Wąż horoskop chiński 2022

Drogi Wężu, witaj w chińskim Nowym Roku Szczura 2022! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 1 lutego 2022 r.

Charakterystyka WĘŻA:

Węże kojarzą się z pięknem i mądrością. Mogą wydawać się spokojne i zrównoważone, ale zawsze są aktywne umysłowo. Węże są głębokimi myślicielami i udzielają bardzo dobrych rad, ale nie mogą ich przyjąć. Potrafią dobrze kłamać, byle wybrnąć z kłopotliwych sytuacji. Związane z duchowością Węże są święte dla niektórych ludzi, a ludzie spod tego znaku często interesują się psychiką, mistyką i religią.

Szczęśliwe liczby: 1, 2, 4, 6, 13, 24, 42 i 46.

Równoważny znak zachodni: Byk

Horoskop chiński dla Węża na 2022: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Wężowi rok 2022. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Węża ujawniłoby oczywiście więcej.

Jako przedstawiciel niezwykle mądrego, czarującego i bystrego znaku zodiaku, doświadczysz znacznego wzrostu i sukcesu w sferach społecznych. Ci, którzy wcześniej uważali Cię za osobę dziwną, ekscentryczną lub outsidera, zmienią zdanie na Twój temat. Zaczną Cię postrzegać jako kogoś eleganckiego, uroczego i nastawionego na sukces. Członkowie rodziny, którzy wcześniej nie zgadzali się z tym, co mówisz, lub robisz, nadal będą Ci zazdrościć inteligencji i niezależności, ale będziesz się cieszyć ich większym szacunkiem, niż w poprzednim roku.

Spodziewaj się dzikich zawirowań i ekstremów pod wpływem Tygrysa. Pomimo obecności niektórych pechowych gwiazd, będziesz miał stosunkowo dobry rok z pomocą kilku kluczowych szczęśliwych gwiazd, znajdując pomoc, gdy najbardziej będziesz jej potrzebować. Może przetrwać i zostać zwycięzcą, jeśli pozostanie obiektywny, zachowasz spokój i będzie polegał na wrodzonej mądrości oraz intuicji.

Szczur spróbuje podstępnie wciągnąć Węża w jakiś konflikt lub spór, ale te sztuczki się nie udadzą, o ile tylko nie będziesz dolewać oliwy do ognia. To rok, aby pozostać konserwatywnym lub neutralnym, podczas gdy wokół dzieje się szaleństwo. Szczur lubi komplikować rzeczy, manipulować, tworzyć łamigłówki. Uważaj, by nie przesadzać i nie wyciągać pochopnych wniosków. Pozostań wyważonym dyplomatą, a wszystko dobrze się dla Ciebie ułoży.

Podstępny Szczur będzie też czasem wspaniałym sprzymierzeńcem przebiegłego Węża. Wniesie do jego życia różne pomysły i inspiracje. Obdarzy go nowymi celami na przyszłość. Zaufasz głębszej instynktownej mądrości, dzięki czemu dokonasz wspaniałych, życiowych wyborów. Zaufasz też własnym talentom i możliwościom, co doprowadzi Cię dalej niż większość znaków.

Twoje relacje społeczne będą bardzo udane. Nie wydarzy się nic złego, o ile zachowasz otwartość, będziesz szczery i nastawiony pozytywnie do ludzi. Przestrzegaj najważniejszej zasady Węży: unikaj toksycznych ludzi. Nie będziesz mieć cierpliwości do ludzi słabych i nadwrażliwych. Trzymaj się od nich z daleka. Wszystko wskazuje na to, że ten rok upłynie Ci pod hasłem nawiązywania nowych przyjaźni i wzmacniania więzi rodzinnych. W miłości będziecie z partnerem obdarzać się czułością i namiętnością. Czego chcieć więcej?

Tygrys da Ci odwagę do robienia rzeczy, których się bałeś, sięgania po najwyższe laury, wychodzenia ze swej strefy komfortu. Skorzystaj z jego energii, bo lepszej okazji nie będzie.

Horoskop Chiński dla Węża 2022: Miłość i Związki

Wąż będzie się cieszył powodzeniem w związkach i w miłości. Zarówno pary, jak i single nie będą mieli na co narzekać. Zakochani będą patrzeć na świat przez różowe okulary. Kłótnie i słowne popychaki staną się odległym wspomnieniem.

Wąż jest jedną z najbardziej uwodzicielskich i magnetycznych osobowości w chińskim składzie zodiaku. Jako znak znany jest ze swej zalotności, doświadczy w tym roku głębszych romantycznych relacji. Da o sobie znać Twoja empatia. Znajdziesz osobę, z którą stworzysz harmonijne połączenie i stworzysz z nią silny, długotrwały związek, mimo że myślałeś, iż nie jesteś do takich zdolny.

