Rak horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Rak

15.08 - 21.08 2022

Rak horoskop tygodniowy

Rak horoskop na ten tydzień

Ten tydzień nie będzie dla Ciebie łatwy. Będziesz mieć trudności w komunikowaniu się z innymi. Nieporozumienia będą ponad radością z sukcesów i nie pozwolą na cieszenie się drobnymi przyjemnościami.

Trudno będzie się dogadać w pracy i w domu. Postaraj się unikać konfliktów, słuchaj innych i nie denerwuj się. Odłóż sprawy, które nie są najpilniejsze, bo ich załatwienie sprawi Ci teraz sporo problemów.

Nie rób sobie wrogów. Najbliższym powiedz jak się czujesz, a nie krzycz na nich i nie obwiniaj o wszystkie kłopoty.

Rak horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 15 sierpień 2022 (poniedziałek)

Rak horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Rak horoskop tygodniowy Rak - miłosny horoskop tygodniowy

Nieporozumienia w związkach mogą być bardzo poważne i długotrwałe. Postaraj się panować nad emocjami. Najlepiej przeczekaj zły czas i nie podejmuj spontanicznie żadnych decyzji.

U partnera szukaj wsparcia, a nie konfliktu. Osoby samotne będą niezdecydowane. Szansa na spotkanie kogoś ciekawego jest ale wszystko zależy od nastawienia do sytuacji.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 30%

milosc dla Rak

Finanse

Rak - finansowy horoskop tygodniowy

Unikaj wszelkich gier na pieniądze. Jeśli robisz interesy, obserwuj współpracowników. Uważnie przyglądaj się każdej transakcji. Nie daj się wciągnąć w żadne interesy wymagające inwestowania pieniędzy . Zadbaj o terminowe rozliczenie się ze wszystkich zobowiązań.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 1, 7, 13, 31, 34, 46

Horoskop tygodniowy

Rak horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 15.08 do 21.08 2022

zdrowie dla Rak praca dla Rak szczęście dla Rak praca dla Rak
zdrowie: 60%, praca: 30%, miłość: 50%, szczęście: 20%, nastrój: 40%

Tarot tygodniowy - Rak

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Rycerz Mieczy

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Rak

Konflikt · Zniszczenie · Dominacja · Strata · Nieoczekiwanie

W przeciwieństwie do wielu kart Mieczy, Rycerz Mieczy rzeczywiście przynosi dość optymistyczną i radosną energie. Rycerze często mogą oznaczać, że ktoś lub coś pożądanego wkrótce cię odszuka. Rycerz Mieczy wskazuje również na to, ze twoja fizyczna, emocjonalna i duchowa energia osiągnęła szczyt.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Rycerz MieczyCytat tygodnia:
Nie ma nic bardziej gadatliwego niż kobieta, która cierpi w milczeniu. Paul Geraldy


Ciekawostka tygodnia
W Anglii doszło do tego, że kradną już nie tylko ludzie, ale również małpy. Londyńska policja poszukuje właśnie szympansa, który włamał się do dwóch mieszkań. W pierwszym zabrał tylko zegarek. Właścicielka mieszkania mówi, że eksperci Scotland Yardu zdjęli odciski palców złodzieja. - Jak to ma jednak pomóc w złapaniu małpy? - zastanawia się. Podczas drugiego włamania ukradziono telefon komórkowy i sprzęt elektroniczny. Właściciel domu zeznał, że widział wyraźnie wchodzącego do domu szympansa.


Dowcip tygodnia :
-Jaka jest różnica między Urzędem Skarbowym a zakładem fryzjerskim? -W Urzędzie Skarbowym golą dokładniej.Video na ten tydzień :
rak horoskop tygodniowy
Rak – horoskop tygodniowy
3.3/5 - (3)

1 komentarz

  1. Lucyna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Karty tarota zdradzają Twą przyszłość. Poznaj ją już teraz, odkrywając jedną z nich
Prawdy o tym, co dzieje się w naszym życiu oraz co już wkrótce się w nim wydarzy, z reguły szukamy w gwiazdach. To one podpowiadają nam, czego możemy się spodziewać i na co powinniśmy być przygotowani. Jest jednak jeszcze jedno źródło, do którego można zajrzeć zamiast do horoskopu.


Znaki zodiaku od najbardziej do najmniej pewnego siebie. Zobacz, gdzie znajdujesz się w rankingu
Wydaje Ci się dziwne, że Twój bardzo utalentowany przyjaciel tak bardzo wątpi w swoje możliwości? Nie powinno. Powinieneś wiedzieć, że pewność siebie nie przychodzi wraz z wiedzą, czy talentem. Często to kwestia wrodzona, cecha charakteru, za który możemy w dużym stopniu winić lub d

Czy jestem dobrą osobą? – odpowiedź na swe rozterki znajdziesz dzięki innemu, ciekawszemu pytaniu…
Bycie dobrym człowiekiem w dużej mierze polega na robieniu dobrych rzeczy w ukryciu i zupełnie bezinteresownie.  Nie jest to jednak jedyne, po czym możemy poznać dobrodusznego człowieka. Znalezienie ich w naszym otoczeniu, nie nastręcza nam zwykle większych problemów, kłopot mamy z poszuk