Rak horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Rak

05.06 - 11.06 2023

Rak horoskop tygodniowy

Rak horoskop na ten tydzień

Nie ze wszystkimi będzie Ci się dobrze współpracowało, rozmawiało, a nawet odpoczywało. Szczególnie osoby starsze będą Cię denerwować. Zdenerwowanie jest spowodowane niekorzystnym układem gwiazd, ale też Twoim uporem.

Warto posłuchać starszych osób, nie tylko w pracy, ale i w domu. Nawet jeśli nie do końca zgadzasz się z ich opiniami, nie denerwuj się. Staraj się panować nad emocjami.

Uważaj na słowa i dotrzymuj obietnic. Doceń swoich rodziców, może zaproś ich na ciastko lub spraw drobny prezent, który ich ucieszy.

Rak horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 9 czerwca 2023 (piątek)

Rak horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Rak horoskop tygodniowy Rak - miłosny horoskop tygodniowy

Łatwo będzie Cię zdenerwować. W związkach możliwe są kłótnie o drobne sprawy. Kłótnia zepsuje nastrój i dobre relacje, a w związkach, w których od dawna panuje niezgoda, mogą nawet stać się przyczyną rozstań.

Osoby, które są ze sobą od niedawna, będą szczególnie narażone na konflikty. Wiele z nowych związków się rozpadnie. Osoby samotne nie zdecydują się na randkę z nowo poznanymi osobami.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Rak

Finanse

Rak - finansowy horoskop tygodniowy

W sprawach finansowych nastąpi poprawa. Jeśli masz chęć zmienić pracę, to jest to dobry moment. Niektórzy dostaną ciekawe propozycje dodatkowej pracy. Dobry okres rozpoczyna się dla firm zajmujących się branżą ubezpieczeniową, bankowością, usługami prawniczymi.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 21, 28, 34, 39, 44, 50

Horoskop tygodniowy

Rak horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 05.06 do 11.06 2023

zdrowie dla Rak praca dla Rak szczęście dla Rak praca dla Rak
zdrowie: 30%, praca: 80%, miłość: 30%, szczęście: 10%, nastrój: 30%

Tarot tygodniowy - Rak

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Papież (Arcykapłan, Wiara)

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Rak

Zatwierdzenie · Zgodność · Zgoda · Dobra rada · Małżeństwo lub wspólnota

Karta w dużym stopniu dotyczy „robienia właściwych rzeczy”. Być może zmagasz się z problemem i nie masz pewności, co jest dla ciebie „właściwe”. Wiedz, że odpowiedzi są w tobie. Pamiętaj, że „właściwa” rzecz jest właściwa także dla ciebie.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Papież (Arcykapłan, Wiara)Cytat tygodnia:
Conscientia mille testes est - sumienie jest tysiącem świadków.


Ciekawostka tygodnia
W Indiach próchnica i braki w uzębieniu są problemem społecznym. Większość ludzi zwyczajnie nie stać na leczenie, a tym bardziej na zafundowanie sobie sztucznych zębów. W sukurs bezzębnym przyszedł Dodhi Pathah, hinduski muzyk ludowy. Wykonuje on zęby z bambusa. 48-letni artysta z Assamu wpadł na ten pomysł, gdy w wypadku sam stracił wiele zębów, a nie stać go było na prawdziwe protezy. Wystrugał więc zęby z drewna bambusowego. Od tego czasu ponad 4 tysiące biednych Hindusów uśmiecha się bambusowymi zębami, a ich wynalazca otrzymał nagrodę Urzędu Patentowego. Jego ząb kosztuje 50 rupii, czyli ok. 4 zł.


Dowcip tygodnia :
W pewnej wędrownej trupie cyrkowej magik wyczarowywał z kapelusza jajka, kurę oraz koguta. Wkrótce trupa rozleciała się. Po kilku miesiącach bezrobotny magik otrzymał list z propozycją występów w innym cyrku. Odpisał: "Za póĽno. Numer zjedzony".Video na ten tydzień :
rak horoskop tygodniowy
Rak – horoskop tygodniowy
4/5 - (6)

1 komentarz

  1. Lucyna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Chcesz odpędzić od siebie energetyczne wampiry? Dzięki tym 5 prostym krokom odzyskasz wewnętrzną siłę
Nic nie może „zdołować” nas bardziej niż przebywanie pośród negatywnie nastawionych ludzi.  Takie osoby to tzw. wampiry energetyczne. Po spotkaniu z nimi czujemy się wyczerpani i wyzuci z energii jak po przebiegnięciu maratonu. Wampiry te nie wysysają z nas krwi, ale energię,


Co powie o Tobie pozycja, w której zasypiasz? Zdziwisz się ile intymnych szczegółów może ujawnić
Momenty zasypiania to jedne z najintymniejszych chwil dnia.  To wtedy odchodzimy w krainę wyobraźni. Stajemy się zupełnie bezbronni. Opadają z nas maski i stajemy się tacy, jacy jesteśmy naprawdę. Jak wtedy wyglądamy? Kurczowo ściskamy poduszkę, wtulając się w nią całym sobą? Toniem

W jaki sposób „usuwasz” ludzi ze swego życia? Zobacz, jakie tricki stosuje do tego każdy ze znaków zodiaku
Zerwanie więzi z kimś bliskim jest trudne nie tylko dla kochanków.  W razie potrzeby ludzie muszą zrywać kontakty z przyjaciółmi, znajomymi, a nawet członkami rodziny. W niektórych przypadkach przestaje nam być z daną osobą „po drodze”. W innych jakaś zażyłość lub niezg