Rak horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Rak

26.02 - 03.03 2024

Rak horoskop tygodniowy

Rak horoskop na ten tydzień

Rozpłyniesz się w marzeniach tak, że zapomnisz o całym świecie. Marzenia są potrzebne, ale nie mogą przysłonić rzeczywistości. Bujanie w obłokach może być odebrane przez najbliższe osoby jako obojętność i brak zainteresowania nimi.

Tymczasem ktoś bardzo będzie potrzebował Twojej pomocy lub opieki. Zbytnie rozkojarzenie może też wpłynąć na kłopoty w pracy.

Rak horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 25 lutego 2024 (niedziela)

Rak horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Rak horoskop tygodniowy Rak - miłosny horoskop tygodniowy

Single będą marzyć o wielkiej miłości i szukać ideału. Nie zniechęcaj się ewentualnymi niepowodzeniami, bo to może źle wpłynąć na samopoczucie. Nie dopuść do tego żeby ktoś odebrał Ci marzenia.

W związkach pojawią się plany na przyszłość (wakacje, przeprowadzka, nowy samochód, zmiana pracy lub rozpoczęcie własnej działalności). Różnice zdań mogą powodować kłótnie ale postaraj się je rozwiązać.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Rak

Finanse

Rak - finansowy horoskop tygodniowy

Nawet jeśli pojawiają się kłopoty finansowe, to postaraj się je przeczekać. Chwilowy brak środków na realizację marzeń i planów spowoduje wybuch konfliktu. Kolejne tygodnie przyniosą szanse na poprawę sytuacji.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 1, 18, 24, 25, 29, 50

Horoskop tygodniowy

Rak horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 26.02 do 03.03 2024

zdrowie dla Rak praca dla Rak szczęście dla Rak praca dla Rak
zdrowie: 50%, praca: 70%, miłość: 90%, szczęście: 80%, nastrój: 70%

Tarot tygodniowy - Rak

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Umiarkowanie (Powściągliwość)

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Rak

Zdolność · Kontrola · Harmonia i równowaga · Pokonanie nałogów · Pewność siebie

Umiarkowanie jest kartą mówiącą o równowadze dotyczącej wielu sposobów i relacji wszelkiego rodzaju. Przyjaźnie, rodzina, romantyczne partnerstwo i partnerskie związki zawodowe ewidentnie wymagają twojej uwagi. Jest to także karta alchemii i mieszania oraz dopasowywania. Być może będziesz musiał wypróbować kilka podejść do jakiejś rzeczy zanim znajdziesz to, co naprawdę jest dla ciebie dobre.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Umiarkowanie (Powściągliwość)Cytat tygodnia:
In arena aedificas - (dosł. budujesz na piasku) nierealne podstawy czegoś


Ciekawostka tygodnia
Transseksualiści indyjscy rozebrali się publicznie w pociągu jadącym z Kalkuty do New Delhi w ramach protestu przeciwko nowym przepisom, według których nie mogą podróżować w wagonach przeznaczonych dla kobiet.


Dowcip tygodnia :
Kupię kradziony radioodtwarzacz - tel. 997Video na ten tydzień :
rak horoskop tygodniowy
Rak – horoskop tygodniowy
3.6/5 - (7)

1 komentarz

  1. Lucyna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Co powie o Tobie pozycja, w której zasypiasz? Zdziwisz się ile intymnych szczegółów może ujawnić
Momenty zasypiania to jedne z najintymniejszych chwil dnia.  To wtedy odchodzimy w krainę wyobraźni. Stajemy się zupełnie bezbronni. Opadają z nas maski i stajemy się tacy, jacy jesteśmy naprawdę. Jak wtedy wyglądamy? Kurczowo ściskamy poduszkę, wtulając się w nią całym sobą? Toniem


Wybierz jednego z tych aniołów i poznaj przesłanie od Twojego stróża
Wszystkim nam pomagają anioły, które trzymają nad nami straż i się nami opiekują.  Ich obecność jest zwykle niedostrzegalna, a o ich istnieniu czasem zapominamy, a nawet w ogóle nie zdajemy sobie z niego sprawy. Czasami jednak nasi stróże próbują się z nami kontaktować i przekazywa�

Jesteś przebiegły niczym lis, a może tajemniczy jak kot? Sprawdź, które zwierzę najbardziej pasuje do Twego znaku zodiaku
Każdy znak zodiaku jest inny. Wszystkie one wyróżniają konkretne cechy charakteru. Przedstawiciele jednych są bardziej uzdolnieni plastyczne, urodzeni w innych są geniuszami matematycznymi. Jedni są bardzo towarzyscy. Inni skryci. Jedni zarywają noce przy książkach, drudzy żyją w biegu