Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńSkorpion

25.02 - 02.03 2024

Skorpion horoskop przyszły tydzień

Skorpion horoskop na przyszły tydzień

W tym tygodniu może wreszcie spełnić się to, co było długo oczekiwane. Uważaj, żeby w natłoku spraw nie przegapić ważnego momentu. Jeśli zrezygnujesz z tej okazji, Kolejna okazja może nie trafić się szybko.

Będziesz mieć sporo pracy w domu i w firmie. Postaraj się działać według jakiegoś planu, bo wtedy więcej zrobisz i zakończysz ten tydzień w lepszej kondycji psychicznej. Spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu, razem z rodziną lub przyjaciółmi.

Skorpion horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 24 lutego 2024 (sobota)

Skorpion horoskop na obecny tydzień

Miłość

Skorpion horoskop tygodniowy Skorpion - miłosny horoskop tygodniowy

Poczujesz się samotny w swoim związku. Niby wszystko jest dobrze, ale jakby czegoś brakowało. Poczujesz tęsknotę za dawnymi czasami.

Możesz chcieć do nich powrócić, próbować się kontaktować z dawnymi znajomymi. Wszystko to możesz robić razem ze swoim partnerem, co przede wszystkim młodym związkom pomoże się lepiej poznać. Osoby samotne będą tesknić za romantyczną przygodą.

Wasza wyobraźnia podsuwać będzie rozmaite obrazy, ale nie mylcie jej z rzeczywistością.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Skorpion

Finanse

Skorpion - finansowy horoskop tygodniowy

Mądrze zarządzaj finansami. Sprawdź z czego możesz zrezygnować, na co zmniejszyć wydatki. Może warto wydawać mniej pieniędzy na przyjemności a oszczędzić na wakacje?

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 12, 15, 16, 25, 47, 50

Horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 25.02 do 02.03 2024

zdrowie dla Skorpion praca dla Skorpion szczęście dla Skorpion praca dla Skorpion
zdrowie: 70%, praca: 70%, miłość: 20%, szczęście: 80%, nastrój: 50%

Tarot

Skorpion Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Nadzieja jest chlebem biedaka. George Herbert (1593-1633)


Ciekawostka tygodnia
Wystawę szpiegowskich gadżetów, takich jak ukryta w biustonoszu miniaturowa kamera do robienia zdjęć wykorzystywanych następnie do szantażu, zwiedzać można w miejscowości Marienborn w Niemczech.


Dowcip tygodnia :
Łysy, Kichol, Nowak i Kowalski piją w klubie wódkę. Po czwartej setce Nowak wydusił z siebie: -Szszsz... - i umilkł. -Dajcie u prędko czymś popić! - zarządził Kowalski. -Szszsz... - wydusił z siebie znowu. -Bierzemy go domu - zdecydował Kichol. Otworzyła żona. -Coś się waszemu chłopu stało - relacjonuje z przejęciem Łysy. - Zaciął się i koniec. Żona posadziła Ecika w fotelu i nalała mu kieliszek wódki. Wypił jednym tchem i wydusił z siebie znowu: -Szszsz... -Żona nalała mu drugi kieliszek. Nowak wypił, spojrzał na kamratów i zaintonował: -Szszszła dzieweczka do laseczka, do zielonego...Video na ten tydzień :
skorpion horoskop na przyszły tydzień
Skorpion – horoskop na przyszły tydzień
4.2/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jaki jest Twój znak zodiaku w horoskopie indiańskim? Zobacz, jaki duch nad Tobą czuwa i gdzie Cię kieruje
Natywni mieszkańcy obu Ameryk mieli bardzo ciekawą kulturę i wierzenia.  Wierzyli np. że każda osoba od momentu urodzin przynależy do pewnego zwierzęcia, które obdarza ją swoimi cechami i pewną charakterystyką. Wielki niedźwiedź daje niestrudzone siły i wiarę we własne możliwości,


Sny, to lustro, w którym odbija się Twoja natura. Co o Tobie mówią? Dowiesz się z tego prostego badania
Poeta Miron Białoszewski był zdania, że nasze sny, to filmy na własny użytek. Śniąc je, znajdujemy się pośrodku akcji, która dzieje się z nami, ale bez naszego udziału. W snach jesteśmy jak dzieci we mgle. Błądzimy po czarownych światach, spotykamy niezwykłe stworzenia i starych prz

W ilu procentach jesteś dobrym człowiekiem? Posłuchaj, co na to Twoja podświadomość
W podświadomości rodzi się szereg pytań na temat tego, jakie jest nasze życie. Najważniejsze jednak dotyczą tego, jacy jesteśmy, czy mamy dobry charakter? Jak zachowalibyśmy się w danej sytuacji? Czy życie zweryfikowałoby nasze myślenie o sobie. Czy pokazałoby, że nasze wartości są