Horoskop 2019

Panna

Panna – Mocne strony

Panna jest uważana za najbardziej inteligentny znak zodiaku, gdyż wysoko w niej jest Merkury.

Jest w rzeczywistości naprawdę praktyczna i inteligentna, także jeśli chodzi o codzienne kwestie. Analitycznie i głęboko myśli, największą jej siłą jest jej umysł, który powinny być wykorzystywany to rozwiązywania kwestii życiowych, które są dla niej oczywiste. Czysta i dokładna, Panna naprawi wszystko, co zostało złamane, skażone lub zepsute – uczyni to czystym, stałym i znowu działającym.

Dlatego często wśród takich osób znajdują się uzdrowiciele, ponieważ niektóre Panny mają talent do leczenia złamanych serc, dusz, psychik lub ciał.

Inteligentne z silną umiejętnością dogłębnej analizy, Panny odkrywają wszelkiego rodzaju ważne informacji, których nikt inny nawet nie odważa się szukać. Są praktyczne, ale z silnie zaznaczoną cechą naprawiania wszystkiego, co może jednak stać się negatywną cechą jeśli Panna wpadnie w skrajność. Powinna zawsze pamiętać, że niezdrowo jest trzymać się rzeczy, które są nie w porządku przez cały czas.

Ważną cechą Panny jest także czystość, dotycząca jasności umysłu, fizjologii i seksualności. Choć nie przyjmuje to objawów obsesji, jest to cecha, która czyni je dobrymi współlokatorami, partnerami i przyjaciółmi wakacyjnymi.

Panna Słabe strony

Największa słabość każdej Panny kryje się w jej emocjonalnym świecie. Chociaż Panny opierają się na swoim umyśle, by znaleźć wszystkie odpowiedzi, jakich poszukują, brak zrozumienia może doprowadzić je do bolesnych, irracjonalnych doświadczeń, których po prostu nie rozumieją. Muszą zaakceptować swoją delikatność, wrażliwość i podejście do spraw sercowych jako ważne i sensowne.

Drugą ich słabością, z jaką muszą się zmierzyć, jest brak świadomości własnej wartości, wykazywanej przez ich potrzebę, aby zawsze myśleć mniej o sobie, jakby nie mogły doznać więcej satysfakcji. Skromność Panien również jest problemem, gdyż choć często uważa się ją za pozytywną cechę, w przypadku Panny jest ona często negatywne.

Całe jej życie może skupiać się na znalezieniu sposobu na wyrażenie swojej osobowości, uświadomieniu sobie swojej wartości i otrzymaniu szacunku, na jaki zasługuje. Jeśli postawi się w roli ofiary, może to stać się niekończącą się pętlą opartą wyłącznie na jej niezdolności do zobaczenia, na co zasługuje.

Panna ma też skłonność do obsesyjnego trzymania się tego, co jest dla niej ważne. Trzyma się informacji, analiz, problemów czy toksycznych osób. Jest też krytyczna dla swojej własnej pracy i rutyny, a życie miłosne nie zabiera wiele miejsca w jej umyśle.

Brak emocjonalnej satysfakcji zwiększa jej zdolność do wyszukiwania wad, a wydaje się skoncentrowana, by znaleźć je w okolicznościach i w innych ludziach.

Panna w relacjach

Jako zmienny znak, Panna jest najmniej spójna i wiarygodna ze wszystkich znaków. Z całą uwagą skupiona na szczegóły w życiu zawodowym lub osobistym, nadal często nie spogląda na zegarek i spóźnia się, zapomina zadzwonić lub zmienia plany w ostatniej chwili. W większości przypadków jej poczucie odpowiedzialności i silny nacisk, by stać się własną doskonałą wersją, popycha ją do przodu, ale poza takimi sytuacjami nadal trudno jej ufać, gdyż może to zaufanie naruszyć bez powodu.

Panna będzie szukała podobnych do siebie ludzi i wśród nich wybierze dla siebie partnera, który jest otwarty i emocjonalny, a jest zbyt surowa i ocenia tych, którzy wykazują uchybienia, jakich nie chce widzieć w sobie. Dbając i pielęgnując, kiedy kogoś kocha, będzie obsesyjnie robić wszystko, co w jej mocy, by jej ukochana osoba czuła się dobrze i była usatysfakcjonowana. Może to być nieco skomplikowane i być tego za dużo, ale jeśli zdoła zrozumieć rzeczywiste potrzeby i granice ukochanej osoby, powinno być w porządku.

