Rak – znaki przyjazne, sprzyjające

Rak + Panna


Rak i Panna to znaki bardzo ostrożne. Ich przedstawiciele są nieco wycofani i zamknięci w sobie. Niełatwo nawiązują znajomości i bardzo powoli otwierają się na innych. Skrupulatna i rzeczowa Panna bardzo dba o detale, będzie więc w stanie doskonale dogadać się z Rakiem. Będzie uważać w kontaktach z nimi i jeśli nawet zdarzy się jej zrobić jakieś głupstwo, to szybko się poprawi, odnotuje i nie powtórzy w przyszłości. Błędy są dla niej niedopuszczalne, gdyż ma bardzo duże ambicje i jest perfekcjonistą.

Podobnie jak Rak, Panna szuka w swym życiu harmonii i bezpieczeństwa. Zarówno Rak, jak i Panna to domatorzy. Cenią sobie bliskość, jedność postaw i poglądów. Kochają szczere, nocne rozmowy. To intelektualiści. Panna analizuje i wyciąga wnioski, wie więc dokładnie, co jest dla niej dobrze oraz czego pragnie. Rak kieruje się sercem i intuicją, jest więc w stanie dostrzec szczególiki, które Pannie mogły umknąć. Razem są w stanie stworzyć wspaniały związek. 

Rak + Rak

Pan i Pani Rak są identyczni. Dzięki temu rozumieją się bez słów. Od początku znajomości są w stanie wyczuć swoje uczucia i emocje, rozpoznać motywacje. Na początku znajomości nie podchodzą do drugiej strony z nadmierną rezerwą, czy ostrożnością. Są na siebie otwarte, bo widzą w sobie swoje lustrzane odbicia.

Raki nie są zbyt wylewne. Od słów wolą czyny. Kochają szczerze. Są wierne. Potrzebują wiele uwagi i zainteresowania ze strony partnera. Wzajemne zrozumienie i pokrewieństwo dusz sprawia, że Rak z nikim nie dogada się tak dobrze, jak z drugim Rakiem.  Są w stanie stworzyć relację opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i lojalności, związek bardzo silny, stabilny i trwały. 

Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com

3.7/5 - (3)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Hinduiści wierzą, że nie tylko ludzie, ale również cały świat ma swoje czakry. Jakie jest ich rozmieszczenie i co znaczą te duchowe centra Ziemi?
5. Czakra gardła Wielkie Piramidy i pobliski Bliski Wschód są również postrzegane jako czakra gardła Ziemi (w tym Góra Synaj). Ta czakra rządzi całą komunikacją i jest nazywana „głosem Ziemi”. Tajemnice piramid mogą również symbolizować próbę komunikacji planety i ludz


Jeden szczegół sprawi, że staniesz się dużo szczęśliwszy w związku. Zerknij w gwiazdy i sprawdź, co to za detal
Rak Rozmawiaj z nimi tak często, jak to tylko możliwe, i pozwól im upust swych emocji. Przytulaj je, kiedy tylko chcą się tulić i daj im wolność, której potrzebują. Nigdy nie bądź na nich zły za to, że są z Tobą szczerzy, choćby prawda była bolesna. Bądź pewien, że docenią Twoj

Wybierz jeden z ozdobnych kamieni. Twoja decyzja zdradzi najskrytsze marzenie, które od dawna nosisz w sercu
Kamień czwarty Kolejny z kamieni to mahoniowy obsydian. Obsydian ten, jak wszystkie inne odmiany tego kamienia, pełni funkcję ochronną. Będzie bronił rodziny i przyjaciół oraz samego właściciela przed negatywnymi myślami, pomówieniami i złym wpływem innych ludzi. Oddali pecha i wzmocni