2 listopada

2-listopada

Horoskop dla urodzonych 2 listopada

2 listopada – horoskop ogólny

Właściwie nikt z otoczenia człowieka urodzonego w dniu 2 listopada nie zna go tak do końca, nawet jeśli osoby te mienią się za bardzo przenikliwe i wydaje im się, że nic nie można przed nimi ukryć.

On może, ponieważ potrafi bardzo dobrze się maskować i pokazuje ludziom jedynie tę wersję swojej osobowości, którą uważa za słuszną. Nigdy praktycznie nie odsłania wszystkich swoich myśli i poglądów, dlatego nikt nie może powiedzieć, że zna go ze wszystkich stron do końca, nawet najbliższe mu osoby. Trzeba jednak przyznać, że jest to dobre dla samych zainteresowanych, ponieważ jest to człowiek bardzo zgryźliwy i krytyczny.

Na ogół nie myśli za dobrze o swoim otoczeniu i gdyby przestał się z tym kryć, na pewno żadnej ze stron nie wyszłoby to na dobre, lepiej zatem, że jest tak, jak jest. Jest zamknięty w sobie i sarkastyczny, ale na ogół stara się zachowywać dla siebie krytyczne uwagi na temat innych, gdyż jest na tyle rozsądny, że nie chce psuć sobie z nimi kontaktów ani im samopoczucia.

Dopiero gdy naprawdę nie może się powstrzymać albo nie uważa, by było to konieczne, nie stroni od wygłaszania kąśliwych uwag, które jednak zawsze są zgodne z prawdą. Rzadko tylko zdarza się, by dawał się zwieść pozorom, a wówczas jego sądy na czyjś temat mogą być zafałszowane, tym lepiej więc, że tak niechętnie się z nimi obnaża.

Jest człowiekiem zdecydowanym, bardzo pewnym siebie i konsekwentnym w swych postanowieniach. Kiedy wbije sobie coś do głowy, na próżno można starać się go od tego odwieść, ponieważ zawsze obstaje przy swoim. Jest to dobre tylko pod warunkiem, że działa w słusznej sprawie, jeśli bowiem czyni coś złego, nie daje się nikomu sprowadzić na dobrą drogę i nie zejdzie na nią dopóki sam do tego nie dojdzie metodą prób i błędów. Rzadko zresztą jego otoczenie dokładnie wie, po jakiej stronie on się opowiada, dobrej czy złej, ponieważ jest to dość niejasne.

Nie lubi jawnie wyrażać swojego zdania, a jeśli już musi, robi to w sposób tak zawoalowany, że rzadko kto wie, co człowiek ów naprawdę ma na myśli. Oddaje mu to wielkie zasługi w codziennym życiu, gdyż stosuje te metody zamiast dyplomacji, a także może skutecznie oszukiwać innych i wyprowadzać ich w pole, tym bardziej, że nie jest krystalicznie uczciwy i jeśli podstępy mogą mu się opłacić, wcale nie wzbrania się do nich uciekać.

 

pozytywyZalety

Nie da się zaprzeczyć, że człowiek urodzony w dniu 2 listopada posiada nieprzeciętne zdolności dyplomatyczne, choć nie zawsze chce ich używać.

Kiedy jednak widzi, że zachodzi taka potrzeba, potrafi sobie zjednać niemalże każdego i z każdym umie znaleźć wspólny język, nawet z takimi ludźmi, z którymi bardzo trudno jest się dogadać.

Jest pewny siebie i wie, na co go stać, zna swoją wartość i to oddaje mu wielkie zasługi. Nawet ludzi znacznie lepszych od siebie pod jakimś względem traktuje jak równych sobie i choć w każdej sytuacji potrafi zachować klasę i kulturę, nie znajdzie się w nim służalczości ani nadmiernej pokory, więc nawet lepsi od niego darzą go szacunkiem.

Wytrwale broni swoich racji i nigdy nie ucieka się do oportunizmu, co świadczy o jego wielkim poczuciu godności. Wprawdzie uczucia, jakich doznaje, są bardzo silne, ale nie zacina się w gniewie na tyle, by nie mógł nad tym przejść do porządku dziennego i kiedy uzna, że zaszła taka potrzeba, może nawet sprzymierzyć siły ze swoim najbardziej zaciekłym wrogiem.

Każdy spór potrafi rozwiązać taktownie i pójść na kompromis, oczywiście jeśli chce. Nawet odsuwać od siebie ludzi potrafi z wielką klasą, nikt nie może czuć się przez niego oszukany czy skrzywdzony.

 

Wady

Wielka wada człowieka urodzonego w dniu 2 listopada na pewno polega na tym, że nie chce on angażować się w zbyt ścisłe związki.

