Horoskop 2020

Jesteś introwertykiem, czy ekstrawertykiem? Ten krótki test pomoże Ci rozwiać wątpliwości

38 punktów lub więcej – introwertyk

Introwertycy są skoncentrowani na sobie i swoim wnętrzu. Nie czyni to z nich egoistów, po prostu najlepiej czują się sami ze sobą i ewentualnie najbliższymi przyjaciółmi. Są ludźmi kreatywnymi, wnikliwymi obserwatorami i zdolnymi psychologami. Obserwują ludzi i wyciągają wnioski z ich zachowań, a dzięki takim właśnie obserwacjom wpadają na genialne pomysły. Energii dodaje im: dobry sen, zdrowa dieta, pozytywne myślenie i kreatywność właśnie. Sukcesy odnoszą w dziedzinach takich jak: nauka, programowanie, języki obce.

Od 22 do 37 punktów – ambiwertyk

Ambiwertycy nie są ani bardzo zimni, ani gorący. Ich temperament jest chłodny. Ludzie Ci pod wieloma względami mogą się cieszyć korzyściami obu światów, ponieważ w razie potrzeby są w stanie wykorzystać atuty introwertyków i ekstrawertyków. Ich przewagą nad oboma typami jest elastyczność i umiejętność przystosowania się, odnalezienia w różnych życiowych sytuacjach.
Mogą czuć się komfortowo zarówno dużej, głośnej grupie ludzi, jak i w swoim własnym towarzystwie.

Energię czerpią z różnych źródeł: komunikacji z ludźmi, pracy, hobby, snu, jedzenia, podróży, aktywnej i spokojnej rozrywki. Mogą pracować w prawie każdej dziedzinie, ale najbardziej wygodną formą zatrudnienia będzie dla nic niezależność, np. własna firma.

21 punktów i mniej – ekstrawertyk

Do szczęścia ekstrawertykowi potrzeba towarzystwa ludzi, z którymi może współpracować, wymieniać myśli i idee. Cała energia tego typu ludzi pochodzi z kontaktów i różnego typu interakcji i z otoczeniem. Ekstrawertyka pobudzają wszelkiego typu wystąpienia społeczne, udział w dyskusjach i uroczystościach. Jednym słowem, każda aktywność, dzięki której możesz się pokazać i wykazać swoje zdolności i talenty. Ludzie z taką otwartością na innych świetnie sprawdzą się w zawodach takich jak: organizator imprez, prezenter, artysta, nauczyciel, psycholog, profesjonalny wykładowca, dziennikarz, menedżer klienta, prawnik.

Źródło: lifehacker.com, fractalenlightenment.com, businesswolf.org, readlly.com

 


2 komentarze

  1. Darek 23 lipca 2018
  2. Ewelina 29 września 2018

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Jak zachowuje się Rak, gdy traci głowę? Po czym poznać, że Panna ma motyle w brzuchu? – te gesty zdradzają zakochanych, nie przegap ich!
Byk Byki zdradzają oczy, które jak wiadomo są zwierciadłem duszy. Osoby spod tego znaku będą dłużej niż normalnie utrzymywać kontakt wzrokowy z obiektami ich wzruszeń, tak jakby podświadomie chcieli przyciągnąć je do siebie spojrzeniem. Kochają też droczyć się z atrakcyjnymi osobaWybierz skrzydła i dowiedz się, który z opiekuńczych aniołów nad Tobą czuwa
Skrzydła piąte Twym stróżem jest archanioł Uriel. W astrologii jest on uważany za obrońcę Wag. Stróż ów zadba, byś nie pogubił się w życiu. Na nowo wskaże Ci właściwą drogę. Uriel oznacza Lew Boży, Płomień Boży, lub Boże Światło. To duchowy przewodnik, który pilnuje by lu

Każdy ze znaków zodiaku ma wspaniałą zdolność, której pozbawione są inne. Poznaj swoją ukrytą supermoc
Rak – wyczuwasz intencje otoczenia Raki podobnie jak Byki, czy Bliźnięta obdarzone zostały niezwykłą wrażliwością. Ich siła objawia się jednak w nieco inny sposób niż u wymienionych znaków. Mają w sobie wiele empatii, potrafią wczuć się w sytuację ludzi wokół, wyczuć inten