Ryby – znaki niesprzyjające

Ryby + Panna

Panna i Ryby to dwa skrajnie różne znaki zodiaku. Jedynym, co ich łączy jest ich spokój i opanowanie. U Panny jest ono jednak podyktowane rozumem, u Ryb sercem. Panna jest ze swej natury chłodna. Potrafi być bardzo krytyczna. Kocha analizować swe związki, podchodzi do nich, jak do kolejnych projektów, niczym rzemieślnik, buduje je i doprowadza do perfekcji. Ryby dają się ponieść emocjom. Partnerowi są w stanie oddać się całe i bez reszty poświęcić.

Próżno szukać takiej postawy u zachowawczych Panien. Nie ważne jak dobrze się im układać, te „damy zodiaku” zawsze z tyłu głowy będą miały myśl o tym, co w razie ewentualnego rozstania. Nie pozwolą sobie na zatracenie własnego „ja”. Nie zrezygnują dla partnera z własnych ambicji, planów, czy zajęć. Brak racjonalizmu i ciągłe bujanie w obłokach Ryb może doprowadzić praktyczną Pannę do szewskiej pasji. Z kolei Rybom braknie w tym związku romantyzmu i czułości. Taki układ jest z góry spisany na straty.

Ryby + Strzelec

Strzelec i Ryby pochodzą z różnych planet. Różni ich nie tylko temperament, ale i poglądy oraz priorytety. Ryby mają romantyczną naturę. Pragną harmonii i pokrewieństwa dusz. Dla Strzelca od jedności w myśleniu i wspólnym odczuwaniu ważniejsze są przeżywane razem doświadczenia. Dla niego liczyć się będzie to, co para razem przeszła, czego doświadczyła i jakie przeszkody pokonała. Wierzącym w miłość od pierwszego wejrzenia Rybom obce będzie takie podejście.

Ryby będą wolały zaszyć się z partnerem w swoim gniazdku, we wspólnym świecie tylko dla dwojga. Towarzyskim Strzelcom w takim związku może brakować ludzi. Wymiany pomysłów z innymi, nowych wrażeń, które go napędzają i pobudzają do działania. W związku z Rybą Strzelec może nie mieć skąd brać swoich inspiracji i powoli gasnąć. Ryba z kolei na pewno nie zadowoli się partnerem, który jest z nią tylko ciałem, a duchem zupełnie gdzie indziej. Szanse na szczęście w takim układzie są bardzo małe. 

Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com

5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Hinduiści wierzą, że nie tylko ludzie, ale również cały świat ma swoje czakry. Jakie jest ich rozmieszczenie i co znaczą te duchowe centra Ziemi?
5. Czakra gardła Wielkie Piramidy i pobliski Bliski Wschód są również postrzegane jako czakra gardła Ziemi (w tym Góra Synaj). Ta czakra rządzi całą komunikacją i jest nazywana „głosem Ziemi”. Tajemnice piramid mogą również symbolizować próbę komunikacji planety i ludz


Czego dotyczy ta jedna ważna życiowa lekcja, którą musimy sobie przyswoić? Oto co na to gwiazdy
Waga (24 września – 23 października) Wagi to dobre dusze, wiecznie zamyślone, rozważne, troskliwe i bezinteresowne. Mają jednak jedną cechę, którą z powodzeniem można uznać za wadę – często zapominają o sobie. Zawsze stawiają na pierwszym miejscu potrzeby innych i winią

Niezbędnik szczęśliwego człowieka. Te 5 rad pomoże Ci odnaleźć spokój ducha niezależnie od znaku zodiaku
W pewnym momencie trzeba sobie jednak zdać sprawę, jak wielki wpływ nasze myśli mają na nasze uczucia. Kiedy krążą one wokół tego wszystkiego, co poszło, lub może pójść źle, czujemy się przygnębieni i wyczerpani. Jak więc znaleźć złoty środek? Co zrobić, by pozostać człowi