Horoskop na dziś

19 unikatowych cech zodiakalnych Bliźniąt

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dokładnie sprawia, że ​​Bliźnięta są takie wyjątkowe?

Ci z nas, którzy urodzili się pod tym znakiem, mogą mieć reputację nieco chaotycznych ludzi. Ale w rzeczywistości ich osobowość jest dużo bardziej złożona, niż się wydaje. Mają dużo istotnych, unikatowych cech, które wyróżniają je na tle innych znaków zodiaku. Często trudno dopatrzyć się tych walorów na pierwszy rzut oka. Chcesz wiedzieć, co to znaczy być zodiakalnym Bliźniakiem? Przyjrzyj się z nami tym 19 punktom, które je wyróżniają. 

1. Bliźnięta unikają konfliktów

Bliźnięta starają się unikać niepotrzebnych dramatów i konfliktów, a kiedy to możliwe, po prostu unikają napiętych sytuacji, wycofują się jeszcze zanim zacznie się robić gorąco. Mają ważniejsze rzeczy, na których wolą się koncentrować. Starają się nie zaogniać konfliktów, wolą żyć własnym życiem. 

2. Jeśli jednak wyprowadzisz Bliźnięta z równowagi, bądź pewny, że się zemszczą

Bliźnięta próbują być pacyfistami, ale jeśli przyprze się je do muru i zmusi do konfrontacji, nie wykonają kroku w tył, będą walczyć, nie zawahają się zemścić i dadzą Ci odczuć, że tak łatwo z nimi nie będzie. Nie boją się stanąć we własnej obronie i robią to całkiem nieźle, gdy są do tego zmuszone. 

3. Bliźnięta to niezwykle lojalny przyjaciel, sojusznik i kochanek

Bez względu na to, czy chodzi o przyjaciół, rodzinę czy kochanka, Bliźnięta stają się wyjątkowo lojalne, kiedy już zaangażują się w jakiś związek. Mogą być wybredne w kwestii tego, komu ufają, ale Ci, którzy już na to zaufanie zasłużyli, będą mieć w nich dożywotniego sojusznika. 

4. Umysł Bliźniąt jest nieustannie zajęty, pełen pomysłów i idei

Umysł Bliźniąt nieustannie ściga się i kontempluje wszelkiego rodzaju myśli, pomysły i pytania. Osoby spod tego znaku są naturalnie ciekawe praktycznie wszystkiego i mogą mieć problemy z utrzymaniem zainteresowania jedną rzeczą, pomysłem, hobby, czy pracą, ponieważ ich pasje i zainteresowania są bardzo różnorodne.

5. Bliźnięta są wyjątkowo niezależne i nie można ich kontrolować

Bliźnięta wydają się wyjątkowo niezależne i samowystarczalne, lubią raczej tworzyć własną ścieżkę życia niż żyć w cieniu innych osób.  Potrzebują wolności, aby móc działać na własnych warunkach, a jeśli próbujesz je kontrolować lub zmienić, szybko nabiorą do Ciebie dystansu i w końcu się od Ciebie odetną. 

6. Bliźnięta są niezwykle spostrzegawcze i nieustannie chłoną wiedzę 

Bliźnięta to ciekawe istoty, które nieustannie obserwują swoje otoczenie i chłoną wiedzę właściwie zewsząd, dokąd się udają. Są naturalnymi badaczami, którzy potrafią odkryć prawdę… nigdy ich nie lekceważ, ponieważ bardzo łatwo jest im rozgryźć daną osobę, jej motywacje i działania. 

7. Bliźnięta mają naturalny dar do flirtowania

Bliźnięta to urodzeni flirciarze, mają do tego naturalny dar. Nie mogą jednak nic na to poradzić i przez połowę czasu nawet nie zdają sobie sprawy, że to robią. Są po prostu przyjaznymi, otwartymi  ludźmi i potrafią rozmawiać z innymi, nie mają z tym żadnego problemu. 

8. Bliźnięta nie mają cierpliwości dla zbyt krytycznych ludzi, którzy tylko narzekają

Bliźnięta nie lubią i nie chcą poświęcać czasu osobom marudnym i narzekającym, którzy wiercą im dziurę w brzuchu pod byle pretekstem. Jeśli zaczniesz im brzmieć jak zepsuta płyta, ciągle narzekając na te same kwestie, zaczną się nudzić i znajdą kogoś innego, kto będzie dla nich ciekawszy. 

9. Bliźnięta ciągną do ludzi, którzy je inspirują

Bliźniętom nigdy dość ludzi, którzy je inspirują, motywują do działania, pobudzają ich umysł. Chcą otaczać się osobami ciekawymi świata, który mają interesujące pasje, podrzucają ciekawe pomysły, opowiadają angażujące historie i zarażają optymizmem. 

10. Bliźnięta nie boją się mówić tego, co myślą

Bliźnięta mają wiele do powiedzenia, a tym, co myślą, śmiało dzielą się ze światem. U nich co w sercu, to na języku. Wiedz więc, że możesz liczyć na ich szczerość i prawdomówność. Powiedzą Ci, co myślą, nawet jeśli nie będzie to dla Ciebie przyjemne.

