Byk – znaki przyjazne, sprzyjające

Byk + Rak

Priorytetem Byka i Raka jest znalezienie oddanego, czułego partnera, który nie tylko będzie spełniał ich oczekiwania, ale wejdzie w rolę powiernika najskrytszych sekretów, przyjaciela, doradcy, słowem prawdziwej bratniej duszy. Raki są cierpliwe, sympatyczne, spokojne. Bywają kapryśne i nadwrażliwe, jednak dostajemy to niejako „w pakiecie” z całą gamą dobrych, pozytywnych cech.

Byki są szczere, uczciwe, kochające. Dbają o rodzinę, poświęcają się jej, a dobro bliskich jest dla nich świętością. Można im wybaczyć ich impulsywność i kłótliwość. Każdy z tych znaków ma po jednej sporej wadzie, którą trzeba zaakceptować i się z nią pogodzić. O ile dwójka partnerów zdoła się je zaakceptować, są w stanie dobrze się ze sobą dogadać i stworzyć naprawdę piękną, wzorcową relację. 

Byk + Ryby

Jest coś niezwykłego i magicznego w związku Byka i Ryb. Przy uduchowionych Rybach nawet twardo stąpający po ziemi Byk daje się ponieść emocjom. Przy ich boku jego wyobraźnia działa na „wyższych obrotach”. Nie racjonalizuje, chętniej rzuca się z motyką na księżyc, odkrywa nowe talenty i uczucia, o których nawet nie miał pojęcia, że je ma. Ryba jest bardzo inspirującym partnerem. Byk łatwo się przy niej otwiera.

Zarówno Ryby, jak i Byk szukają kogoś, kto je zrozumie, obdarzy ciepłem, uczuciem, da komfort i stabilizację. Związek idealny to dla nich bezpieczna przystań, gdzie można wracać bez obaw, że zostanie się odrzuconym, czy sprowadzonym do parteru.

Przy odrobinie chęci i wysiłku z obu stron ta relacja może być właśnie czymś takim. Byk zadba o sferę materialną, zapewni stabilizację finansową, zaopiekuje się wrażliwą Rybą. Ryba da mu swoją uwagę i wsparcie, będzie służyła radą, pocieszeniem, będzie się mógł do niej zwrócić z każdą ciążącą mu sprawą. Wspólnie mają szansę zbudować relację, która trwać będzie do późnej starości.

Swoje szczęście przy odrobinie farta, prawdziwym uczuciu i ustępstwach z obu stron Byk może również odnaleźć szczęście z Bliźniętami, Lwem, Strzelcem, czy Wagą. W przypadku tych połączeń gwiazdy są jednak dużo ostrożniejsze i nie dają Bykom 100-procentowej gwarancji, że w takim związku spełnią się, czy poczują naprawdę dobrze, a co najważniejsze, że te związki przetrwają próbę czasu. 

Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com


2/5 - (1)

1 komentarz

  1. Franek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy
Wodnik Ocalejesz, ale niemałym kosztem. W grupie ludzi walczących o życie, to Ty będziesz tym od najtrudniejszych decyzji. Niestety będziesz musiał poświęcić osobę, która spowalniała Waszą ucieczkę, tzw. najsłabsze ogniwo. Nie będzie to łatwe, ale taka jest cena Twego życia. Kozior


Na tym niejednoznacznym obrazku ukryte są trzy kształty. Ten, który pierwszy wpadł Ci w oko, powie najwięcej o Twojej naturze
2. Korzenie Jeśli po raz pierwszy zauważyłeś korzenie, to znak, że nie boisz się pracy nad sobą. Przyjmujesz swoje błędy i łatwo akceptujesz konstruktywną krytykę, aby stać się lepszą w przyszłości. Jesteś osobą niesamowicie zdyscyplinowaną i pracowitą. Masz mocny kręgosłup m

W ilu procentach jesteś dobrym człowiekiem? Posłuchaj, co na to Twoja podświadomość
W podświadomości rodzi się szereg pytań na temat tego, jakie jest nasze życie. Najważniejsze jednak dotyczą tego, jacy jesteśmy, czy mamy dobry charakter? Jak zachowalibyśmy się w danej sytuacji? Czy życie zweryfikowałoby nasze myślenie o sobie. Czy pokazałoby, że nasze wartości są