Koziorożec – znaki przyjazne, sprzyjające

Koziorożec + Panna

Osoby spod znaku Panny to racjonaliści. W życiu kierują się logiką, a zanim podejmą jakąś decyzję, analizują dokładnie wszystkie za i przeciw. Są niezwykle uporządkowani, bardzo sumienni a niekiedy również krytyczni. Nie lubią wykonywać swych zadań po łebkach, a najsurowszymi sędziami są zwykle dla samych siebie. Wierność i oddanie partnerowi to ich największe atuty.

Panny cenią sobie bliskość z ukochanymi osobami. Chcą być przy nich, by ich wspierać, obdarzać nie tylko czułymi gestami, ale i dobrymi radami oraz niezbędną pomocą. Na osoby spod tego znaku można liczyć, zawsze wiadomo też, czego można się po nich spodziewać. Brakuje im przy tym nieco spontaniczności, ale to jedno Koziorożec może wybaczyć, biorąc pod uwagę wszystkie te pozytywne cechy, które tak ceni u poukładanej i mądrej życiowo Panny. 

Koziorożec + Bliźnięta 

Koziorożec jest bardzo rozważny, uporządkowany i stateczny. Kocha planować i uwielbia, gdy wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Niestety przez jego uporządkowanie i wierność twardym zasadom, rzadko pozwala sobie na spontaniczność. W życiu mógłby stworzyć zgrany duet z Bliźniętami.

Osoby spod tego znaku wniosłyby wiele radości i spontaniczności do jego życia. Ożywiłyby nieco skostniałe schematy, którymi Koziorożce posługują się na co dzień. Koziorożec tymczasem mógłby poskromić nieco chaos, jakim żyją szalone Bliźnięta. Taki związek mógłby być ciekawy i całkiem udany, gdyby tylko każdy z partnerów nieco nagiął swe zasady i spotkał się w pół drogi ze swoim bliskim.  

Koziorożec + Lew

Koziorożec i Lew mogłyby stworzyć związek oparty na przeciwnościach. Podobnie jak w przypadku poprzedniej pary te dwa znaki pozornie są z dwóch różnych bajek. Paradoksalnie jednak takie układy czasami wychodzą i są bardzo udane. Lubiący blichtr i poklask Lew u boku Koziorożca nauczyłby się pokory i wyzbył częstego u przedstawicieli tego znaku egoizmu. Praktyczny i ascetyczny niekiedy Koziorożec nauczyłby się od Lwa zabawy i stał nieco bardziej towarzyski. To mogłoby wypalić, gdyby tylko dwójka partnerów trochę się dla siebie postarała. 

Przejdź na następną stronę i odkryj jeszcze 3 pasujące do Ciebie znaki. 

Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W ilu procentach jesteś dobrym człowiekiem? Posłuchaj, co na to Twoja podświadomość
W podświadomości rodzi się szereg pytań na temat tego, jakie jest nasze życie. Najważniejsze jednak dotyczą tego, jacy jesteśmy, czy mamy dobry charakter? Jak zachowalibyśmy się w danej sytuacji? Czy życie zweryfikowałoby nasze myślenie o sobie. Czy pokazałoby, że nasze wartości są


Odkryj cechę, przez którą ludzie czują się nieswojo w Twoim towarzystwie. Znajdziesz ją w swoim horoskopie
Skorpion Jeśli chodzi o fizyczne zastraszanie, pośród innych znaków zodiaku Skorpiony nie mają sobie równych. Są silne, a swoją moc wykorzystują (czasem nieświadomie) przeciwko innym. Ludzie, którzy ich nie znają, baliby się spotkać z nimi oko w oko, w ciemnej uliczce. Bliskich Skorpi

3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i „zakręconej” naturze