Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńSkorpion

02.10 - 08.10 2022

Skorpion horoskop przyszły tydzień

Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Będziesz nastawiony do ludzi przyjaźnie. Takie podejście umożliwi Ci załatwienie wielu spraw. W domu będzie panował spokój, w pracy będzie dużo obowiązków.

Weekend zapowiada się atrakcyjnie, w towarzystwie wielu osób. Będziesz robić plany na najbliższe miesiące za namową kogoś, z kim odbędziesz spotkanie lub długą rozmowę. Postaraj się, by Twój plan był realny, od razu zabierz się za jego realizację.

Może on dotyczyć Twojego życia rodzinnego lub spraw zawodowych. Weź pod uwagę zdanie bliskich. Sprawy urzędowe, sądowe, a także wszelkie ugody w tym tygodniu mają szanse na pozytywne zakończenie.

Skorpion horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 25 września 2022 (niedziela)

Skorpion horoskop na obecny tydzień

Miłość

Skorpion horoskop tygodniowy Skorpion - miłosny horoskop tygodniowy

W miłości będziesz szukać spokoju, zrozumienia, ale też odskoczni od codzienności. Będziesz marzyć o romantycznej podróży, odnowieniu przysięgi małżeńskiej, uroczystym obchodzeniu rocznicy ślubu lub rocznicy pierwszej randki. Wszystkie te uroczystości warto w tym tygodniu zaplanować, nawet jeśli ich data jest odległa.

Jeśli jesteś w nowym związku zaczniesz myśleć poważnie o partnerze.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Skorpion

Finanse

Skorpion - finansowy horoskop tygodniowy

W tym tygodniu obudzi się w Tobie chęć inwestowania. To dobry czas na zakup akcji, złota, a także gruntów. Osoby, które uzbierały nieco oszczędności, zechcą je wydać w pożyteczny sposób. Warto jednak zostawić na później nieco funduszy na koncie.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 6, 7, 13, 25, 26, 31

Horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 02.10 do 08.10 2022

zdrowie dla Skorpion praca dla Skorpion szczęście dla Skorpion praca dla Skorpion
zdrowie: 100%, praca: 10%, miłość: 100%, szczęście: 30%, nastrój: 90%

Tarot

Skorpion Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Miłość jest to wzajemna zależność, która opiera się na wzajemnej niezależności. John Chingsiun Wu


Ciekawostka tygodnia
Pewna firma z siedzibą w Szanghaju w Chinach zatrudnia wyłącznie pracowników, którzy mają grupę krwi O lub B, ponieważ twierdzi, że takie osoby są bardziej zrównoważone.


Dowcip tygodnia :
Do baru wchodzi mężczyzna. Siada na stołku i zamawia piwo. Wypija je, zagląda do swojej kieszeni, krzywi się i zamawia następny kufel. Lyka piwo, znowu zagląda do kieszeni, krzywi się i zamawia jeszcze raz. Powtarza operację kilkakrotnie. Zaintrygowany barman pyta: - Dlaczego za każdym razem po wypiciu piwa zagląda pan do kieszeni? - Mam tam zdjęcie żony. Jeżeli patrzę na nią i zaczyna mi się podobać, to jest to niechybny znak, że czas już do domu.Video na ten tydzień :
skorpion horoskop na przyszły tydzień
Skorpion – horoskop na przyszły tydzień
3.5/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Która z tych dłoni należy do kobiety? Ujawnij prawdę i odkryj, co najbardziej cenią w Tobie inni
Nasze ciało może sporo o nas powiedzieć.  Wielu informacji możemy się dowiedzieć z kształtu i rozmiaru naszych dłoni. Wróżeniem z nich przez lata zajmowała się chiromancja – starożytna nauka, którą z czasem zaczęto traktować jako niewarte uwagi zabobony. Wnętrzem dłoni zajm


Przyjrzyj się twarzom i odpowiedz na pytanie, która z nich jest weselsza. Ten prosty test wskaże, która półkula mózgu Tobą rządzi
Istnieje teoria, że u każdego z nas dominuje jedna z półkul mózgowych.  Dotychczas to cechy, jakie posiadamy, naprowadzały naukowców na trop, jaka część rządzi konkretnym człowiekiem. Uważało się, że Ci, którzy mają mocniej rozwiniętą stronę lewą, mają zadatki na naukowców.

Jesteś introwertykiem, czy ekstrawertykiem? Ten krótki test pomoże Ci rozwiać wątpliwości
Ze względu na temperament ludzie dzielą się na introwertyków, ekstrawertyków i ambiwertyków. Do jakiego typu psychicznego należysz? Carl Gustav Jung, nazywany ojcem psychologii analitycznej, uważał, że ludzie adaptują się do świata zewnętrznego na dwa różne sposoby. Jest to związane