Koziorożec – znaki przyjazne, sprzyjające

Koziorożec + Skorpion 

Skorpion jest bardzo zazdrosny i zazwyczaj nie lubi, gdy stawia się mu ograniczeni i gdy ktoś karze mu grać według jego reguł. Koziorożec jest jednak bardzo odpowiedzialny, a jego priorytetem jest budowanie silnej relacji i założenie rodziny. Na pewno nie dałby Skorpionowi powodów do zazdrości. Ba, Koziorożec mógłby zaimponować Skorpionowi swoją nieugiętością i stanowczością.

W tym związku to on byłby liderem, osobą, którą zaborczy Skorpion podziwia i której daje się ujarzmić. Oboje zadbaliby o harmonię w swym domu, dbając o to, by nikomu niczego w nim nie zabrakło. 

Koziorożec + Strzelec

Zazwyczaj Strzelec i Koziorożec są jak pies z kotem. W niektórych przypadkach sprawdza się jednak powiedzenie, że kto się czubi, ten się lubi. Przedstawiciele obu znaków są tak skrajnie różni, że razem muszą tworzyć wybuchową mieszankę i naprawdę nieszablonowy związek. Rozważny, wytrwały i cierpliwy Koziorożec rzadko działa bez planu. Energiczny, błyskotliwy Strzelec rzadko jakiś plan miewa.

Przedstawiciele tego znaku to indywidualiści, a niekiedy nawet anarchiści, których niezwykle męczy przestrzeganie zasad. Ta dwójka może się jednak ze sobą wspaniale bawić, odkrywając to, że można żyć zupełnie inaczej i wcale nie znaczy to gorzej. 

Koziorożec + Wodnik

Wodnika z Koziorożcem łączy potrzeba stabilizacji i niechęć do zmian. Oba te znaki są bardzo pracowite i odpowiedzialne. Łatwo wpadają w pracoholizm. Rozumieją przy tym swoją obowiązkowość, jedno będzie więc dbało o drugie w kwestii utrzymania właściwego balansu między życiem prywatnym oraz zawodowym. Tym, co może połączyć oba te znaki, jest ich oczytanie, inteligencja i uwielbienie dla długich, ciekawych dyskusji. Rozmowa jest dla nich kluczem do utrzymania spokoju w relacji, który tak bardzo potrzebny jest do budowania silnego związku. 

 Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com

Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Ten tajemniczy obrazek kryje w sobie, więcej niż myślisz. Przyjrzyj się mu, a zdradzi sekretny sposób, w który mówisz „kocham”
Drzewo Ktoś w przeszłości bardzo Cię zranił, dlatego zamknąłeś się na innych, a od świata odgrodziłeś murem. Teraz jesteś na pozór silniejszą osobą, która trzyma jednak innych dystans. Miłość okazujesz poprzez otwarcie się na kogoś bez obawy, że ta osoba Cię oszuka, czy wykor


Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, od tych znaków zodiaku lepiej trzymaj się z dala
Ryby + Koziorożec Koziorożec i Ryby to przypadek podobny do pary: Ryby i Panna. Koziorożec (podobnie jak Panna) jest realistą, w życiu twardo stąpającym po ziemi, nastawionym na sukces, pracowitym i stanowczym. Ryby (jak to one) mają swój świat i swoje kaprysy. Bujają w obłokach i snują

Spójrz na malowidło i wskaż obiekt, który pierwszy rzucił Ci się w oczy. Twoja decyzja zdradzi sposób, w jaki się zakochujesz
Mężczyzna na koniu Mężczyzna na koniu symbolizuje wolnego strzelca. Jeździec jest niezależny i świadomy swej wartości, dumny z siebie. Bardzo Cię przypomina! Podobnie jak jeźdźca (wolnego ducha), bardzo trudno Cię oswoić. Masz gorący temperament. Jak kochasz to na zabój, trudno jednak