Rak – znaki przyjazne, sprzyjające

Rak + Panna


Rak i Panna to znaki bardzo ostrożne. Ich przedstawiciele są nieco wycofani i zamknięci w sobie. Niełatwo nawiązują znajomości i bardzo powoli otwierają się na innych. Skrupulatna i rzeczowa Panna bardzo dba o detale, będzie więc w stanie doskonale dogadać się z Rakiem. Będzie uważać w kontaktach z nimi i jeśli nawet zdarzy się jej zrobić jakieś głupstwo, to szybko się poprawi, odnotuje i nie powtórzy w przyszłości. Błędy są dla niej niedopuszczalne, gdyż ma bardzo duże ambicje i jest perfekcjonistą.

Podobnie jak Rak, Panna szuka w swym życiu harmonii i bezpieczeństwa. Zarówno Rak, jak i Panna to domatorzy. Cenią sobie bliskość, jedność postaw i poglądów. Kochają szczere, nocne rozmowy. To intelektualiści. Panna analizuje i wyciąga wnioski, wie więc dokładnie, co jest dla niej dobrze oraz czego pragnie. Rak kieruje się sercem i intuicją, jest więc w stanie dostrzec szczególiki, które Pannie mogły umknąć. Razem są w stanie stworzyć wspaniały związek. 

Rak + Rak

Pan i Pani Rak są identyczni. Dzięki temu rozumieją się bez słów. Od początku znajomości są w stanie wyczuć swoje uczucia i emocje, rozpoznać motywacje. Na początku znajomości nie podchodzą do drugiej strony z nadmierną rezerwą, czy ostrożnością. Są na siebie otwarte, bo widzą w sobie swoje lustrzane odbicia.

Raki nie są zbyt wylewne. Od słów wolą czyny. Kochają szczerze. Są wierne. Potrzebują wiele uwagi i zainteresowania ze strony partnera. Wzajemne zrozumienie i pokrewieństwo dusz sprawia, że Rak z nikim nie dogada się tak dobrze, jak z drugim Rakiem.  Są w stanie stworzyć relację opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i lojalności, związek bardzo silny, stabilny i trwały. 

Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com

3/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W tej jednej kwestii astrologowie i psycholodzy są jednomyślni: pora roku, w której się urodziliśmy, ma niebagatelny wpływ na nasz charakter
Jesień  Jesienne dzieci, które przyszły na świat we wrześniu, październiku i listopadzie są spokojne i wyważone. Rzadko ulegają silnym emocjom. Na ogół są zadowolone z życia. Nie grozi im zbytnio depresja. Rzadziej od swoich rówieśników z innych pór roku zapadają na wszelkiego rod


Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Amulet pierwszy Wybór pierwszego amuletu świadczy o tym, że jesteś tradycjonalistą o niezachwianych zasadach, którego można obdarzyć zaufaniem. Można na Tobie polegać. Nie zdradzasz powierzonych Ci sekretów, przyjaciół zawsze potrafisz wesprzeć dobrą radą, czy choćby wysłuchać.

10 subtelnych sygnałów, świadczących, o tym, że partner nie jest naszą bratnią duszą. Mogłeś to przegapić
3. Odnosisz wrażenie, że mu się spieszy Zdrowe, trwałe związki buduje się powoli. Pary, które chcą być ze sobą przez całe życie, nie muszą nigdzie się spieszyć, bo na pewno nie braknie im czasu. Nie muszą z dnia na dzień rzucać się w wir namiętności, nadmiernie zwierzać, w bły