1 listopada

1-listopada

Horoskop dla urodzonych 1 listopada

1 listopada – horoskop ogólny

Człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 1 listopada, ogromnie zależy na tym, aby wyróżnić się jak najbardziej na tle innych. Nie chodzi tu niestety o jego dobre cechy czy o górowanie nad innymi na przykład z powodu wykształcenia.

Chce mieć nad nimi władzę i wie, że osiągnąć ją może jedynie poprzez wysokie stanowisko – wówczas zatriumfuje nad swym otoczeniem i każdy będzie musiał się z nim liczyć, nawet jeśli ktoś nie będzie miał na to szczególnej ochoty. Temu dążeniu podporządkowuje większość swoich działań.

Jeśli w danym momencie musi skupić  się na jakimś innym celu, stara się jak najszybciej uporać z jego realizacją, by znów wrócić do swego priorytetu. Rzeczywiście ma na to wielkie szanse, mimo iż zwykle na początku swej drogi musi się zmagać z wieloma trudnościami, lecz ma w sobie potencjał zarówno do tego, by je pokonywać, jak i do tego, by osiągnąć jakieś wybitne stanowisko.

Ma wielkie zdolności i może dlatego los naraża go na wiele trudności, z jakimi nie muszą borykać się inni ludzie. Zazwyczaj już w dzieciństwie albo w młodym wieku zostaje ciężko doświadczony, jednak – jak można się spodziewać – jest w stanie to wytrzymać, a nawet wiele z tego wyciągnąć. Takie doświadczenia zwykle wzmacniają go psychicznie i wzmagają w nim determinację. Dzięki nim ma jeszcze większe ambicje i tym mocniej prze do każdego swego celu, najmocniej oczywiście do tego najważniejszego.

Trudne życie powoduje, że wszystkie jego pragnienia są znacznie silniejsze niż u innych ludzi, dlatego jest bardziej niż oni zdeterminowany, by je osiągnąć, bez względu na to, jak wiele może to od niego wymagać czasu, wysiłku czy poniesionych wyrzeczeń. Pewną przeszkodą mogą być dla niego złe skłonności, zwykle te najniższe, jakie czasami przejawia, jednakże nie oznacza to, by nie był w stanie ich pokonać, choć w niektórych przypadkach może to go kosztować wiele wysiłku.

Jednak przeważnie wszystko doskonale mu się udaje i osiąga swoje życiowe cele. Pomaga mu w tym też wydatnie jego mocno rozwinięta intuicja, dzięki której potrafi omijać poważniejsze życiowe pułapki i dostrzegać to, czego nie widzą inni.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 1 listopada wyróżnia się swoją mądrością i rozwagą. Żadnej decyzji, nawet drobnej, nie podejmuje pochopnie, także dlatego, że zbyt mocno ceni sobie swoją opinię człowieka głęboko mądrego i za wszelką cenę chce ją zachować.

Nie jest to jednak zbyt wysokie mniemanie, ponieważ rzeczywiście w każdej sytuacji wykazuje się wielką roztropnością i nikt nie może mu tego odmówić. Inną cechą, jaka wyróżnia go na tle innych, ale zarazem zapewnia mu ich sympatię, jest jego dyskrecja – potrafi zachować dla siebie każdy sekret i nawet nie trzeba go o to prosić, ponieważ jest to dla niego oczywiste, że nie rozpowiada cudzych tajemnic.

Dlatego też jest doskonałym powiernikiem i ludzie chętnie mu się żalą, tym bardziej, że nigdy nie skąpi im swego czasu i gotów jest udzielić mądrej rady. Bardzo mu się to udaje głównie dlatego, że ma wielkie zdolności obserwacyjne i wielką wrażliwość na otaczający go świat. Bystro odczuwa i widzi wszystko, co się wokół niego dzieje i w lot chwyta sens wszystkich zaobserwowanych przez siebie zjawisk.