Przy doborze partnera przestaną się dla Ciebie liczyć jego cechy fizyczne. Ważne będzie połączenie dusz i to, czy odbieracie na tych samych falach. Sam jednak będziesz wobec siebie bardzo krytyczny, uważając swoje wady i mankamenty urody, jako coś, co dyskwalifikuje Cię jako atrakcyjnego partnera. Nie bądź dla siebie aż tak surowy!

Pracuj nad sobą i stawaj się silniejszym emocjonalnie i bardziej atrakcyjnym fizycznie. Nie przepracowuj się jednak ważne, byś sam czuł się ze sobą dobrze, gdy znajdziesz właściwego partnera, on będzie umieć docenić, jaki jesteś.

W tym roku dobrze sprawdzą się związki z: Wołami, Małpami i Kogutami. Relacje ze Smokami i Szczurami mogą wymagać więcej pracy, ale jeśli jesteś na nią gotowy, to śmiało w nie wchodź. Ciesz się namiętnym i romantycznym Rokiem Tygrysa 2022!

Prognozy dla Wężów na 2022: Pieniądze i Kariera

Kariera

Jeśli chodzi o karierę, Wąż będzie miał szczęście w 2022 roku! O awans i podwyżkę będzie znacznie łatwiej niż obecnie. Ciężka praca z pewnością przyniesie sukcesy studentom. Niech Cię nie zwiedzie początek roku, kiedy to wszystko będzie Ci szło jak po grudzie. Miej cierpliwość i dumnie znieś ten czas, wiedząc, że sukcesy przyjdą trochę później. Zastosowanie Feng Shui jest wysoce zalecane, aby uniknąć problemów biurowych i innych.

Bogactwo

Wąż okazuje się najszczęśliwszą gwiazdą w Tygrysim roku. Pieniądze będą się Ciebie trzymać, a bogactwo spływać. Wszystko przyjdzie Ci łatwo i przyjemnie. Uważaj na kradzieże, oszustów i manipulatorów. Z łatwością zwęszą Twoje szczęście i będą próbowali Cię wykorzystać.

By osiągnąć sukces, kieruj się swymi przeczuciami i intuicją. Unikaj tego, co wydaje Ci się niewłaściwe. Dzięki temu nie wpadniesz pułapki finansowe i zachowasz nienaruszony stan konta. Twoja kreatywność rozkwitnie. W połączeniu z czarującą, inteligentną naturą stworzy mieszankę, której nie sposób się oprzeć. Ludzie obdarzą Cię większym zaufaniem, również partnerzy finansowi uwierzą w Twoją niezawodność. Ten rok przyniesie Ci dobrobyt.

Zdrowie

Niezwykle szczęśliwy Wąż będzie cieszył się fantastycznym stanem zdrowia w roku Tygrysa. Nadmiar bodźców i emocji związany ze wszystkimi fantastycznymi wydarzeniami, których będzie świadkiem i sukcesami, które odniesie, może czuć się zmęczony i wyczerpany.

5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi i zdecyduj, co na nim widzisz. Dokonany wybór powie Ci wiele, o tym, kim naprawdę jesteś
To, co widzisz na zdjęciach, zdradza więcej, niż Ci się wydaje.  Psychologowie od lat wykorzystują testy psychologiczne, by wyłuskać informacje, które ludzka psychika chowa nawet przed nami samymi. Nasz organizm to precyzyjna maszyneria. Przetwarza dziennie tysiące danych. Jedne przechowuj


7 zasad, które definiują Cię najtrafniej – każdy znak zodiaku ma swoje własne
Każdy znak zodiaku ma swoje własne zasady, według których działa.  W tych prostych i treściwych hasłach wyraża się podejście do życia przedstawicieli poszczególnym symboli zodiaku, ich moralność, mocne i słabe strony. Czasami bardzo trudno nam jest się określić. Nie każdy jednak

Gdybyś był bohaterem horroru, jak myślisz, jak długo pozostałabyś przy życiu? Odpowiedź może tkwić w zodiaku…
W każdym horrorze znajdziemy specyficzne archetypy postaci.  Do typowego horroru potrzeba głupka, osiłka, niezdary, geniusza itd. Ale co by było, gdybyś to Ty znalazł się w horrorze? Jak myślisz, jak długo utrzymałbyś się przy życiu? Jak się okazuje, to nie zależy od Ciebie, ale od g