Skorpion – znaki niesprzyjające

Skorpion + Lew

Zarówno Skorpion, jak i Lew są dumne i pewne siebie. Oba te znaki kochają być adorowane i wielbione. Potrzebują nie tylko szacunku, ale i pochwał oraz komplementów. Świetnie czują się w błysku fleszy i chcą, by cały splendor w związku należał do nich. Nie chcą się dzielić tą uwagą. Nieustannie więc będą walczyć ze sobą o przywództwo oraz dominację. To wszystko w założeniu, że Skorpion w ogóle zainteresuje się Lwem, nie jest to bowiem wcale takie pewne.

Wylewny Lew lubi mówić o sobie. Zdradza swemu otoczeniu zbyt wiele ze swego życia, by wciąż był ciekawy dla szukającego zagadek, tajemnic, wszystkiego tego, co nieprzeciętne i oryginalne. Lew nie stara się być oryginalny. Nietuzinkowością zwróciłby w końcu uwagę nielicznych, a on chce pociągnąć za sobą tłumy. Ten związek raczej nie ma prawa bytu.

Skorpion + Wodnik

Wodnik jest dla Skorpiona bardzo trudny do rozgryzienia. Z tej przyczyny ciekawski Skorpion może się nim zainteresować. Szybko jednak znudzi Skorpiona prozaiczność Wodnika i jego chłód emocjonalny. Skorpion przekona się, że za tą akurat zagadką brak ukochanego przez niego mistycyzmu. Wodnik zwyczajnie nie jest zbyt wylewny. Wodniki to geeki. Kochają nowości, nowinki techniczne i naukowe. Ich zainteresowania nijak się mają do tego, co ciekawi Skorpiony. Wodniki wielbią naukę i maszyny.

Skorpiony bawią się w psychologów, interesuje je człowiek, zjawiska socjalne, stereotypy itd. Wodnik jest zdeklarowanym liberałem. Skorpion ma mniej radykalne podejście do świata, nie lubi się szufladkować, czy określać. Tę dwójkę zdecydowanie więcej dzieli niż łączy. Nie ma między nimi chemii.

Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com

2/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


6 znaków, że właśnie odnalazłeś drugą połówkę swej duszy
3. Skrajna empatia Bliźniacze dusze potrafią wyczuć się wzajemnie. Wiedzą, co czuje partner, jakie emocje mu towarzyszą, kiedy się smuci, a kiedy czymś dręczy. Będą to po prostu wiedziały, bez zbędnych pytań, czy domysłów. Takich partnerów łączy w końcu specyficzna więź, wyjąt


Wybierz mandalę i odkryj, co mówi o Tobie wskazany wzór. Co zdradzą Twoje upodobania?
1. Ambicja i sprawiedliwość  Te dwie cechy kierują Twoim postępowaniem. Masz silny kręgosłup moralny i zawsze starasz się postępować zgodnie z własnym sumieniem i zasadami. Jednocześnie masz tę chwalebną umiejętność znajdowania we wszystkim plusów i wyciągania życiowej nauki z po

Zodiak podpowiada, jaki cytat powinien zostać Twym mottem. Weź sobie do serca te mądre słowa i zacznij żyć zgodnie z nimi
Rak  „Im większe masz zaufanie do samego siebie, tym większa Twoja wyobraźnia i tym lepiej czujesz się z samym sobą” – Miranda J. Barrett. Jesteś wspaniałomyślną osobą. Zawsze przedkładasz dobro innych nad swoje. Chronisz innych, jesteś oddany osobom, które kochasz.