Panna jako partner

Panny stają się niezwykle troskliwe, gdy tylko budzi się intymność. W pewnym sensie sprawiają wrażenie, że są zbyt przywiązane, a niektóre, bardziej liberalne znaki mogą mieć kłopot z tym, że Panny muszą je kontrolować.

Ważne jest, aby zrozumieć, że kontrola wynika z obawy utraty tego, kogo kochają, a jasno określonego granice i miłość podkreślają codziennie, nie powinno to być więc problemem w dłuższej perspektywie.

Ogólnie Panna będzie uważna i pielęgnująca, ale jednocześnie rozsądna i wybierająca swojego partnera na podstawie różnego rodzaju kryteriów – wiele z nich w ogóle nie jest związanych z emocjami.

Panna jako rodzic

Panna działa w taki sposób, jaki dyktuje jej inteligencja. Chociaż może to wydawać się, jakby brakowało jej emocji, tylko jej dzieci wiedzą, ile miłości kryje się za każdym aktem. Prawda jest taka, że Panny dbają o dzieci głęboko, ale zawsze chcą pozostać rozsądne, więc nie tracą temperamentu i nie robią tego, z powodu czego czułyby się winne.

Zbyt duża ostrożność może sprawić, że będą oddalone i muszą zrozumieć, że emocje często powinny być dzielone z rodziną bardziej niż z kimkolwiek innym, niezależnie od tego, czy są to emocje dobre, czy złe. Panna miłuje dyscyplinę i porządek, ale jeśli odejdzie od współczucia, może to stać się problemem.

Ogólnie jednak jest to dobra rzecz i Panny mają naturalną zdolność do ustalania porządku i sprawiania, że ich rodzina dobrze funkcjonuje i wspiera się wzajemnie.

Panna jako dziecko

Panny są bardziej wrażliwe niż wydają się na pierwszy rzut oka. Jej ciekawość może być opisana jako mało emocjonalna i potrzebują rodziców, którzy potrafią rozpoznać ich najlepsze uczucia i uczyć, jak nazywać je i wyrażać w sposób społecznie akceptowalny.

Posłuszne i skromne z natury, Panny można z łatwością zranić, a ich poczucie własnej wartości trzeba budować od pierwszego dnia. Zazwyczaj mają dobre nawyki pracy i są odpowiedzialne, ale muszą wiedzieć, co należy do ich obowiązków w czynnościach domowych.

Mają jednak kłopoty z uświadomieniem sobie, jaka dobra jest praca, jaką wykonały i trzeba je doceniać, gdy tracą z oczu to, co zrobiły dobrze.

Na następnej stronie przeczytasz horoskop miłosny : miłość i relacje intymne. Jak uwieźć mężczyznę i kobietę z pod znaku Panny
Każdy ze znaków zodiaku ma wspaniałą zdolność, której pozbawione są inne. Poznaj swoją ukrytą supermoc
Rak – wyczuwasz intencje otoczenia Raki podobnie jak Byki, czy Bliźnięta obdarzone zostały niezwykłą wrażliwością. Ich siła objawia się jednak w nieco inny sposób niż u wymienionych znaków. Mają w sobie wiele empatii, potrafią wczuć się w sytuację ludzi wokół, wyczuć intenOpiekuńcza niania, a może wymagająca nauczycielka? Gwiazdy podpowiadają, jaką będziesz matką
Byki Mamy Byki są zrównoważone, rozsądne i stanowcze. Cenią sobie porządek i zasady, dlatego ich dzieci wiedzą dokładnie, czego mogą się po nich spodziewać i oczekiwać. Matki spod tego znaku są przy swoich dzieciach i zawsze je wspierają w ważnych życiowych momentach. Dzieci mog

4 typy „przyjaciół”, z którymi relacje musisz natychmiast zerwać. Związki z nimi są toksyczne i wyniszczające
Egoizm Prawdziwi przyjaciele są bezinteresowni. Zawsze martwią się o siebie nawzajem, biorą pod uwagę przede wszystkim dobro drugiej osoby. Nie są zapatrzeni w siebie i swoją wspaniałość. Egoistów jesteśmy w stanie wyczuć na kilometr. Takie osoby myślą i mówią tylko o sobie. Nawet

4 komentarze

  1. Jacek 30 kwietnia 2018
  2. Klaudia 22 czerwca 2018
  3. Smutna 8 października 2018
  4. Zbigniew 2 listopada 2018

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.