19 unikatowych cech zodiakalnych Bliźniąt

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dokładnie sprawia, że ​​Bliźnięta są takie wyjątkowe?

Ci z nas, którzy urodzili się pod tym znakiem, mogą mieć reputację nieco chaotycznych ludzi. Ale w rzeczywistości ich osobowość jest dużo bardziej złożona, niż się wydaje. Mają dużo istotnych, unikatowych cech, które wyróżniają je na tle innych znaków zodiaku. Często trudno dopatrzyć się tych walorów na pierwszy rzut oka. Chcesz wiedzieć, co to znaczy być zodiakalnym Bliźniakiem? Przyjrzyj się z nami tym 19 punktom, które je wyróżniają. 

1. Bliźnięta unikają konfliktów

Bliźnięta starają się unikać niepotrzebnych dramatów i konfliktów, a kiedy to możliwe, po prostu unikają napiętych sytuacji, wycofują się jeszcze zanim zacznie się robić gorąco. Mają ważniejsze rzeczy, na których wolą się koncentrować. Starają się nie zaogniać konfliktów, wolą żyć własnym życiem. 

2. Jeśli jednak wyprowadzisz Bliźnięta z równowagi, bądź pewny, że się zemszczą

Bliźnięta próbują być pacyfistami, ale jeśli przyprze się je do muru i zmusi do konfrontacji, nie wykonają kroku w tył, będą walczyć, nie zawahają się zemścić i dadzą Ci odczuć, że tak łatwo z nimi nie będzie. Nie boją się stanąć we własnej obronie i robią to całkiem nieźle, gdy są do tego zmuszone. 

3. Bliźnięta to niezwykle lojalny przyjaciel, sojusznik i kochanek

Bez względu na to, czy chodzi o przyjaciół, rodzinę czy kochanka, Bliźnięta stają się wyjątkowo lojalne, kiedy już zaangażują się w jakiś związek. Mogą być wybredne w kwestii tego, komu ufają, ale Ci, którzy już na to zaufanie zasłużyli, będą mieć w nich dożywotniego sojusznika. 

4. Umysł Bliźniąt jest nieustannie zajęty, pełen pomysłów i idei

Umysł Bliźniąt nieustannie ściga się i kontempluje wszelkiego rodzaju myśli, pomysły i pytania. Osoby spod tego znaku są naturalnie ciekawe praktycznie wszystkiego i mogą mieć problemy z utrzymaniem zainteresowania jedną rzeczą, pomysłem, hobby, czy pracą, ponieważ ich pasje i zainteresowania są bardzo różnorodne.

5. Bliźnięta są wyjątkowo niezależne i nie można ich kontrolować

Bliźnięta wydają się wyjątkowo niezależne i samowystarczalne, lubią raczej tworzyć własną ścieżkę życia niż żyć w cieniu innych osób.  Potrzebują wolności, aby móc działać na własnych warunkach, a jeśli próbujesz je kontrolować lub zmienić, szybko nabiorą do Ciebie dystansu i w końcu się od Ciebie odetną. 

6. Bliźnięta są niezwykle spostrzegawcze i nieustannie chłoną wiedzę 

Bliźnięta to ciekawe istoty, które nieustannie obserwują swoje otoczenie i chłoną wiedzę właściwie zewsząd, dokąd się udają. Są naturalnymi badaczami, którzy potrafią odkryć prawdę… nigdy ich nie lekceważ, ponieważ bardzo łatwo jest im rozgryźć daną osobę, jej motywacje i działania. 

7. Bliźnięta mają naturalny dar do flirtowania

Bliźnięta to urodzeni flirciarze, mają do tego naturalny dar. Nie mogą jednak nic na to poradzić i przez połowę czasu nawet nie zdają sobie sprawy, że to robią. Są po prostu przyjaznymi, otwartymi  ludźmi i potrafią rozmawiać z innymi, nie mają z tym żadnego problemu. 

8. Bliźnięta nie mają cierpliwości dla zbyt krytycznych ludzi, którzy tylko narzekają

Bliźnięta nie lubią i nie chcą poświęcać czasu osobom marudnym i narzekającym, którzy wiercą im dziurę w brzuchu pod byle pretekstem. Jeśli zaczniesz im brzmieć jak zepsuta płyta, ciągle narzekając na te same kwestie, zaczną się nudzić i znajdą kogoś innego, kto będzie dla nich ciekawszy. 

9. Bliźnięta ciągną do ludzi, którzy je inspirują

Bliźniętom nigdy dość ludzi, którzy je inspirują, motywują do działania, pobudzają ich umysł. Chcą otaczać się osobami ciekawymi świata, który mają interesujące pasje, podrzucają ciekawe pomysły, opowiadają angażujące historie i zarażają optymizmem. 

10. Bliźnięta nie boją się mówić tego, co myślą

Bliźnięta mają wiele do powiedzenia, a tym, co myślą, śmiało dzielą się ze światem. U nich co w sercu, to na języku. Wiedz więc, że możesz liczyć na ich szczerość i prawdomówność. Powiedzą Ci, co myślą, nawet jeśli nie będzie to dla Ciebie przyjemne.

