Baran – znaki przyjazne, sprzyjające

Baran + Bliźnięta

Zmienne oraz impulsywne Bliźnięta nienawidzą nudy w równym stopniu co Barany. Cechuje je duża ciekawość świata, mają jednak słomiany zapał, szybko się więc nudzą, tracą zainteresowanie oraz cierpliwość. W tym temacie Baran ma nad nimi przewagę. Jest wytrwalszy, czego z pewnością może nauczyć Bliźnięta.

Nietuzinkowe, energiczne Bliźnięta o dwoistej naturze z pewnością będą go fascynować i ciekawić. Ta dwójka ma ze sobą wiele wspólnego. Łączy ich błyskotliwy charakter, bystry umysł. Są dociekliwe oraz pewne siebie. Problem może pojawić się w razie kłótni, żadne z nich nie będzie bowiem chciało oddać temu drugiemu pola bez walki. Potrzeba będzie kompromisu i chęci dogadania się z obu stron, by partnerzy mogli się pojednać. Tylko od nich zależy, czy zdecydują się pójść na ustępstwa względem siebie. By tak było, związek musi być dla nich ważniejszy niż egoizm i miłość własna. 

Baran + Waga

Z Wagą Baran może stworzyć związek oparty na sprzecznościach oraz różnicach. Ta dwójka cudownie się uzupełnia. Waga zadba o duchową, uczuciową stronę życia. Będzie pilnować, by Baranowi nie puszczały nerwy, hamować jego destrukcyjne impulsy. Baran przejmie rolę przywódcy, co z pewnością spodoba się niezdecydowanej Wadze. Zadba o dostarczenie Wadze rozrywek, jej komfort materialny, nie pozwoli by ta się przy nim nudziła. Waga będzie dla niego wspaniałym partnerem do dyskusji. Jej romantyczność i sensualność w połączeniu z namiętnością Barana sprawi, że ta dwójka stworzy wyjątkowo gorący związek. Silny i wspaniale się ze sobą dogadujący w sypialni i poza nią. 

Baran + Skorpion

Skorpion może pociągać Barana, fascynować go aurą tajemniczości, która go otacza. Skorpiony są uwodzicielskie i bardzo namiętne. Wiedzą, jak wykorzystać swe największe atuty i oczarować nimi otoczenie. Barany są podatne na ich urok. Mogą się w nich zakochać bez reszty. Skorpiony są bardzo cierpliwe i opanowane. Jeśli więc Barany się czymś zirytują i wywołają burzę, Skorpiony spokojnie ją przeczekają.

Problem może pojawić się w momencie, w którym do głosu dojdzie apodyktyczna, zaborcza natura któregoś ze znaków. By ten układ się sprawdził potrzeba cierpliwości i ustępstw ze strony obojgu partnerów. 

Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com


5/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Udekoruj dom zgodnie z wolą gwiazd. Sprawdź jakie dodatki i bibeloty pasują do Twojego znaku zodiaku
Bliźnięta  Bliźnięta (zdjęcie po lewej) to wolne duchy, związane z żywiołem powietrza. Są bardzo ciekawe świata i łatwo się nudzą, wnętrza ich domów i mieszkań powinny być jasne i kolorowe (jasnozielone, błękitne żółte), by Bliźnięta mogły znaleźć w nich odzwierciedlenie


4 typy „przyjaciół”, z którymi relacje musisz natychmiast zerwać. Związki z nimi są toksyczne i wyniszczające
Egoizm Prawdziwi przyjaciele są bezinteresowni. Zawsze martwią się o siebie nawzajem, biorą pod uwagę przede wszystkim dobro drugiej osoby. Nie są zapatrzeni w siebie i swoją wspaniałość. Egoistów jesteśmy w stanie wyczuć na kilometr. Takie osoby myślą i mówią tylko o sobie. Nawet

Wybierz mandalę i odkryj, co mówi o Tobie wskazany wzór. Co zdradzą Twoje upodobania?
1. Ambicja i sprawiedliwość  Te dwie cechy kierują Twoim postępowaniem. Masz silny kręgosłup moralny i zawsze starasz się postępować zgodnie z własnym sumieniem i zasadami. Jednocześnie masz tę chwalebną umiejętność znajdowania we wszystkim plusów i wyciągania życiowej nauki z po