 

Wady

Nadmierna ostrożność i nieufność to dwie najważniejsze cechy człowieka urodzonego w dniu 1 listopada, które czynią jego życie uboższym. Ta pierwsza sprawia, że często koło nosa przechodzą mu ważne życiowe okazje i osiąga mniej niż może, zaś druga powoduje, że ciężko jest mu nawiązywać przyjaźnie, w efekcie czego czasami żyje bez przyjaciół.

Jeśli znajduje się na niskim poziomie rozwoju wewnętrznego, ma problemy z wytrwaniem w swych postanowieniach, ponieważ nie ma silnej woli i ciężko mu nad sobą zapanować w rozmaitych sytuacjach. Ma też wielkie skłonności autodestrukcyjne i czasami, mimo iż jego życie niezależnie od jego działań układa się pomyślnie, sam wszystko niszczy, jakby chciał samemu sobie zrobić na złość i zaszkodzić.

Najgorsze jest jednak to, że nie wiadomo, kiedy takie tendencje mogą się w nim uaktywnić i nie ma pewności, że nie objawią się mimo że do tej pory przez całe życie wszystko było w porządku. Czasami także, mimo swej wrażliwości, przejawia skłonność do okrucieństwa, a także źle rozumianą przebiegłość.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 1 listopada

Jak już było wspomniane, człowiek, który urodził się 1 listopada, ma  w sobie wielki potencjał i jeśli tylko będzie umiał go w sobie odkryć i odpowiednio spożytkować, może osiągnąć nie tylko wszystkie swoje najważniejsze cele, ale nawet znacznie więcej niż początkowo oczekiwał.

Ma w sobie wielkie pokłady energii, które nigdy się nie wyczerpują, lecz im więcej z nich korzysta, tym szybciej się odradzają. Potrafi pracować niemal bez wytchnienia, a przede wszystkim skupić się na tym, co w danej chwili jest dla niego najważniejsze.

Niszczy swoją konkurencję siłą swego spokoju i niechęcią do angażowania się w otwarte starcia, co świadczy o jego mądrości, ale i pewnej przebiegłości, która zwłaszcza na gruncie zawodowym może mu oddać ogromne zasługi.

Nadaje się niemal do każdej pracy, ale z pewnością najlepiej poczuje się i najpełniej wykorzysta swoje możliwości w zadaniach szczególnie trudnych, z jakimi nikt inny nie jest w stanie sobie poradzić, ponieważ umie rozwikływać trudne sprawy i rozwiązywać zagadki.

Potrafi także uważnie obserwować i wyciągać z tych obserwacji zupełnie trafne wnioski, więc może być znakomitym badaczem w jakiejkolwiek dziedzinie, w której zdecyduje się działać.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 1 listopad

 • roślina : szarotka
 • charakter : mądry, roztropny, godny zaufania, poważny
 • kamień : chalcedon
 • zawody męskie : pielęgniarz, opiekun, kucharz
 • zawody żeńskie : reżyser, geolog, aktorka
 • kolory : różowy, morski, bananowy; patynowy
 • zwierzę : barrakuda

Imieniny 1 listopada

 • Teodor
 • Nikola
 • Jan
 • Robert
 • Andrzej
 • Jakub
 • Seweryn
 • Julianna
 • Maria
 • Marceli

1 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

3.5/5 - (11)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i „zakręconej” naturze


Jeden z tych mężczyzn to permanentny kłamca. Ujawnij go i dowiedz się czegoś nowego o swoim życiu
Mowa ciała dostarcza nam grubo ponad połowę informacji o świecie. Gesty, mimika, czy mikroekspresje – wszystko to mówi, a niekiedy krzyczy do nas nawet wtedy, gdy usta milczą. To język uniwersalny, dzięki któremu dogadają się ze sobą obcokrajowcy. Niestety bardzo często zdradza em

Spod jakiego znaku jest najlepszy tata zodiaku? Oto nasz subiektywny ranking
Choć każdy rodzic ma swój pomysł na wychowanie dziecka, wszyscy zadają sobie to samo pytanie: czy dobrze wychowuję swoją pociechę?  Bez względu na to, jak bardzo się starasz, czasami po prostu nie wychodzi i musisz pogodzić się z wychowawczą porażką. Nie zawsze to Twoja wina. Czasami