego i jego bliskich. Nie jest skąpy ani nawet nadmiernie oszczędny ale też nie zamierza wydawać lekką ręką tego, co z wysiłkiem zarobił.

We wszystkim umie zachować tak zwany złoty środek, dlatego cieszy się wielkim szacunkiem otoczenia, a także jest szczerze kochany przez swoją rodzinę, tym bardziej, że ogromnie troszczy się o swych bliskich i wiadomo, że chce dla nich tego, co najlepsze.

 

Wady

Gdy człowiek urodzony 8 września znajduje się na niskim poziomie moralnym i intelektualnym, przejawia zdecydowanie więcej wad niż zalet, wobec czego życie z nim nie jest najłatwiejszym zadaniem.

Przede wszystkim przejawia on nadmierne zainteresowanie zewnętrzną stroną życia, zaś uczenie się i rozwijanie jest dla niego kompletną abstrakcją. Nie ma wyższych ambicji, chce tylko pieniędzy, władzy i wpływów. Aby to zdobyć, może posunąć się do wielu kontrowersyjnych zachowań, przy czym nigdy nie widzi w tym niczego złego.

Wobec innych zachowuje się bardzo nieprzyjemnie, ponieważ ma tendencje do krytykowania i wytykania najmniejszych przewinień, zaś sam nie toleruje wobec siebie takiego zachowania.

Powoduje to wiele konfliktów, ale i tak nie zamierza tego zaprzestać i na próżno życzliwi mu ludzie mogą wskazywać mu na błędy, które popełnia, ponieważ w większości przypadków nie przynosi to żadnych rezultatów, a jedynie można sobie z niego zrobić w ten sposób prawdziwego wroga. Wbrew pozorom wcale nie jest to trudne, gdyż człowiek ów jest bardzo drażliwy na swoim punkcie i nikomu nie pozwala na nawet konstruktywną krytykę.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 8 września

Bardzo często człowiekowi urodzonemu w dniu 8 września wydaje się, że ma niezwykłą smykałkę do robienia interesów, zwłaszcza jeśli chodzi o spekulowanie. Niestety częściej jest to błędne przekonanie aniżeli rzeczywistość i powinien bardzo ostrożnie zajmować się takimi czynnościami, ponieważ może na tym wiele stracić.

Najwięcej może zaś zyskać na współpracy z innymi, ponieważ trzeba przyznać, że często brakuje mu inwencji i nie wie, w którym kierunku najlepiej działać. Jeśli zaś ktoś wskaże mu odpowiedni kierunek i podpowie, na czym powinien się skupić, potrafi pracować bardzo wytrwale i może szybko zacząć osiągać sukcesy.

Bardzo chce się rozwijać na jak największej liczbie poziomów i właściwie nigdy nie jest z siebie w pełni zadowolony, dlatego ma wielkie szanse na osiągnięcie naprawdę zadowalających rezultatów w wielu dziedzinach i zdobycie wielkiej przewagi nad swoją konkurencją. Jest inteligentny i pracowity i dzięki temu może poradzić sobie właściwie w każdej dziedzinie, zwłaszcza jeśli będzie miał nad sobą jakiegoś protektora, który będzie na bieżąco monitorował jego działania.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 8 wrzesień

 • kolory : złoty, brązowy, kakaowy; kanarkowy
 • charakter : towarzyski, wszechstronny, praktyczny
 • kamień : beryl
 • roślina : leszczyna
 • zawody męskie : bibliotekarz, agent reklamowy, kontroler
 • zwierzę : antylopa
 • zawody żeńskie : bibliotekarka, opiekunka dziecięca, sekretarka

Imieniny 8 września

 • Wiola
 • Sergiusz
 • Zenon
 • Adrianna
 • Maria
 • Adrian
 • Radosław
 • Adam
 • Nestor
 • Teofil

8 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

5/5 - (1)

1 komentarz

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak pozbyć się stresu w zgodzie ze swoim znakiem zodiaku? Oto co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej
Każdy znak zodiaku jest inny. Co innego denerwuje nas, irytuje i wyprowadza z równowagi. W odmienny sposób wracamy również do siebie. Co innego pozwala nam się zrelaksować i odzyskać spokój. Niektórzy z nas już znaleźli idealną technikę relaksacyjną i metodę pozbycia się negatywnych


Jedna rada na 2018 r., która wpłynie pozytywnie na Twe życie. Odkryj ją, wskazując jedną rzecz na tym obrazku, która przykuła Twą uwagę
Rok 2018 każdemu z nas przyniesie co innego.  Dla jednych będzie on pełen wyzwań, innych czekają wzruszenia, a jeszcze inni powinni przygotować się na zmiany. Te 365 dni w roku, choć bardzo szybko mija, stanowi dość czasu, by odmienić życie i poprawić choćby jedną rzecz, pozbyć się

Wszechświat próbuje się z Tobą skontaktować. Odkryj spontanicznie jedną z kart i dowiedz się, co ma Ci do przekazania
Często w codziennym zgiełku, nie potrafimy usłyszeć cichego głosiku naszej podświadomości.  Nie zważamy na to, co podpowiada nam intuicja, a zbytnio racjonalizując wszystko, co nam się przydarza, pozostajemy ślepi na to, co wszechświat ma nam do przekazania. Niepotrzebnie tak się blok