11. Bliźnięta wspierają i chętnie pomagają swym przyjaciołom

Kiedy jeden z ich przyjaciół lub bliskich ma problemy, Bliźnięta często wyczuwają to instynktownie, jeszcze zanim znajomy poruszy ten temat. Robią wszystko, by pomóc swym bliskim i sprawić, by poczuli się lepiej. Są świetne w udzielaniu rad i naprawdę pomocne.

12. Bliźnięta bywają dziwne

Bliźnięta mogą by nieprzewidywalne i wręcz dziwaczne, co czasem powoduje, że inni są zakłopotani i zastanawiają się, jak powinni zareagować na ich zachowanie. Nie są wielkimi fanami czegokolwiek, co jest zbyt nudne i zwyczajne. Wysoce cenią sobie nietuzinkowość i często idą pod prąd. Jedno jest pewne: z nimi nigdy nie będziesz się nudzić.

13. Bliźnięta są wygadane i nie mają problemów interpersonalnych

Bliźnięta są niezwykle elokwentne i zaskakująco przekonujące. Kiedy czegoś chcą, są w stanie to zdobyć. Mają niesamowitą umiejętność, niezwykły dar przekonywania innych do własnych pomysłów i zdania. Ba, potrafią nawet wmówić drugiej osobie, że sama wpadła na jakiś pomysł. 

14. Bliźnięta są niespokojne i nie potrafią usiedzieć w miejscu

Bliźnięta nie lubią zbyt długo przebywać w jednym miejscu. Zwykle są w ciągłym ruchu i mają jakąś misję, plan, coś na głowie. To niespokojne dusze, które pragną nowych doświadczeń i mogą czuć się zmęczone rutyną i powtarzaniem tych samych czynności.

15. Bliźnięta są napędzane ciekawością i chłoną wiedzę, jak gąbki

Osoba spod tego znaku to niezwykle ciekawa istota, , która nie może powstrzymać się od dociekania w sprawie praktycznie wszystkiego. Bliźnięta chłoną wiedzę, jak gąbki i zawsze szukają nowych rzeczy, hobby, zajawek, dziedzin wiedzy, które mogłyby zgłębić.

16. Bliźnięta mogą doświadczać wyjątkowych emocji

Temperament Bliźniąt sprawia, że te doświadczają intensywnych emocji, zarówno dobrych, jak i złych. Ich emocjonalność sprawia, że zarówno ich wzloty, jak i upadki mogą być naprawdę niesamowite, a wręcz ekstremalne. To dla nich spora huśtawka nastrojów.

17. Bliźnięta są ostrożne i niechętnie się otwierają

Bliźnięta uwielbiają rozmawiać, ale jeśli zaczniesz poruszać zbyt osobiste tematy, mogą postawić mur i całkowicie odciąć się od danego tematu. Czasami przechodzą do naprawdę silnej defensywy, szczególnie gdy nie są pewne, czy mogą Ci jeszcze zaufać.

18. Bliźnięta powoli angażują się w związki, ale jeśli już to robią, są całkowicie oddane drugiej osobie

Bliźnięta mogą niechętnie otwierać się na partnera i się mu oddawać, ale kiedy w końcu się na to zdecydują, poświęcają cały swój czas związkowi. Zwykle są partnerami typu „wszystko albo nic”, a kiedy są w związku, są niesamowicie lojalnymi partnerami.

19. Bliźnięta mają dzikiego i pełnego przygód ducha

Niezależnie od tego, czy chodzi o ich karierę, hobby, życie miłosne czy cokolwiek innego… Bliźnięta lubią przygodę i mają dzikiego ducha. Lubią podążać własnymi ścieżkami i prawie zawsze są gotowe zrobić coś szalonego.

5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Który z kształtów szczególnie wpadł Ci w oko. Wybierz i podejrzyj, co Cię czeka w przyszłości
Przyszłość jest bardzo zagadkowa, dlatego tak bardzo nas ciekawi.  Nawet ludzie, którzy mają dokładnie sprecyzowane cele zarówno te prywatne, jak i zawodowe, nie do końca wiedzą, gdzie rzuci ich los i co przyniesie życie. Jesteśmy zdani trochę na własne ambicje oraz umiejętności i tr


Każdy miesiąc roku „ma inne skrzydła”. Zobacz, który z ptaków reprezentuje Twój i poznaj wróżbę, która się za tym kryje
Nasz osobowość w dużej mierze zależy od tego, kiedy przyszliśmy na świat.  Nawet lekarze dawno doszli do wniosku, że matki, które zaszły w ciążę w zimie, a dziecko nosiły w brzuchu latem, rodzą szczęśliwsze dzieci. Jest to związane z witaminą D, której dawki przyjmujemy wraz z pr

3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i „zakręconej” naturze