Rak horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Rak

28.11 - 04.12 2022

Rak horoskop tygodniowy

Rak horoskop na ten tydzień

W tym tygodniu wykorzystasz nowe technologie, by załatwić wiele spraw. Jeśli do tej pory unikałeś tego sposobu, to będzie to okazja by się przekonać do transakcji internetowych i wypełniania dokumentów online. Odkryjesz jak wiele możesz załatwić przez Internet, co oszczędzi Ci mnóstwo czasu.

Unikaj pośpiechu we wszystkim co będziesz robić, tydzień zapowiada się aktywnie, będziesz dużo się przemieszczać, jeździć. Uważaj na siebie. Gwiazdy przestrzegają przed tłumaczeniem się pośpiechem i startą czasu – o wypadek nietrudno.

Również pośpiech w załatwianiu różnych spraw może okazać się dla Ciebie niedobry, a jego konsekwencje niebezpieczne.

Rak horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 2 grudnia 2022 (piątek)

Rak horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Rak horoskop tygodniowy Rak - miłosny horoskop tygodniowy

Osoby samotne mogą zainteresować się kimś za pośrednictwem Internetu. Być może odkryjesz kogoś ciekawego na portalu randkowym, a może na Facebooku. Bądź ostrożny i nie ulegaj emocjom.

Zaplanuj spotkanie w realnym świecie, zanim zdecydujesz się na coś więcej.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Rak

Finanse

Rak - finansowy horoskop tygodniowy

Możesz zainteresować się zakupem nowego sprzętu, to dobry czas na inwestycje w technologie, więc sprawdź oferty, nie podejmuj szybko decyzji. Jeśli potrzebujesz nowego komputera, zainstalowania domowego alarmu – to jest to czas na dokonywanie zmian. Posłuchaj specjalistów, by nie wydać niepotrzebnie zbyt dużo pieniędzy.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 7, 16, 23, 31, 34, 42

Horoskop tygodniowy

Rak horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 28.11 do 04.12 2022

zdrowie dla Rak praca dla Rak szczęście dla Rak praca dla Rak
zdrowie: 20%, praca: 100%, miłość: 50%, szczęście: 20%, nastrój: 30%

Tarot tygodniowy - Rak

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Dziesięć Kielichów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Rak

Obfitość · Osiągnięcie · Związek · Rodzina · Szczęście

Dziesięć Kielichów to kolejna z najbardziej pozytywnych kart. Wskazuje na ogólne szczęście, być może w bardziej dojrzały, globalny sposób, w przeciwieństwie do bardziej osobistego, mniej globalnego spełnienia życzeń obiecywanego przez Dziewięć Kielichów. Tak czy inaczej, jest to dobra karta.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Dziesięć KielichówCytat tygodnia:
Miłość jest piękna lecz skuta w kajdany, bo człowiek kocha, a nie wie czy jest kochany.


Ciekawostka tygodnia
Siedmiu poetów odczyta swoje prace na wybiegu dla pawianów w chilijskim zoo, gdyż uważają, że małpy prędzej niż ich rodacy poznają się na ich poezji. Zostaną opuszczeni na wybieg w specjalnie zaprojektowanej klatce, która ma ochronić ich przez ewentualnymi atakami.


Dowcip tygodnia :
Miłość jest jak sraczka - przychodzi znienackaVideo na ten tydzień :
rak horoskop tygodniowy
Rak – horoskop tygodniowy
3.8/5 - (5)

1 komentarz

  1. Lucyna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Z której bajki Disneya pochodzi Twój książę? Zobacz, co na to gwiazdy
Niezależnie od tego, czy wierzysz w bajki, czy nie, nie da się ukryć, że świat wykreowany przez Disneya odegrał ważną rolę w kształtowaniu naszych dziecięcych poglądów na to, czym jest miłość.  Przewinęło się w nim wiele charakterystycznych męskich postaci i sylwetek. Poznaliśm


Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza
W egipskim Zodiaku (tak samo, jak w naszym) jest 12 znaków zodiaku.  Podział na nie jest jednak nieco inny niż w Zodiaku, którym się posługujemy. Do poszczególnych symboli należą konkretne dni w roku, a każdy ze znaków reprezentuje inne bóstwo. Zadaniem bogów jest pomoc i ochrona ludz

6 znaków, że właśnie odnalazłeś drugą połówkę swej duszy
Bliźniacze dusze lub płomienie to termin używany do opisania dwóch osób o tym samym sposobie postrzegania świata, energii i mocy, które wzajemnie się przyciągają do momentu ostatecznego spotkania.  Tak naprawdę bliźniacze dusze stanowią dwie połówki tego samego ducha, które są prze