Skorpion horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńSkorpion

08.10 - 14.10 2023

Skorpion horoskop przyszły tydzień

Skorpion horoskop na przyszły tydzień

W tym tygodniu wykorzystasz nowe technologie, by załatwić wiele spraw. Jeśli do tej pory unikałeś tego sposobu, to będzie to okazja by się przekonać do transakcji internetowych i wypełniania dokumentów online. Odkryjesz jak wiele możesz załatwić przez Internet, co oszczędzi Ci mnóstwo czasu.

Unikaj pośpiechu we wszystkim co będziesz robić, tydzień zapowiada się aktywnie, będziesz dużo się przemieszczać, jeździć. Uważaj na siebie. Gwiazdy przestrzegają przed tłumaczeniem się pośpiechem i startą czasu – o wypadek nietrudno.

Również pośpiech w załatwianiu różnych spraw może okazać się dla Ciebie niedobry, a jego konsekwencje niebezpieczne.

Skorpion horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 5 października 2023 (czwartek)

Skorpion horoskop na obecny tydzień

Miłość

Skorpion horoskop tygodniowy Skorpion - miłosny horoskop tygodniowy

Osoby samotne mogą zainteresować się kimś za pośrednictwem Internetu. Być może odkryjesz kogoś ciekawego na portalu randkowym, a może na Facebooku. Bądź ostrożny i nie ulegaj emocjom.

Zaplanuj spotkanie w realnym świecie, zanim zdecydujesz się na coś więcej.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Skorpion

Finanse

Skorpion - finansowy horoskop tygodniowy

Możesz zainteresować się zakupem nowego sprzętu, to dobry czas na inwestycje w technologie, więc sprawdź oferty, nie podejmuj szybko decyzji. Jeśli potrzebujesz nowego komputera, zainstalowania domowego alarmu – to jest to czas na dokonywanie zmian. Posłuchaj specjalistów, by nie wydać niepotrzebnie zbyt dużo pieniędzy.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 6, 9, 25, 27, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Skorpion horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 08.10 do 14.10 2023

zdrowie dla Skorpion praca dla Skorpion szczęście dla Skorpion praca dla Skorpion
zdrowie: 60%, praca: 60%, miłość: 20%, szczęście: 70%, nastrój: 60%

Tarot

Skorpion Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Celem terroryzmu jest szerzenie terroryzmu. Władimir Lenin (właść. Władimir Uljanow, 1870 - 1924)


Ciekawostka tygodnia
Nowojorska policja aresztowała dwójkę kochanków uprawiających seks podczas nabożeństwa w katedrze świętego Patryka – później okazało się, że całe wydarzenie zostało zaaranżowane przez pewną stację radiową.


Dowcip tygodnia :
Lekarz otworzył właśnie nowy gabinet i czeka na swojego pierwszego pacjenta. Nagle słychać stukanie do drzwi, po chwili wchodzi jakis facet. Pielegniarka długo tłumaczy mu, że trzeba cierpliwie poczekać, bo pan doktor ma mnóstwo pacjentów. W końcu lekarz każe wprowadzić faceta, ale by zrobić na nim wrażenie, podnosi słuchawkę telefonu i zaczyna fantazjować: - Naprawdę nie mogę pana przyjać, jestem strasznie zapracowany. No... może za miesiąc... Dobrze, prosze jeszcze zadzwonić - Odkłada słuchawkę i udając, że dopiero w tej chwili zauważyl faceta, pyta: - Co pana tu sprowadza? - Jestem z telekomunikacji. Przyszedłem podłączyć telefon.Video na ten tydzień :
skorpion horoskop na przyszły tydzień
Skorpion – horoskop na przyszły tydzień
4.2/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W tej jednej kwestii astrologowie i psycholodzy są jednomyślni: pora roku, w której się urodziliśmy, ma niebagatelny wpływ na nasz charakter
Niezależnie od tego, co myślisz na temat astrologii, pora roku i tak miała wpływ na Twój charakter.  Musieli to przyznać nawet naukowcy i w tej jednej kwestii zgadzają się z astrologami. Przyznają, że doświadczenia matki w okresie ciąży można bezpośrednio powiązać z dzieckiem. Tak


Jaki związek tworzysz z partnerem i w czym tkwi Wasza wyjątkowość – podpowiada sposób, w jaki trzymacie się za ręce
Ręce pozwalają nam komunikować się z otoczeniem bez słów.  Służ nam nie tylko do posługiwania się przeróżnymi przedmiotami i urządzeniami, ale również do przekazywania uczuć i emocji. Jak dowodzą naukowcy, kiedy para, która darzy się wzajemnym uczuciem, chwyta się za ręce, w ic

Sny, to lustro, w którym odbija się Twoja natura. Co o Tobie mówią? Dowiesz się z tego prostego badania
Poeta Miron Białoszewski był zdania, że nasze sny, to filmy na własny użytek. Śniąc je, znajdujemy się pośrodku akcji, która dzieje się z nami, ale bez naszego udziału. W snach jesteśmy jak dzieci we mgle. Błądzimy po czarownych światach, spotykamy niezwykłe stworzenia i starych prz