Bliźnięta

Znak zodiaku: Bliźnięta

Znak zodiaku: Bliźnięta

BLIŹNIĘTA (21.05 – 20.06)

Bliźnięta to znak zodiaku podlegający żywiołowi powietrza. Pozostaje pod szczególnym wpływem Merkurego, który daje osobom urodzonym pomiędzy 21 maja a 21 czerwca lotny i otwarty umysł, a także chęć podążania za nowymi wrażeniami, połączoną ze wzmożoną aktywnością i ogromną niechęcią do rutyny.

W związku z tym osoby spod znaku Bliźniąt słyną z tego, że są bardzo towarzyskie i ciężko nudzić się w ich towarzystwie. Są pełne nowych pomysłów, najczęściej wesołe, bardzo energetyczne i rozbiegane, równocześnie jednak zdarza się im zbyt chaotyczne, niedokładne postępowanie i roztargnienie.

Cechy charakteru zodiakalnych Bliźniąt

Zodiakalne Bliźnięta to nie tylko osoby towarzyskie, ale także – co zresztą idzie w parze z towarzyskością – bardzo rozgadane, obdarzone zdumiewającą dla innych osób skłonnością do rozległego opowiadania historii ze swojego życia i rozwlekania się w wypowiedziach na nawet najbardziej błahe tematy. Jest im to niezbędne do szczęśliwego, satysfakcjonującego życia.

Konsekwencją dość lekkiego podejścia do życia i rozgadania jest fakt, że Bliźnięta nie mają wielu długoletnich przyjaźni. Łatwo zawierają znajomości raczej krótkotrwałe, jednakże potrafią być wiernymi towarzyszami, zawsze wyciągają pomocną dłoń i nie lubią odmawiać.
Kolejną istotną cechą charakteru zodiakalnych Bliźniąt jest ich rozkojarzenie. W związku z tą cechą miewają problemy z tym, aby skupić się na danej czynności, łatwo się rozpraszają i są bardzo podatne na bodźce z zewnątrz, a także emocjonalne.

Kobieta Bliźnięta – cechy charakteru

Kobieta spod znaku Bliźniąt, mimo iż doskonale sprawdza się jako gospodyni domowa, nigdy nie pozwoli zepchnąć się do roli jedynie kury domowej. Jest na to zbyt aktywna i za bardzo lubi swoją pracę zawodową. To kobieta mądra, wesoła, bardzo towarzyska, która potrafi sobie poradzić w życiu. Jest – jak na zodiakalnego Bliźniaka przystało – rozgadana, co zyskuje jej wielu zwolenników. Ceni sobie osoby, które potrafią docenić jej starania.

Najlepiej będzie się czuła w związkach z Wodnikami oraz Wagami, nieco rzadziej – z innymi Bliźniętami, Skorpionami, Strzelcami oraz Rakami. Najgorszy wybór partnera dla Pani Bliźnięta to zodiakalna Panna.

Mężczyzna Bliźnięta – cechy charakteru

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt to partner bardzo trudny i wymagający. Potrzebuje partnerki wyrozumiałej i cierpliwej. Z reguły to bałaganiarz o romantycznej duszy, roztargniony, ale raczej rozważny, niejednokrotnie przystojny, łamiący damskie serca. Uwielbia swoje pasje i potrafi oddawać się im godzinami, nienawidzi za to nudy. Jeżeli ukochana nie będzie mu dorównywała intelektem i nie będzie w najmniejszym stopniu dzieliła jego pasji, związek szybko się rozpadnie.

Zodiakalny pan Bliźnięta dobrze będzie czuł się w związkach z Wodnikami oraz Wagami, nieco więcej problemów mogą przysporzyć mu relacje – z innymi Bliźniętami, Skorpionami, Strzelcami oraz Rakami. Najgorszy wybór partnerki dla Pana Bliźnięta to zodiakalna Pani Panna, poukładana, stanowcza… i często nudna.

Bliźnięta – ciekawostki

ZNAKI SPRZYJAJĄCE: Strzelec, Bliźnięta, Waga, Wodnik, Baran

ZNAKI NIESPRZYJAJĄCE: Koziorożec, Panna, Ryby

SZCZĘŚLIWE KAMIENIE: akwamaryn, kryształ górski, opal

SPRZYJAJĄCE KOLORY: turkusowy, szafirowy, popielaty, zielony

Zawody, w których mogą się sprawdzić: dziennikarstwo, komunikacja, handel, kultura, technika i wynalazczość, szkolnictwo

Zobacz również

Tags: , , , , , , , ,

17 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

 1. siwaq pisze:

  A to dziwne… bo najlepiej dogaduje się właśnie z tymi trzema niesprzyjającymi mi znakami…

 2. ANNA pisze:

  40 lat wspólnego,zgodnego pożycia małżeńskiego z panną.To śmierć przerwała nasz związek .Ja -bliżniak,mąż -panna.

 3. ANNA pisze:

  40 lat zgodnego ,udanego życia.Ja -bliżniak,mąż-panna.To śmierć męża przerwała nasz związek.

 4. Justyna pisze:

  gdyby ten Wodnik się sprawdził… Ależ by było pięknie

 5. Sylwia pisze:

  A ja jestem bliźniak i wogóle nie jestem rozgadana a wręcz przeciwnie wolę słuchać.

 6. Marta pisze:

  Ja rasowy Bliźniak, mąż Ryby – z żadnym z facetów nie stanowiłam tak zgranego tandemu. Mało tego, zarówno Wodniki i Wagi przeważanie mnie wnerwiają.

 7. Paweł pisze:

  Cała prawda o bliźniakach ja bliźniak i moja żona tak samo….super:)

 8. rasowy bliźniak pisze:

  A ja jestem Wieczny chłopiec!!!
  no i co nie zmienię tego.
  Mam udawać kogoś innego?!

 9. Rozważna pisze:

  Jako Bliźniaczka potwierdzam większość opisu, ale dodam tylko od siebie, że parę przyjaciół mam od pierwszej klasy szkoły podstawowej, jest to przyjaźń na dobre i złe. Nie zawsze widzimy się regularnie, ale to nie potwierdza tezy o Bliźniaczkach że przyjaźnie są raczej krótkotrwałe. Faktem jest, że zainteresowanie światem i ludźmi, czytanie, zdobywanie wiedzy to największy priorytet. Pranie i sprzątanie może poczekać.

 10. S pisze:

  zdecydowalibyście się w kwestii kiedy trwa okres bliźniąt

  na obrazku jest od 23.05. – 21.06/ a obok juz od 21.05 – 20.06

 11. zbych pisze:

  Ostrzegano mnie przed kobietą ryby ja bliźniak. Kiedyś nie zwracełem na to uwagi. Zycię okazało się koszmarem. Trwałem tak 29 lat teraz jestem z lwem i jest fajnie

 12. an pisze:

  ja bliznieta on skorpion nie moge o nim zapomniec ale fakt zgrzyt kłotnie i jakos juz widze ze mnnie unika …:(

 13. Rani pisze:

  5 lat temu poznałam panne-lekkoduch-pomyłka.Teraz jestem z baranem-jestem szcześliwa. Zaręczyłam się parę dni temu.Wszystko się zgadza,

 14. Marzenia pisze:

  Jestem typowa blizniaczka,moj byly partner to rak.Na poczatku cos niesamowitego,najpiekniejszego w zyciu.Potem wzajemne pretensje,klotnie I frustracje.Zwiazek sie rozpadl.Nadal go kocham,ale to naprawde sea rozne swiaty.Tym bardziej cierpie.On jest pamietliwy I umie sie odgryzc.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top