Ma wokół siebie mnóstwo ludzi, z którymi spędza czas, a nawet obdarza ich pełnym zaufaniem, co każe im myśleć, że są oni dla niego ważni, a nawet są jego przyjaciółmi, lecz wcale tak nie jest. Nie czuje się wobec nikogo zobowiązany, więc tak naprawdę nie można na nim polegać, może wprawdzie pomóc czy oddać przysługę, ale tylko jeśli nie będzie to w jakiś sposób kolidowało z jego własnymi planami.

Jest przebiegły i potrafi być fałszywy, kiedy chce, może udawać najszczersze przywiązanie, a w rzeczywistości knuć za plecami tej osoby najohydniejszą intrygę. Brakuje mu wyrozumiałości dla ludzi słabych, którzy nie potrafią nad sobą pracować, wszystkich mierzy swoją miarą i wydaje mu się, że skoro on stale podnosi sobie poprzeczkę, to i inni powinni tak robić.

Czasami nawet okazuje takim ludziom swoja wzgardę, nie bacząc na to, że tym samym jeszcze bardziej pogrąża ich i wzbudza w nich kompleksy oraz przekonanie o własnej beznadziejności.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 2 listopada

Rzadko zdarza się, aby człowiek, który przyszedł na świat w dniu 2 listopada, nie wybrał najlepszej dla siebie drogi życiowej już za pierwszym podejściem.

Ponieważ ma świadomość wszystkich swoich zalet i predyspozycji, a także jest w pełni zdecydowany i wie, czego chce od życia oraz co zamierza osiągnąć, zmierza prostą, wyznaczoną ścieżką bezbłędnie do celu. Doskonale czuje się w każdej dziedzinie wymagającej od niego myślenia abstrakcyjnego, ponieważ jest bardzo inteligentny i potrafi na każdą sprawę spojrzeć pod wszystkimi możliwymi kątami.

Tak samo dobrze jednak czuje się w zwyczajnej pracy umysłowej i jest zdolny ponieść w niej wielkie wysiłki, zwłaszcza jeśli widzi, że prowadzi go to na szczyt. Czasem jednak nachodzą go niczym nieuzasadnione nastroje, podczas których poddaje się zupełnie biernie falom życia i nie wzrusza go wówczas nic, nawet to, że ważne życiowe okazje przechodzą obok niego, a on ich nie wykorzystuje. To może znacząco spowolnić jego działanie i spowodować, że nie osiągnie takich sukcesów, na jakie z pewnością go stać.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 2 listopad

 • zwierzę : guziec
 • zawody męskie : choreograf, menedżer, portier
 • charakter : zgryźliwy, krytyczny, zdecydowany, pewny siebie
 • kolory : różowy, błękitny, rubinowy; poziomkowy
 • zawody żeńskie : modelka, biotechnolog, sędzina
 • kamień : amazonit
 • roślina : stokrotka

Imieniny 2 listopada

 • Małgorzata
 • Bohdan
 • Tobiasz
 • Jerzy
 • Ambroży
 • Wiktoryn

2 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

4/5 - (6)

10 komentarzy

 1. Agnes
 2. Rafał S
 3. Balbina
 4. Katrin
 5. Gosc
  • renata
 6. Gosc
 7. Gosc
 8. Jacek
 9. Noa

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Nie tylko data urodzenia wskazuje na cechy charakteru. O osobowości wiele mówi już rok przyjścia na świat! Zobacz jaką prawdę skrywa Twój
Rok, w którym się urodziliśmy, odgrywa ogromną rolę w naszym życiu. Wpisuje nas w realia historyczne i polityczne. Stawia na naszej drodze konkretne osoby. Sprawia, że mamy lepsze, czy też gorsze warunki do nauki i możliwości rozwoju. Rodzimy się z czystą kartą, ale już od urodzenia mo


Zerknij na obrazek szybko i bez zastanowienia. Kształt, który przykuje Twój wzrok wiele powie o Twej prawdziwej naturze
Wszyscy znamy powiedzenie „Obraz jest wart tysiąc słów”.  Ale co, jeśli Ci powiemy, że rysunek może również ujawnić tysiąc aspektów dotyczących Twej osobowości? Każdego dnia spotykamy się z niezliczonymi obrazami, a nasza uwaga skupia się na przeróżnych kształtach. N

Wybierz mandalę i odkryj, co mówi o Tobie wskazany wzór. Co zdradzą Twoje upodobania?
Ludzi charakteryzuje nie tylko to, jacy są, w jaki sposób wyrażają swe myśli oraz poglądy i jak zachowują się w codziennym życiu.  Czasami trochę dla zabawy, a trochę na poważnie szukamy prawdy o sobie w horoskopach i przeróżnych testach psychologicznych. Robimy to, ponieważ, mimo ż