11. Bliźnięta wspierają i chętnie pomagają swym przyjaciołom

Kiedy jeden z ich przyjaciół lub bliskich ma problemy, Bliźnięta często wyczuwają to instynktownie, jeszcze zanim znajomy poruszy ten temat. Robią wszystko, by pomóc swym bliskim i sprawić, by poczuli się lepiej. Są świetne w udzielaniu rad i naprawdę pomocne.

12. Bliźnięta bywają dziwne

Bliźnięta mogą by nieprzewidywalne i wręcz dziwaczne, co czasem powoduje, że inni są zakłopotani i zastanawiają się, jak powinni zareagować na ich zachowanie. Nie są wielkimi fanami czegokolwiek, co jest zbyt nudne i zwyczajne. Wysoce cenią sobie nietuzinkowość i często idą pod prąd. Jedno jest pewne: z nimi nigdy nie będziesz się nudzić.

13. Bliźnięta są wygadane i nie mają problemów interpersonalnych

Bliźnięta są niezwykle elokwentne i zaskakująco przekonujące. Kiedy czegoś chcą, są w stanie to zdobyć. Mają niesamowitą umiejętność, niezwykły dar przekonywania innych do własnych pomysłów i zdania. Ba, potrafią nawet wmówić drugiej osobie, że sama wpadła na jakiś pomysł. 

14. Bliźnięta są niespokojne i nie potrafią usiedzieć w miejscu

Bliźnięta nie lubią zbyt długo przebywać w jednym miejscu. Zwykle są w ciągłym ruchu i mają jakąś misję, plan, coś na głowie. To niespokojne dusze, które pragną nowych doświadczeń i mogą czuć się zmęczone rutyną i powtarzaniem tych samych czynności.

15. Bliźnięta są napędzane ciekawością i chłoną wiedzę, jak gąbki

Osoba spod tego znaku to niezwykle ciekawa istota, , która nie może powstrzymać się od dociekania w sprawie praktycznie wszystkiego. Bliźnięta chłoną wiedzę, jak gąbki i zawsze szukają nowych rzeczy, hobby, zajawek, dziedzin wiedzy, które mogłyby zgłębić.

16. Bliźnięta mogą doświadczać wyjątkowych emocji

Temperament Bliźniąt sprawia, że te doświadczają intensywnych emocji, zarówno dobrych, jak i złych. Ich emocjonalność sprawia, że zarówno ich wzloty, jak i upadki mogą być naprawdę niesamowite, a wręcz ekstremalne. To dla nich spora huśtawka nastrojów.

17. Bliźnięta są ostrożne i niechętnie się otwierają

Bliźnięta uwielbiają rozmawiać, ale jeśli zaczniesz poruszać zbyt osobiste tematy, mogą postawić mur i całkowicie odciąć się od danego tematu. Czasami przechodzą do naprawdę silnej defensywy, szczególnie gdy nie są pewne, czy mogą Ci jeszcze zaufać.

18. Bliźnięta powoli angażują się w związki, ale jeśli już to robią, są całkowicie oddane drugiej osobie

Bliźnięta mogą niechętnie otwierać się na partnera i się mu oddawać, ale kiedy w końcu się na to zdecydują, poświęcają cały swój czas związkowi. Zwykle są partnerami typu „wszystko albo nic”, a kiedy są w związku, są niesamowicie lojalnymi partnerami.

19. Bliźnięta mają dzikiego i pełnego przygód ducha

Niezależnie od tego, czy chodzi o ich karierę, hobby, życie miłosne czy cokolwiek innego… Bliźnięta lubią przygodę i mają dzikiego ducha. Lubią podążać własnymi ścieżkami i prawie zawsze są gotowe zrobić coś szalonego.


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

W jaki sposób “usuwasz” ludzi ze swego życia? Zobacz, jakie tricki stosuje do tego każdy ze znaków zodiaku
Zerwanie więzi z kimś bliskim jest trudne nie tylko dla kochanków.  W razie potrzeby ludzie muszą zrywać kontakty z przyjaciółmi, znajomymi, a nawet członkami rodziny. W niektórych przypadkach przestaje nam być z daną osobą “po drodze”. W innych jakaś zażyłość lub niezgNowa fryzura = nowa Ty. Ustal termin wizyty u fryzjera, kierując się tym, co chcesz zmienić w swym życiu. Pomoże Ci w tym księżycowy kalendarz
Zdrowe i piękne włosy sprawiają, że czujemy się silne i piękne.  Mocne, zadbane włosy to nasz największy atut. Jak nic innego zwracają uwagę. Przyciągają wzrok, odwracając go np. od mankamentów sylwetki. Od zarania dziejów kobiety robią wszystko, by ich włosy wyglądały zjawisko

Czy jest jedna wada, do której za nic w świecie się nie przyznasz? Sprawdź, co na to gwiazdy
Wszyscy mamy zalety i wady.  O ile te pierwsze pielęgnujemy, o tyle drugie staramy się wyplenić. Niekiedy się to udaje, częściej jednak pozostają one z nami na życie, kształtując obraz tego, jacy jesteśmy naprawdę. Niektóre z naszych nawyków są naprawdę irytujące, często to rzeczy