Baran – znaki przyjazne, sprzyjające

Baran + Bliźnięta

Zmienne oraz impulsywne Bliźnięta nienawidzą nudy w równym stopniu co Barany. Cechuje je duża ciekawość świata, mają jednak słomiany zapał, szybko się więc nudzą, tracą zainteresowanie oraz cierpliwość. W tym temacie Baran ma nad nimi przewagę. Jest wytrwalszy, czego z pewnością może nauczyć Bliźnięta.

Nietuzinkowe, energiczne Bliźnięta o dwoistej naturze z pewnością będą go fascynować i ciekawić. Ta dwójka ma ze sobą wiele wspólnego. Łączy ich błyskotliwy charakter, bystry umysł. Są dociekliwe oraz pewne siebie. Problem może pojawić się w razie kłótni, żadne z nich nie będzie bowiem chciało oddać temu drugiemu pola bez walki. Potrzeba będzie kompromisu i chęci dogadania się z obu stron, by partnerzy mogli się pojednać. Tylko od nich zależy, czy zdecydują się pójść na ustępstwa względem siebie. By tak było, związek musi być dla nich ważniejszy niż egoizm i miłość własna. 

Baran + Waga

Z Wagą Baran może stworzyć związek oparty na sprzecznościach oraz różnicach. Ta dwójka cudownie się uzupełnia. Waga zadba o duchową, uczuciową stronę życia. Będzie pilnować, by Baranowi nie puszczały nerwy, hamować jego destrukcyjne impulsy. Baran przejmie rolę przywódcy, co z pewnością spodoba się niezdecydowanej Wadze. Zadba o dostarczenie Wadze rozrywek, jej komfort materialny, nie pozwoli by ta się przy nim nudziła. Waga będzie dla niego wspaniałym partnerem do dyskusji. Jej romantyczność i sensualność w połączeniu z namiętnością Barana sprawi, że ta dwójka stworzy wyjątkowo gorący związek. Silny i wspaniale się ze sobą dogadujący w sypialni i poza nią. 

Baran + Skorpion

Skorpion może pociągać Barana, fascynować go aurą tajemniczości, która go otacza. Skorpiony są uwodzicielskie i bardzo namiętne. Wiedzą, jak wykorzystać swe największe atuty i oczarować nimi otoczenie. Barany są podatne na ich urok. Mogą się w nich zakochać bez reszty. Skorpiony są bardzo cierpliwe i opanowane. Jeśli więc Barany się czymś zirytują i wywołają burzę, Skorpiony spokojnie ją przeczekają.

Problem może pojawić się w momencie, w którym do głosu dojdzie apodyktyczna, zaborcza natura któregoś ze znaków. By ten układ się sprawdził potrzeba cierpliwości i ustępstw ze strony obojgu partnerów. 

Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com


5/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeśli jesteś przedstawicielem jednego z tych 3 znaków, długotrwałe związki zdecydowanie nie są dla Ciebie
Baran jest pierwszym ze znaków i może dlatego często stawia siebie na pierwszym miejscu. Bywa skoncentrowany na sobie. Często nie dostrzega potrzeb partnera, a próby zwrócenia mu na nie uwagi kończą się tarciami i kłótniami. – Barany mają problemy z dostrzeżeniem perspektywy inne


Znaki zodiaku od najbardziej do najmniej pewnego siebie. Zobacz, gdzie znajdujesz się w rankingu
4. Strzelec Osoby spod znaku Strzelca są bardzo pewne siebie. Mają przy tym niewyparzony język i tym, którzy je krytykują, potrafią odciąć się celną ripostą. Robią przy tym użytek ze swoich przymiotów i starają się rozwijać. Nie są aż tak narcystyczne, jak wcześniej wymienione zn

10 subtelnych sygnałów, świadczących, o tym, że partner nie jest naszą bratnią duszą. Mogłeś to przegapić
3. Odnosisz wrażenie, że mu się spieszy Zdrowe, trwałe związki buduje się powoli. Pary, które chcą być ze sobą przez całe życie, nie muszą nigdzie się spieszyć, bo na pewno nie braknie im czasu. Nie muszą z dnia na dzień rzucać się w wir namiętności, nadmiernie zwierzać, w bły